Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums

28.09.2022. 16:04

»

Ja tev jābalso par mazāko ļaunumu, tad labāk paliec mājās. Visiem tiem, kas grib balsot par smukāko degunu un labāko sasolījumu, arī, palieciet mājās


Tik un tā sanāk ka nav par ko balsot,vai nu smukākie deguni un sasolījumi vai ļaunums,drīzāk jau viss kopā.

Atbildēt

28.09.2022. 15:31

»

lauķis

Balsojiet par mazāko ļaunumu


Ja tev jābalso par mazāko ļaunumu, tad labāk paliec mājās. Visiem tiem, kas grib balsot par smukāko degunu un labāko sasolījumu, arī, palieciet mājās!

Atbildēt

sapnis vasaras naktī

28.09.2022. 15:00

Doma laukumā tautai dota iespēja ar kājas spērieniem pa pakaļu sadot Levitzam un Knariņam! Un pēc tam utilizēt!

Atbildēt

hi hi

28.09.2022. 14:57

»

ha-ha

Nekas nemainäs no balsotāju skaita.Ir amorāli iet balsot par labējā virziena politiku,kura ir izdzinusi no Latvijas simtiem tūkstošiem latviešu,valsti iedzinusi stabilo nabagu stūrī,kur mediķi un sociālā sistēma nesodīti var ņirgāties par sociāli neaizsargātajiem,darba invalīdiem,kuras pamatos ir okupācijas...


nekas uz zemes nemainās,vienu aizbēgušo kolaborantu ataudze atriebjas šeitan "kolaborantiem",vēsturiski ritējumi.Parasts latvanpastala pa vidu "cīnās" būt par lietderīgu idiotu.Tas nav slikti,pat labi.Arī idioti kripatas iegūst.

Atbildēt

ha-ha

28.09.2022. 14:49

Nekas nemainäs no balsotāju skaita.Ir amorāli iet balsot par labējā virziena politiku,kura ir izdzinusi no Latvijas simtiem tūkstošiem latviešu,valsti iedzinusi stabilo nabagu stūrī,kur mediķi un sociālā sistēma nesodīti var ņirgāties par sociāli neaizsargātajiem,darba invalīdiem,kuras pamatos ir okupācijas režïma aktīvākie darboņi,kuru darbības mērķis ir šodienas Latvijas noturēšana šādā stāvoklī,kas pilnība atbilst kolaborantu darbības jėgai.

Atbildēt

hi hi

28.09.2022. 13:32

Cepuri nost un PIECI,ir siles VĪRI un MĀSAS---klātien varenplaša 35 gadiņu PIESILES "BIEDRĪBA",kas par siles uzturēšanu balsos ar zaglīgām rociņām un līkām barokļa kājiņām.

Atbildēt

lauķis

28.09.2022. 13:30

Balsojiet par mazāko ļaunumu...
Par ko balsosi to arī saņemsi pretī,ļaunumu.Arī balsojot ar tīru aploksni tu tomēr piedalies lohatronā.Par visu būs jāmaksā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: