Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zorro

18.04.2020. 13:45

Pietiek.com sāciet savus rakstus tulkot angliski, lai var pašārēt FB angliski runājošajai publikai. Lai pasaule zin Latvijas varoņus.

Atbildēt

Maija...

18.04.2020. 09:54

»

Dora

Piekrītu


Piekritu

Atbildēt

MRu

18.04.2020. 09:20

»

Taisnības mīlētāja

Piekrītu!gan jau Viņķeli dovs sodīs...par tautas kraapšanu,kā veselības ministre nekam neder


Nevis dievs...bet LATVIJAS SABIEDRIBAI jālbabo kluda...un japieprasa atskaites un attiecigi japienem soda meri...kriminala joma.

Atbildēt

Taisnības mīlētāja

16.04.2020. 08:31

»

Dora

Piekrītu


Piekrītu!gan jau Viņķeli dovs sodīs...par tautas kraapšanu,kā veselības ministre nekam neder...

Atbildēt

Kremļa agents.

14.04.2020. 21:04

Īsumā par Viņķeles&Co pašaizliedzīgo cīņu pret Covid. Marta vidū izlasīju NVD priekšnieka Labsvīra teikto, cik sarežģīti tikt pie nepieciešamajām maskām un aizsarglīdzekļiem un cik ciniski mūsu biznesmeņi cenšas uzvārīties uz šīm piegādēm, dramatiski palielinot cenas.. uzzvanīju Peteris Vinkelis un palūdzu apjautāties, par kādām cenām Latvija ir gatava iepirkt mediķu aizsardzībai nepieciešamās preces. ļoti operatīvi saņēmu atbildi, ka "šobrīd labākais piedāvājums ir ķirurģiskās maskas līdz 0,6, respiratorus N95 - līdz 2.50 gabalā. ja varat piedāvāt labāku, dodiet ziņu". tas viss 17.martā.. sazinājos ar Ķīnas lielākā medic produktu ražotāja valsts korporācijas Camce prezidentu Wanga kungu un pēc stundas piedāvāju Viņķelei un Labsvīram piegādi pa tiešo no Camce par 0,53 un 2.30 attiecīgi. Uz to man atbildēja, ka esot saņemts piedāvājums par 0,40 un 1.90. Es mazliet neticīgi pabrīnījos, pilnīgi nereāli cipari...bet ok, paldies Dievam, problēma it kā atrisināta.. Un tad pamazām medijos sāka parādīties info, ka tur kkas nojucis, un tur kkas ir bijis ne tā.. Un vakar es ieraugu izskaidrojumu - tieši tajās dienās Viņķele ar savu starpnieku līdzdalību iepirkusi ķirurģiskās maskas par 0,66 un respiratorus pa 3,20.. Tātad melojusi par esošajiem piedāvājumiem, Pareiziniet šo cenu starpību ar gandrīz 3 miljoniem, kas iegādāti no viņķķelei tik mīļajiem Saules aptiekas un GP Nord.. Te gan piebildīšu, ka man nav iebildumu, ka "Laumai" par maskām maksā 0,57.. kā nekā, tomēr ražo pašmājās.. bet tik nekaunīgi zagt valsts naudu uz importa piegādēm.. Kā tā melīgā čuriku meistare vspr var skatīties acīs mediķiem, kuri šajās dienās riskē ar dzīvibām, lai tādas viņķeles varētu turpināt zagt? baigi ērti, aizbildinoties ar ārkārtas stāvokli, paslepus izdāļāt pasūtījumus .. Dies vien zina cik tādu slepeno pasūtījumu viņķele mums vēl ieplānojusi un kāpēc info par nepieciešamajiem gaidāmajiem iepirkumiem netiek publicēta PIRMS, nevis PĒC fakta.. varbūt ka Jēkabs Straume var atbildēt?
Raimo Čiekurs.

Atbildēt

Lasotajs

12.04.2020. 07:24

Drīz sāksies masu nekārtības cilvēkiem apniks šie meli. Tagad kad ir šīs vīrus vairs nav starpības no kā iet boja vai vīrusa vai lodes.Domajiet valsts vīri ko darāt!!!!!

Atbildēt

to Lana

09.04.2020. 09:48

»

Lana

Krievijā ik dienā un vairākkārt nopietni ANALIZĒ situāciju ar labākiem (!) medicīnas (!) speciālistiem (nevis ar žurnālistiem, biznesmeniem un amatpersonām bez medicīniskas izglītības, vai nu ar PSRS laikos iegūtajiem diplomiem!) un INFORMĒ SABIEDRĪBU...


Novosibirskas vīrusu fabrikas virusologi saņem 15 000 rubļu mēnesī. Plaušu ventilējamos, bez kuriem krievi slimnīcâs sprāgst kā mušas, Putins pārdeva amerikāņiem. 27 000 krievu nevar atgriezties mājās, bet Putins sūta 14, piekrautas ar nevajadzīgiem hlamiem, lidmašīnas uz Itāliju. Cik Huilostan ir gatava pandēmijai, pietiek ieskatīties statistikā, cik tur ir izplatīts AIDS un tuberkuloze, par to var uzzināt, ieskatoties portālā агония ру

Atbildēt

tā gan

09.04.2020. 07:38

Es saprotu šādi;ja Latvijā to masku bija tik,cik apkalpot operāciju zāles vajadzības,praktiski nebija necik.Tad var saprast,ka pirmais metiens ar maskām un respiratoriem iekrita kā piliens jūrā un izšķīda,jo padomājiet tikai cik daudz šis aprīkojums nepieciešams pašām pirmajām KARSTAJĀM līnijām,tad pārējiem mediķiem,slimnīcām u.c.Tikai tad var apkalpot maksas točkas[aptieku tīklus],tāds ir manas izpratnes viedoklis.

Atbildēt

slēpj

09.04.2020. 05:46

Viņa slēpj aiz pupiem......

Atbildēt

Viesturs

08.04.2020. 21:11

Paldies Lato Lapsam.

Atbildēt

Lana

08.04.2020. 19:02

Krievijā ik dienā un vairākkārt nopietni ANALIZĒ situāciju ar labākiem (!) medicīnas (!) speciālistiem (nevis ar žurnālistiem, biznesmeniem un amatpersonām bez medicīniskas izglītības, vai nu ar PSRS laikos iegūtajiem diplomiem!) un INFORMĒ SABIEDRĪBU.
Vai varat nosaukt, kad, kur un cik bieži tik pat augtā līmenī sabiedrību informē Latvijā? Vai mums visiem negribētos zināt vismaz - AR KO Latvijā ārstē slimniekus un vai ārstē?NO KURIENI UN CIK KVALITATĪVI ir COVID testi, CIK ILGI gaidīt testu rezultātus un kāda ir minēto rezultātu precizitāte utt.? Kāpēc valsts klusē par iespēju ražot preparātus pret COVID-19 Latvijā - skat. akademika Kalviņa interviju? Kāpēc mums - Latvijas tautai, kura viņus - esošo "varas korporāciju" - ievēlēja, tik necienīga attieksme?
http://www.freecity.lv/obshestvo/65063/?fbclid IwAR23R-LEedvv4sj8L4PrENqaVKoMqMTeYaosjHvVK_4VVoeIw7dLYUTX4uI

Atbildēt

Marsa parks

08.04.2020. 16:30

»

VDD

Tā ir naida runa, krimināla


Liepu izciršanai tas netraucē.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

08.04.2020. 15:08

Sāksim ar to, ka dienestam piekabināts maldinošs nosaukums - nacionālais, kas cilvēku apziņās ieprogramē būtisku detaļu. Jebkuras neveiksmes gadījumā un tādas tiek veiktas mērķtiecīgi, vainot tikai un vienīgi latviešus. Tāds ir toras un talmuda pamatprincips, vainot lai taisnojas.
Kā Latvijā var būt jebkas nacionāls, ja joprojām dzīvojam LPSR ar visu koloniālo okupācijas iekārtu un koloniālo sastāvu.

Atbildēt

zikurats

08.04.2020. 14:08

Kādi aziātu pēcteči te saradusīes ar kirilicām un analfabētismu. Par evenkiem čukčām anekdotes, bet te kaut kādi mongoloīdi vai tatāru krustojums uzradies, ka lasīt nejēdz tikai ar vierievas šaurpierītēm kā cirvji kaut ko po svojemu kapā. Jūsu klejotāju vergu dvēseles pat savas mājas nezin, kur vēl par otru tautu spriest un savas iegribas diktēt citā mājā ar kaut kādām kirilicām. Ejiet skolā un mācieties atkārtoti.

Atbildēt

Aha!

08.04.2020. 14:03

»

Jānis Sārtais

Sārts arī piekodināja, ka cilvēki, kas "iekrituši" uz viltus ziņām, var tieši apdraudēt gan sevi, gan savus tuviniekus, darot lietas, kas, viņaprāt, draudus nerada


“Koronavīrusa pandēmija” ir cilvēces iznīcināšana ar mākslīga vīrusa, kura genomā ir ieprogramēts cilvēka imunideficīta gēns, kas iznīcina cilvēka veselību ilgtermiņā, tā globāla izplatīšana notiek ne tikai, sākot ar Uhaņu, bet vienlaicīgi dažādās pasaules daļās. Daudzi joprojām naivi un maldīgi uzskata, ka civilizācijas ienaidnieki vēl tikai gatavo globālo vakcināciju pret koronvīrusu ar nano mikročipu, lai kontrolētu un pakļautu sabiedrību, tās iznīcināšanas mērķos. Faktiski vakcināciju veic paši inficētie, inficējot cits citu. Un šī nav nekāda sazvērestības vai konspiroloģijas dezinformācija. Jo ir pieradīts, ka jaunais, mākslīgais koronvīruss veic mutācijas ar citiem vīrusiem. Mutāciju rezultātā daudzu cilvēku nāve iestājas ļoti īsā laikā.

Atbildēt

Puze

08.04.2020. 13:26

Vot tik Vinkeli aiztikt nevajag . 1 cilveks reali dara un eisina .. A zala Chaksha tik otkatoja ar aparaturasbiepirkumiem un nejega tereja naudu e veselibai , NEKO ta ari neizdarot. To 1 pie arbildibas jasauc

Atbildēt

Jānis Sārtais

08.04.2020. 13:19

»

Atzinība

Paldies, ka mums ir Pietiek.com, ka mums ir Lato Lapsa! Pretējā gadījumā mums būtu kā vecajā anekdotē, kad mums "čurā uz galvas, bet mēs sakām, ka tas ir lietutiņš"... Vismaz šis portāls atmasko valsts naudas izšķērdētājus, korumpantus, kampējus u.c. Paldies


Sārts arī piekodināja, ka cilvēki, kas "iekrituši" uz viltus ziņām, var tieši apdraudēt gan sevi, gan savus tuviniekus, darot lietas, kas, viņaprāt, draudus nerada.

Atbildēt

apolon

08.04.2020. 13:04

»

Cyril

урод латыш


sam takoi

Atbildēt

Atzinība

08.04.2020. 12:28

Paldies, ka mums ir Pietiek.com, ka mums ir Lato Lapsa! Pretējā gadījumā mums būtu kā vecajā anekdotē, kad mums "čurā uz galvas, bet mēs sakām, ka tas ir lietutiņš"... Vismaz šis portāls atmasko valsts naudas izšķērdētājus, korumpantus, kampējus u.c. Paldies!

Atbildēt

Nu

08.04.2020. 11:25

Labi jautājumi! Paldies, LL par uzņēmību!!!

Atbildēt

neizliecies par idiņu

08.04.2020. 11:12

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Par ko tevi tava vara uzskata


Kurš nezin, ka Bidlostāna ir tādā dirsā, ka Latvijas demogrāfiskais piesārņojums labāk šķirtos no rokas, nekā atgrieztos mājās.

Atbildēt

VDD

08.04.2020. 09:37

»

Cyril

урод латыш


Tā ir naida runa, krimināla.

Atbildēt

Rozentāles teiktais - valdības pasākumi ir aplami?

08.04.2020. 09:34

»

lili

Visu cienu Lapsas kungam par profesionalitati un godigumu pret sabiedribu..! Ja butu vairak tadu zurnalistu Latvija mediji butu cieniti,,,,bet ka klikes rupors ta vinus nenem par pilnu


“Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
“Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.
Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.

TĀTAD, ROZENTĀLES TEIKTAIS PIERĀDA, KA VALSTS IEVIESTAIS ĀRKĀRTAS STĀVOKLIS IR APLAMS, NEVAJADZĪGs, TAUTU TRACINOŠS, bezjēdzīgs utt.?

Ko par to teiktu Boriss Džonsons?

Atbildēt

Blondīne

08.04.2020. 08:48

šodien kas jauns rakstiņš ar bildīti, kur Ķīnā masku izgatavotājs ar to masku savas kurpes slauka! Varbūt maska nav tik sarežģīta tehnoloģiska konstrukcija un to tomēr var izgatavot tepat Latvijā! Varbūt pietiks Ķīnas ekonomiku stutēt un kaut ko tepat darīt!

Atbildēt

caca

08.04.2020. 07:47

Pareizi! Savādāk - miljardi griežās, bet masku iegādāties aptiekās kā nevar, tā nevar!

Atbildēt

lili

08.04.2020. 07:43

Visu cienu Lapsas kungam par profesionalitati un godigumu pret sabiedribu..! Ja butu vairak tadu zurnalistu Latvija mediji butu cieniti,,,,bet ka klikes rupors ta vinus nenem par pilnu...

Atbildēt

Ilvars Z. Lato.Lapsai

08.04.2020. 07:00

»

Cyril

урод латыш


Lato jus Vairak esat Padarijis ka vissa Ĺatvijas un Televizijas Judu maize Koruptiva braliba.
Paldies par Viktoru Montiku 3b2nod Tiesnesi Strazdu un Kuzim jubilejas Rikotaja un Apmaksataja Montika atmaskosanu.Prokuraturas pasutijumu Galdu.(makslinieku aizsega)

Atbildēt

tai pupainajai

08.04.2020. 05:37

Tā pupainā nobēdājusies,laikam neizdevās......

Atbildēt

jājā-jājājā

07.04.2020. 23:50

»

Jā, bet

Gandons esi tu, kas savu saimnieku uzdevumā te zerm dažādiem nikiem izgāž savu bezspēcīgo niknumu. Bet Lapsa pilda savu žurnālista pienākumu


Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

muļķu zeme rullē...

Atbildēt

Jons

07.04.2020. 22:00

»

Karllis

Tur Lapsa izrava V.Montiku.3b2nod Sefu un Kuzim jubilejas Atmaskotaju un Apmaksataju.Tiesnesi Strazdu un 1000 citu Izlaupitaju


Šiem no tā ne silts ne auksts!Šitiem vīriem un sievām Dievs,Daba ir niecība pret viņiem.Viņu darbu dēļ arī tiek sūtītas epidēmijas,lai vestu viņus pie prāta,taču viņi sevi uzskata par varenākiem,jo var taču savaldīt epidēmijas un turpināt spļaut Dieva vārdā.

Atbildēt

da lai lama par covid-19 piekto punktu !

07.04.2020. 21:52

Kas to butu domajis ,ka rietumu demokratiskas valstis plesisies sava starpa ka trakas par sejas marles saisu iepirksanas tiesibam no komunistiskas Kinas un pienems mediciniskas iekartas no sankcijam paklautas Krievijas !

Atbildēt

?

07.04.2020. 21:30

»

Nja

Kas lapsa par žurnālistu, prasts maksas propagandons


kas ir springe,sprance un jemberga ?

Atbildēt

Tautas varas frontei !

07.04.2020. 21:27

Japiespiez papriks sniegt zinas par nato kontingenta slimo skaitu ar covid-19 Latvijas valsts teritorija !

Atbildēt

Jā, bet

07.04.2020. 20:08

»

Nja

Kas lapsa par žurnālistu, prasts maksas propagandons


Gandons esi tu, kas savu saimnieku uzdevumā te zerm dažādiem nikiem izgāž savu bezspēcīgo niknumu. Bet Lapsa pilda savu žurnālista pienākumu.

Atbildēt

Jā, bet

07.04.2020. 20:03

»

vispār

Noriebies jau tas Lapsa ar saviem maniakāli stulbajiem jautājumiem. Būtu ko pats uzracis un tad jautājis, bet tā jūs man atbildiet un pamatojiet kāpēc durvju rokturi tīra vienreiz divās stundās nevis ik pēc 119 minūtēm un tad es par to pasmirdēšu pārdesmit rakstos


Vispār, nozēlojamais trolli, nevienu neinteresē, cik reizes tu savu netīro pakaļu slauki. Taču nodokļu maksātājiem ir tiesības zināt, kur tavi saimnieki liek to naudu, kas mums visiem būs vēlāk jāatdod.

Atbildēt

Nja

07.04.2020. 19:08

Kas lapsa par žurnālistu, prasts maksas propagandons

Atbildēt

viņi to

07.04.2020. 18:10

»

Pilsonis

Jo sliktāk valstij, jo labāk partijniekiem, kuri nelaimes aizsegā izlaupa valasts naudu


politkorekti nosauc par biznesu, tāpat kā knābi un sābi savu bezdarbību par darbu...

Atbildēt

tu laikam līdz šim laikam

07.04.2020. 18:01

»

Pilsone

Visvairāk tracina tas, ka izsvītroto partijas ielikteni iecēla amatā, nerēķinoties ar tautas viedokli, tad kā var būt ticība vēlēt turpmāk, ja balsis saskaitīs, kā vajag


ticēji, ka cimdars&Co nesacimdaroja balsis kā vajaga lai robos sabāztu Latvijas izlaupītājus ??!
Beidzot pamodies no letarģiskā miega ?

Atbildēt

Precizējums

07.04.2020. 16:45

»

Pilsonis

Jo sliktāk valstij, jo labāk partijniekiem, kuri nelaimes aizsegā izlaupa valasts naudu


kuri nelaimes aizsegā un SAB, KNAB, VDD drošā aizsardzībā izlaupa valasts naudu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: