Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Matemātika: ŠĪS VĒLĒŠANAS BŪS PROTESTA BALSOJUMA VĒLĒŠANAS. Vai nu, vai nu. Tas ir jāsaprot.

Mans aicinājums: IET uz vēlēšanām un PAŅEMT LĪDZI vismaz 2 balsstiesīgos, kas nav gājuši vēlēt. Tādējādi tiks nodrošināta un PAPLAŠINĀTA PĀRSTĀVĪBAS BĀZE. Un vēlēšanu rezultāts tad arī būs vislabākā tautas gribas izpausme.

Tagad tā ir ap 35% balsstiesīgo, kas ievēlēja tos, kuri mums ir tagad: "draugi, ir labi" + runu kalambūri Pils 3.

MATEMĀTIKA: Ja katrs paņems līdzi vēl 2 cilvēkus, tad vēlēšanu bāze būs 35x3 un noklās 100%. OK, simts nekad nebūs, bet pat 70-80% būtu ļoti labs vēlēšanu aktivitātes rādītājs iepretim pasivitātei visās iepriekšējās vēlēšanās.

Tas šobrīd ir galvenais, kas ir jādara. Jādabū pie urnām vēlētājs. Vēlēšanu boikotēšana nāk par labu esošai varai.

Svarīgi ir saprast, ka ikviens jaunais politiskais spēks ir politiskās pilsoniskās aktivitātes vērtības nesējs, kurš ATŠĶIRĪBĀ NO VARAS PARTIJĀM NESAŅEM 3 NOZĪMĪGUS RESURSUS:

1. ADMINISRATĪVOS RESURSUS,

2.VALSTS MEDIJU INFO RESURSUS,

3. PARLAMENTĀ ESOŠO VALSTS FINANSU RESURSUS PARTIJĀM (KOPĀ 6 MILJONI EUR)

Vai nu, vai nu: nav citu variantu kā iet un vēlēt un apliecināt - vai man patīk tas, kas ir tagad, vai es principā konceptuāli vēlos ko citu.

Vai nu ar "vecajiem" tā, kā bija, - ar piespiedu potēm, lokdauniem, ierobežojumiem un sodiem par pulcēšanos utml., ar "draugi, ir labi", un 670 000 tautiešu prom no Latvijas, ar ekonomikas, izglītības, veselības sistēmas stagnējumu un 666 000 gabalā vērtām slimnīcas gultām, par kurām KNABam nav daļas utt., utt., vai nu alternatīva, ņemot "jaunos" politiķus.

Vai būs labāk? Nav garantiju. Bet būs citādāk. Budžeta ir tik, cik ir. Sistēma tā pati. Tas ir jāsaprot....

Novērtē šo rakstu:

94
39