Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savairojies pārāk daudz ierēdņu

23.04.2020. 14:48

Jau viens otram sākuši traucēt!

Atbildēt

Šķēle kaut kā ticēja Latvijas ekonomikas attīstībai.. no privatizācijas sākuma

23.04.2020. 14:09

»

ES

Lasīju un šaubījos, cik Jūsu teiktajā patiesa, cik melu, bet kad nonācu līdz TAUTAS PARTIJAS pieminēšanai, tad viss kļuva skaidrs. Un tagad pateikšu savas domas - Šķēle bija ne tikai gudrākais uz spējīgākais no visiem premjeriem Un ne mirkli nešaubos, ja viņam būtu ļauts turpināt strādāt viņš būtu valsti...


6. Saeimas deputāts G. Valdmanis atklāj savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem tos spēkus, kas samaļ Latviju. Un ar Šķēli tika arī veiktas pārrunas kā ar G. Valdmani un 10. Saeimā A. Šķēle bija atmetis visas ilūzijas un meloja par desmit mēmiem.. ar Kiki! Viņiem un Kalvītim bija tikai viens mērķis - ja nesagrāsies tagad, tad vēlāk vaino sevi!

Atbildēt

Pilsone

23.04.2020. 09:36

»

šī būtne

ir īsta maita


Kā LM ministre bija tukša vieta, tad tāda pati arī VM. Nožēlojama, nekompetenta partijas ieliktene.

Atbildēt

ES

23.04.2020. 09:18

»

Vērotājs

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD...


Lasīju un šaubījos, cik Jūsu teiktajā patiesa, cik melu, bet kad nonācu līdz TAUTAS PARTIJAS pieminēšanai, tad viss kļuva skaidrs. Un tagad pateikšu savas domas - Šķēle bija ne tikai gudrākais uz spējīgākais no visiem premjeriem Un ne mirkli nešaubos, ja viņam būtu ļauts turpināt strādāt viņš būtu valsti sakārtojis.Nezinu, kas tie par spēkiem, gribas domāt, ka tie paši, kas vada Viņķeli, Kariņu un Levitu - bet tie paši, tā prasti runājot, ŠĶĒLI NOĒDA.uN IZSKATĀS, KA TIE PAŠI ARĪ JUMS lika ķerties pie šo murgu PUBLICĒŠANAS ar īpašu vēlmi iebiedēt cilvēkus, ja parādīsies vakcīnas, sevi neglābt.Tātad - Jūsu rakstītajam ir jāpieiet ar tieši pretēju patiesību Bet, atgriežoties pie Viņķeles, viņas pretestība pret cita veida testēšanu ir saprotama, jo tā atklātu pavisam citu ainu, ne to ar ko viņa baro sabiedrību.

Atbildēt

Drīz tevi vakcinēs,

23.04.2020. 07:00

»

mhhhh

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju...


jo neatbilsti “saprāta kritērijiem” un to atradīs tavos biodatos pie ģimenes ārsta e- veselībā. Gaini valsts apmaksātu “bezmaksas vakcīnu” pret koronvīrusu covid-19 “labākiem medību laukiem”!

Atbildēt

ASV jau tādus testus mājas apstākļiem tirgo par 110 usd

23.04.2020. 06:57

»

mhhhh

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju...


https://youtu.be/zfrcCOKzKdM

Atbildēt

mhhhh

23.04.2020. 06:08

"testi, kurus var uztaisīt jebkurš. Tas ir kā no kapsulām uzvārīt kafiju"
Tad vajag tos tirgot blakus kafijas kapsulām, nevis brēkt, ka neizdodas iesmērēt valstij.

"šādas atļaujas izsniegšanai nepieciešamas Ministru kabineta noteikumu izmaiņas (...) lai Zāļu valsts aģentūrai vispār būtu tiesības šāda veida atļauju izsniegt un lai minētās atļaujas saņemšanai nebūtu jāpieprasa daudzi birokrātiski dokumenti"
A, iesniegt tos likumos un MK noteikumos noteiktos dokumentus, par grūtu? Gribas pa sētas durvīm>

Atbildēt

Aha!

23.04.2020. 06:04

»

Vērotājs

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD...


Ilze Viņķele tika apmācīta ASV specskolā un ne par saviem līdzekļiem. Ko viņai tur mācīja, nav zināms, viņa neatklāj, neievēlēta Saeimā kļuva par veselības ministri.

Vīruss covid-19, kas pierādīts, ir sintētiskais, pagaidām visas pasaules iebiedēšanai. Totālai iebiedēšanai, lai vēlāk izplatītu un ieviestu bezmaksas obligātu vakcīnēšanu pret it kā covid-19 ar vakcinēšanās pasi. Ja nebūsi vakcinējies, ierobežos daudzas tiesības, kā tas jau notiek, - pārvietošanās cilvēktiešības, tiesības uz darbu, bankas karti, tiesības iegūt autovadītāja tesības utt. Vakcinēti tiks visi pieaugušie ar diva veida vakcīnām - pirmās būs ar placebo efektu, kuras izmantos to personu vakcināšanai, kuru bioadati no e- veselības datiem atbildīs prasībām, lai cilvēkus atstātu dzīvus kā melnstrādniekus un apsardzi, tostarp valsts korporācijas vajadzībām, otras nesīs nāvi 6-12-24 mēnešu laikā. Tādā veidā atbrīvosies no 6 miljardiem cilvēku īsā laikā. Neviena veselības ministrija neatbild par vakcīnu “tīrību” šīm ārzemēs izgatavotām vakcīnām un nepārbauda pirms potēšanas, jo tās formāli neskaitās medikamenti un visas vakcīnu partijas nav iespējams pārbaudītvispār, jo ir ampulās. Pirmos obligāti potēs brīvprātīgos, policiju, armiju. Orgāns, kuru uzreiz sabeigs vakcīna, būs galvas smadzenes, kam sekos citu orgānu disfunkcija. Cilvēks ar piespiedu- labprātīgo vakcīnu saindējies 6-12-24 mēnešu laikā pilnīgi zaudēs prātu un imunitāti. Tāds vai cits termiņš būs ieprogramēts vakcīnas inkubācijas periodā, lai īsā laikā vakcinētu ievērojamu skaitu civēku! Ķīnas laboratorijās šī vakcīnu viela pret covid-19 jau ir izstrādāta - bez smaržas un garšas un ieslodzījumu vietās aprobēta pat uz personām no zinātnieku aprindām. Minēto vielu ar droniem plānoja izkaisīt virs protestantiem Honkongā 2019. gada vasarā. Ķīnas komunisti no tā atteicās, jo efekts būtu “pārāk acīm redzams” un pasaule uzzinātu par šo vielu! Laimīgi savā ārprātā pirmie, protams, mirs veci cilvēki! Tāda ir jaunākā, populārākā obligātās pret covid-19 piespiedu vakcinēšanas hipotēze “vispasaules staļiniskajai tīrīšanai”, ko PSRS gados atzina un veicināja ASV un Rietumu sabiedrība ar savu klusējošo piekrišanu. Bet uzpirktie mediji, kurus aktīvi “labdarīgi” finansē, sabiedrībai iestāstīs, ka pasaulē izplatās vēl aktīvāks nāvējošs vīruss, kura avots vairs nav sikspārnis, bet ir “kamielis”. Par kamieļiem uzskatot jau vakcinētos it kā pret covid-19.

Neilgi pēc Malaizijas lidmašīnas virs Ukrainas notriekšanas, ja atceraties, sekoja citas Malaizijas lidmašīnas bojā eja, tai iekrītot okeānā. Vēlāk šo avāriju norakstīja uz pilota pašnāvību. Patiesībā tā bija diversija, jo tās pasažieri bija vadošie pasaules zinātnieki, virusulogi, kuri lidoja uz konferenci, lai apspriestu nāvējošo SARS un citu vīrusu problēmas.

Atsauce uz:

https://youtu.be/qd49dSRS19M

Atbildēt

Vērotājs

22.04.2020. 23:00

Šī nehumānā jenotu mātīte ka kā acīs skatīdamās. Vai kādam vēl ir šaubas, ka Vecā/Jaunā Vienotība un Appi..tībai PAR ir Tautas partijas reinkarnācija? Jācer, ka šie parazīti ar savu prokrievisko mentu Ķēzi, kas šai jenotu mātītei līdzīgu teroristisku "ieguldījumu" jau gadiem devis iekšējā drošībā, RD vēlēšanās aptaisīsies uz visiem laikiem! Patiesībā šī Saeima un, jo īpaši, Vanckariņa kabinets, antilatviskais prezis, ir nesalīdzināmi nežēlīgāki pret iedzīvotājiem, salīdzinot ar to Saeimu, ko atlaida Zatlers.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2020. 22:35

Kāda jēga cepties,ja viss un visur ir izlemts!Nevienu un nekur neatlaidīs-partijas visu ir sadalījušas:kam un kā jābūt!...diemžēl...

Atbildēt

no ielas nevienu neņem

22.04.2020. 21:24

Tiek dots laiks politiskās aizmugures izveidošanai,bet laikam nesanāk.Pietieka komentori-viennozīmīgi PAR!

Atbildēt

ROFLMAO

22.04.2020. 20:27

Gan jau kāds no dārgo testu ražotājiem ir sabīdījis lietas.

Plus, tikai pateicoties ekspresstestu nepieejamībai, mums ir viszemākā oficiālā saslimstība un mirstība!!!

Atbildēt

uz mēslu dakšām

22.04.2020. 20:18

Viņķeli, kanKariņa kliķi, Levitu!

Atbildēt

Dauka

22.04.2020. 19:01

»

Darbinieks

Vai tu arī domā , ko raksti? Vai vienkārši paģiras


Nea, tās nav paģiras, to nevar “salāpīt”

Atbildēt

Miljardiera iedoklis par koronvīrusu

22.04.2020. 18:58

https://youtu.be/B_1LBugYsL4

Atbildēt

millers

22.04.2020. 18:55

ieliek govi pa prieksnieku un gaida nezin kadus brinumus ,metiet ar kaju pa trekno dirsu

Atbildēt

Jaunākās ziņas no ASV

22.04.2020. 18:38

par koronvīrusa izplatību. Faktiski pandēmija esot 50-80 x lielāka no fiksētās.

https://youtu.be/lWxhGRV-6pc

Atbildēt

Kur visi tie grozi palika,Viņķeles kundze?

22.04.2020. 18:17

Obligātā veselības apdrošināšana ar neatkarīgām slimokasēm,kā pilnīgi visās pārējās ES valstīs,Igauniju un Lietuvu ieskaitot,uz Veselības ministriju vairs neattiecas?

Atbildēt

Attīstībai/Par

22.04.2020. 18:16

»

šī būtne

ir īsta maita


labākā maita no Jēkabpils čekistu ģimenes.

Atbildēt

Es apšaubu visu Latvijas medicīnas

22.04.2020. 18:13

»

Darbinieks

Vai tu arī domā , ko raksti? Vai vienkārši paģiras


“tīrību”, ja tik daudz mediķu izsargājoties, ievērojot instrukcijas saslimuši un ne tikai Latvijā! Loģiski, ka neviens nepārbauda testu tīrību, pirms bāž devunā līdz ausu kanāla! Neviens arī neatbild par vakcīnu tīrību - akli uzticas atsūtītajiem materiāliem.

Atbildēt

Vai kopš 2009.gada ir kas mainījies?

22.04.2020. 18:06

Skat."Cita pasaule Zāļu valsts aģentūrā",Māra Libeka Latvijas Avīze,15.07.2009. http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jaunakaja_numura/?doc 58327&ins_print

Atbildēt

Pēteris

22.04.2020. 17:56

Cik ļimonus, pateicoties vīrusam, iebāzīs kabatā čekas aģentu radiniece? Cik no MK sastāva vispār ir kaut nedaudz ar kopetenci apveltīti?

Atbildēt

Misis 20?

22.04.2020. 17:43

Kaut kā liekas, ka Ilžuks iesaistīts biznesā, kurā par katru testu mums no maka paņem 80.- eur. Nepieļauj nekādu konkurenci. Tajā pat laika Lietuvā par nieka 10.- eiro var veikt testu vismaz 25-30 laboratorijās.

Atbildēt

Kaža

22.04.2020. 17:41

Interesanti būtu zināt,kādās sociālās grupas tiek apkalpotas vislabāk.Latvijā,kā diktatora Pinočeta sekotājvalstīj,kura nevairās no klaji fašistiskās t. i.labējās orientācijas valsts goda,droši vien tie ir valsts ierēdņi un bagātie ļaudis.Tādi nelieši,kā pensionēti ,parastā darba invalīdi,tiek nīcināti kā šķira,nekautrējoties pielietot pat dažādas kriminālās metodes ar labklājības un veselības sistēmas starpniecību.

Atbildēt

ha-ha

22.04.2020. 17:33

Būs vairāk testu, būs vairāk slimo!
Kurš muļķis zāģēs zaru uz kura sēž?
Viņķele taču nav muļķis! Pie mums viss labi! Vīrusus nepazīstam!

Atbildēt

Labklājības nav

22.04.2020. 17:31

»

šī būtne

ir īsta maita


Kāpēc uzturēt Labklājības ministriju? Dzīvnieku Levitu nerūp Latvijas cilvēku veselība, kā bij. ECT tiesnesis viņš ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu. Kas ir Viņķele?Tukšdirsēja, teroriste.

Atbildēt

Āris

22.04.2020. 17:29

Maitai jāatkāpjas. Pilnīgi nekompetenta šofera meita. Iedomīga, aroganta, nekompetenta tirgusbāba.

Atbildēt

Kas atbildēs par eksprestestu “tīrību”?

22.04.2020. 17:29

Kas atbildēs, ja eksprestesti izplata koronvīrusu? Vai tas būs valsts noslēpums? Vakcīnas neattiecas uz medikamentiem. Kas Latvijā atbild par to, lai vakcīnas nesatur smagos metālus? Neticu, ka par to atbild Viņķele!

Atbildēt

Latvis

22.04.2020. 17:13

VDK ģimenīte netiek galā ar Veselības ministriju. Vai tiesa, ka VDK aģents Pēteris izlemj visus jautājumus Veselības ministrijas iepirkumos ? Un ko viņa sieva Kalugina? Jau ir izdienas pensijā ?

Atbildēt

šī būtne

22.04.2020. 16:52

ir īsta maita.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: