Menu
Pilnā versija
Foto

Vēlēšanu laikmeta griežos

Smaka (literārs pseidonīms) · 19.03.2018. · Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pārvaldnieks

22.03.2018. 21:06

visas sankcijas pret P. ir tikai teāters.Visi Pundura sasniegumi balstīti uz augstu naftas cenu.Patiesībā rietumiem Punduris ir vajadzīgs,jo ,ja tā nebūtu ,tad atliktu nomest naftas cenu kā 90.gados reizes 10 mazāku un neviena jaunuzceltā EU robeža Latvijai ar RUS nepalīdzētu apturēt bēgļu straumi .

Atbildēt

Liliana

21.03.2018. 14:13

»

pietiek - Krievijas demagoģijas rupors

"Tādā ziņā Putins ļoti atgādina Ulmani...


Ļoti sarežģīts jautājums...jo banag autors pat nezin neko un nezin, cik Putinam V.V. dubultnieku un kas tagad par *Putinu* ievēlēts.Palasiet vismaz Ludmilas Putinas atmi;nas vācu presē.Ja neziniet vācu valodu,var taču uzlikt tulkotāju un iztulkot.Ko var rakstīt,ja vispār neko nezin konkrēti?Ja nekas nav lasīts un studēts,ja neko nesalīdzina...ja neiedziļinās...un tik vālē ar salīdzinājumiem.Brauc pa virsu informācijai,ļoti lēti un neīsti.2 balles par rakstu.

Atbildēt

švamme

21.03.2018. 00:31

Ar troļļa centieniem viss skaidrs, bet man nav skaidrs, kas saplusojis to raksteli tik daudz, jo latvieša vidējā reakcija uz šo ir viennozīmīga? Vai hakeriem ir dota iespēja saplusot līdz bezgalībai, tādā vaidā kropļojot latviešu sabiedrības viedokli? Par russ troļļu fermām - https://www.facebook.com/actdottv/videos/770297793160789/

Atbildēt

reptilis

21.03.2018. 00:30

»

nomierinies

un nepuņkojies,tava propaganda idiota priekš kalnietes pastalniekiem


Jūsu teikuma konstrukcija ...Jūs nodod:))))

Atbildēt

pasniedzējam

21.03.2018. 00:28

ko jūs pasniedzat?Mēteļus skolas garderobē?Veidemanes kundzes raksti ir kā konfektes.Talantīgi,interesanti asprātīgi,bez jebkādas vaimanāšanas.Nevajag skaust,ja pats neko jēdzīgu nespējat uzrakstīt.Elita ir muzikāla,raksta arī labu dzeju un vispār gudra,talantīga patriotiska sieviete.Kaut tādu būtu simtreiz vairāk.

Atbildēt

Vēsture

20.03.2018. 23:25

Ha,ha.Skaidrs,ka Krievijā revolūciju taisīja tikai plānprātiņi-pašas revolūcijas dēļ.Un parāva līdzi latviešu strēlniekus,apsolīdami mums neatkarīgu valsti.Pēc Stolipina reformas krievu ekonomika plauka,bet revolūcija to sagrāva, pie reizes iznīcinot ari viņu gudrākos prātus.Cara Nikolaja Krievijai par labu runā galvenie ekonomiskie tolaiku rādītāji uttt.
Autors kaut ko samurgojis(tāpat kā visā šajā skribelējumā) par Krievijas panākumiem cīņā pret noziedzību.Te nu jārēc kā Āfrikas lauvam :DDDD

Atbildēt

Cip,cip ,cip ... :D

20.03.2018. 23:02

»

Pomeranču vainadziņš

Krievijā NAV ekonomiskās lejupslīdes


Krievijā nav ekonomiskas lejupslīdes , tur ir morāli ekonomiskā krišana ... :))))))

Atbildēt

reptilis

20.03.2018. 21:24

»

Pomeranču vainadziņš

Krievijā NAV ekonomiskās lejupslīdes


Krievijā ir reāla ekonomiskā lejupslīde. Ja,viss būtu tik skaisti ,kā ar Krievijas TV propagandu,tad uz Krievijas robežas stāvētu Latvijas krievvalodīgo bari ar vēlmi nokļūt Tēvijā. Iesaku par reālo ekonomisko stāvokli paklausīties interneta TV Carjgrad raidījumu,kuru vada Proņko!

Atbildēt

pasniedzējs

20.03.2018. 18:27

Kas zina kā izārstēt no murgošanas olitu vaidamani,bez apstājas vaidē un vaidē!?Riebīgi to nra pēdējā laikā pārlūkot.Vai ta ārsti nevar palīdzēt?

Atbildēt

hi hi

20.03.2018. 15:34

»

Antons Mikoss

Kur vēl precīzāk! Palaida smaku un notinās


kāds tu ANTONS,parasts mēsls!

Atbildēt

opā

20.03.2018. 14:34

Pizdjit kak Trockij, tā īsumā par pateikt, kas šeit rakstīts. Aizdomīgi daudz jau saradušies šitie kremlini. Nekādas ražas nav. Ja var sazīmēt vēlētājus, tad raportēt par ražu vai jebko citu, tas ir elementāri. Lai gan nekur pat kremļa avotos neesmu šito dzirdējis, ka baigi daudz labības, laikam šie meli ir domāti īpašu naivu ārvalstnieku apstrādāšanai, jo Krievijā cilvēki tiem neticēs pat ja kiseļs stāstīs. Realitātē Krievija ēd importēto pārtiku, arī Krievijā saražotajos pārtikas produktos lielākā daļa izejvielu ir importa.

Atbildēt

angel

20.03.2018. 12:01

Ulmani salīdzināt ar Putinu var tikai kremļa noziedzīgā režīma atbalstītājs. Ulmanis nebija zaglis .

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

20.03.2018. 11:05

»

reptilis

Raksts galīgi garām -Krievijas ekonomiskā lejupslīde sākās jau pie augstām naftas cenām un turpinās. Graudi ir zemas kvalitātes (lopbarības)un tos nav kur likt,jo nav lopu!Lopu selekcijas stacijas ir iznīcinātas...tāpat kā graudu...un citu sēklaugu


Krievijā NAV ekonomiskās lejupslīdes!
Krievijā viss notiek itin labi.

Cita lieta, ka glorificēt Krieviju, kā to komentāros dara naivais Ivars, nudien nevajadzētu. Nsv šajā pasaulē viss pilnīgi balts un pilnīgi melns.

Atbildēt

Antons Mikoss

20.03.2018. 11:01

Kur vēl precīzāk! Palaida smaku un notinās.
Ar anonīmu sūdu (smakas radītājs) nav pat vērts dikutēt.
Krievija ir ļaunuma impērija. Ja kāds mēsls to neredz, tad tas sūds ir Kremļa sūds!

Atbildēt

cita doma

20.03.2018. 09:33

Saprotu, ka atbilstošu Latvijā pastāvošajai ideoloģijai un propagandai man tagad ir jānolej raksta autors ar sūdiem līdz augšlūpai un vēl mazliet. Bet kā cilvēks, kurš ir pabijis Krievijā pēdējo gadu laikā daudzas reizes, un ne tikai Maskavā un Pīterī, ticies un bijis kopā ar daudziem krieviem Krievijā- zem raksta pamatdomas parakstos par visiem 110%. Ne jau krievi Krievijā ir mūsu ienaidnieks, bet mēs paši sev šeit, Latvijā. Neviens nešauj mums kājās, tikai mēs paši.

Atbildēt

VB

20.03.2018. 09:31

»

reptilis

Raksts galīgi garām -Krievijas ekonomiskā lejupslīde sākās jau pie augstām naftas cenām un turpinās. Graudi ir zemas kvalitātes (lopbarības)un tos nav kur likt,jo nav lopu!Lopu selekcijas stacijas ir iznīcinātas...tāpat kā graudu...un citu sēklaugu


"Graudi ir zemas kvalitātes" - tā NAV! To importētāji pat bieži prasa piejaukt graudiem klāt ko zemākas kvalitātes - eiropa vienk. pie tik augstas graudu kvalitātes nav pieradusi.

Atbildēt

reptilis

19.03.2018. 21:39

Raksts galīgi garām -Krievijas ekonomiskā lejupslīde sākās jau pie augstām naftas cenām un turpinās. Graudi ir zemas kvalitātes (lopbarības)un tos nav kur likt,jo nav lopu!Lopu selekcijas stacijas ir iznīcinātas...tāpat kā graudu...un citu sēklaugu.

Atbildēt

Pati Svētākā

19.03.2018. 21:00

»

pietiek - Krievijas demagoģijas rupors

"Tādā ziņā Putins ļoti atgādina Ulmani...


Lielāko daļu valstīs ir stipri izteikts kapitālisms ar visām tām izrietošiem ceļoņiem un sekām, Eiropā, Krievijā, Amerikā, Lielbritānijā, utt., pat Latvijā !

Atbildēt

Žoržs Tauva

19.03.2018. 20:39

oktobrī jāskatās,lai sorosīdi netaisa "karuseļus",visi tie vienotie laidīs tos zaķīšus!?Latvi esi MODRS par šīm vārsmām un elpu-troļļuku pamuļku komentiem.Latvi---30 gadus tevi veduši vienotie kā aitu baru.NĀKOTNĒ SKATĀS KAS MAINĀS.LATVI DOMĀT SĀCE!

Atbildēt

kļimoviča aita

19.03.2018. 20:09

Raksts lasāms, bet nu bilde, TĀ IR VIENKĀRŠI IZCILA !!!

Nekur gan tas nebija pieminēts, bet, kā jūs domājat - vai tās varētu būt kļimoviča aitas ?!?!

Atbildēt

lol

19.03.2018. 19:01

autoritārisma un pļūtina smaka

Atbildēt

Viens Krievijas likumīgais zaglis

19.03.2018. 18:26

Latvijā ir Lembergs. Raksts vienos melos. Putins ir cionists, nevis krievu nacionālists ar krievu nacistiskā fašisma iezīmēm politikā pret Latviju. Putins ir iznomājis labākās zemes no austrumiem līdz Urāliem Ķīnai. Tiek būvēts ātrgaitas vilciena maršruts no Pekinas uz Kazaņu un Maskavu. Krievijas visi TV raidījumi ir nebeidzami meli kā šis raksts.Ātrgaitas vilcienus būvēs Vācija. Tuvākajā laikā krievu darbspēku Krievijā izspiedīs ķīnieši. Cionisti ir Markele, Zatlers, VVF, Putins u.c. Šie noziedznieki ir vai īgi Latvijas ekonomikas sagraušanā un genocīdā pret latviešu tautu. Bet pats Putins ir kara noziedznieks, par noziegumiem pret cilvēci Čečenijā, Sīrijā un kriminālnoziedznieks per nervu paralītiskās gāzes pielietošanu Lielbritānijā un Krievijā. Par Putina galvu izsolāma atlīdzība 1 milj. €, par Asada 2 milj., par Kima 3.

Atbildēt

Janka

19.03.2018. 17:16

Visi Krievijas nelabvēļi, protams, balsotu par Putinu, jo viņš ļoti strauji ved Krieviju uz pilnīgu sabrukumu...

Atbildēt

Atbrivotajs

19.03.2018. 17:13

Raksta skribents ir putinists-stalinists .Megina viltigi pasniegt ,ka cars ir labs ,bet oligarhi slikti. Pirmais,ja cars ir krievs,tad es esmu marsietis.Otrais , ta ir taisniba ,ka krievija sevi var apgadat graudiem. Tresais , oligarhi vinu ieliek amata un tures tik ilgi ,kamer vins nems uz sevim visus noziegumus un vares garantet tautai nozagta triljona drosibu.

Atbildēt

G.O.

19.03.2018. 17:02

Kārtīgi nezinoši: Vai Putins rada draudus Latvijai? Jā, bet noteiktā veidā - veiksmīgā cīņa pret noziedzību un likumīgajiem zagļiem veicina to pārcelšanos uz bijušās PSRS valstīm. Ārkārtīgi nespējīgā Kučinska valdība šajos draudos mēģina saskatīt iespēju melnās naudas piesaistei slāpstošajai Latvijas ekonomikai. Rezultātā Latvijai ir jaunas problēmas, nevis ieguvumi. T

Atbildēt

G.O.

19.03.2018. 16:52

Atkal viena ūdensgalvas muldēšana, neko nesaprotot no lietas: Krievija neapšaubāmi rada arī jaunus draudus, visupirms - staļinisma atdzimšana un teritoriālas pretenzijas. Kā parasti pie lettiņu ākstiem, noslēpis savu smirdoņu ar smaku, kaut gan ir smirdīgs tipelis.

Atbildēt

pietiek - Krievijas demagoģijas rupors

19.03.2018. 16:46

"Tādā ziņā Putins ļoti atgādina Ulmani."
Neaizrausimies ar līdzībām, jo priekš Ulmaņa nekādas personīgās atpūtas, slēpošanas un makšķerēšanas pilis rezerātu zonā netika celtas.

Nav joprojām uzcelta ne Skolkova ne arī kosmosa osta ziemeļos(ar kuru plānoja aizstāt Baikonuru, bet kāda jēga, ja SpaceX tagad transportēs šos pasūtījumus, kurus krievi nesūtīs kosmosā), bet tajās jau apstrādāta milzu nauda un vēl pamanījušies nemaksāt strādniekiem, jo vergiem viss ir jādara par velti.

Sibīrijā brūk kopā ceļi, kamēr Ķīnā ir uzceltas jaunas autostrādes. BAM saceltās sādžas un pilsētas pamet cilvēki, un tie kas cenšas kaut ko darīt, tiem nodeg mājas. Putina laikā Krieviju ir pametuši ~5 miljoni krievi, kas tagad dzīvo ārzemēs.

Par graudiem ir tā, ka pēc šī eksporta Krievijā palika sliktākas kvalitātes graudi, kurus pašiem ir jāēd - un par šo eksportu plaši rakstīja krievu presē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: