Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

07.04.2020. 16:22

Jo sliktāk valstij, jo labāk partijniekiem, kuri nelaimes aizsegā izlaupa valasts naudu.

Atbildēt

vispār

07.04.2020. 16:12

»

Žulis

Apsveicama rīcība no PIETIEK un Lapsas kunga puses! UN kauns visai pārējai Latvijas žurnālistu saimei viņu apvienību ieskaitot, kas, cerot uz Jūdas grašiem un varasvīru labvēlību,baidās "lēkt acīs" valdošajai kliķei


Noriebies jau tas Lapsa ar saviem maniakāli stulbajiem jautājumiem. Būtu ko pats uzracis un tad jautājis, bet tā jūs man atbildiet un pamatojiet kāpēc durvju rokturi tīra vienreiz divās stundās nevis ik pēc 119 minūtēm un tad es par to pasmirdēšu pārdesmit rakstos.

Atbildēt

g.b.

07.04.2020. 15:57

Ilze Viņķele noslepenoja informāciju, jo sakautrējās nosaukt vārdā savu lieltirgotāju un iepircēju Artūru, Gunta dēlu Beleviču. VM tā nav slepena informācija

Atbildēt

oisuars

07.04.2020. 15:36

AirBaltic nāk iekšā divreiz dienā, krauj ārā kā traki. Bet tūlīt klāt privātās firmas un aizved pie sevis. Tad valsts pirks no privātajiem par 100x kārtīgu uzcenojumu.

Atbildēt

ansis

07.04.2020. 13:55

»

paranoja

Ansis paliek ansis- vēl tik grietiņa vajadzīga


iists latviesu baalelins,...

Atbildēt

tā noteikti būs

07.04.2020. 13:50

Tūlīt saņemsim atrējienu,ka ar savu nepamatotu grībēšanu informēt Latvijas tautu,tiek neizmērojami kavēts VM,NVD,utt darbs šajos grūtajos laikos.

Atbildēt

Хм

07.04.2020. 13:47

»

to Amorillis

Latvija noturēs infekciju rāmjos, līdz praktiski visi ar to būs saskārušies un ieguvuši imunitāti. Kā reiz vislielākās briesmas draud no kaimiņvalsts, kad miljons pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie Ordas orku, atstāti bez barības un medicīniskās palīdzības, izmisumā lauzīsies uz Eiropu un tad nekādas...


Vakar youtube redzēju infekcijas slimnīcas palātu ar divām gultām un viens spainis lielām un mazām vajadzībām.

я же говорю) пофиг, что свои маски не получили, а полученные куда-то секретно рассосались! Главное, что у соседа якобы хуже!
Интересно, сколько же вы "подняли" с этих секретных делений? Совесть хоть немного была, хоть что-то больницам выделили? Или в ноль распилили?

Atbildēt

Хм

07.04.2020. 13:44

»

to hm

Man pie pakaļas, ka Putins jūs, savus dzimtcilvēkus, uzskata par nevērtīgiem lopiņiem, pret kuriem var izturēties sliktāk, nekā pret klaiņojošiem suņiem ASV, jo neko citu jau neesiet pelnījuši. Es tikai atgādināju, ka plaušu ventilējamos, bet kuriem krievi slimnīcās sprāgst kā mušas, viņš notirgoja ...


Да это понятно, что под шумок "смотрите какой ваш Путин плохой" можно так удобно свои маски и респираторы попилить. Да еще и данные засекретить! Мол не ваше собачье дело, куда, кому и как мы их распределили, идите лучше про Путина читайте.
И ведь работает же!

Atbildēt

tita

07.04.2020. 13:29

Nu kā var nemaksāt? Ar ko gan vēl līgumus slegt, ja ne ar savējiem? Nu kā gan citādi?

Atbildēt

lapsa piedzirdi vinu ar Volgas strudzinieku

07.04.2020. 13:00

visu izstastis.....

Atbildēt

Lato Lapsa rīkojas likumīgi

07.04.2020. 12:47

»

to ansis

Lapsam pļaujas laiks vienmēr. Kamēr cilvēkiem būs vēlme apdirst un apkarot citus cilvēkus un pie dvēseles būs lieka kapeika, pļaujas laiks nekus nepazudīs. Vienkārši nevajad Lapsu uztvert tik nopietni vai arī vispār ignorēt


Neblefojiet, mūs mīļā Latvija ir tik slepena, tik nekaunīga ar "Datu aizsardzības likuma" bāsānuklāt tur, kur to nevajag.

Tas viss nozīmē, var minēt, lai krāptos ar pasūtījuma tiesikuma izvērtēšanu, lai iegūtu pat honorāru "misters 20", lai slēptu interešu konfliktu.

Atbildēt

jurisx

07.04.2020. 12:45

Jālūdz Dievs , lai pēc pandēmijas beigām slaucējas izskata vinkele nenokļūtu aiz pastiprināta diametra metāla stiegru būrī par savām izdarībām.

Atbildēt

to Amorillis

07.04.2020. 12:29

»

Amorillis

Šoreiz gan liksim mierā kaimiņvalstis un tiksim galā ar saviem mēsliem. Tas, ka izveicīgi mūsu valsts ierēdņi izmanto bēdu ieleju savā labā, ir skaidrāks par skaidru. Šis laiks paver milzu iespējas tiem, kuri grib nopelnīt gan uz dezinfekcijas līdzekļu rēķina, gan uz medicīnas masku piegādēm, gan uz...


Latvija noturēs infekciju rāmjos, līdz praktiski visi ar to būs saskārušies un ieguvuši imunitāti. Kā reiz vislielākās briesmas draud no kaimiņvalsts, kad miljons pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie Ordas orku, atstāti bez barības un medicīniskās palīdzības, izmisumā lauzīsies uz Eiropu un tad nekādas maskas un dezinfekcijas līdzekļi vairs nelīdzēs.
Būs vajadzīgas mīnas, ložmetēji, liesmmetēji un mīnmetēji.
Kā zināms, gļēvais pidrilla Putins no visiem ir noslēpies, gubernatori viens pēc otra atstāj posteņus, pilsētu mēri bez līdzekļiem vispār nevienam nav spējīgi palīdzēt. Vakar youtube redzēju infekcijas slimnīcas palātu ar divām gultām un viens spainis lielām un mazām vajadzībām.

Atbildēt

to ansis

07.04.2020. 12:26

»

ansis

Lapsam pļaujas laiks - kaimiņvalsts pasūtījuma nāk vien pēc otra


Lapsam pļaujas laiks vienmēr. Kamēr cilvēkiem būs vēlme apdirst un apkarot citus cilvēkus un pie dvēseles būs lieka kapeika, pļaujas laiks nekus nepazudīs. Vienkārši nevajad Lapsu uztvert tik nopietni vai arī vispār ignorēt.

Atbildēt

Pilsonis

07.04.2020. 11:56

Respekts Lapsam! Visas skaļākās korupcijas prāvas Latvijā ir sākušās tīri nevainīgi, ar ziņu mēdijos par Informācijas slēpšanu par konkrētu darījumu. Tā vien izskatās, ka KNABam un tā metodes labi pārzinošajam Pietiek.com, un droši vien arī pārējiem loģiski spriedošajiem kotumpantu izgaismotājiem, ikviens informācijas slēpšanas mēģinājums noskan kā trauksmes zvans. Nav pat jāpiepūlas ķert kukuļņēmējus, informācijas slēpšana par nodokļu maksātāju naudas tēriņiem automātiski norāda uz vainīgo amatpersonu kā potenciālo cietuma kandidātu. Pārējais jau ir tehnikas jautājums.

Atbildēt

Amorillis

07.04.2020. 11:53

»

ansis

Lapsam pļaujas laiks - kaimiņvalsts pasūtījuma nāk vien pēc otra


Šoreiz gan liksim mierā kaimiņvalstis un tiksim galā ar saviem mēsliem. Tas, ka izveicīgi mūsu valsts ierēdņi izmanto bēdu ieleju savā labā, ir skaidrāks par skaidru. Šis laiks paver milzu iespējas tiem, kuri grib nopelnīt gan uz dezinfekcijas līdzekļu rēķina, gan uz medicīnas masku piegādēm, gan uz plaušu ventilatoriem. Kurš būs tas, kurš kontrolēs šo iepirkumu caurspīdīgumu, ir galvenais jautājums. Tas, ka sabiedrība tā nebūs, jau tagad ir skaidrs.

Atbildēt

Priekulis

07.04.2020. 11:32

Komentārus krievu valodā raksta SIA “Dobeles un apkārtnes slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Bogužs ?

Atbildēt

pepe

07.04.2020. 11:26

Tas ir marodierisms, jeb tautas aplaupīšana pandēmijas aizsegā!

Atbildēt

Žulis

07.04.2020. 11:22

Apsveicama rīcība no PIETIEK un Lapsas kunga puses! UN kauns visai pārējai Latvijas žurnālistu saimei viņu apvienību ieskaitot, kas, cerot uz Jūdas grašiem un varasvīru labvēlību,baidās "lēkt acīs" valdošajai kliķei.

Atbildēt

Q

07.04.2020. 11:20

Sakarā ar ārkārtas stāvokli, kas izsludināts Latvijā zagļi un shēmotāji jātiesā pēc kara laika likumiem, obligāti ar cietumsodu un mantas konfiskāciju!

Atbildēt

Хм

07.04.2020. 11:14

»

pareizi

Katra slimnīcai piešķirtā maska, ko Putins būtu varējis pārdot uz ASV, ir atzīstama par pahana apzagšanu


Воообще то маски собирались из Китая вести. Хотя есть одна, и вполне реальная версия, почему не происходят поставки. Германия о ней сказала вслух-в Китай приехали представители США и просто перекупили все поставки. Но так как для нас США святая корова демократии, то любая критика или недовольство в сторону США воспринимается как богохульство и покушение на святая святых, поэтому будем молчать до последнего. НАши скорее сами добровольно откажутся от оставшихся поставков в пользу США, чем посмеют что-то возразить или возмутиться
Но так в целом, конечно, "Путин виноват"!

Atbildēt

Delfista

07.04.2020. 11:01

»

ansis

Lapsam pļaujas laiks - kaimiņvalsts pasūtījuma nāk vien pēc otra


Stūlbais Ansis sēž uz lauka un ar pirkstu dirsu slauka 😀

Atbildēt

Хм

07.04.2020. 10:45

»

ansis

Lapsam pļaujas laiks - kaimiņvalsts pasūtījuma nāk vien pēc otra


Точно!/для Путина крайне важно узнать, сколько масок какой больнице досталось! Это нам все равно, кому сколько досталось ,верно? И у нас же нет ни малейших подозрений, что раз скрывают такие данные , может, там что-то нечисто?

Atbildēt

Anna

07.04.2020. 10:32

Jau Pilsoniskās savienības laikā Viņķelei bija tikai viens teiciens: "Laiks pārņemt varu". Biju blakus, kad viņa aizgrābtībā to teica savam toreizējam vīram Jurim. Viņa aizmirsa tikai vienu, ka jābūt arī gudram, lai ar varu rīkotos.

Atbildēt

Sper gulošam

07.04.2020. 10:20

Visvairāk uztrauc tas, ka Viņķele visiem saviem ministrijas kantora darbiniekiem martā pielikusi pie algām 50%, nākamajos mēnešos tie būs 20%. Avots "Latvijas Vēstnesis". Vai tā nebūtu saucama par ļaunprātību attiecībā pret nodokļu maksātājiem, kuriem šobrīd neapskaužama situācija, kuriem bankroti. Bet ierēdnīši un amatpersonas sēž mājās pie datora, dažs droši vien ģimenes dārziņā, saņem garantētu valsts algu + prēmijas+ pabalstus+ veselības apdrošināšanu u.c. Visiem ir amata apraksts, kas nozīmē, ka neviens no viņiem nav pārstrādājies.Izmantot ļaunprātīgi situāciju un izšķiest valsts naudu brīdī, kad Latvijai jāaizņemas, lai varētu izvilkt dzīvību, uzskatu, ka tā no Viņķeles puses ir ļaunprātīga dienesta stāvokļa izmantošana.

Atbildēt

paranoja

07.04.2020. 10:09

»

ansis

Lapsam pļaujas laiks - kaimiņvalsts pasūtījuma nāk vien pēc otra


Ansis paliek ansis- vēl tik grietiņa vajadzīga.

Atbildēt

ansis

07.04.2020. 09:53

Lapsam pļaujas laiks - kaimiņvalsts pasūtījuma nāk vien pēc otra.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: