Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Matīss Tirzmalis

02.02.2023. 15:41

Ideja par to, ka 20km attālumā esošie daži stabi veicinās stāvkrasta erozija iespārda. Autors pat neizprot, ka klimata pārmaiņas, jūras ūdens līmeņa celšanās ir galvenais krasta erozijas iemesls. Savukārt vēja ģeneratori aizvieto fosilo enerģiju, tādejādi mazinot klimata pārmaiņas. Pilnīga analfabēta cienīgs raksts.

Atbildēt

Pāvilostnieks

05.12.2022. 13:41

Pilnīgi piekrītu, ir garas neapdzivotas pludmales, kur ainava netiktu bojāta. Piemēram, no Jūrmalciena līdz Lietuvas robežai, arī starp Užavu un Ventspili. Kāpēc tieši pretim Jūrkalnei izvēlēta vieta?

Atbildēt

HT

26.11.2022. 14:10

»


Precīzāk pateikt nevar. Vēlēšanu viltošanu attaisno ar “hibrīda kara apstākļiem” 4. maija valsts finanšu korporācijas drošībai ar partiju kontroli caur finansēšanu un mediju kotroli, finansējot “sabiedriskos medijus”.

Atbildēt

26.11.2022. 13:22


vēlēšanas ir viltotas , viss ir meli

Atbildēt

Neticu pat mūsu jūras vējam

26.11.2022. 12:37

Tagad saprotu, ka tas būs Latvenergo kārtējais biznesa projekts un te daudzi cer, ka mums būs elekrība, ko nepārdos biržā, tā būs lētāka utt. Ak naivie! Saules paneļi Latvenergo arī ir neizdevīgi, tie viņiem traucē pelnīt, tāpēc ar regulatoru atbalstu tiks uzmesti vai likvidēti, vai nolemti dzīvības vilkšanai, lai varētu palielīties, ka valsts taču atbalsta zaļo kursu. Šo biznesmeņu rīcība grauj sabiedrības uzticību valstij. Meli, ka OIK būs nulle. Tas ir kārtējais humors! Mēs taču maksāsim un daudz, Latvenergo ne matiņš nenokritīs! OIK ir neaizskarams! Vai ne?

Atbildēt

Leišmales podnīcas nedarbi

26.11.2022. 09:58

Kāpu aizsargjoslas tāpat ir apbūvētas i bez likumu atvieglojuma. Galvenais nosacijums koka karkas vidū ēka var būt no betona un niedru jumts. Un tas saucās kultūras mantojums vides saglabāšana tā iet cauri daudz afēru. Pagaidu būve pārtop par dzīvokļu vasaras viesnīcu.

Atbildēt

zagļi deputāti

25.11.2022. 10:33

»

nu kā

Domu grauds tāds, ka mums neko nevajag. Vēja parku nevajag, gāzes termināli nevajag. Gribam dzīvot kūrortā un bļaut, ka valdība slikta jo elektrība dārga


Skultes gāzes terminālis ir liela Bordāna, Feldmaņa, Eglīša (Konservatīvo paretija) un Ragauša no ASV kopīga afēra, jo viņi grib valsts garantijas iepirkumam par noteiktu cenu un tad Ragausis skries uz ASV bankām pēc naudas. Vēlāk latvju bāleliņi maksās dubultā par dārgu gāzi plus celtniecību un vadu vilkšanu uz Inčukalnu. Par savu naudu neceļ, jo Ragausuis ir pliks kā baznīcas žurka.

Atbildēt

VB

25.11.2022. 10:18

»

Drāma Queen

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru


Un tomer: kā tas (tās vibrācijas jūrā) patiks zivīm, kuru jau tā nav pārāk daudz? Viens otrs no zvejas vien te pārtiek!

Atbildēt

HT

25.11.2022. 08:21

»

fakts

Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls...


Pietirš dabu visos veidos, tas ir zaļais kurss, klimata ministrija un spēkstacijas. Ne velti saprātīgie par iedzīvotāju skaita samazināšanu.

Atbildēt

vispār

25.11.2022. 06:03

»

fakts

Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls...


Aizej nosities pret koku! Tu videi radi 100 reizes lielāku kaitējumu, nekā tāds vēja ģenerators. Turklāt, ja tu nositīsies pret koku, varēs arī samazināt vēja ģeneratoru skaitu, jo nebūs jānodrošina tava videi katastrofālā eksistence.

Atbildēt

fakts

25.11.2022. 04:39

»

Drāma Queen

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru


Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls.
Retorisks jautājums.Kāpēc netiek ieviesti videi draudzīgi un pašpietiekami enerģijas ieguves veidi?

Atbildēt

ibio

25.11.2022. 00:45

»

hulio

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu


paurbini degunā, ja ne, tad pakaļā noteikti atradīsi

Atbildēt

Drāma Queen

24.11.2022. 23:07

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru..

Atbildēt

Nevajag

24.11.2022. 22:14

Neko mums nevajag, dāņu cūku kūtis nevajag, celulozes rūpnīcu nevajag, gāzes termināli nevajag, vēja parkus nevajag. Toties mums vajag lētu enerģiju, lielas algas un Dziesmu svētkus. Mums labāk patīk sēdēt ar tukšu vēderu un kabatu skatīties saulrietu un klausīties putnu dziesmas. Apriebusies tā mūžīgā gaudošana, ka citur ir labāk un citi mums priekšā.

Atbildēt

Hshs

24.11.2022. 21:11

Pilnīgi atbalstu vēja parkus, bet tikai ne šeit. Un tā katrs letiņš

Atbildēt

HT

24.11.2022. 20:06

Pēc būtības Latvijas iedzīvotājiem pietiek pašu saražotā elektroenerģija, bet ES direktīvas liek to eksportēt un pirkt par augstāku cenu kā deficītu mantu.

Ekonomikas iznīcināšana Baltijas telpā sākās ar Ignalinas ĀS slēgšanu.

Ja Baltijas jūrā saceļ vējģeneratorus, tie traucē putnu migrācijai, atstāj iespaidu uz zivju resursiem, iznīcina tūrismu, kas nav izdevīgi Latvijai, jo elektroenerģija lētāka nepaliks, to turpinās pievienot “kopējiem tīkliem”.

Atbildēt

Indrānu Osis

24.11.2022. 18:39

Mūžīgais jautājums.
Vai var uzstādīt vēja ģeneratoru vietā kur to neviens neredz?
Vai var uzbūvēt kaut jel kādu HESu neko neappludinot?
Vai atomstacijas torņi gadījumā arī nebojā ainavu? (nemaz jau nerunājot par avārijas riskiem)?
Agrāk pie horizonta māja vientulīga laivas bura, kur tautietis brauca pēc malējiņas. Bet ja tautietis negribēja, lai malējiņa līdz sirmam vecumam pa riju cīnās ar smagajiem dzirnakmeņiem tad atkal vai nu jāčakarē tuvējā upīte, vai jābojā ainava ar vēja dzirnavām. Kaut tagad šīs dzirnavas rāda kā tūrisma objektus un stāsta cik tas bija vareni.
Kā būt?

Atbildēt

autoram

24.11.2022. 18:23

Paldies par rakstu. Videjam latvietim vide nerūp, tā auguši. Valdiba par vides aizsardzību tikai runā. Ekonomikas ministre, pati nakusi no Kurzemes, iepr. Saeimā iesniedza priekšlikumu par aizsrgjoslu butisku samazināšanu. Nožēlojami

Atbildēt

nu kā

24.11.2022. 18:19

»

hulio

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu


Domu grauds tāds, ka mums neko nevajag. Vēja parku nevajag, gāzes termināli nevajag. Gribam dzīvot kūrortā un bļaut, ka valdība slikta jo elektrība dārga.

Atbildēt

jopciks

24.11.2022. 17:44

Es arī īsti nesapratu: jā, vai nē: kurā vietā/kurā nē, cik tālu/netālu no krasta....kas ko, kam piķos...

Atbildēt

hulio

24.11.2022. 17:28

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: