Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja TV intervijā nespēja atbildēt apstiprinoši uz jautājumu par tautas tiesībām grozīt Satversmi un tautu nosauca par "tikai likumdevēju", kas ir ierobežots no Eiropas Savienības puses. Manuprāt, tas ir skandalozi!

Ir jāsaprot, ka izvēle mūsu priekšā arvien biežāk būs starp nacionālu demokrātiju un nedemokrātisku liberālismu, kuru simbolizē pavisam neironiskas bildes ar kronēto ST priekšsēdētāju no viņas fanu pulka. Pirmie tautu joprojām uzskata par suverēnu, bet otrie - par traucēkli saviem projektiem. It kā Satversme būtu nākusi no Briseles...

Kāds Twitter lietotājs pareizi norāda - šāds nedemokrātiskais liberālisms ir galēji nekonsekvents. Vienā brīdī apgalvo, ka suverēnas valsts konstitucionālās tiesas lēmumus nedrīkst apšaubīt, bet citā, ja lēmums nav bijis viņu ideoloģijai labvēlīgs (kā Polijā), — uzsver, ka šādi lēmumi obligāti jāapstrīd.

Nacionālās demokrātijas pusē ir tautas vairākums, kura tiesības šobrīd tiek apšaubītas no mazākuma puses. Veidojas divas Latvijas - vairākuma Latvija un Rīgas centra liberāļu Latvija. Šī otrā Latvija ne tikai nosaka tiesu lēmumus, bet arī to, ko pirmā Latvija par šiem lēmumiem dzirdēs sabiedriskajā medijā, lasīs lielajos portālos un žurnālos.

Otrā Latvija arī būtu patiesi atvieglota, ja Latvijā ieviestu tiešo pārvaldi no ārzemēm, lai vairs nebūtu jācīnās pret vietējo "iezemiešu tumsonību". Viņi man atgādina pirmā Latvijas neatkarības posma sociāldemokrātus, kam neatkarīga Latvija bija vien "nepieciešamais ļaunums" ceļā uz vispasaules proletāriešu apvienošanu.

Aprakstītais spēku samērs gan ir mazliet mānīgs. Īstenībā stāsts jau nav par Latvijas vairākumu pret mazākumu, bet gan par Latviju pret globālo vairākumu - LGBT ideoloģiju atbalsta lielās korporācijas, finanšu oligarhija, Holivuda, Brisele, lielie sociālie tīkli.

Kāds varbūt piebildīs, ka ir arī vēl trešais spēks, kas ir Kremlis. Pēc "Saskaņas" kursa maiņas vairs nav šaubu, ka tas patiesībā ir viens un tas pats spēks ar divām sejām – kreisi liberālo Latvijas graušanai un eirāziski autoritāro Latvijas pakļaušanai.

Novērtē šo rakstu:

204
20