Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neitrāls

31.05.2017. 08:27

Atraduši vaininieku S.Orinskas kundzi aiz kuras slēpties tādiem intrigantiem kā i.a.,kurai nav ne goda un cieņas pret saviem kolēģiem.Kaunies i.a. - tu esi sevi pilnīgi atklājusi un nodevusi arī pārējos kolēģus. Laiki mainīsies un tu vienmēr nebūsi topā kā pasūtāmais pakalpiņš

Atbildēt

Гроссмейстер

30.05.2017. 21:49

Nu, bet tad jau sanāk, ka Ventspilī CVK strādā nacionāļu/liberāļu blokam lojāla persona. Par ko viņi tad sūdzas? Šeit vairāk izskatās pēc pirmsnāves agonijas. Nacionāļu/liberāļu blokā, ko finansē Meroni, ir sapratuši, ka vēlēšanās vairāk par 3 vietām nedabūs. Tagad viņi mēģina veikt sabotāžu - vēl pirms vēlēšanām sākt kliegt, ka notiek krāpšanas. Ar šo viņi sev vēl nedaudz piesaista uzmanību, un plus vēl atstāj pusatvērtu spraugu, caur kuru pēc vēlēšanām varēs skriet uz tiesām (daudziem no viņiem jau ir pieredze ar ilgu tiesāšanos - Grīnbergs, Rēvalde), un mēģināt anulēt vēlēšanu rezultātus. Tā ir nacionālistu/liberastu pēdējā iespēja.

Atbildēt

Zintnieks

30.05.2017. 13:07

Vai tik vēstules autore nav tā kundzīte, kas Kaimiņa iefilmētajā saraksta iesniegšanas video (skatīt feisbukā) apgūst angļu valodu? Ieteiktu labāk izlasīt likumā, kas ir sensitīvi dati. Ja vien, protams, viņa pati ir vēstules autore.

Atbildēt

goda prāts

30.05.2017. 12:44

Turpinot par vēlēšanas komisiju, tādi locekļi kā i.a. no tās ir jāizmet uz neatgriešanos. Nav runa par Kristovska sarakstu vai citu, bet tāda attieksme no cvk locekļiem nedrīkst būt. Tas aizēno arī pie varas esošo partiju un liek tai taisnoties. Un tas ir tikai viena locekļa dēļ, kas uzkrītoši turpina vērpt intrigas un klaji ņirgāties publiskajā telpā. Cīņai par varu jābūt godīgai bet nevis ar tādu cvk locekļu piesaisti, kas godu nedara

Atbildēt

no malas

30.05.2017. 10:39

vai tad nav iespējams noskaidrot kura no vēlēšanas komisijas loceklēm pasvieda telefonā uzfilmēto un ierakstīto info presei sarakstu iesniegšanas s;edē . Vai tad tie skaļie ņirdzīgie smiekli neliecina par šo cilvēku. i.a. -esi gadīga pret kolēģiem.šobrīd ēna krīt uz visiem komisijas locekļiem, kuri godprātīgi pilda savus pienākumus.

Atbildēt

Burkāns

30.05.2017. 09:00

Panorāmā atbilde uz šo jautājumu. Noskatieties un tad spriediet!
https://youtu.be/F8dWhlfH0w8?t=2m50s

Drīzāk Vienotība ķer pēdējo salmiņu kā gūt sev popularitāti, pašiem sevi iztaisot par mocekļiem, kuriem Lembis dara pāri.

Atbildēt

777

29.05.2017. 13:39

»

Maniaks

Lembergs joprojām pilda Kremļa rīkojumu, ar kuru viņš nonāca un , pildot uzdevumu, mēra krēslā, kaut atstādināts. Vispār jau atstādināts bija iepriekšējais mērs pirms četriem gadiem šis ir nepamatoti atstādināts, jo bija no jauna ievēlēts. Ar Kremļa nau, ofšoros atmazgāto, Lembergs ar ZZS veic ekonomikas...


Lembergs godmanis skele, domaja ka Krieviju var terirozet ar Tranzit cenam, sanema ko Pelnija.
Jautajums kapec Latvijas valsts izaimniekotaji Privatizeja iznicinaja Pelnosus uznemumus... PSRS Raditus. RAF ALFA VEF STILA SKIEDRA 100 citus. CUKURA nozare AVELAT,Skrundas lokators.
NAFTAS VADS Tranzit nauda nodrosinaja visu SOCIALO Latvijas budzetu. Skrundas ire.

Atbildēt

Niklus

29.05.2017. 10:05

Es domāju tā ir kārtējā provokācija. Viņi rakstīja iesniegumus visām instancēm, ja nepatīk cilvēks vai gribas dabūt amatu.
Vai mēģināja piedāvāt naudu lai noņemt cilvēku no saraksta un ielikt sarakstā savējos.

Atbildēt

Mārtiņš

29.05.2017. 09:49

Drīzāk izskatās pēc Kristovska kreatīvās kampaņas sastāvdaļas. Sveicieni Federa&Co kantorim!

Atbildēt

Mārtiņš

29.05.2017. 09:45

Kāpēc PIETIEK com nepajautā CVK viedokli?

Atbildēt

29.05.2017. 08:20

»

skats no citas pilsētas

Tas ir izcils joks...


Uzpūtīgumā, ķengāšanās prasmē un kompartijas skolā apgūtajā demagoģijā Lembergam tiešām līdzvērtīgu pretinieku nav.

Atbildēt

kukū

29.05.2017. 05:08

Man ir piegriezusies tā noslēpumainība, kāda vēl sensitīva informācija? Tautai jāzin komisijas darba aizkulises, tad mūs nevarēs jāt kā aunu baru!

Atbildēt

skats no citas pilsētas

28.05.2017. 22:04

»

ķengas troļļu kapeikās

Rēders, izcils žurnālists. Kristovski nav jāglābj - viņš ir zinošs un spēcīgs vadītājs, gudrs un saprātīgs


Tas ir izcils joks.
Lai kādi mīnusi būtu AL, tajos punktos, ko nosaucu, viņam nav pretinieku.
Žēl, ka manā pilsētā arī pie varas ir tikai runātāji un pirms vēlēšanām bildējas uz nebēdu, pat vietējā internetsaite sākas ar kādu "biedra" runu. Un tā jau vairākas nedēļas.
Nav par ko balsot

Atbildēt

Maniaks

28.05.2017. 21:55

»

ķengas troļļu kapeikās

Rēders, izcils žurnālists. Kristovski nav jāglābj - viņš ir zinošs un spēcīgs vadītājs, gudrs un saprātīgs


Rēders ir kalps, nevis žurnālists, bailīgs kalps. Knapi izprot jauno , aktuālo, mēgina tam vāji sekot, pats neredz neko. Pilnīgs bezideju cilvēks.

Atbildēt

Maniaks

28.05.2017. 21:52

»

skats no citas pilsētas

Izvirzījāt to uzpūtīgo pūpēdi Kristovski uz mēra amatu, paši vainīgi, jo viņš neko citu nezin, kā tikai vispārējas frāzes...


Lembergs joprojām pilda Kremļa rīkojumu, ar kuru viņš nonāca un , pildot uzdevumu, mēra krēslā, kaut atstādināts. Vispār jau atstādināts bija iepriekšējais mērs pirms četriem gadiem šis ir nepamatoti atstādināts, jo bija no jauna ievēlēts. Ar Kremļa nau, ofšoros atmazgāto, Lembergs ar ZZS veic ekonomikas diversijas pret Latviju, sākot ar naftas trubu, ko Lembergs ar Kremli aiztaisīja ciet. Lembergs kā dēle ir piesūcies amatam Ventspils domē. Būtu brīnums, ja, skaitot savu peļņu, viņš nepārzinātu situāciju un ciparus. Kā Kremļa diversants kara apstākļos, lai neaizbēg uz Krieviju, nošaujams uz vietas.

Atbildēt

ķengas troļļu kapeikās

28.05.2017. 21:49

»

skats no citas pilsētas

Izvirzījāt to uzpūtīgo pūpēdi Kristovski uz mēra amatu, paši vainīgi, jo viņš neko citu nezin, kā tikai vispārējas frāzes...


Rēders, izcils žurnālists. Kristovski nav jāglābj - viņš ir zinošs un spēcīgs vadītājs, gudrs un saprātīgs.

Notiek sistēmiska latviešu apķengāšana, kur tik var un kā var.

Atbildēt

Vaira

28.05.2017. 21:45

"... Ventspils pilsētas vēlēšanu komisija nav uzticama un ir pieļāvusi procesuālu pārkāpumu, izpaužot sensitīvu informāciju par komisijā notiekošo, kas ir iekšējās kārtības un likuma pārkāpums ..."- Kas tad tur bija "sensitīvs,"kas tad tur notika? Pilnīgs anonīms raksts, juridiski neko neizsaka, izskatās pēc klačas un intrigas, brēkas celšana.

Kas pārvalda vēlešanu komisiju, kas valda pašvaldībā, tie noteikti taisa balsu skaitīšanu, kā vajag, ir tādas šaubas vienmēr.
Kamēr nebūs 1922.gada vēlēšanu likums atjaunots, tikmēr tādi sūdi vārīsies.

Bet uz vēlēšanām jāiet vēl jo vairāk.

Atbildēt

skats no citas pilsētas

28.05.2017. 21:00

Izvirzījāt to uzpūtīgo pūpēdi Kristovski uz mēra amatu, paši vainīgi, jo viņš neko citu nezin, kā tikai vispārējas frāzes.
Viņš nav pretinieks AL, kurš pa punktiem pasaka: kas, kur, kāpēc. Viņš var patikt vai nepatikt, bet asu prātu un zināšanas nevar noliegt.
Apvienotie, ja jūs nevelkat, tad neapkaunojiet sevi!
Arī šeit ķengājas un prāta vairāk nav, lai parādītu, ka esat zinošāki, gudrāki, tālredzīgāki.
Par angažētais LTV1 Rēders nespēja Kristovski glābt. Ja pret viņu tā izturētos, sen raudādams aizietu, uzmetis lūpu.
LTV1 sen neskatos, jo negribu redzēt šādus raidījumus. šoreiz izlasīju, ka būs AL un gribēju redzēt, vai turpinās bezsmadzeņu rēderisms. viss turpinās. Un es par to maksāju

Atbildēt

brāzma

28.05.2017. 20:20

Latvijas prezidenta Vējoņa brāļa sievas Ingas Vējones Reğionālā investīciju banka Rīgā turpina atmazgāt austrumu naudu, salīdzinoši, vietējie pašvaldību blédīši ir pupu mizas...

Atbildēt

Atkritumi no

28.05.2017. 19:00

apvienotā saraksta Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!“ – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, partija “Vienotība”, Latvijas Reģionu Apvienība aizskarti?

Atbildēt

Pārventas iedzīvotājs

28.05.2017. 18:26

"Turklāt šajā rakstā arī pausta attieksme pret šo politisko spēku un izsmējīgi novērtēts vēlēšanu saraksta iesniegšanas process." Bet tas taču ir labi! Tas saraksts ir mēslu saraksts ar "Vienotibu", tēvzemes neliešiem priekšgalā. Vai kundze-ventspilniece vēlas, lai mēsli piemēslo skaisto Ventspili?

Atbildēt

Maniaks

28.05.2017. 18:02

»

spiegs

vēlēšanu rezultāti tiek salikti kā vajag arī VISĀS pārējās pilsētās


Gluži manas domas. Ne velti " nośàvàs"' paśi divi pirms Cimdara esośie CVK pr- ji. Cimdars arî ir uz grauda, ja neskatîs saskanà ar valsts noslèpumu, kas ir arî Krievijas FSB noslèpumi.

Atbildēt

spiegs

28.05.2017. 17:53

vēlēšanu rezultāti tiek salikti kā vajag arī VISĀS pārējās pilsētās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: