Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pateicoties Pietiek lasītājiem no Ventspils, ir izdevies noskaidrot, kuras domes amatpersonas patiesībā izmanto dārgās luksusautomašīnas, kas oficiāli reģistrētas kā pilsētas pašvaldības policijai piederošas.

"Aldis savam faetonam JP1203 izvēlējās brūno toni, jo tāds bija viņa iepriekšējais Tuaregs (darba) un pašam ir MB GL klase, arī no brūnajiem," - šādi Pietiek lasītājs piemin 1962. gadā dzimušo Ventspils domes izpilddirektoru Aldi Ābeli, kurš ticis pie viena no pērn iegādātajiem 2014. gada izlaiduma Volkswagen Phaeton luksusauto, kādi visā Latvijā reģistrēti tikai trīs.

"Guntim savukārt patīk sudraba, un numuru viņš no vecā Audi A6 pārskrūvēja uz savu jauno "tautas klases gulbi", varbūt ka muļķā tauta nepamanīs. Krāsa ta' tā pati," - te savukārt ir runa par domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga pirmo vietnieku sadarbības jautājumos Gunti Blumbergu (attēlā).

"Bet Didzītim vēl jāpaaugas, jo tika pie vecā Gunta zirga Audi A6, bet ar jaunu numuru JP8007," - šis vēl viena pašvaldības policijas luksusauto lietotājs ir Lemberga vietnieks Didzis Ošenieks.

"Jānim jau pabraukts dīzeļlimuzīns A6 HZ8936," - šis Jānis savukārt ir Jānis Vītoliņš, Lemberga pirmais vietnieks infrastruktūras jautājumos, tāpat kā "Didzītis" - politiskās partijas Latvijai un Ventspilij redzams pārstāvis.

Kā rāda šo amatpersonu deklarācijas, neraugoties uz iespaidīgajiem ienākumiem pašvaldības darbā, gandrīz visiem viņiem patiešām būtu grūti iztikt bez dienesta automašīnas

Ābele 2013. gadā algā saņēmis gandrīz 46 tūkstošus eiro, taču viņa īpašumā ir tikai jau paveca Mercedes Benz GL 320 automašīna. Blumberga oficiālie gada ienākumi bijuši vairāk nekā 81 tūkstotis eiro, bet no automašīnām viņam personiski pieder tikai 2001. gada izlaiduma Volvo S80.

Arī Ošeniekam no personiskajiem transportlīdzekļiem ir tikai 2003. gada izlaiduma Volvo, kaut gada ienākumi - vairāk nekā 85 tūkstoši eiro, bet Vītoliņam - 2007. gada Audi A6 un vairāk nekā 82 tūkstošu eiro ienākumi.

Novērtē šo rakstu:

0
0