Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Luizes fane

13.11.2020. 20:02

»

RP

Veel jautaajums- kaa notiek izveseljoshanaas, ja pret sho slimiibu nav zaalju


kā no visiem vīrusiem, cilvēks izārstējas pats. jebkuras vīrusa izraisītas slimības gadījumā ārstēti tiek tikai papildus simptomi un komplikācijas, un tagad koronu labi ārstē, izņemot īpaši smagus gadījumus ar vecākiem cilvēkiem un vairākām hroniskām slimībām.

Atbildēt

Luizes fane

13.11.2020. 20:00

»

paņem testa metodes parakstu un izlasi

kāda specifitāte, kāda precizitāte


Testa instrukcijā rakstīts, ka tests paredzēts tikai pētniecībai un nevar tikt izmantots diagnozei.
tikai ārsts pēc slimības simptomiem, salīdzinot ar dažādu testu rezultātiem var uzstādīt kādu diagnozi.

Atbildēt

Luizes fane

13.11.2020. 19:58

Britu Veselības ministrija oficiālā vēstulē apliecina, ka Pozitīvs PCR testa rezultāts pats par sevi NENOZIME, ka persona ir inficēta vai slima ar jauno koronavīrusu un to nepieciešams izolēt, testa rezultāti vienmēr jāvērtē saistībā ar ESOŠAJIEM slimības simptomiem.

citats
Jautājums: Lūdzu aplieciniet, vai Pozitīvs testa rezultāts nozīmē, ka persona ir slima ar šo vīrusu un/vai var apdraudēt sabiedrības veselību un tāpēc to nepieciešams izolēt?
Atbilde : SARS-COV-2 RNS nozīmē, ka šī RNS ir atrodama materiālā noteiktajā laika brīdī. Tas NENOZIIME, ka pacientam ir jaunais koronavīruss (COVID-19).
Pacientiem var būt SARS-COV-2 RNS pirms slimības iestāšanās, slimības laikā un pēc slimības simptomu izzušanas (dažādā laika periodā). Testa rezultāts jāvērtē kontekstā ar konkrētā pacienta esošajiem slimības simptomiem.
Londona, 2020.g. 18. augustā

/atsauce uz papildus dokumentu, paraksti utt./

Lūk, britu ministrija ciena savus pilsoņus un uz vēstulēm atbild ar kokrētu, lakonisku informāciju.
Cilvēks bez simptomiem bet ar positīvu testu NEVAR tikt uzskatits par inficētu, slimu vai izolējamu.

Atbildēt

Manas domas.

09.11.2020. 20:51

Testam ir 70 procentu kļūda, ko var noteikt tests, kas vienreiz uzrāda pozitīvu otrreiz negatīvi. Atbilde neko.

Atbildēt

...

09.11.2020. 14:52

Kādu atbildi vēlējies sagaidīt no lauku bobas ?

Atbildēt

Marta

09.11.2020. 11:14

https://youtu.be/nOzsO_9Yw2U

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

09.11.2020. 10:25

kapec naves ministrija nav apgadajusi mulku zemi pat ar pretgripas vakcinu ?

Atbildēt

Autoram

09.11.2020. 09:41

Mēģini vēl aizsūtīt uz VM jautājumu, ko darīt, ja horizontālais taimkods nobīdījies? Nekas nav vienkāršāk, kā sadomātus jautājumus par Covid uzdot.

Atbildēt

paņem testa metodes parakstu un izlasi

09.11.2020. 09:37

kāda specifitāte, kāda precizitāte
...zombētie sporta idioti, uz skolu staigājuši pusdienās

Atbildēt

SvijcienibLatvijas valdības komjauniešiem Reiram un Šuplinskaj!

09.11.2020. 09:00

Sveicieni Latvijas valdības komjauniešiem Reiram, Šuplinskai un citiem Lielās Oktobra Sociālistiskas revolūcijas gadadienā!

Naše ģelo pravoje, pobeda za nami!

Kvačkovs, Kurginjans, Platoškins, Staļingrad TV.

Svētku uzruna un koncert.

Kurginjans. Spēka metafizika un revolūcijas gadadiena.


https://youtu.be/bsWiPZmVgZE

Atbildēt

hjhhjhjhj

09.11.2020. 08:02

nodzerta p......................

Atbildēt

RP

09.11.2020. 07:47

»

tv36

No “Apturi covid” aplikācijas šodienas datiem


Veel jautaajums- kaa notiek izveseljoshanaas, ja pret sho slimiibu nav zaalju?

Atbildēt

tai

09.11.2020. 06:24

Tai žurkai būtu laiks iet gulēt......

Atbildēt

pilnīgam idiotam

09.11.2020. 06:12

»

tv36

No “Apturi covid” aplikācijas šodienas datiem


Pārējie joprojām SLIMO!!!

Atbildēt

NIKNAIS

09.11.2020. 00:39

»

tv36

No “Apturi covid” aplikācijas šodienas datiem


no tiem atlikušajiem ir noskaidrots ka vienam bija Gripa :)

Atbildēt

Baumnieki

09.11.2020. 00:03

»

Lūk, kāpēc Civid-19 “apkarošanai, ceļā uz Latviju ir nāves krava ar vakcīnām, kuras maina cilvēka genomu , jo Covid-19 vīruss mutē nepārtraukti

\\Latvijā...


Tik aktīvi baumu izplatītāji, ka gribas ... d. ..t, apsēsties uz poda no pārsteiguma, cik visi gudri. Šis "pasaules bandīts" - Covids 19 ir jauns un neizpētīts un pagaidām tā daba vēl virmo gaisā. Kādas tur atbildes var dot. Par Ķīna un ASWV, citas valstis vēl maz par to zina. Komentētāji nu pateiks kas ir kas?!

Atbildēt

Patiesi, šoks

08.11.2020. 23:56

»

Aga

Ārpus Rīgas maskas lieto tikai pensionāri. Pārējie veikalos brien iekšā bez. Nerunājot par roku dezinfekciju. Nēkādu vīrusu tā nevar apturēt


Provincēs retais uzliek masku, retais dezinficē rokas, retais izvairās no kontaktēšanās vienam ar otru veikalā, aptiekā, visur citur. Biju Rēzeknes slimnīcas poliklīnikā, jo bija jāaizved viena paciente uz pieraksta izmeklējumu. Pie durvīm uzraksts - ieeja poliklīnikā tikai ar maskām.

Ne medmāsas, ne ārsti neliek maskas, staigā pa biezi pieblīvētu ar gaidošiem pacientiem koridoru, arī neviens pacients nav ar masku, sēž pretī uz krēsla un klepo virsū. Kad aizrādu, dusmojas. Savai pasažierei liku lai uzliek masku. Viņa saka - man neērti, es viena pati un tu ar masku, priekš kam jāliek man. Vīrusa neizplatīšanas kultūra tik zema, ka bail.

Atbildēt

👍

08.11.2020. 22:54

😂

Atbildēt

Paldies!

08.11.2020. 22:06

»

tv36

Svarīgi uzturēt D vitamīnu organismā normas robežās, nepieļaut tā deficītu. Un saglabāt mieru


Labākais D 4000 Profesional bija 50 ml atlaides divi par vienu cenu ap 22€ par diviem.

Bez D ir svarīgs melatonīna līmenis, no 50 g iet mazumā, ja nevar ilgstoši aizmigt.. Good sleap spray

Kurkuma un skābekļa kokteili no rīta...

Atbildēt

Aga

08.11.2020. 21:23

Ārpus Rīgas maskas lieto tikai pensionāri. Pārējie veikalos brien iekšā bez. Nerunājot par roku dezinfekciju. Nēkādu vīrusu tā nevar apturēt!

Atbildēt

tv36

08.11.2020. 21:10

»

tv36

Svarīgi uzturēt D vitamīnu organismā normas robežās, nepieļaut tā deficītu. Un saglabāt mieru


Izskatās, ka ar iekopēto linku ir problēma. Meklējiet facebookā Elitas Mīlgrāves ierakstu 6. novembrī pl. 10:54

Atbildēt

tv36

08.11.2020. 21:05

»

Lūk, kāpēc Civid-19 “apkarošanai, ceļā uz Latviju ir nāves krava ar vakcīnām, kuras maina cilvēka genomu , jo Covid-19 vīruss mutē nepārtraukti

\\Latvijā...


Svarīgi uzturēt D vitamīnu organismā normas robežās, nepieļaut tā deficītu. Un saglabāt mieru. 🙂

Nesen pieklīda šāds video (krievu valodā)- https://m.facebook.com/story.php?story_fbid 10158293200936953&id 720926952&sfnsn wa

Labu veselību visiem!

Atbildēt

karonss

08.11.2020. 21:03

Taču paralēli tam aizvien vairāk nāk gaismā arī patiesība par šo afēru un reāla vīrusa neesamību. Un tā šoreiz piedāvāju iepazīties ar dažu aktīvistu veikumu šajā sfērā – Kanādā bāzēta organizācija “Fluoride free peel” saskaņā ar 2000. gada ” “Freedom of information” aktu, kas ļauj pieprasīt un saņemt atklātu informāciju no dažādām iestādēm ir izsūtījusi šādu pieprasījumu visām tiem zinātniskajiem centriem, universitātēm, dažādu valstu valdību iestādēm, kuriem ir kaut kāda saistība ar šo jauno ‘vīrusu’ un kurām vajadzētu būt kaut kādiem paraugiem.

Uz kā pamata tad vispār balstās visa šī histērija, testēšana un ārkārtas stāvokļi, ko dažādas valstis ievieš, ja neviens nav redzējis pašu vīrusu kā tādu?

Un jautājums tiek uzdots ļoti vienkāršs – vai dotajai iestādei ir pieejams tīrs, atdalīts šāda jauna vīrusa paraugs, kas paņemts no inficēta cilvēka un ko var pieņemt par zelta standartu testēšanā, vakcīnu izstrādē un vispār pandēmijas izsludināšanā. Nevis dažādos aprakstos minētie ‘izolētie’ un ģenerētie genomi vai tā sauktie ‘viral loads’ – kas nozīmē dažādus sajaukumus un substances, kas ir sintezēti pērtiķu šūnās un tam līdzīgi. Nu vienkārši – ir jums tas dzīvais vīruss galu galā, vai nav? Šos jautājumus saņēma gan UK valdības zinātnes birojs, gan Kanādas, Īrijas, Jaunzelandes, ASV un Eiropas valstu universitātes, pētnieciskie centri un veselības organizācijas – visi tie, kas piedalās lēmumu pieņemšanā, kā šo vīrusu tagad apkarot.

Uz 1. novembri ir saraksts ar tām atbildēm, kuras sniedza 30 dažādas institūcijas visā pasaulē – neviena no tām nevarēja apstiprināt šāda vīrusa esamību! 2 no tām atteicās sniegt informāciju – viena no tādām iestādēm ir Auklendas universitāte Jaunzelandē. Nu nav viņiem tā vīrusa.

Atbildēt

Lūk, kāpēc Civid-19 “apkarošanai, ceļā uz Latviju ir nāves krava ar vakcīnām, kuras maina cilvēka genomu , jo Covid-19 vīruss mutē nepārtraukti

08.11.2020. 20:54

»

jibio

pat pats vīruss nav atrasts vēl OFICIĀLI ,nu ko var murgot


\\Latvijā
Zinātnieki: Latvijā Covid-19 ir atklāta mutācija


Latvijā sastopamie Covid-19 vīrusi ir ieceļojoši no tādām valstīm kā Ķīna, Beļģija, Francija un Lielbritānija, bet Latvijā sastopamā vīrusa ģenētiskajā kodā ir atklātas arī vairākas unikālas mutācijas, kas pagaidām vēl nav ziņotas nekur citur pasaulē, noskaidrojuši Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātnieki, pētot Latvijā sastopamo "SARS-CoV-2" vīrusu genomus.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātniskā asistente Monta Ustinova, reaģējot uz Covid-19 infekcijas uzliesmojumu, centra zinātnieki sadarbībā ar diagnostikas laboratorijām, Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC), SIA "Latvia MGI Tech" un vairākām universitātēm Latvijā sāka veikt "SARS-CoV-2" vīrusa genoma izpēti, izmantojot sekvencēšanas tehnoloģijas.
Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātnieki ir veikuši 35 vīrusa paraugu sekvencēšanu jeb visa ģenētiskā materiāla nolasīšanas analīzi, iegūstot Baltijas valstīs pirmos šāda veida datus. Vīrusa genoma izpētē tiek izmantoti bioloģiskie paraugi, kas ir iepriekš iegūti infekcijas apstiprināšanai diagnostikas laboratorijās - Latvijas Infektoloģijas centrā, "Gulbja laboratorijā" un "Centrālajā laboratorijā".
Līdz šim zinātniekiem esot izdevies identificēt vairākas unikālas mutācijas Latvijā sastopamā vīrusa ģenētiskajā kodā, kas pagaidām vēl nav ziņotas nekur citur pasaulē.
Zinātnieki uzskata, ka pētījuma laikā iegūtā informācija par vīrusa mainību un mutāciju biežumu dos iespēju analizēt identificēto "SARS-CoV-2" variantu saistību ar saslimšanas smaguma pakāpi un terapijas efektivitāti, turklāt tā varot turpmāk tikt izmantota arī vakcīnas izstrādē.
Iegūtās vīrusa sekvences ir iesniegtas starptautiskajā atvērtajā datubāzē "Nextstrain", kur katru dienu tiek apkopota aktuālā informācija par vīrusa epidemioloģiju visā pasaulē. Šajā datubāzē publicētā informācija, kas ir balstīta uz globāliem datiem par vīrusa ģenētisko kodu, liecina, ka Latvijā sastopamie vīrusi ieceļojoši no tādām valstīm kā Ķīna, Beļģija, Francija un Lielbritānija. Zinātnieki uzskata, ka iegūtie rezultāti varēs drīzumā tikt izmantoti arī epidemioloģiskajā izmeklēšanā, ko veic SPKC.
Kā uzskata pētnieki, pētījuma rezultāti sniegs papildus informāciju par vīrusa mainību Latvijā un pasaulē, ļaus padziļināti izvērtēt vīrusa izplatības ceļus, uzlabot infekcijas apkarošanas pasākumu efektivitāti, un potenciāli palielinās ārstēšanas iespējas COVID-19 pacientiem.
Sadarbojoties ar zinātniekiem Rīgas Stradiņa universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē un Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā "BIOR", ir uzsākta arī atvērtas Covid-19 izpētes platformas izveide.
Izpētes platformas ietvaros tiks nodrošināta savlaicīga pacientu bioloģisko paraugu iegūšana, kontrolēta uzglabāšana un analīze. Tā apkopos gan vīrusa genoma datus, gan epidemioloģisko un klīnisko informāciju par Covid-19 pacientiem Latvijā, kas būs pieejama gan zinātniekiem, gan arī medicīniskajā aprūpē un infekciju apkarošanā iesaistīto institūciju pārstāvjiem. Tās mērķis ir apvienot spēkus, zināšanas un datus veiksmīgai vīrusa apkarošanai Latvijā tūlīt un nodrošināt iespēju labāk sagatavoties potenciāliem nākotnes uzliesmojumiem gan Latvijā, gan pasaulē, uzsver centrs.

Atbildēt

tv36

08.11.2020. 20:40

»

RP

Tieshaam kljuust neomuliigi visaa tajaa melu mashineerijaa. Vai ir garantija par masku un testu kvalitaati? Shur un tur uzjundii sazveerestiibas teorija pat par tiishu infekciju


Vai ne?
Kad nevienam vairs nav ne mazāko šaubu, ka procesus valdībā vada amatieri un nejēgas, tad sazvērestības teorijām rodas auglīga augsne- plašs lauks iztrūkstošās informācijas interpretācijām.

Atbildēt

tv36

08.11.2020. 20:32

No “Apturi covid” aplikācijas šodienas datiem:

Testētie (kopā): 497949
Saslimuši (kopā): 8096
Miruši (kopā): 98
Izveseļojušies (kopā): 1466

Neoriģināls jautājums: kas noticis ar atlikušajiem
6532 saslimušajiem cilvēkiem?

Atbildēt

RP

08.11.2020. 20:26

»

tv36

Masku un testu kvalitāte ir viens. Ja šāda līherēšana un atrakstīšanās notiks arī par vakcīnām, tad kļūst neomulīgi, maigi izsakoties


Tieshaam kljuust neomuliigi visaa tajaa melu mashineerijaa. Vai ir garantija par masku un testu kvalitaati? Shur un tur uzjundii sazveerestiibas teorija pat par tiishu infekciju.

Atbildēt

FENIKSS

08.11.2020. 20:14

Ja kārtīgi izlasa tekstu, tad ir saprotams ka izmantoto testu precizitāte ir virs 95% un gan viltus pozitīvo gan viltus negatīvo testu skaits ir zem 5%.

Atbildēt

doks

08.11.2020. 19:43

Kur ir veikto testu kvalitātes kontroles ziņojumi gan iekšējie, gan ārējie, gan atkārtotiem testiem? Vai un kā tiek veikta validācija?

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

08.11.2020. 18:59

»

Masku šovs

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

tv36

08.11.2020. 18:43

Masku un testu kvalitāte ir viens. Ja šāda līherēšana un atrakstīšanās notiks arī par vakcīnām, tad kļūst neomulīgi, maigi izsakoties.

Atbildēt

Kamēr godmaņveidīgie, zatlerveidīgie,

08.11.2020. 18:37

»

Viens no šādiem aspektiem ir atentāti,

cits asiņaina revolūcija, cits - lapsenes dzēliens, vēl cits- nokrišana no balkona devītajā stāvā


karinveidīgie nekritīs no balkoniem, nekas nemainīsies, jo viņi no tautas nebaidās.

Atbildēt

Ticu testiem

08.11.2020. 18:36

un tam, ka ierobežojumi jāpacieš.) . Un arī izklāstu būs rakstījis zinošs cilvēks, kam tas uzdots. Bet ne cilvēks, kas atbildīgs par “kontroli, grāmatvedību” ( “izkontrolēt, cik daudz nesakritību ir normāli, bet pie cik- jau jāmeklē, kurš klūdās vai jāmaina testu piegādātājs, jo apšaubām..”). Tādu acīmredzot nav. Tagad - nesoeciālista acīm izlasot “ bla bla bla jutīgums bla bla bla testa spēja simtprocentīgi noteikt koronu tāda pacienta audos, kuram bla bla bla ir ticis pierādīts kovids(korona) ar citām metodėm .... un te man apjukumā aizrāvās elpa. Kas ir Citas metodes?? Tātad ne ar testu bet kaut kā citādi(?). Ja to var simtprocentīgi pierādīt citādi, tad Priekš Kam vēl ko Testēt??? Dodiet tās Citas, ne-testa metodes, lietojiet ! ( gan jau tā nav. Es cienu zinātniekus un ārstus, un visiem vėlu veselību. Bet veselības lietu organizēšana Augstākajā līmenī.. izskatās pēc atbildības trūkuma).

Atbildēt

Viens no šādiem aspektiem ir atentāti,

08.11.2020. 18:35

»

Par atbildēm no valsts amatpersonām

Atbilde ir vai nu informatīva pēc iestādes ieskata. Saskaņā ar Satversmes 90. pantu - tiesības zināt savas tiesības, iegūstot valstsamatpersonas viedokli. Viss...


cits asiņaina revolūcija, cits - lapsenes dzēliens, vēl cits- nokrišana no balkona devītajā stāvā...

Atbildēt

Par atbildēm no valsts amatpersonām

08.11.2020. 18:32

»

Ne jau ministre pie kā vainīga

Tu "millers" nejēga. Kā tu nesaproti, ka ne ministrs, ne t.s. Valsts sekretārs, nekad neatbild un negatavo atbildes. Ministriju, valsti vada nomenklatūra, pat ierēdņiem nav tiesību neko uzrakstīt un atbildēt, jo nomenklatūra baidās, ka ierēdnis var uzrakstīt pareizi...


Atbilde ir vai nu informatīva pēc iestādes ieskata. Saskaņā ar Satversmes 90. pantu - tiesības zināt savas tiesības, iegūstot valstsamatpersonas viedokli. Viss!

Ja raksta iesniegumu, tad atbilde ir faktiskā rīcība uz konkrētu jautājumu. Neviens privātpersonu interesējošs jautājums nav jārisina iestādei, ja likums nenosaka citādi.

Treškārt. Ja grib tiešām kaut ko noskaidrot no iestādes, tad jālūdz uzziņa par savām tiesībām. Tiesības zināt savas tiesības. Adm. proc. likumā sniegts procesuālais risinājums, lai iegūtu uzziņu. Iestāde iesniegumu par uzziņu nosūta kompetentai iestādei, vai Tieslietu ministrijai uzziņas sniegšanai. Uzziņu var apstrīdēt Adm. raj. tiesā kā administratīvo aktu. No tā izriet, ka Tieslietu ministrija arī var izsniegt “falšu uzziņu”, kas neatbilst likumam.

No visa izriet, ka savas likumiskās tiesības var aizsargāt tikai vienā ceļā - ar savu faktisko rīcību ietekmēt atbildīgās politiskās un valsts iestāžu amatpersonas savu mērķu sasniegšanai. Procesuālais apekts- kā privātpersona pret privātpersonu ārpus amatpersonas darba laika.

Atbildēt

Ne jau ministre pie kā vainīga

08.11.2020. 18:21

»

millers

ko var atbildēt,ja ves. min. priekšgalā ir idiote


Tu "millers" nejēga. Kā tu nesaproti, ka ne ministrs, ne t.s. Valsts sekretārs, nekad neatbild un negatavo atbildes. Ministriju, valsti vada nomenklatūra, pat ierēdņiem nav tiesību neko uzrakstīt un atbildēt, jo nomenklatūra baidās, ka ierēdnis var uzrakstīt pareizi.

Brīnums, raksti uz kuru gribi valsts vai pašvaldību iestādi, visi apmācīti vienādi, ka atbildi sūta ka vēstuli, kura nav ne atbildes, ne motivācijas. Ja aizsegtu "atbildes titullapu un lasītu vēstuli, ko atsūta nomenklatūra, nesaprastu, no kuras iestādes tā ir - visas atbildes vienādas, nosaukts lērums normatīvo aktu, cik labi un pareizi strādā iestāde, kā tā labi un pareizi ievēro datu aizsardzības likumu un visu ko citu. Bet vēstulē atbildi neatradīsi. Ja uzrakstu: jūsu vēstuli saņēmu, bet atbildi neesmu saņēmis. Viņi apjūk - mēs taču jums aizsūtījām atbildes vēstuli. Rakstu atkal - tā ir vēstule, bet tā nesatur atbildi. Tad vēl - raksta, ka mūsu lēmumu var pārsūdzēt. Rakstu - ir vēstule, nevis lēmums, nav tāda likuma, kurā noteikts, ka var pārsūdzēt vēstuli. Nomenklatūra ministru "sargā" no sūdzībām, viņu tur slepenībā. Kad es piedraudu, ka sūdzēšu ministru tiesā, lai tiesa uzliek viņam pienākumu atbildēt Satversmes 104.panta kārtībā, jo es rakstīju un lūdzu atbildi no ministra un ar ministra parakstu. Tad nāk ministra paraksts, bet vēstule jau top uz 9 lapām, sevišķi no Tieslietu ministrijas, ka pats velns nolauzīs kaklu, lasot šo "atbildi". Kur nu ministrs kaut ko var saprast, kā tauta Napoleona laika likumus, kur saka: ja tauta prasa likumu, uzrakstiet tik gari un plaši un tik sarežģīti, ka neviens neko nesapratīs no likuma (mūsu gadījumā - no atbildes). Atsauce uz likumiem vēstulē visdrīzāk ir formāla un nekorekta, jo likums neko tādu neparedz, uz kuru iestāde atsaucas.

Pēc Atmodas vairs nav valsts, nav tiesiskuma, nav tiesību uz atbildi, par atrakstīšanos un meliem nevienam atbildība neseko. Izmeklētājs, inspektors, ierēdnis ir pataisīts par beztiesisku robotu, bez tiesībām uz viedokli, uz vārdu un tiesisku, patiesu atbildes sacerējumu.

Masu mediji lamā ministrus, bet "nomenklatūrā" sēž "tumsā" un smīkņā, kā izdevās pataisīt ministru par nejēgu, par apsmieklu tautā.

Atbildēt

Viņķeli un Kariņu stratēģiski konsultē Pasaules Banka

08.11.2020. 17:49

Bet specifiski par pandēmiju - Uga Dumpis
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Infekciju uzraudzības dienesta vadītājs; Latvijas Universitātes profesors


Riska grupas, kuras noteiktas jau 2019. gadā piespiedu obligātajai vakcinācijai ar cilvēka genomu rediģējošām vakcīnām, kuras jau pasūtījusi Labklàjības ministrija un Veselības ministrija


https://www.rsu.lv/sites/default/files/book_download/riska_grupu_vakcinacija.pdf

Rekomendāciju sarakstu internetā liegts nokopēt. Sarakstu sastādījusi Paula Stradiņa klīniskās universitātes profesori.

Papētiet sakropļojošo imunitāti genomu rediģējošo vakcinācijai nolemtoe riska grupu sarakstu!

Kā jau minēju, nav iespējams nokopēt.

Atbildēt

Kaža

08.11.2020. 17:34

Diemžēl negatīvā varas attieksme pret vienkāršajiem veciem un slimiem cilvēkiem ir ilggadīga un acīmredzama.Varu minēt veselu virkni dokumentētus faktus par tiem vairāk kā desmit gadu garumā.Ko vērta vien ir uzkrītošā pensionēto darba invalīdu tiesību ierobežošana jau no 2009.gada.Pārsteidz cinisms un atklātība ar kādu tas notiek un sabiedrības klusēšana,kā labākajos padomju gados.

Atbildēt

Testa rezultātiem

08.11.2020. 17:14

»

Medm

Uzskatu, ka testa rezultāts ir atkarīgs no testa veicēja iemaņām un profesionalitātes. Cilvēkfaktors un tikai


ir pieļaujamā kļūda. Uz šo jautājumu nav sniegta atbilde.

Atbildēt

Medm

08.11.2020. 17:12

Uzskatu, ka testa rezultāts ir atkarīgs no testa veicēja iemaņām un profesionalitātes. Cilvēkfaktors un tikai.

Atbildēt

Šodienas kiberkarš Latvijā

08.11.2020. 17:11

Tajā ar Covid-19 bioloģiskiem ieročiem uzbrūk mums NATO aizsardzības ēnā. Viņi mums ir tikuši klāt, saka, ka auzsargās, bet faktiski nogalinās. Esam nevajadzīgs balasts. Vismaz puse Latvijas iedzīvotāju. Es vēl turējos, bet esmu nobijies! Mana pensija ir 80 gadu, vecums 67 gadi. Esmu riska grupā, uz kuru attiecas obligātā vakcinācija!

Bioloģisko ieroču hibrīdkara apstākļos scenārijs jau ir redzams. Nav konkrēta uzbrucēja - viņu ir daudz - ir NATO, PVO, Pasaules Banka, Ekonomikas forums, Romas klubs, globālā finansu korporokrātija, SVF, Eiropas Komisija un citi. Visi mūsu, okupētās bij. PSRS teritorijas “labvēļi”, kuri mūs nogalinās ar biloģisko ieroču kompleksu hibrīdkara apstākļos. Lai iemidzinātu mūsu uzmanību, mūs baida ar karu un ar Krievijas uzbrukumu. Lai gan šodien jau zinām, ka Donbasa okupāciju un Krimas okupāciju veica saskaņojot ar Pentagonu, lai pret Krieviju ieviestu sankcijas. Arī iedzīvotāju skaita samazināšanas nolūkos.

Karš ienācis katra ģimenē. Bioloģiskie ieroči - mākslīgi radīts mutējošs vīruss ar jau patentēto Astrogen cilvēka genomu saārdošo vakcīnu. Panikas sēšanai izmanto masveida testēšanu un mediju informācijas uzbrukumus “ar jaunāko saslimušo un mirušo statistiku” informatīvajā telpā.

Levita un Kariņa, abi svešzemnieki, kolonizatori, vadībā izdod likumdošanu sabiedrības pretoties gribas salaušanai, izmantojot varas struktūras kā policiju un Saeimu, Ministru kabinetu.

2019. gadā jau ir izstrādātas rekomendācijas un saraksts, kurā iekļautas riska grupas obligātajai vakcinācijai ar nāvējošo cilvēka imūnsistēmai vakcīnu (piespiedu) obligātā ceļā. Ja persona atteiksies vakcinēties, viņa var tikt uzskatīta par teroristu pret visas sabiedības veselību. Tostarp liedzot citus med. pakalpojumus.

Atbildēt

Masku šovs

08.11.2020. 16:58


Baidens un Tramps abi pārstāv dziļo pasaules vadību, globālo finansu korporokrātiju. LV ārlietu ministrs un E. Levits, žīds, pauž atbalstu Baidenam, jo 4. maija valsts korporācija ir atkarīga no Pasaules Bankas Covid stratēģijas, kura saskan ar Baidena/Trampa un globālās korporokrātijas PB politiku Latvijā..

Globālās fin. korporokrātijas mērķi ir samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu ar ģenētiski modificēto pārtiku un Covid-19 ēnā ar cilvēka genomu rediģējošo vakcīnu, kas jau ir ceļā uz Latviju - 800 000 vakcīnu - Eiropas Komisijas nāves krava Latvijai.

Muļķi, ko Jūs satraucaties par idiotu izteikumiem? Labāk domājat, kā vakcinēt globālās korporokrātijas varas pārstāvjus Latvijā - Levitu un Kariņu, Viņķeli piespiedu- obligātā ceļā. Arī personas, kas virza Eiropas Komisijas vakcīnu nāves kravu uz Latviju! Pēc noziegumiem pret sabiedrības veselību un labklājību E. Levits un K. Kariņš pametīs Latviju. Arī pasaulē viņi būs neatrodami.

Genomu rediģējošās ASV kompānijas Astrogen, kādas vakcīnas ir ceļā uz Latviju, izgatavo vakcīnu partijas ar tādu pat reģistrāciju, bet īpašu, kuras sastāvs ir ar “placebo efektu” - tātad tās nav vakcīnas. Placebo efekta vakcīnas ar īpašo reģistrāciju izmantos augstu amatpersonu publiskas vakcinēšanas vajadzībām, lai pūli pārliecinātu vakcinēties. Līdzīga metode pielietota Krievijā, Brazīlijā un citur, eksperimentējot ar vakcīnas iedarbību.

Muļķi, Jūs esat globālo noziedznieku rokās - viņi izplatīja Covid-19 infekciju, piespiež veikt masveida testēšanu, lai radītu paniku, un liek aizņemties naudu un nopirkt viņu ražotās cilvēka genomu rediģējošās vakcīnas, kuras sakropļos Jūs pašu un Jūsu pēcnācēju imunitāti uz visiem laikiem!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: