Menu
Pilnā versija
Foto

Ventspils un Ukrainas globālā loma

Armands Gūtmanis* · 10.07.2024. · Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lata

11.07.2024. 23:20

Man galvenais, lai nolādētā vatņiku valsts tiek nosvēpēta no zemes virsas!

Atbildēt

Ai ai

11.07.2024. 21:01

Savārstījums, kurā tikai daļa patiesības. Nekāds graudu eksports pēckara gados nenotika, PSRS pati bija spiesta importēt graudus. Bet par Ukrainu, izskatās, ka tiesa. Cauruļvadu caur Ukrainu neaiztiek, krievi maksā naidniekam (!) par tranzītu. Arī Odesas ostu neaiztiek pa nopietnam, un caur to ukraiņi netraucēti saņem karamateriālus. Ja būtu īsts karš, Krievijai pietiktu resursu, lai sagrautu Ukrainas ostas un tās nedaudzās dzelzceļa pārejas uz Poliju, lai iznīcinātu visas elektrostacijas.

Atbildēt

ar demagogu faktiem ļoti uzmanīgi...

11.07.2024. 11:55

90 % taisnība, bet tie 10 % melu svarīgākie...Rokfelleri staļinam palīdzēja, tas tiesa. Jo līdz 1917. vadošie bija vāčieši, vācu cari...kur vācijai tādas naudas, pat hileram vēl tika un ļeņins arī izveda laupitās mantas vagoniem g.k. uz Vāciju, cik viņam maksāja cik nē...

Atbildēt

NFC

10.07.2024. 22:44

»

Kam tas ir intersanti?

Vecu faktu un sazvērestības teoriju kompots


Nu, visas aprakstītās sazvērestības teorijas, jeb krievu slepenās vienošanās, vēsturiski ir piepildījušās.
Krievas ir augstprātīgas un alkatīgas, gluži, kā Latvijas postpadomiskie vadoņi. Viņiem pilnīgi pietiek ar komisijas maksām no impoerta/eksporta darījumiem, par pārējo ir nospļauties!

Atbildēt

Quo vadis?

10.07.2024. 22:04

Es gan nesapratu kontekstu, kam viņš sagatavojis šo runu, bet nu labs. Šo to pat biju palaidusi garām, nāksies pameklēt. Pieļauju, ka viņam obligāti nav jānorāda atsauces, jo viņš runā konkrētai auditorijai zināmas lietas, bet nu man, protams, gribējās dažus linkus uz avotiem.

Atbildēt

MI5938

10.07.2024. 20:20

Kijevas žīdi izzags visu NATO un ES, Kremļa saimnieku uzdevumā.

Atbildēt

derdz

10.07.2024. 19:34

Ak, dievs, esi žēlīgs pār cilvēkiem, viens par otru gudrāks un svētāks

Atbildēt

Es teikšu ,ka šedevrs ....

10.07.2024. 18:48

https://youtu.be/lt8u0eXRBtU

Atbildēt

fui, kādas riebeklības te var izlasīt!

10.07.2024. 18:11

»

nevar nepiekrist

USA -pasaules ļaunuma impērija


Karš Ukrainā - ļoti ienesīgs ASV biznesa proejekts...
USA -pasaules ļaunuma impērija!

Atbildēt

puķins negrib baidenam dot savas naftas naudu

10.07.2024. 17:20

nebijis notikums...............

Atbildēt

baidenists uzrakstījis

10.07.2024. 17:19

ja īsi, puķins apjāja glupo baidenu un par cik puķinam ir kompromats par to narkomānu 'ģimenīti', tad kurš uz šobrīdi ir uzvarējis....ja ne tie ukraiņu patrioti. Kara lietas ir vienkāršas, tu mani vai es tevi...diplomātija/muldēšana bija līdz tam un asv eiropa zaudēja, tagad gara tukša muldēšana lieka. Kad komunists sataisa pārgudru ģīmi un sāk gāžties...tad apgāžas...

Atbildēt

No vēstures

10.07.2024. 17:15

»

precizēsim

Izraēlu sāka veidot jau 20.gs. sākumā jūdaismā pārgājušie krievi.Pirmais Izraēlas armijas virspavēlnieks bija Kurākins no Pleskavas guberņas.Izraēlas kapi pilni ar krievu virsniekiem,gan I gan II pasaules kara kas sākotnēji veidoja Izraēlas armiju...


Pēc II kara radās Izraēla. Un tie krievi kapos ir Krievijas žīdi, jeb precīzāk PSRS. Iepriekš tur bija Palestīna, ko žīdi izvaroja, tieši un pārnesti. Kā bija Rokfelleri Pirmie tā ir. Tikai kādi? Var būt arī tādi, kā Baidens jaunākais Hanters. Degradācija taču! Visa tālākā pasaules attīstība bija domāta uz sabrukušas Krievijas derīgajiem izrakteņiem, bet Pūtins visu izjauca. Un Pūtins tikai izbeigs karu. Valdīs pār pasauli jau cits, jo Pūtinam 70 gadi.

Atbildēt

precizēsim

10.07.2024. 16:48

»

No vēstures

Un Tev džinsu bikses iedeva un Tu atdevi brīvību apmaiņā pret biksēm! Ha ha! Rokfellers nav viens no, bet reālais ASV karalis, jeb Pasaules. Tādas pat muļķīgus jautājumus uz izteica CK locekļi, uz to Rokfellers atbildēja, ka viņam nav laika atbildēt uz muļķībām, paskaidrojot, ka pasaulē ir divas varas...


Izraēlu sāka veidot jau 20.gs. sākumā jūdaismā pārgājušie krievi.Pirmais Izraēlas armijas virspavēlnieks bija Kurākins no Pleskavas guberņas.Izraēlas kapi pilni ar krievu virsniekiem,gan I gan II pasaules kara kas sākotnēji veidoja Izraēlas armiju.
Par Rokfelleriem tev nav taisnība,tie nav piramīdas virsotne.Putins oriģinālais izbeidzās jau 2014.gadā un tā saucamie pasaules līderi ir tikai marionetes.

Atbildēt

No vēstures

10.07.2024. 16:10

»

precizēsim

Rokfellers 1962.gadā uzstājās PSKP CK plēnumā un paskaidroja kas ir saimnieks jo lielākā problēma bija idejiskie komunisti.Tajā pašā 1972.gadā Maskavas centrā atvēra JP Morgan Chase&Co banku un žīdiem iedeva brīvlaišanu izceļošanai uz apsolīto zemi.Faktiski 1962.gads ir PSRS demontāžas sākums un prasīja...


Un Tev džinsu bikses iedeva un Tu atdevi brīvību apmaiņā pret biksēm! Ha ha! Rokfellers nav viens no, bet reālais ASV karalis, jeb Pasaules. Tādas pat muļķīgus jautājumus uz izteica CK locekļi, uz to Rokfellers atbildēja, ka viņam nav laika atbildēt uz muļķībām, paskaidrojot, ka pasaulē ir divas varas ASV un PSRS, bet pārējie ir vasāļi ar kuriem viņš nerēķinās un viņu viedoklis netiek uzklausīts(briti, vācieši, franči). Un ASV nevalda nekāds prezidents, ja Jums patreizējais nepatīk, tad mēs to varam nomainīt pret citu. Jūs zināt kas ir proletariāts diktatūra, es Jums paskaidroju, kas ir kapitālisma diktatūra.
To reizējais CK bija par stulbu, lai to saprastu un sākās PSRS šūpošana, līdz Jeļcina laika sabrukumam, bet nāca Pūtins, un viss izmanījās. Mazliet pietrūka.
A žīdiem Staļins izveidoja Izraēlu, lai viņi tur ņemas, nelien uz Krieviju. No Krievijas arī Izraēlu uzpildīja, pirmkārt ar bijušajiem II Pasaules kara virsniekiem.

Atbildēt

Arī nepriekrītu

10.07.2024. 13:13

»

nevar nepiekrist

USA -pasaules ļaunuma impērija


Nekad netici krievam !Putļeristi,maršbrosok uz očiznu!

Atbildēt

jaajaa

10.07.2024. 13:05

...ja runājam par Ventspili (un par Baltijas ostām vispār), tad jākonstatē, ka Krievija tās "no trases ir noņēmusi"...arī no "rietumiem" Krieviju izstums, tas ir likumsakarīgi...tikai vajadzētu vismaz pamēģināt uzzīmēt Latvijas vietu šajā "jaunajā pasaulē"...ko mēs darīsim pēc gadiem 20 ?...tikai cirtīsim mežu un audzēsim graudus ?...tad vajag lietas saukt īstajos vārdos, un vajag rīcības plāniņu...:)

Atbildēt

nevar nepiekrist

10.07.2024. 13:03

»

maza, bet būtiska piebilde

Karš Ukrainā - ļoti ienesīgs ASV biznesa proejekts


USA -pasaules ļaunuma impērija!

Atbildēt

precizēsim

10.07.2024. 12:39

»

No vēstures

Valts Rokfellers ieradās Maskavā 1962.gadā pie Kom. partijas CK locekļiem ar piedāvājumu sadalīt pasauli. Tie stulbeņi nesaprata un atgriežoties Amerikā, viņš savāca kopā savus 10 bagātākos un sacīja: 'Viņi ir iekāpuši Staļina lielajos zābakos, kuros arī noslīgs. Uzspiedīsim uz viņiem un šie sāks brukt...


Rokfellers 1962.gadā uzstājās PSKP CK plēnumā un paskaidroja kas ir saimnieks jo lielākā problēma bija idejiskie komunisti.Tajā pašā 1972.gadā Maskavas centrā atvēra JP Morgan Chase&Co banku un žīdiem iedeva brīvlaišanu izceļošanai uz apsolīto zemi.Faktiski 1962.gads ir PSRS demontāžas sākums un prasīja daudz lielāku finansējumu kā PSRS radīšana.
Vardi katlā jāvāra lēnām lai tā neizlektu no katla.
Rokfelleru klans ir tikai viens no kasieru klaniem,paši tie neko nelemj.

Atbildēt

Хм

10.07.2024. 12:10

»

Pirātu partija

Kara pamatā ir Vašingtonas un Raškas slepenas vienošanās. Ukrainas sadalīšana pa ietekmes zonām un resursiem...


Kapitulāciju gada beigās parakstīs kāds cits, iespējams GKČP. Propogandistus izdos Hāgas tiesai!

Скажите пожалуйста, куда делась дата 20 июля 2024 года?
Вы же отвечаете на другие комментарии и вопросы, просьба и тут пояснить

Atbildēt

No vēstures

10.07.2024. 11:39

Valts Rokfellers ieradās Maskavā 1962.gadā pie Kom. partijas CK locekļiem ar piedāvājumu sadalīt pasauli. Tie stulbeņi nesaprata un atgriežoties Amerikā, viņš savāca kopā savus 10 bagātākos un sacīja: 'Viņi ir iekāpuši Staļina lielajos zābakos, kuros arī noslīgs. Uzspiedīsim uz viņiem un šie sāks brukt!"

Atbildēt

Cits viedoklis

10.07.2024. 11:29

»

Pirātu partija

Kara pamatā ir Vašingtonas un Raškas slepenas vienošanās. Ukrainas sadalīšana pa ietekmes zonām un resursiem...


Puķina KGB ir sarēķinājusi, kā 8 miljardu divkājaino pārtika un enerģija ir atkarīga no gāzes Rietumsibīrijas atradnēs, kālija Urālu atradnēs, utt. Līdz ar to kontrolējot šos resursus krievijā un Ukrainas austrumos, un zinot patērētāju demokrātijas pērkamos mīkstmiešus -šrēderveidīgos, kur visu var nopirkt par naudu vai nobiedēt ar novičokiem, biznesu, akciju biržu, pensiju fondu atkarību no puķina KGB, sagaidāma klanīšanās puķina KGB priekšā. Orbānveidīgo viļu, lepēnu straume ies plašumā un tiek meklēts pamatojums, ka puķins un kgb ir mūsu Dievs.

Atbildēt

yes

10.07.2024. 10:52

»

Pirātu partija

Kara pamatā ir Vašingtonas un Raškas slepenas vienošanās. Ukrainas sadalīšana pa ietekmes zonām un resursiem...


baidenuks ziveje vsex zivix,sieva novelk vinu no skatuves un aizvelk uz majam.

Atbildēt

yes,netici un nepublice mulkibas

10.07.2024. 10:51

»

Pirātu partija

Kara pamatā ir Vašingtonas un Raškas slepenas vienošanās. Ukrainas sadalīšana pa ietekmes zonām un resursiem...


asv varas iestades pazinoja ,ka likvides ,,hagas tiesu,, un tas pilnvaras.

Atbildēt

Pirātu partija

10.07.2024. 09:27

Kara pamatā ir Vašingtonas un Raškas slepenas vienošanās. Ukrainas sadalīšana pa ietekmes zonām un resursiem.
Šis ir tas gadījums, kad ASV globālisti noticēja vatņiku pobodobesija propogandai, Kijeva trīs dienās, un parakstījās uz vatņiku čekistu avantūru.
Tomēr viss aizgāja ne pēc plāna, izslavētā analogoffņetarmija izrādījās viduvēja, ukraiņi izrādīja sīvu pretošanos, ko negaidīja ASV globalisti.
Uz doto momentu, visas slepenās ASV vienošanās ar Krieviju ir lauztas!!!
Par tām uzzināsiet pēc kara!
ASV, sabiedrības ietekmē, globalisti vairs nevarēs noturēt Ukrainas uzbrukumu.
Maskava ir bankrots, turas no pēdējiem spēkiem, pensiju fods un nacionālās labklājības fonds ir iztukšoti. Naudas nav. Ienākumi no naftas tirdzniecības krītas ne pa dienām, bet pa stundām.
Iejauksies ari daba, drīz Krievijai liels ūdens Soču piekrastē, noskalos visu!
Avārija AES, radiācija , sekas ne mazākas kā pēc černobiļas.
Pa Maskavas elektrostacijām atlidos ukraiņu "raganas", tiks iznīcināti divi lieli objekti, pēc kā , katrs, pat neizglītots, vatņiks sapratīs, ka karš zaudēts.
Visus carus, kas zaudē karu likvidē, likvidēs arī puķinu-3, vasiļiču. Projekts puķins-3 tiks slēgts.
Kapitulāciju gada beigās parakstīs kāds cits, iespējams GKČP. Propogandistus izdos Hāgas tiesai!
Maskavā smuta varu sagrābs no frontes atgriezušās, armija.
Globalistu laiks paiet, tie mēģinās atriebties raškai par neizpildītām saistibām un izlaidīs jauno vīrusu X, kas ir kovida modifikācija. Vatņiki sprāgs kā mušas.
P.S. Irāna nogriezīsies no Krievijas, kad uzzinās kā tika izbnīcināts viņu prezidents. Tas bija vatņiku draugs, tā helihopteri notrieca ar IGLA, bet lidojuma maršrutu paziņoja dziļi konsperēts žīdu spiegs Irānas aprindās.
Jauni ievēlētais prezidents mūlas neapmierina, būs mēģinājums tā likvidācijai, būs iesaistīti atkal rašisti.
Arī Ķīna nogriezīsies no Krievijas, vatņiki paliks vieni. Ķīnā jauns karš un vēlāk dabas kataklizmas, dēļ pazemes kodolizmēģinājumiem. Daba atriebsies Ķīnai, bet Ķīna vatņikiem, atņems Sibīriju.
Raška sāks brukt no Kaukāza. Kadirovs dzīvs līķis, lukašestku dzīvs līķis, puķins-3 dzīvs līķis!
Viss vēl šogad!

Atbildēt

Hmm

10.07.2024. 08:21

Dīvaini, ka nav minēts neviens avots apkopotajai informācijai.

Atbildēt

Kam tas ir intersanti?

10.07.2024. 06:46

Vecu faktu un sazvērestības teoriju kompots.

Atbildēt

Smadzeņu kompostrēšana

10.07.2024. 06:19

Jelgavas pils globālā loma, kas uzcelta par carienes naudu un kurā izmitināts Francijas karalis, lai paglābtos no franču revolucionāriem, giljonitētājiem.

Atbildēt

valdis i

10.07.2024. 05:40

Interesanti un neviennozīmīgi. Slepenā varas pasaule atklāta pietiekami labi, bet tās aktuālā stratēģija KF virzienā nav pamatota un pēdējā rindkopa vispār izskatās iekopēta no "citas operas".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: