Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Raivis

20.04.2015. 23:22

Vai tiešām Latvijā vienreiz varēs tikt vaļā no "cekas maisu"izbīļa un komisijas locekļu tramdīšanas, apvainošanas un noniecināšanas?

Cik ilgi vajās cilvēkus, kuri iedrošinās oizteikties par naudas izšķērdētājiem, pret politiskajiem bosiem, kas tieši noniecina augstas raudzes cilvēkus, kā Bonifācijs, Kristīne utt.
Nožēlojamais politbirojs, beidziet vienreiz tracināties.

Atbildēt

Žulis

16.04.2015. 13:40

Tie kuri neklausa Dabas bērnu, nevar būt latvieši.Tie var būt tikai Žuļi un Žules, bet nevis latvieši.Īsts latvietis ir tāds kā Žulis-Dabas bērns: porta slavenais autors.Lasiet viņu te zemāk.

Atbildēt

gunča

16.04.2015. 10:08

cien.Kangera k-gam jāsaprot, ka šo valsti , kā nu to prot, vada marionetes, kuriem ir sveša valstiskā, pilsoniskā stāja.
Tādējādi, mēģinot izveidot neatkarīgu no kaut kādām politiskām un citām ietekmēm izmeklēšanas komisiju , kas visādi ir ļoti apsveicama rīcība, Kangera k-ngs rada briesmu sajūtu valdošajai kliķei, ka kaut kas nevēlams,skandalozs no viņu iepriekšējās dzīves soc.laikā var nāk gaismā.
No otras puses, Rasnačs paziņoja, ka tajos t.s. maisos viņu dokumentu nav. Tas var nozīmēt to,ka Rasnačs&Co šos maisus jau ir pārbaudījuši un visus viņus iespējamos kompromitējošos materiālus jau ir izņēmuši ārā un , iespējams, iznīcinājuši.
Līdz ar to , iespējams, turpmākā šo maisu pētīšana var dot tikai kaut kādu statistisku rezultātu, nevis atmaskojošo

Atbildēt

Jūsu vārds

16.04.2015. 09:59

Ja Kangeris publicējas pretvalstiskā melu portālā, tad ar to komisiju tiešām kaut kas nav kārtībā...
N-to reizi tiek izdarīts viņam pa prātam, bet atkal nav labi. Nepārtraukta neapmierinātība, kas rada bažas vai šie zinātnieki vispār grib pētīt vai tikai spēlēt spēlītes

Atbildēt

Jēkabs

16.04.2015. 08:52

Nevēlos komentēt valdības rīcību, nav vērts, taču Komisijas darba principos svarīgi būtu ievērot šīs intervijas otrajā pusē teikto: https://www.youtube.com/watch?v=0J9EM6610tI
Ceru, ka tie aspekti, par kuriem runā I.Prohorova tiks ņemti vērā.

Atbildēt

Ēdelweiss

16.04.2015. 08:16

Krlītis laikam nesaprot to, kāda veida kaut kas jālūdz sarkano fasistu-komunistu noziedzīga rezīma priekameitai komS(j)UČKAI Laimdotai Straujumai... Lūgumu vajadzejanizteikt PSKP un Ļēņina vārdā, tad tai komS(j)UČKAI Straujumai uzreiz ieslegsies iedzimtie gēni ...

Atbildēt

Praatniex

16.04.2015. 07:40

Vai ta kāds šaubās par tāda rasnača piederību čekistu slakai?

Atbildēt

u.u.dumš

15.04.2015. 20:43

Šai jaunajai tautai ebreji nosauca par latviešiem,kā ebreji pacieš ka bez mietiem nav spējīgi saprast.

Atbildēt

U.U.

15.04.2015. 18:21

Naivais Kārlis nesaprot, ka te nav Zviedrija un zviedri, bet te ir Latvija un latvieši, kuriem uzspļaut taisnīguma un tiesiskuma ievērošanai. Stulbā "Vēlreiz lūdzam" vietā vajadzēja ņemt mietus, kā tas tiek aicināts aktuālajā divu brāļu romānā. Bez mietiem latvietis neko nav spējīgs saprast.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: