Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pārkāpumu turpinās

17.04.2017. 15:03

KNAB administratīvi soda Valsts robežsardzes koledžas direktoru, 11. Aprīlis, 2017. https://www.knab.gov.lv/lv/valsts_amatpersonu_darbibas_kontrole/offences/525308-knab_administrativi_soda_valsts_robezsardzes_koledzas_direktoru.html
Ka redzams, tad šī persona pastāvīgi pārkāpj likumus un ir nospļauties par sabiedrības viedokli.
Kādus robežsargus sagatavo šī mācību iestāde? Kukuļņēmējus, valsts mantas rāvējus, kuram galvenais nauda, savs labums, bet ne valsts intereses.
Vai šāda persona vispār ir tiesīga vadīt robežsardzes mācību iestādi?

Atbildēt

sabiedrība

25.06.2016. 18:41

»

rēzekniete

Pilnīgi piekrītu, ka viss "saknē" ir jāmaina! Visa Rēzekne par šo runā, beidzot kāds uzdrošinājās uzrakstīt. Bet nekas jau nemainīsies, jo roka roku mazgā. Kur tas redzēts, ka no darba vietas aiziet izdienas pensijā un turpina strādāt, saņemot pensiju no valsts un algu. Bet, ja vari strādāt, tad kāda...


Piekrītam!!! Izdienas pensija visiem valsts struktūrā strādājošiem!!! Pilnas pārvaldes tādu darbinieku. Pensijā aiziet pat četrdesmit gados. Un paliek strādāt tajā pašā amatā uz tā paša krēsla. Tikai klāt nāk pensija no valsts budžeta. Baigi labi!!!

Atbildēt

Labuss

21.06.2016. 18:23

Jā,nopērk bezīntankā kannu GSM,atnes,pielej dienesta auto un tikai tad brauc savās darīšanās,LABAIS PRIEKŠNIEKS,a vēl uzbrauc stukači?

Atbildēt

xxl

21.06.2016. 15:00

Izskatās, ka nes kannu ar bendžu😅

Atbildēt

tiffany

20.06.2016. 20:36

»

Antropologs

A vot i nezini,neuzminēji


kā vienmēr - komentāros visvairāk nosoda nevis tos, kuri atļaujas uzvesties pretīgi savās darba vietās (it sevišķi, ja ir priekšnieka amatā), bet norej tos, kuriem ir piegriezušās neizturamās nejēdzības un vēlētos likumīgi tās risināt?

Atbildēt

rēzekniete

20.06.2016. 20:19

»

V

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus


Pilnīgi piekrītu, ka viss "saknē" ir jāmaina! Visa Rēzekne par šo runā, beidzot kāds uzdrošinājās uzrakstīt. Bet nekas jau nemainīsies, jo roka roku mazgā. Kur tas redzēts, ka no darba vietas aiziet izdienas pensijā un turpina strādāt, saņemot pensiju no valsts un algu. Bet, ja vari strādāt, tad kāda pensija!!!! Un vispār, kāda izdienas pensija šoferiem, kuri dzer daba vietā, remontē savas auto un zog degvielu!!!! Ar ko šie šoferi, sekretāres, grāmatvedes utt. atšķiras no citās valsts iestādes strādājošiem, ka viņiem pienākas izdienas pensija? BRĪNOS par šo valsts politiku... Lūk kur varētu ietaupīt naudu valsts budžetā. Bet AUGŠAS visus likumus pieņem priekš sevis!!!!

Atbildēt

nu...

20.06.2016. 12:00

par vrs priekšnieku jāliek taādu pašu cilv
eku kā Garbaru. Tikai Garbara (visu cieņu Jums Garbara kungs)vilciens ir aizgāji... Iesakiet savas kandidatūras... Iesaku Raimondu Deičmani. No ierindnieka līdz (nezinu viņa dienesta pakāpi šodien) normālam cilvēkam, kurš nav padi---s savu prātu un godu. Jā, piekrītu viņš mani ir paraudzis...

Atbildēt

knab

20.06.2016. 09:10

2012/2013 macibu gada macijas kadets kurs menesi sanema vairak neka stradajosie robezsargi .... Varda Oskars. Ir kadam velesanas to parbaudit ?????

Atbildēt

S

19.06.2016. 23:04

»

V

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus


Jā jā jā- tad plus vēl visus pārējos pedagogus kuri nevīžo jaunos robežsargus kārtīgi mācīt un tad šitādu rakstu autori varēs parādīt savas spējas uz pilnu klapi.....

Atbildēt

Joske

19.06.2016. 21:08

A kas tās par foto rakstā pielikumà- Kauņas auto tirgus?

Atbildēt

pilsoņis

19.06.2016. 15:40

»

Mh

Ieliksim ribežsardzē Bartaševiča draugus un bandu, gan jau būs labāk, uzreiz visi ņaudētāji un stukači varēs sēdēt mājās un raudāt stūrītī, par netaisnību, kuras dēļ viņu atlaida no darba, jo nebij draugu sarakstā. Rimstās stukači un iet mājās pagulēt


Nu vot sākas, kur tagad bez mūsu mera. Arī koledža nekārtībās ir Bartaševica vaina. Starp citu ļoti ērts cilvēks, dežūra ēzelis. Bet vajag iegamet, pa to laiku īsti zāģi gremdē valsts.

Atbildēt

Antropologs

19.06.2016. 12:08

»

Ginekologs

es ziiiinu, tā ir Mihailova


A vot i nezini,neuzminēji.

Atbildēt

ozo

18.06.2016. 21:11

Iestādes, kurām šī raksta saturs ir saistošs, ir ieinteresētas rīkoties. Tomēr izskatās, ka pietiek.com priekš konkrētās iestādes darbiniekiem vai "zinošiem" cilvēkiem ir veļas mazgāšanas, baumu un intrigu forums. Pazemojoši ir publiski apspriežot citu privāto dzīvi, diskutēt par morāli un ētiku, jo tas viens otru izslēdz.

Atbildēt

kreisais malējais

18.06.2016. 12:23

Vai kāds pateiks,kas atbild koledžā par kantīni,vispār par hozbloku,tas pirmais jāpatriec,kāds ir, tievs vai resns,vai mājās tur barokļus?agafonu vajadzēja aiztikt kad bija SC,tagad šis pie vienoto siles,tā ka nepieskaramais.

Atbildēt

V

18.06.2016. 11:14

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus!

Atbildēt

taisnīguma kodols

18.06.2016. 10:48

»

?

liepiņš,mihailova,rancāns,no kā aug kājiņas,kas ir ieinteresēts,kas rausta "virvīti",kaut arī daudz patiesības,bet velk uz personisko


Ir šajā pusē viens "naudas karalis", kuram personiskais spēlē galveno lomu, iesaistot augstākminētās trīs personas. Kā izrādās ar naudu personīgo dzīvi nevar sakārtot, tāpēc lielāka interese ir par citu cilvēku dzīvi.

Atbildēt

vauuu

18.06.2016. 10:40

»

teteris

Pats pat lēmumu nevar pieņemt


Ha-ha-ha-to laikam to raksta viena no Rinkuna mīļākām, jo normāls cilvēks NEKAD tādu murgu neizmurgotu! Kāds vad;itājs ir Rinkuns?- pat zirgi smejas- egoists, bailīgs(vispār nav mugurkaula),bez sava viedokļa,padotos vispār par cilvēkiem neuzskata, izņemot sievietes, kuras kājas prot plati paplest!!!

Atbildēt

falko

17.06.2016. 22:14

»

aiaiaiaia

visjautrakais šaja visā ir pasniedzējs Agafonovs :-D bet bardaks robezsardze būs tik ilgi kamēr katrs puspulkvedis un pulkvedis sevi uzskatis par caru un dievu


Redakcijas komanda varētu sadarbībā ar valsts valodas centru organizēt šī Agafonova valsts valodas prasmju pārbaudi. Kā var dienēt un vispār pasniegt, ja latviski tikai druski un galvā skaidas?

Atbildēt

?

17.06.2016. 20:49

liepiņš,mihailova,rancāns,no kā aug kājiņas,kas ir ieinteresēts,kas rausta "virvīti",kaut arī daudz patiesības,bet velk uz personisko.

Atbildēt

Ups4

17.06.2016. 16:44

»

janka

Aga, vēl šitā tizleņa trūkst. Bija ludzas pārvaldē par priekšnieku


Liepājā tas karjerists ar bija par priekšnieku.

Atbildēt

atbalstu

17.06.2016. 16:08

»

ideja

koledzai ir nepieciesams specigs, harizmātisks, patriotisks, ar stingru mugurkaulu un pats galvenais ar izteiktu nepatiku pret alkoholu apveltīts līderis. Domas var dalīties, bet man prātā nāk tikai un vienīgi Rinkuna kungs, viņš būtu koledžai perfekti piemērots


kur nu vēl stingrāku mugurkaulu - uz kuru pusi vajag, uz to stāvēs. Ja jau vajag Liepiņa turpināju, tad ir īstais. Katru dienu nobraukā 200 km ar dienesta auto uz mājām un visus paziņas izvadā.Un kā prot migu acīs pūst -

Atbildēt

xxx

17.06.2016. 11:56

Kad grebņevā koņs laida savus pasatus ar kontrobasu, visi ludzas priekšnieki zināja...tātad atbalstīja

Atbildēt

ogo

17.06.2016. 10:40

»

vālodzīte

Prieks,ka cilvēks atļāvās ko tādu uzrakstīt,bet tajā pašā laikā ir bēdīgi,jo iestādes,kam būtu jāapkaro šitādas nekārtības un bezjēdzības atkal neko nedarīs,bet aizvērs tematu un būs viss kā bijis līdz šim.Bet lai zina lielie priekšnieki , ko par viņiem domā tauta


Tagad visi spēki tiks novirzīti uz raksta autora meklēšanu, diemžēl. Bet runa iet par virsnieku godu, un godīgi būtu vienam otrajam doties pensijā, bet parējos aizritēt uz robežu.kaut uz robežas arī tadā pašā veidā rīkojas strūkturvienību priekšnieki.šeit darba lauciņš Pujata k-ga kantorim.

Atbildēt

vālodzīte

17.06.2016. 10:24

Prieks,ka cilvēks atļāvās ko tādu uzrakstīt,bet tajā pašā laikā ir bēdīgi,jo iestādes,kam būtu jāapkaro šitādas nekārtības un bezjēdzības atkal neko nedarīs,bet aizvērs tematu un būs viss kā bijis līdz šim.Bet lai zina lielie priekšnieki , ko par viņiem domā tauta!!!

Atbildēt

ideja

16.06.2016. 23:33

koledzai ir nepieciesams specigs, harizmātisks, patriotisks, ar stingru mugurkaulu un pats galvenais ar izteiktu nepatiku pret alkoholu apveltīts līderis. Domas var dalīties, bet man prātā nāk tikai un vienīgi Rinkuna kungs, viņš būtu koledžai perfekti piemērots.

Atbildēt

aiaiaiaia

16.06.2016. 23:17

visjautrakais šaja visā ir pasniedzējs Agafonovs :-D bet bardaks robezsardze būs tik ilgi kamēr katrs puspulkvedis un pulkvedis sevi uzskatis par caru un dievu.

Atbildēt

Gimbala

16.06.2016. 22:25

Tak visa Vrs vadība darbojas kā labajos padomju armijas stila akordos. Priekšnieks ir kungs un pavēlnieks un savu iegribu apmierinātājs, pārāks un gudrāks par visiem citiem, privilēģijas izvēlas paši sev. Tāda ir sistēma un tā necieš citādi (bieži vien - pareizi domājošos).

Atbildēt

VRS priekšnieks Garbars baidās no publicitates.

16.06.2016. 22:06

»

robis

Garbara kungs, Jums ir mugurkauls? Kaut kas ir jādara, jo kates vārds ir patiess


Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis NORMUNDS GARBARS baidās izklāstīt acīmredzamas problēmas Valsts robežsardzē, baidās no preses, no atklātas runas par nekārtībām VRS un tās koledžā.
Diemžēl prese Latvijā ir bezzobaina un bailīga. Kaut kas līdzīgs Krievijas prokremliskai presei, kura tik pret Ukrainu un kaimiņu valstīm vēršas. Par iekšējam problēmām vai neko, vai kaut ko niecīgu.
Taču Latvijas valsts robeža ir arī ES robeža un robežsardzes vadības pavirša attieksme nav pieļaujama. Faktiski mēs redzam, ka Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas prestīžs, reputācija ir pilnīgi sagrauta. Un ja nerīkoties steidzīgi, tad varam palikt bez valsts robežas apsardzes. Sabiedrība nedrīkst palikt vienaldzīga un vajadzīga nopietna iejaukšanās. Arī redakcija Pietiek varētu ņemt kontrolē šo robežsarga rakstu un turpināt informēt sabiedrību un ministrus.

Atbildēt

robis

16.06.2016. 20:20

Garbara kungs, Jums ir mugurkauls? Kaut kas ir jādara, jo kates vārds ir patiess!

Atbildēt

korešs

16.06.2016. 16:17

Ja, baiga tema ir aizkarta. Zel, ka viss par VRK seit aprakstitais - tira taisniba. Sakara ar to, ka koledzas tema jau ir izsmesla, ierosinu sakt jaunu temu: par Liepina, Maslika un Savicka lomu kontrabandas piesegsana LUP.

Atbildēt

toliks

16.06.2016. 16:07

https://m.youtube.com/watch?v=Dim2cv6gjG8

https://m.youtube.com/watch?v=JfMi3tKvTM8

Mazs ieskats vēsturē.....

Atbildēt

aspuris

16.06.2016. 15:55

Kādi i atsevišķie blēži strādā Daugavpils pārvaldē, Silenes RKP ....... priekšnieks vairākas reizes ir pieķerts braucot dzērumā. Nu un kas, viens zvans problēma atrisināta. Var iebraukt Ditton nama galvenās ieejas stabā pālī.... Visa pilsēta to zin. No padotajiem prasa, bet paši kādu piemēru rāda. Blēdis...... vemt gribas .....robežsardzes tēla spodrinātāji.


Atbildēt

Re

16.06.2016. 15:19

Atvainojos, t.i. Nekā personīgi

Atbildēt

Re

16.06.2016. 15:16

Protams, ka viņi visu noliegs, kurš tad atzīsies? Ha! Bet tas jau ne tikai Rēzeknes koledžā tā notiek! Ja kādam būtu drosme pastāstīt patiesību par tusiņiem un ballītēm darba laikā, par dienesta transporta lidzekļu izmantošanu privātām vajadzībām, tad katrā pārvaldē atklātos tāaaaadas lietas, kas jums mīļie, pilsoņi, pat sapņos nav rādījušies. Te darbs būt valsts kontrolei un Nekā persoņigi.

Atbildēt

Lol

16.06.2016. 13:18

Smieklīga tā tauta latvijā! Visi par vienu un neviens ne par vienu

Atbildēt

Izolde

16.06.2016. 13:15

»

Juris

Nav ko darīt tiem, kas klusē par ko tādu, fotto, tas ir mazākais ļaunums! Gods un slava raksta autoram


Eu Juri, uzraksti par kādu privāto Rēzeknē vai tās apkaimē uzņēmumu, kur ir visas sociālās garantijas un kur ir tāda alga kā valsts iestādē, nez ko Rēzeknē lielākie atlases konkursi uz jebkuru valsts iestādes vakanto vietu ir vislielākie. Un, ja šī raksta autoram viss ir tik sūdīgi tur strādājot, var aiziet pastrādāt jau uz pieminēto Maksimu.

Atbildēt

Mh

16.06.2016. 13:15

Ieliksim ribežsardzē Bartaševiča draugus un bandu, gan jau būs labāk, uzreiz visi ņaudētāji un stukači varēs sēdēt mājās un raudāt stūrītī, par netaisnību, kuras dēļ viņu atlaida no darba, jo nebij draugu sarakstā. Rimstās stukači un iet mājās pagulēt

Atbildēt

Visszinis

16.06.2016. 13:14

nav ko brīnīties EDGARAM RANCĀNAM kontrabandas ceļā iegūtās naudiņas ir tik daudz, ka var aiziet pensijā. Ko viņam satraukties, Ludzā divi veikali kuri īpašnieks ir Rancāna brālis, tūlīt būs jauns veikals, viss notiek. Koledža ir vajadzīga lai apmierinātu savas seksuālās un amorālās vajadzības jo Liepiņš taču jau gados.

Atbildēt

Gudrajiem.lv

16.06.2016. 13:03

Labi, ka visi citi labi ļaudis apkārt, tas, ka pārējie sēž savos kabinetos un tikai mēles kuļ par to cik priekšnieki slikti, kamēr saņem algas lielākas nekā tie kas uz robežām dienu un nakti rukā, tas jau nekas. Visas veselības garantijas, formas un aprīkojumu, kāda uz robežām nav. Labāk būtu sēdējuši un klusējuši ka tikuši tik labā iestādē un sēž kā dieva azotē, kamēr tieši šie visi iepriekš minētie raujas lai uzturēt iestādi pie dzīvības, dažreiz atļaujoties izmantot arī savas priekšrocības. Kāpēc menti necilājas par saviem priekšniekiem un neraud par visatļautību, kad reāli tiem tur bardaks vēl lielāks? Jo zin, ka to tā neviens neatstātu un no savas karjeras varētu atteikties. Laiks pieaugt un saprast, ka visi dzīvo un izdzīvo kā māk un grib, tāpēc dažreiz vajag cienīt to kas dots un paklusēt netīras veļas mazgātājiem.

Atbildēt

janis

16.06.2016. 13:02

»

xxl

Pretīgs psrs laiku tipiņš


Normāls džeks.

Atbildēt

jānis

16.06.2016. 13:01

»

Sīpoliņš

Kāds var apskaidrot, kas tie par mistiskiem sportistiem-darbiniekiem


Tādā veidā tiek atbalstīti valsts nozīmes sportisti. Tur ir viss pareizi. Prof. Sports pieprasa lielu laika atdevi.

Atbildēt

izlūks

16.06.2016. 12:58

nu nekad nenoticētu tam, ka Edgars Rancāns savu gadiem noturēto kontrabandas biznesu Aizgāršas RSN atdos savai padotajai (mīļākajai)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: