Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:35

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

iespējamās prognozes

26.03.2020. 12:48

Pieņemot, ka no 1 miljona populācijas ar vīrusu Latvijā smagi varētu saslimt 5% iedzīvotāju, vajadzēs 20 000 elpināmo aparātu, protams, neviens neliekas zinis tāpat kā Itālijā, kad jau bija par vēlu.....

Interesanti, cik Latvijā šobrīd ir MVP pa visu valsti un vai mums pietiks skābeklis slimniekiem?!

Atbildēt

KIKI

23.03.2020. 20:02

VIŅKELE mak tikai slept.
No sākuma slepa pilsētas kurās ir slimie.(visas pārējās valstis neslepa........izņemot iranu).
Tagad slēpj plausu alpinamo aparatu skaitu.
Lietuva savu ciapru nosauca-900.
Ko mēs varam pateikt?
noslepums???????????!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

gaidīsim

23.03.2020. 01:36

kad vinkele sekos draudzenes jutas/Anna's pēdās,varēsim vēlreiz skalji uzgavilet.

Atbildēt

Arī "viedokli" par Covid-19 policija varētu vērtēt kā krāpšanu.

22.03.2020. 23:08

»

Trakajam A. Priedītim galvas dakteris

Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību...Koronavīrusa pandēmijas laikā sociālajos tīklos aizvien izplatās viltus ziņas gan par vīrusa izplatību, gan tā ārstēšanu un profilaksi. Ziņu izplatītāji nereti mēģina paslēpties aiz tā, ka informācija tiek uzdota par viedokli, tomēr drīzumā arī šie cilvēki varētu tikt saukt pie atbildības, šovakar, 22. martā, vēstīja LTV raidījums "de facto".

Covid-19 krīze kļuvusi par auglīgu augsni viltus ziņu izplatītājiem. Daži mēģina reklamēt vai tirgot brīnumzāles, kas it kā palīdz izvairīties vai pat ārstēt jauno koronavīrusu, kamēr citi sēj paniku ar īsziņām par valdības it kā iecerētajiem ierobežojumiem, piemēram, pilnīgu veikalu slēgšanu. Vēl citi izplata sazvērestības teorijas par to, ka koronavīruss esot vai nu izdomājums, vai arī globālo lielvaru radīts bioloģiskais ierocis cilvēces pakļaušanai vai pat iznīcināšanai.

Saņemot informāciju par viltus ziņām, Valsts policija vērtē, vai paustais ir ziņas vai arī viedoklis. Tomēr arī aiz viedokļa var slēpties krimināli sodāmas darbības, piemēram, naida kurināšana vai krāpšana, vēstīja "de facto".

Piemēram, saziņas lietotnē "WhatsApp" šonedēļ dažādās variācijās cirkulēja baumas, ka jau no nākamās dienas gaidāma pilnīga karantīna, kad vaļā būšot tikai aptiekas un pārtikas veikali, kuros laidīšot ne vairāk kā piecus cilvēkus. Vērtēt, vai tā ir apzināta panikas celšana, ir VP atbildība, raidījumam sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

"110 ir tas telefons, uz ko mēs aicinām ziņot, un tādā veidā mēs nodrošinām gan vienotu pieeju visā valstī, [gan] mēs nodrošinām arī iespēju kontrolēt reaģēšanu uz šiem signāliem. Atbilstoši katram no tiem Valsts policija pieņem katrā gadījumā individuālu lēmumu," sacīja Trofimovs, kurš ir ir arī koordinācijas grupas Covid-19 ierobežošanai vadītāja vietnieks.

Trofimovs, uzsvēra, ka VP šobrīd cieši sadarbojas ar veselības resoru. Līdz ar to tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā nonāk arī sabiedrības maldināšanas gadījumi, kurus pamanījuši ārsti. "Ja tiks konstatētas viltus ziņas saistībā ar šo vai ar citiem kaut kādiem notikumiem un izteikumiem - kā viltus ziņa, nevis viedokļa izpaušana - attiecīgi mēs vērtēsim kriminālprocesuālā veidā," raidījumam sacīja VP priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Grišins.

VP vadītājs pastāstīja, ka, saskatot rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu un necieņas izrādīšanu pret sabiedrību, parasti līdz šim piemērots un rosināts kriminālprocess. "Ja mēs saskatīsim, ka viedokļa paušanā, pieņemsim, izpaužas rasu naida kurināšana, rosināsim šādu pantu. Vai nu, pieņemsim, aiz viedokļa paušanas ir saredzama cita noziedzīga nodarījuma pazīmes, piemēram, krāpšana, tad attiecīgi mēs arī rīkosimies un rosināsim kriminālprocesus," sacīja Grišins.

Kā vēstīja "de facto", iepriekš saistībā ar Covid-19 Latvijas lietotāji sociālajos tīklos dalījās ar ārzemēs veidotām viltus ziņām un sazvērestību teorijām, taču pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas aktivizējušies vietējie konspirāciju cienītāji. Jaunā koronavīrusa izraisītā epidēmija ir pateicīga vide arī dažādu brīnumzāļu tirgotājiem. Ozonterapija, koraļļu ūdens un koloidālais sudrabs ir tikai dažas no zinātniski nepierādītajām lietām, ko reklamē kā zāles pret Covid-19.

Atbildēt

Starp citu,

22.03.2020. 14:07

»

Drīz mēs atbrīvosimies no priedīsveidīgajiem! Kāds prieks!

Pandēmija ieplānota gudri un lielā mērogā un turpināsies līdz 2121. gada maijam, ekonomika iznīks, cilvēki metīsies Daugavā, meklējot glābiņu, Saeimas deputātus neatlaidīs, viņi paši aizmuks uz laukiem. E. Levita solīto miljardu, protams, ekonomikas glābšanai neatradīs, jo tas nav plānots valsts budžetā...


Ķīnas rīcībā ir šāda viela, ko izsmidzinot gaisā, ilvēkam īsā laikā dagrauj visas ķermeņa sistēmas. Un cilvēks, kurš ieelpo šo bezsmaržas vielu, pusgada, gada laikā iet bojā. Viela vispirms iznīcina cilvēka smadzeņu bioloģisko sistēmu. Ķinai bija plāns izsmidzināt šo vielu ar droniem pret Honkongas protestētājiem, bet tā atteicās, jo bija viegli konstatēt nodarījumu starptauski. Pārāk uzskatāmi. Koronavīruss ir iedarbīgāks pasaues, tostarp Ķīas edzīvotāju skaita samazināšanai. Pašlaik Ķīna izliekas, ka taiir potes pret koronavīrusu, ar kuras gatavo iznīcināt cilvēkus gobāli. Izārstētie no koroavīrusa var būt saņēmuši antivielas un viņus gaida nāvējošās potes. To nāvējošie rezultāti parādās gada laikā.

Atbildēt

Drīz mēs atbrīvosimies no priedīsveidīgajiem! Kāds prieks!

22.03.2020. 12:58

»

Trakajam A. Priedītim galvas dakteris

Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību...


Pandēmija ieplānota gudri un lielā mērogā un turpināsies līdz 2121. gada maijam, ekonomika iznīks, cilvēki metīsies Daugavā, meklējot glābiņu, Saeimas deputātus neatlaidīs, viņi paši aizmuks uz laukiem. E. Levita solīto miljardu, protams, ekonomikas glābšanai neatradīs, jo tas nav plānots valsts budžetā. Komiteja 300 un 13 pasaules valdības ģimeņu klani veidos atklātu pasaules valdību slepenās vietā, solot izbeigt pandēmiju. Potes cilvēku “potēšanai” pret vīrusu jau ir izstrādātas reizē ar koronavīrusu. Tie, kuri pretosies potēšanai, ieslodzīs koncentrācijas nometnēs - cietumos. Pošu sastāvs ir un būs noslēpums. Pēc potēšanas cilvēki mirs mēneša vai 12 mēnešu laikā no nezprotamām komplikācijām, kas sagraus garīgo un fizisko veselību.

Atbildēt

Trakajam A. Priedītim galvas dakteris

22.03.2020. 12:55

Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību.

Visi ir dzirdējuši par pasaules valdības plāniem, ierakstīti 8 akmens plāksnēs ASV, Džordrdžijas štatā, attēli un teksti atrodami internetā.

Uzdevums samazināt cilvēku skaitu. Redzam, kā tas notiek. Karadarbība Sīrijā, bet epidēmijas? Koronavīruss? Nomirs maz, bet! Svarīgākais ir izceltaā panika visā pasaulē. Kam tas viss? Ne jau, lai pārdotu marles maskas! Vīruss ir tik mazs, ka to neviena maska neaiztur. Mērķis ir panākt globālu vakcināciju pret koronavīrusu. Bet nogalinās tieši pati vakcīna, kura būs obligāta! Cilvēkiem nesaistot nāves gadījumus ar vakcināciju.

Medicīna it kā kalpo cilvēkiem. Bet faktiski nav vērsta uz slimību cēloni, bet to seku kupēšanu. Māca, ka nav zināms, piem., kā ceļas hronisks asinspiediens. Utt. Ārstiem nemāca atrast cēloni slimībai, bet katra medicīnas nozare sadala cilvēka izpēti pa orgāniem, nevis ārstē cilvēku kopumā. Austrumu medicīna ārstē enerģētiskos disbalansus.

Ir pat ārsti, speciālisti, kas ārstē matus. Nav piem ārsta, kas ārstē orgānus, kuru ir visvairāk - muskuļi. Visas cilvēka funkcijas sastāv no muskuļiem. Vai mūsdienu medicina kādu ārstē? Ārsti samaksu saņem par ārstēto daudzumu un ir ieinteresēti, lai slimo būtu vairāk. Veselības aizsardzībā nav neviens interesēts iegūt veselus cilvēkus. Tas attiecas uz visiem medicīnas speciālistiem.

Viss plāns ir iznīcināt iedzīvotājus un pelnīt uz to. Jūs rūgti maldāties, ka ārsti jūs izārstēs!. Tas, ko paši apgūsit un sajutīsit, kā pareizi rīkoties, jūs izārstēs. Domājiet par savu veselību paši! Ieklausieties paši sevī! Tada ir situācija - jūsu veselība ir tikai jūsu problēma!

Atbildēt

fakts

22.03.2020. 12:12

Kaut kāds bezsakarīgs raksts. Esot kaut kādi PVO ietikumi (tā tekstā), kas protams nav nosaukti. VM it kā neesot tiem pievērsusi vajadzīgo uzmanību un sasaukusi kaut kādu sēdi. Tad vēl arodbiedrības slisti neesot saņēmuši atbildi uz kaut kādu pastulbu jautājumu uz kuru atbilde būtu jāzin viņiem pašiem.

Atbildēt

muļķim

22.03.2020. 11:59

»

muris

Visā pasaulē mediji demonstrēja kartes ar COVI19 izplatību,izņemot Latviju...


Latvijas karti jau publicēja. Paspēji atviegloties uz to skatoties?
Cik laušu ventilējamo iekārtu? Skrien tūlīt un slēdzies klāt vēlāk varbūt nepaspēsi.

Atbildēt

muris

22.03.2020. 11:35

Visā pasaulē mediji demonstrēja kartes ar COVI19 izplatību,izņemot Latviju.
Slēpa informaciju.
Cik Latvija ir plausu ventilējamo iekartu.
Lietuva nosauca savu skaitu-900.
Viņķele atkal klusē..............
Diemžēl izskatas ka pašā svarīgākajā brīdī Latvijā ir pats sliktākais iespējamais ministrs no iespējamiem.
Nekompetents un pašpārliecināts.

Atbildēt

un viņa

22.03.2020. 06:48

Un viņa vēl smaida.........

Atbildēt

paardomas

22.03.2020. 06:25

Es ceru ka mediķi izglābs pasauli,pārstās ārstēt parazītus.

Atbildēt

Žulis

21.03.2020. 21:48

Šo rakstu izlasot, tiešām paliek šķērmi ap dūšu. Tā vietā, lai Latvijā viss notiktu pēc sen pandēmijas gadījumiem izstrādātiem plāniem un priekšrakstiem, LVSADA izmisīgi un pazemīgi LŪDZ rīkot kārtējo ārkārtas sēdi, kur tad nu atkal kārtējo reizi spriest kā tad nu koordinēt un kā tad nu organizēt tos veselības drošības pasākumus. Izrādās, ka spriedēji visās līdzšinējās ārkārtas sēdēs (ieskaitot VM) ir bijuši tik gudri, ka “nav uzskatījusi par vajadzīgu” ņemt vērā pat Pasaules vesselības organizācijas ieteikumus par mediķu darba drošības pasākumiem bīstama vīrusa pandēmijas gadījumā. Varētu domāt, ka Latvijā ir medicīnas darbinieku pāroprodukcija, tāpēc viņiem var gan normālas algas par darbu nemaksāt, gan arī par viņu darba drošību var nelikties ne zinis. Laikam tā mūsu valstsvīru varza domā to vīrusu apvārdot ar skaistām runām un solījumiem. Tāpat, kā tas visus šos gadus ir izdevies ar Latvijas iedzīvotājiem. Starp citu, lasīju, ka Itālijā pa iepriekšējo nakti nomiruši gandrīz 500 cilvēki.

Atbildēt

kā nu visi raujas pie tiem 2 miljardiem

21.03.2020. 20:12

'padomdevēji'
nekas nav jāizdomā, armijai ir instrukcija par bak. ieročiem un šis ir tas gadījums

Atbildēt

Atis Kreņķis no Vadgales

21.03.2020. 18:53

Nesatraucieties! Drīz varēsit atriebties Saeimas deputātiem, Viņķelei un pat Levitam, kas ignorēja likumu par algu pacelšanu mediķiem. Es jums nesaku, ka viņi jāaplipina ar šo slimību, bet slimība kādu no viņiem novedīs pie jums. Dariet prieku tautai un neglābiet, lai kaut viens būtu nosprādzis reanimācijā, Jo vairāk, jo labāk!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: