Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blum

15.12.2016. 19:41

Ekspreti Vējonim nav muļķi. Viņi saka to, ko sen vajadzēja saprast. Bet tas fakts, ka latvieši, spriežot pēc komentāriem, ir atpalikusī nācija ar laucinieku un ierēdņu mentalitāti, nozīmē, ka latvieši ir nekonkurētspējīgi un neizdzīvos šajā pasaulē.

Atbildēt

andris

09.12.2016. 18:51

Sociologi par D.R Ozolu-20 miljonu ::Karaliene"", kad Latvijā pēc statistikas- dēļ pretnacionālas politikas- katru dienu 1-viens cilvēks izdarīja pasņāvību!!! Cik tad cilvēkiem tiktu izglābtas MŪSU LATVIEŠU CILVĒKU DZĪVĪBAS ...tas ir šīs postkomunistu KLIĶES atbildībā...! gribētos teikt-pat uz Sirdsapziņas, bet...! ?

Atbildēt

Nu ja

28.11.2016. 00:14

Ar "krievvalodīgajiem"jārunā krievalodīgajā valodā, kādēļ krieviski, krivvalodīgie laikam gan ir visas citas tautības, izņemot krievus, jo krievi ir krievi, nevis krievvalodīgie, nav ko viņu zaimot, apsaukāt viņus kaut kādā nezināmā , neatšifrētā tautībā.

Atbildēt

ja jau

27.11.2016. 10:09

ir ierosinājums visiem jaundzimušajiem piešķirt Latvijas pilsonību, tad visām pirmsskolas izglītības iestādēm , skolām jāfunkcionē latviešu valodā.Tā būtu integrācija, jo nevienam nebūtu problēma sarunāties valsts valodā.Tad jebkurai tautībai, kura vēlēsies dzīvot Latvijā, nebūs obligāti jāmācas krievu valoda...bet mūsu gļēvajiem politiķiem pietiek dūšas iet vieglāko ceļu, kaut tas ir rāpus - uz ceļiem.Ja viņi runās tikai latviski, var iet garām cittautiešu vēlētāju balsis.Varbūt vajadzētu valsts simtgadē apliecināt sevi kā Latviju, uzsākt izmaiņas, lai nākotnē šeit dzīvotu visas tautības, kuras viena otru saprot, sazinoties latviski.Pēdējais laiks beigt murgot par integrāciju, izmantojot svešvalodas.

Atbildēt

Jā, jā

26.11.2016. 01:51

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


Viena valoda -"krievvalodīgā"un caur, Purins preicātos, jo Krievijā nav vienas tautības, nevar teikt, ka Krievija ir Krievzeme, kā to vēsturē dēve, Jāsaka - KRIEVVALODĪGĀ ZREME. Tādas krievu zmes nav.Pareizi bija agrāk - padomju tauta vai vēl kā tur sauca, bet Rietumi teica - krievi to dara vai nedara, krievi tā rīkojas, ja bija runa par PSRS. Krivijā tagad plaši izplatīts teiciens - krievvalidīgie.
Pareiz - Latvijā ir divas tautības - latviešvalidīgie un krievvalodīgie, tikai zinātbu=iski atšifrējiet, kas tās p[ar taut'\ibām, kas tajās iekļauti.

Atbildēt

jurisx

25.11.2016. 13:08

Sabiedrību varētu saliedēt, ja valdība strādātu tās interesēs. Bet ko darīt, ja tā ir zaglīga , melīga, iztapīga svešu onkuļu pakaļām? Vienīgā izeja-padzīt...

Atbildēt

vējš

25.11.2016. 12:04

Nu,davai,atsāksim nemedļenno veidot divkopienu sabiedrību!Citādi "krievvalodīgie"ir diskomfortā un reizēm vairs nejūtas kā mājās,jo baidās no asimilācijas.

Atbildēt

ha

24.11.2016. 23:38

A kādā valodā sarunājas lielākā daļa Latvijas politiķi ar lielāko daļu Lietuvas politiķiem?Domājat angļu?Aplaužaties.Kā jau ES valstīm pienākas krievu.Tapēc ka mūsu politiķi uz starptautiskās politiskās skatuves ir un būs papuasi(cerams ka īstie papuasi neapvainosies))) ).Esat kāds dzirdējuši,kā Vējš mauc pa angliski(no lapiņas)?Un,ja kas,runā kaut latīniski,esi cilvēks.

Atbildēt

Atbrivotajs

24.11.2016. 00:02

Par valodas referendumu Ir aizliegts runat un rakstit. Vova lindermans atnesa letiniem uz zelta paplates uzvaru referenduma. Pec ta vajadzeja izmantot so uzvaru, bet valdosie nobijas no sis uzvaras un uzreiz saka laizit zabakus zaudetajiem. Mazoxisti ! Kauns !

Atbildēt

bilingvalais keksis

23.11.2016. 22:36

Bilingvalaa apmaciba ir totals stulbums un jau sen izgazusies. Nestradaa taa praksee un beidziet to pieminet!

Atbildēt

patiesībā

23.11.2016. 22:26

»

varbūt

Tikai viena problēma - veltīgi tērē naudu par tādiem sacerējumiem


Nu, rau - tā jau ir katra "atsevišķi ņemta" personāža ekskluzīva izvēle / atbildība. ;)

Atbildēt

varbūt

23.11.2016. 20:48

»

patiesībā

Nulles vērtība ir šādām lumpeņzombēšanas tēmām, kas pēc būtības ir tukšu pupu mizu apzelēšana


Tikai viena problēma - veltīgi tērē naudu par tādiem sacerējumiem.

Atbildēt

a Russian mother

23.11.2016. 20:21

Vējonis was born on June 15, 1966 in Pskov Oblast to a Latvian father and a Russian mother, while his father was serving in the Soviet army there.

Atbildēt

ansis

23.11.2016. 18:54

nožēlojami eksperti. Protams dokumentā ir daži sakarīgi punkti, bet valodas lietā - idioti.

Atbildēt

juris

23.11.2016. 18:52

Ko var gribēt no bijušajiem kompartijas biedriem, viņiem tāā velk parunāt krieviski, kā viņu jaunībā, kad zāļe bija zaļāka utt.

Atbildēt

patiesībā

23.11.2016. 17:55

»

ar varu mīļš nebūsi

Pupu mizas. Nulles vērtība šādiem ekspertu spriedelējumiem


Nulles vērtība ir šādām lumpeņzombēšanas tēmām, kas pēc būtības ir tukšu pupu mizu apzelēšana.

Atbildēt

opā

23.11.2016. 17:43

Kā tie "eksperti" zin kāda ir "krievvalodīgo" mediju skatītāju dzimtā valoda? Kāds ir veicis aptauju? Nav nekādu empīrisku faktu, piemēram, LTV krievu valodas raidījumus arī latvieši skatās, un lietuvieši, ukraiņi, baltkrievi, utt. Viņiem vienalga vai runāt latviski vai krieviski. Un kā tad pat tāds krievs iemācīsies vai uzlabos latviešu valodu, ja visur runās ar viņu krieviski?

Atbildēt

Soņa ukrainvalodīgā

23.11.2016. 16:38

„Vējoņa eksperti”: ar krievvalodīgajiem medijiem pareizi ir runāt krieviski ... Hmm? Ar ķrievvalodīgajiem jārunā krievalodīgo valodā, piemēram, ar latviešiem, ukraiņiem, lietuviešiem u.c. - viņu, krivvalodīgo valodā. Ar krieviem - krievu valodā. Bet krievus, kuri prot latviešu valodu sauksim par latviešvalodīgiem? Putra!
Vai te ir domstarpības?
Varbūt Latvijā sāksim zaimot visas tautības - gruzīnvalodīgie, lietuvalodigie, igaunvalodīgie, latviešvalodigie, židvalodīgie, čigānvalodīgie, angļvalodīgie, vācvalodīgie un citi valodīgie, jā vēl - citus sauksim par "kroplvalodīgiem".

Atbildēt

Arturs Nagliņš

23.11.2016. 16:20

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


Etnosa mentalitātē var eksistēt tāda izpausme kā lingvistiskās mazvērtības apziņa. Latviešiem šī izpausme ir ļoti izteikta. Tas izskaidro velmi runāt kungu, okupantu, ģeokrātiskā valstiskuma īpašnieku valodā.Visjaunākajā laikā praktiski tas attiecās uz latviešu maniakālo velmi lietot angļu valodu, jo tā ir ģeokrātiskā valstiskuma īpašnieku valoda.Neapšaubāmi, lingvistiskās mazvērtības apziņa visiem nepiemīt vienādā mērā; lielas personības šo apziņas veidu vispār nepazīst. Pie latviešiem visur priekšplānā cūkojās masu cilvēki- pelēki, truli, aprobežoti, stulbi lopiņi. Tāpēc latviešu valoda nav cieņā, bet cieņā ir ģeopolitisko okupantu valoda. Un tur neko nevar darīt, jo tas ir tautas genofonda kvalitātes jautājums.

Atbildēt

hm

23.11.2016. 16:16

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


"šo vienu svešvalodu uztveram tik sakāpināti naidīgi???"
Tāpēc, ka krievi 1940.gadā okupēja Latviju, deportēja latviešus uz Sibīriju, Litenē apšāva latviešu virsniekus, iznīcināja Latvijas valsti un pakļāva latviešus rusifikācijai, pazemošanai un citām nelietībām.
Angļi Latviju neokupēja. Vācieši gan okupēja, bet vācieši vismaz savus noziegumus nožēlo un neuzspiež vācu valodu par otro valsts valodu. Krievi turpina melot, ka nebija okupācijas un krievi turpina slavināt staļinu. Un vēl krievi apgalvo, ka viņiem ir vēsturiskas tiesības uz latviešu zemi, lai gan patiesībā Krievija ir dibināta uz baltu un somugru tautu zemēm.
Kāpēc izraēlieši vācu valodu uztver negatīvi? Kāpēc ukraiņi krievu valodu uztver negatīvi? Kāpēc čečeni krievu valodu uztver negatīvi? Kāpēc gruzīni krievu valodu uztver negatīvi?

Atbildēt

Čekistu bērns - kreivvalodīgais

23.11.2016. 16:12

"... ar krievvalodīgajiem medijiem runā to auditorijas vairākuma valodā ...".
Prezidenta kungs, kas tā par tautību "krievvalodīgie" - okupanti, migranti, surogātkrievi, komunisti, salašņas, klonētie krievi, kas tad? Paskaidrojiet vai latvieši, kuri pārkrievoti vai labi pārvalda latviešu un krievu valodu - ir "krievveidīgie" vai krievvalodīgie? Ukraiņi, gruzīni, tatāri, kuri pārvalda savu valodu un krievu valodu - ir krievvalodīgie"Un kas ir krievi? Arī krievvalodīgie.

Prezidenta k-gs, kad Latvijā pārtrauks, pirmkārt, zaimot krievus ar čekistu izgudrojumu viena iemesla dēļ - sadalīt nacionālās valstis, pretstatīt tautības - krievus un visas citas tautības pret latviešiem, lieuviešiem, gruzīniem utt.
Cik ilgi pazemosim krievus, apsaukājot viņus par "krievalodīgajiem"un tāpat ukraiņus, kuri nevar ciest šo slavu - krivvalodīgie, jo viņu kā kreivvalodsīgo valsts daļu okupēja otri kreivvalodīgie - putini.

Pārtrauciet šķelt Latviju divās daļās, jo tā ir nacionālā naida kurināšana, kaut it kā slēpta un netieša it kā. Arī daļa Latvijas žīdu, kuri naidīgi izturas pret Latviju, sludina sevi par "krievvalodīgiem" un "kreivvalodīgo" krievu aizstāvjiem.
Vai Latvijā latviešvalodīgie latvieši arī ir? Ja kas tād pāriesim uz divām tautībām - latviešvalodīgi un krivvalodīgie, aizmirsīsim, ka ir latvieši, krievi un citas tautības! Murgs, ko darām mēs, čekitu bērni!

Atbildēt

interesanti

23.11.2016. 15:50

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk?
Un otrs - kāpēc angliski (arī vāciski un jebkurā citā valodā) mēs tiecamies runāt (reklamē kā iemācīties angliski 14 dienās), kauninām valstsvīrus, kas nerunā ideāli angliski, kaunamies paši, kompleksojam, lielāmies, kad mūsu bērni izcili runā angliski, labprātīgi pieņemam visādus angļu vārdus un nosaukumus, pat neatceramies, kā tas būtu latviski (hamburgers utml. frīki), bet šo vienu svešvalodu uztveram tik sakāpināti naidīgi???

Atbildēt

jums, muļķi

23.11.2016. 15:14

Vaŗētu teikt par čigāniem un ebrejiem - ienācēji dzeltenā rase....

Līvi jeb lībieši ,dzeltenā rase,kas ienāca pa Dzintara ceļu un sāka laupīt.....

Atbildēt

ja kas

23.11.2016. 13:57

»

Par integrācijas politiku valstī atbild NA ministre Melbārde

Ir nepareizi krievu okupantus un kolonistus saukt par mazākumtautību! Vienīgā Latvijas mazākumtautība ir līvi. Arī čigāni ir svešie un nevis mazākumtautība


Nevienā Latvijas spēkā esošajā likumā, tiesību aktā, dokumenta nav minēts, kuras tautības Latvijā ir mazākumtautības. Piemēram, Vācijas likumā ir teikts, ka mazākumtautības ir sorbi, frīzi. Turki nav maazākumtautība Vācijā.

Atbildēt

nilga

23.11.2016. 13:23

Kauns par šādu prezidentu! Kauns par viņa padomniekiem!

Atbildēt

ar varu mīļš nebūsi

23.11.2016. 12:48

Pupu mizas. Nulles vērtība šādiem ekspertu spriedelējumiem.

Atbildēt

Par integrācijas politiku valstī atbild NA ministre Melbārde

23.11.2016. 12:40

Ir nepareizi krievu okupantus un kolonistus saukt par mazākumtautību! Vienīgā Latvijas mazākumtautība ir līvi. Arī čigāni ir svešie un nevis mazākumtautība.

Atbildēt

Fitrs

23.11.2016. 12:09

Vai mums gadījumā pie stūres nav gadījies kāds Trojas zirgs?

Atbildēt

lauķis

23.11.2016. 11:59

Latvas gijā pareizi runāt ir Latviski ,dzimtajā Pleskavas guberņā Vējonis var runāt arī krieviski.

Atbildēt

A.P.

23.11.2016. 10:56

Citāts: "Ja nu vienai sabiedrības daļai valstsnācijas jēdziens šķiet pareizs un neapšaubāms, bet citai - izslēdzošs un netaisnīgs? Ja nu viena grupa balso par etniskās nācijas vērtībām, bet cita sapņo par iekļaujošas politiskās nācijas veidošanos?". Pēc šiem teikumiem turpināt lasīt nav vērts! Atkal ir redzama jēdzienu aplama lietošana.Bet tas nozīmē, ka viss šis palags ir aplams un sameistarots naudas, patmīlības, karjeras dēļ. Par jēdzienu nepareizu lietošanu nav jābrīnās, jo autori ir pseidozinātnieki, savu bēdīgo statusu apliecinot jau agrāk savos ražojumos. Latvijā t.s.integrācija ap sevi vienmēr ir pulcinājusi morālos un intelektuālos pederastus, sākot jau ar "Aldermanes laiku", kad šī zoss tēloja "integrātoru". T.s. integrācija Latvijā ir ļauno garu sfēra, nolādēta sfēra.

Atbildēt

valdis

23.11.2016. 10:35

1940. gadā kad Latviju okupēja, ar mums gan neviens okupants negribēja runāt vairākuma valodā

Atbildēt

Oskars

23.11.2016. 10:21

Vējonis varētu runāt tajā valodā kurss valsts prezidents viņš ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: