Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cilvēks

28.02.2024. 09:57

»

Doks

Vienīgā valsts Baltijā un arī Austrumeiropā, kur arābs par ministru, pie tam kā izrādās neko nedara. Ļoti progresīvi


Es jau sen par to brīnos! Aizbrauc uz kādu citu valsti – vai Tu tur tiksi par ministru? Nu kaut vai par kādas valsts struktūras darbinieku? Nu , nē............ KAUNS Latvijai!

Atbildēt

nvc

28.02.2024. 08:42

kartejais jenots kas sacakaree visu

Atbildēt

Pravda

27.02.2024. 15:47

Kur tad Laila Kundziņa un Pauline

Atbildēt

Pravda

27.02.2024. 15:46

Stopiņos taču ir Lailiņa un Pauline

Atbildēt

patiesībā

26.02.2024. 23:23

»

O.M.©aureja hroniskā

bez apstājas


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto." ;)

Atbildēt

bez apstājas

26.02.2024. 23:19

»

O.M.©aureja hroniskā

bez apstājas


6. palātas pacientu debilizācijas hronika:

Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - atkal izēduši viens otra naktspodus.

Два дебила - это сила‼ ;))

Atbildēt

O.M.©aureja hroniskā

26.02.2024. 18:14

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


bez apstājas.

Atbildēt

tukumniece

26.02.2024. 17:17

Ko var visu laiku žēlot ģimenes ārstus, bet paskatieties, kapacitātes naudu saņem par praksē reģistrētiem, bet vai ir dati cik vispār pie ārsta nav bijuši gadiem un no ārstiem klusums. Strādā praksē ārsts divas palīdzes, ārsts 7-8 reizes gadā iet atvaļinājumā, pieraksts jāgaida mēnesi un vairāk. Intereses nekādas, ka tik diena pavadīta, par vecākiem cilvēkiem vispār, ko tur nav ko klausīties, palīdzēt.

Atbildēt

velves ča padzina

26.02.2024. 12:42

naids

Atbildēt

žeņkas un kazulauskas naudu neizsit

26.02.2024. 12:42

šis kukuļus neņem...krča nepatīk, tas tiesa

Atbildēt

vice

26.02.2024. 12:40

»

vice

Politisko līķu reanimācija - aktuālākais 2024.g. pieprasījums Latvijas veselības aprūpei


vicei klimaksa krīze kārtējā

vice-šmuce (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Regresīvs plānprātiņš , "mākslinieks" ,ar tukšu "būri" un,milzīgām ambīcijām !

Bet , par visu "ir viedoklis" ! !!

Neglaimo ,sev "alkonaut" deģenerāt !

Skrien , uz palīgskolu "mācīties" !

Vai labāk ,uz trakomāju ārstēties ‼ !

Atbildēt

vice

26.02.2024. 12:39

»

vice

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis praktiskajā agonijā pat ar 250 mijonu EUR PAPILDUS FINANSĒJUMU 2024.g...


vicei klimaksa krīze kārtējā

vice-šmuce tas kurš biedrs Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Nameiz zeķubiksēs , uz caurām pastalām ,pajoliņ !

Runa iet par to , cik mēs godīgi ,pret saviem kolēģiem .

Jūs saprotat , ka mani sauc Pēteris Karlovs,tas kurš “vice” ..

Latvijas stulbākais deģenerāts,uz šodienu ,ir Pēteris Karlovs ‼

Pēteris Karlovs ,ir krievs , Пётр Алексеевич Карлов.Tādi lūk brīnumi !

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs

26.02.2024. 12:38

»

MazpisAŅam

Atkal lēkme


Два дебила - это сила‼ ;))

Turpiniet izēst ateju, muļķuzemes eurolatvānijas klīniskie deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs.

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu deģenerāti Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs! Vismaz kaut kādas labums no tādiem tizleņiem + kaut vai niecīga jēga taml. tipisku eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerātu atejas izēdāju citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

vice

26.02.2024. 10:54

Politisko līķu reanimācija - aktuālākais 2024.g. pieprasījums Latvijas veselības aprūpei!

Pieprasījums IR, piedāvājuma NAV.

Atbildēt

vice

26.02.2024. 10:02

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis praktiskajā agonijā pat ar 250 mijonu EUR PAPILDUS FINANSĒJUMU 2024.g.!

Papildus 250 miljoni EUR (nauda jāaizņemās)!!! tikai šajā gadā!!!

Bez skaidra izlietojuma. Tikai VISPĀRĪGI.

Tikai loģiskais: ja kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis "plosās" visā valstī un skar KATRU jomu, - tas paralizējis arī veselības aprūpi!

Hroniskie parazīti!!!

Atbildēt

MazpisAŅam

26.02.2024. 10:00

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Atkal lēkme!

Atbildēt

āāāāāā

26.02.2024. 02:12

tas tuxsneša mērglis nacv ne 1 izārstējis

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

26.02.2024. 01:25

Kopš Abu Meri kļuva par ministru..veikalos pazudis ir breolīns. Vsjo, visu izpirka Abu..smērējas no rīta līdz vakaram - galvu, matus, pakaļu..visu.
Pavedina mūsu vietējās zeltenes, piesmej un pamet. Mūrnieces kundzei sirdi salauza...šis libāniešu draiskulis.
Latviešu veči neko nesaka..tik bola acis un vēro, kā misters "breolīns" pa mūsu dārziņu šivērē.
Paprovē Tu, baltais cilvēk, pie viņiem uz Austrumiem aizbraukt un par viņu vietējām meičām ņirgāties...uzreiz dabūsi dunci ribās.
ES reiz austrumu pilsētas bārā iegāju šortos ..a tur vietējā mafija ar savām sievām..sākās gandrīz vai klope - es, redz, viņa sievai savas kailās kājas rādu..apvainoju viņa ģimeni.
Neprotam mēs savas zeltenes aizstāvēt..Mūrnieces kundze visas acis ir izraudājusi. Viņai tagad vēl kaite piemetusies..viņu nomoka doma, ka visi viņu grib ievilkt gultā.
Un to visu izdarīja breolīnā nosmērētais, psihiski nelīdzsvarotais mazais arābs.
Kas ir tas ir..politiskais ņuhs Abu Meri ir..viņš taču ilgi pētīja mūsu politiskās partijas, kad gribēja līst politikā. Vajadzēja atrast to visliekulīgāko un sapuvušāko..jo tur visvieglāk taisīt karjeru.
Bet tad, kad atrada tādu partiju - Vienotību - tad vajadzēja izvēlēties ceļu, kā tikt līdz partijas virsotnei.
Nu viens ceļš it kā bija skaidrs un saredzams, caur Āboltiņas vareno pakaļu..bet tur arī nav tik viegli.
Gribētāju daudz ielīst Solčai zem astes..rinda liela, notiek grūstīšanās, drūzmēšanās un intrigas pie ieejas.
Otrs ceļš..noskatīt kādu Āboltiņas sirdsdraudzeni, piecirsts tai kanti, iemīlināt un tad ar draudzenes ieteikumu visi ceļi Vienotībā brīvi.
Kā uzzināt, kura ir tā Solčas sirdsdraudzene..un tad Abu Meri ievēroja, ka vislabāk skūpstās ar Solču Mūrnieces kundze. Visi TV ekrānā vēlēšanu naktī pēc Vienotības uzvaras varēja redzēt šo slaveno Lindas un Solvitas skūpstu..tur pat Honekera kaislīgais skūpsts ar Brežņevu klāt nestāvēja.Tādu dziļu, siekalainu skūpstu ar mēles iebāšanu līdz mandelēm, kuru apskaustu jebkurš lesbu porno video.
O jā, nodomāja Abu..šī ir īstā Solčas draudzene..ar viņas palīdzību es tikšu uz augšu.
Un tā arī notika..piesmēja mūsu zelteni, izmantoja..dabūja ko gribēja un pameta..
Kurš atriebs Mūrnieces kundzi..vai ir kāds normāls vecis mūsu valstī vēl palicis..?

Atbildēt

Nu

25.02.2024. 23:51

»

skats kopuma

mulku zemes ministos arzemnieki libaniesi un pindosi,prezidentos pederasti,premjeros pornoaktrises,savas naudas nav,savas bankas ari nav


Takaja sudba našei rodini: U nas v Rossii eta tradicija uže kak let 350 suščestvujet..

Atbildēt

Kartējais brišķins kā ar vilcieniem tā šis ar veselības aprūpi

25.02.2024. 23:11

Šādu tukšmuldētāju arābu nevajag. Ko viņš pa šo laiku ir izdarijis?

Atbildēt

Edgarno

25.02.2024. 20:40

REALUS DARBUS VAJAG...NW E TUKSHU DIRSHANU UN ZINMMESHANOS

Atbildēt

Spoks

25.02.2024. 20:03

1920.gada sākumā no Latgales tika padzītas Stučkas sarkanās armijas paliekas. 1920.gada 15.decembrī Latvijas Pagaidu valdība pieņēma likumu par obligātās veselības apdrošināšanas ieviešanu Latvijā - Slimokašu likumu. 1933.gadā Slimokases tika atzītas par vislabāko veselības apdrošināšanas sistēmu visā Eiropā. 2003.gadā Latvijas valdība pirms iestāšanās ES savā iestāšanās Memorandā rakstīja, ka valdībai ir izstrādāta obligātās veselības apdrošināšanas sistēma un ka tūlīt tā tiks ieviesta dzīvē. Bez Repšes to parakstīja toreizējai veselības ministrs A.Auders un viņu nomainošā I.Circene.
Izrādās, ka tie bija kārtējie meli.
Kādēļ 2 gadus pēc valsts Latvija dibināšanas mums pie varas bija gudri un rīcības spējīgi ministri, bet 33 gadus vēlāk pēc valsts neatkarības atgūšanas pie varas ir nespējnieki, kas pat nesola, ka Latvijā būs obligātā veselības apdrošināšanas sistēma.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.02.2024. 19:44

»

saki taču skaidri un gaiši!

Krievi vainīgi!!!!!!!!!!! Visu Ukrainai


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

"Vainīgs "sliktais Krievs" pie VISA!!!..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" 2.0 )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Latv(ĀN)iešiem veicies (dikti!) ~
Līdzās (Radītāja likti,
Kaimiņzemē, Austrumpusē),
"Sliktie krievu orki" 'tusē'!!!

Daļa - "okupantos" skaitās:
Dzīvojas (kā "vilki aitās"),
Šajā "brīvvalstī" (ar radiem!),
Desmitiem (vai simtiem?) gadiem.

"BAIDIES!!! Kaimiņvalsts ir slikta!!!"
Tāda ZOMBIJmantra (strikta!),
PropaGANDĒTĀJIU pausta,
Latv(ĀN)iešiem 'tup uz skausta'.

"Dŗaugi, Austŗumos nav labi!!
Tāpēc - mums TUŖ ŗobežstabi,
Dzeloņdŗātīm "apgŗeidoti",
"Jā-tendeŗē" (dāŗgi, ļoooti...)!!!"

PAŠI sū#os – kaut līdz acīm,
Galvenais - SEV (skaļāk) sacīt:
"Vainīgs "sliktais Krievs" pie VISA,
BEZ jebkāda 'kompromisa'!!!!!"
...
Saule uzaust austrumpusē?
'Nafig' latv(ĀN)iešiem klusēt:
"Sliktie krievi sauli pārdod!?!
('Propagandoni' tā 'vārdo'…)"

Apmācies un līst no rīta?
'Zrada' "bauriem" nodarīta:
"Krievi 'sankcionē’ sauli ~
Lai salst latv(ĀN)iešiem kauli!?"

Sniegi birst no gaisa, blāķiem?
Šoks priekš latv(ĀN)iešu pāķiem:
"Krievi mums (no Sibīrijas),
Shēmo ATKAL represijas!?

Galdā nav pat sausas maizes?
"Krievi vainīgi pie 'šaizes' ~
Latv(ĀŅ)iem nav laika strādāt,
'Trendā "orkiem" heitu' gādāt!!"

Latv(ĀN)ieši nīkst bez darba?
"Šajā "valstī" dzīve skarba,
Tikai tāpēc, ka "krievs, maita,
Agresōrs" pret "bauru" aitām!!!"

Darbā "bosings" priekšniecībā &
"Kanibālings" kolektīvā?
"Vainīgs "krievu faktors" (cieti!) ~
"Bauri(?!)bauriem" 'masē bieti'!!!"

Mājās - "tolerances" stresi,
Līdzcilvēki - "tupa besī",
TV-kastē - 'spams' ar kariem &
"Ziepeņ-seriāliem" gariem?
"Vainīgs krievu medij-sektōrs,
Kur no Kremļa diktēts "vektōrs",
Latv(ĀŅ)iem TĀ 'bliež pa fišku',
Ka - 'brauc širmis NAXYI' (bišku)!!!"

'Paika', strāva, 'benža', gāze,
Cenas 'briest pēc pilnas fāzes',
Darbs - pa lēto, dzīve - dārga,
Kaut ko mainīt - 'fiška' vārga?
"Vainīgs krievs, kurš "berzē rokas",
Baudot latv(ĀN)iešu mokas:
"Katrs PATS SEV "laimes kalējs"!"
(Vai [ja "letiņš"] - "sū#(u)malējs"?...)"

"Sliktos" pieminekļus - gāžam,
SAVUS nosaukumus 'bāžam',
"Svešām" lietām, būvēm, ielām ~
"At(k)rievojamies" 'pa lielam'?
"Slikto krievu vaina, 'točna' ~
'Huļi' būvēt (daudz un 'sročna')?
'Nafig' jāliek "sliktie" vārdi,
'Dajebkam', ko "bauri" ārdīs?!?"

PAŠI SAVU "valstsvalodu"
Sen jau NE(jēdzam) "ar godu"
Tāpēc, 'vot' - no CITIEM prasām,
'Motivējot' (ķengām) 'asām'?
"Savos (mēslos) vainot krievus,
Var (kaut vai) ar 'fišku tievu' ~
Lai ŠIE "valstsvalodu" mācās!!
Vai - (kā 'deportētētie') vācās!!!"

Latv(ĀN)iešu deģenerāti,
'Nerubī ('ka šamo māti'!...)
DZIMTO (!?) Valodu, 'ne sūda':
Pāris vārdos - n-tās kļūdas?
"'Yess, ofkōz’ - krievs vainīgs, tikai,
Ka ŠEIT "valstij" & "politikai",
GUDRA Tauta NAV 'no svara',
Galvenais - pār "pūli" VARA!!!"

Skolas likvidē šai "valstī",
Bezsmadzeņu SILES balsti?
"Skolmeistari" streikos 'tusē',
Latv(ĀN)ieši - (mīžot) klusē?
"Krievi vainīgi pie "krīzes":
"Vate" (sādžās) valkā vīzes,
Nevis - pastalas (ar šņorēm!) ~
Šo no ZOMBO-kastes 'borē'!!"

"Šūlēs" - truli zvēri plosās,
"Ped(agōgi)" - gļēvi stostās:
"Senči" VISU 'laižot auzās'!
"Bēbim" - ‘pofig', KĀ šis "dauzās"?
Latv(ĀN)ieši – naidā bolās:
"Vainīgas, 'bļin', krievu skolas!!!
(Kurās skolēni (vēl?) MĀCĀS,
Nevis - "urlu bandās" vācas…)"

Jaunās paaudzes aug glupas:
Jēgas ziņā - lopā tupas,
Izglītībā - pilnīgs "vakars",
Cilvēcībā - NEKĀDS sakars?
"Krievi vainīgi - MUMS gēni,
Stipri 'velk' uz... (suņusēni) ~
Mantojums no "padumjlaikiem" &
Ap(pūšļoti) "veipu" tvaikiem!!"

'Stučīšana' -- dzīves norma?
Latv(ĀŅ)i "tur sevi formā" ~
'Klauvēt' ČEKAS stilā "valstī"
Pavēl likums & SILES balsti?
Krievi vainīgi (NE "bauri"‼) ~
Ģenētiski MŪS 'nes cauri',
Lai var ņirgt par "libeŗastiem"
'Tipa' - NODEVĒJIEM prastiem!!!

Tiesu "ķēķī" 'dod pa ragiem'
Falšās "lietās" pantiem 'smagiem',
"Figurantiem" piemeklētiem,
Subjektīvi ($$$) izvēlētiem?
"Krievi vainīgi (NE "ķēķis"‼) ~
Vēl nav pusgadsimta strēķis,
Pagājis kopš "padumjvaras",
Taču SISTĒMA (jau) 'karās'"!!!

'Pensīšiem' pa smago klājas ~
Drīz (dēļ bada) 'atstieps kājas' &
"Investēt" spiež "ziepēs & striķos"
Tiem, kas 'komunalku piķos'?
"Krievi vainīgi, kā likums ~
Latv(ĀN)iešu 'bads un plikums',
(Līdz - šie 'aizčībo pie Dieviem')
'Krutā' "medusmaize" krieviem!!!"

Veselība "bauriem" -- vārga:
Necilvēcīga, 'bļin', DĀRGA,
IZNĪKT Tautai rindās garās,
Shēmo šīs "valsts" SILES vara?
"Krievi vainīgi pie "shēmām",
'Dajebkurās' "brīvvalsts" tēmās,
Tostarp - 'ļečīšanas šaizēs'!!!!!"
("Prominences" atvemj "raizes"...)

Viss 'bļin, trubā', kur vien skaties,
"Permanentā" stresā kraties,
Medijspama ZOMBĒTS smagi,
Šnāblis grīdā & dūņās ragi?
"Vainīgi ir krievi, protams ~
Kuram te kas nesaprotams,
Tas par maz (vēl?!) zombēts esot,
Laiks pie TV 'fiksi desot'!!!!!"
...
Latv(ĀN)iešiem veicies, tiešām ~
Austrumpusē, saitēm ciešām,
Kaimiņzemi Dieviņš sējis,
Mūžam DZĪVOT atvēlējis!

Vainot Kaimiņus ('pa glupo'),
Riskē tie, kas 'heitu čupo',
Masmē.dekļu propagandā(s) &
"Soc-burbuļu" 'svalkā' vandās.

Kas grib SAVU Tautu nīdēt ~
Riskēs CITUS 'genocīdēt'
("širhanam" zem astes nīkstot,
"deRmokrātu" [šmucē] slīkstot).
...
Katrai Tautai - SAVA daba,
VISĀM - netrūkst slikta & laba,
'Katram vienam' - KARMA sava,
Ap(cel) CITUS - cietīs TAVA...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

25.02.2024. 19:41

»

Vai vēl nav apnicis visur savu sūdu bāzt

M U Ļ Ķ U zemes valdniek


Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - Два дебила - это сила‼ ;))

Vai vēl nav apnicis visur savus deģenerātu sūdus bāzt?

Atbildēt

skats kopuma

25.02.2024. 18:41

»

KB

Abu Meri-nastojāčii tovarišč-internacionalist. On naš čelovek


mulku zemes ministos arzemnieki libaniesi un pindosi,prezidentos pederasti,premjeros pornoaktrises,savas naudas nav,savas bankas ari nav.

Atbildēt

KB

25.02.2024. 17:32

Abu Meri-nastojāčii tovarišč-internacionalist. On naš čelovek.

Atbildēt

Vai vēl nav apnicis visur savu sūdu bāzt

25.02.2024. 16:50

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


M U Ļ Ķ U zemes valdniek?

Atbildēt

Jautājums latvietim Abu Meri

25.02.2024. 16:30

»

nē, nē

Meri-nastojašči internacionalist


Dzemdēt nedrīkst gaidīt.- kur jāliek komats?

Atbildēt

Хм

25.02.2024. 16:21

»

Skumjais Bruņinieks

Pastāstīšu Jums par vienu svinīgu pasākumu, kas notika pašā Atmodas sākumā..un kam biju aculiecinieks...


Политики делают то, что нравится избирателю. Достаточно полгода почитать комментарии на разных порталах и понятно, что нужно латышскому избирателю, какие действия он ждёт от политиков, за какие голосует. Среди этих вопросов развитие, здоровье, экономика будут явно не в приоритете. Как тут недавно на днях один заявил: главное, что количество русских в Латвии уменьшается быстрее, чем количество латышей. Всё остальное неважно. Занавес.

Atbildēt

feldšeris

25.02.2024. 14:57

»

Doks

Vienīgā valsts Baltijā un arī Austrumeiropā, kur arābs par ministru, pie tam kā izrādās neko nedara. Ļoti progresīvi


Un vienīgā valsts Eiropā,kur Neatliekamos mediķus vada fizioterapeite.Nekompetenta,melīga sieviete ar uzmanības deficīta sindromu.Neviens kvalitātes kritērijs netiek izpildīts,bet ministram viss der!!!Kā var atļaut nekompetentam,ļaunam radījumam tracināt sabiedrību un darbiniekus.

Atbildēt

Neta

25.02.2024. 14:25

»

Kur tas palika

Senāk taču bija tāds Katastrofu medicīnas centrs ? Kur tas viss izčibēja , tiešām nav nekādi dokumunti saglabājušies


Tad bija citi plāni un resursi. Kaut kas ir pie NMPD, bet tik vāji,kā nevar publiskot. Faktiski nav. Iespējams NBS top savu, nāks palīgā!

Atbildēt

Marksisms, trockiskims, Jaunā Vienotība, Jedinaja Rosija

25.02.2024. 14:20

»

Skumjais Bruņinieks

Pastāstīšu Jums par vienu svinīgu pasākumu, kas notika pašā Atmodas sākumā..un kam biju aculiecinieks...


Taisnība, bet ko tādu var izdarīt tikai korumpētā valstī ar neizglītotu, tumsonīgu masu, kuri par politiku neinteresējas un patieso vēsturi nezina, bet cīnās par izdzīvošanu. Un tādus savukārt vairo sadirstā izglītības sistēma, kura visus šos gadus saudzē okupantus, finansē okupantu skolas, slēdzot mazās lauku skolas, kuras 100% visas bija latviešu.

Atbildēt

jautājums

25.02.2024. 13:41

»

Skumjais Bruņinieks

Pastāstīšu Jums par vienu svinīgu pasākumu, kas notika pašā Atmodas sākumā..un kam biju aculiecinieks...


Kāds tam visam sakars ar pilnīgi netēmā piesaukto Putinu (kuru nepieminēt / neapķēzīt laikam skaitās "NEpolitkorekti" - priekš muļķuzmes lumpenpropagandonu totāli nozombētiem turbopatREJotiem / zombijtroļļiem)?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

25.02.2024. 13:28

»

vērotājs no malas.

Sabiedrību tracina apaļo vaidziņu smaids,bez kādas ieinteresētības nozares sakārtošanā un izvešanā " tīros ūdeņos".Veselības aprūpe nav pieejama,medikamenti dārgi,NMPD par maksu,iepirktas kroplīgas mašīnas un ķīniešu( nekam nederīgs) aprīkojums,Cipule arī nekam nederīga,melīga,nekompetenta.Valsts katastrofu..."Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuridiza to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa: Kopš 2009.gada beigām, kad šajā valstī beidzot tika ieviesta kriminālatbildība ārstiem par pacientu "pateicību" pieņemšanu, esot “ierosināta tikai viena krimināllieta - pret Jelgavas pilsētas slimnīcas ārstu Vladimiru Kravecu tur aizdomās par 50 latu kukuļa prasīšanu par pacientes ārstēšanu”. Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”, un ”šīs valsts veselības aizsardzības nozares vadības attiecīgie atbildīgie speciālisti pie tā arī tagad strādājot”...
------
Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā īstenojot un ieviešot praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP jeb "kurmjutēta taukmūļi") "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, sekojoši J. Bārzdiņa (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un I. Circenes (JL / "V-"jenotība"), G. Belēviča (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”), A. Čakšas (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un pašreiz I. Viņķeles ( eks-"V-jenotība", A/PAR! jeb "atsaldētie ska.p.isti" ) “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte – "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
-----

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )

Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekiem ‘skaitās’ "privātprakse":

"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!

Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs ("lumpe.nis"), ka medicīnai,
Šo Likten’s "uzgrūdis", kā tanku mīnai..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

25.02.2024. 13:27

Pastāstīšu Jums par vienu svinīgu pasākumu, kas notika pašā Atmodas sākumā..un kam biju aculiecinieks.
Gaisā jau vēsmoja Neatkarība..visi par to vien runāja un sapņoja..uz banketu, ko organizēja viens bagāts un ietekmīgs trimdinieks, bija pulcējušies gan citi trimdas pārstāvji, gan vietējā, tā saucamā, inteliģence. Ļoti Latvijas sabiedrībā pazīstami, cienījami(tad vēl) radošie pārstāvji.
Ik pa brīdim kāds slavens mūsu inteliģences pārstāvis cēlās kājās un teica runu...un centrālā tēma bija valsts Neatkarība. Visi uzsvēra..pats galvenais latvietim - sava, Neatkarīga valsts.
Un tad piecēlās pats šī saviesīgā pasākuma organizētājs, sirms kungs no trimdas un izteica savas domas.
Visi jau gaidījām ierasto valsts Neatkarības tēmu utt..bet viņš pārsteidzoši pateica pavisam kaut ko citu.
Viņš pavēstīja - vissvarīgākais ir VESELĪBA..Ja latviets, latviešu tauta nebūs veseli..tad Neatkarībai nav nozīmes..! Tikai vesela tauta var savu Neatkarību nosargāt un valsti attīstīt..
Zālē iestājās kapa klusums...visi par Neatkarību, bet šis pļurkst par kaut kādu veselību. Teikšu atklāti, ja to teiktu kāds vietējais pastalnieks, tad viņu visi klātesošie sadurstītu ar dakšiņām..bet to teica vecs, pieredzējis, trimdā cienīts latvietis, kura ģimene cietusi no deportācijām, Sibīrijas.
Gadiem ejot..un vērojot visu to, kas notiek mūsu valsts veselības jomā, saproti, cik viedi un pareizi bija vecā kunga vārdi.
Veselība ir pamatu pamats...
Ir tāda sajūta, ka visus šos gadus mūsu valsti ir vadījis ienaidnieks...un konkrēti - Putins.
Jo tikai ienaidniekam ir izdevīgi, ka valsts ir sagrauta..tikai ienaidniekam ir izdevīgi, ka veselības sistēma ir nepareizi veidota..tikai ienaidniekam ir izdevīgi, ka latvieši(es nerunaju par politiķiem un ierēdņiem) nevar dabūt sev pienācīgu medicīnas aprūpi.
Tikai ienaidniekam ir izdevīgi, ka latvieši nevar atļauties nopirkt sev zāles..nevar atļauties medicīniskās pārbaudes..masveidā mirst no ielaistām onkoloģijas slimībām..utt.
Un ievērojiet...vieni un tie paši vada valsti, vienas un tās pašas partijas ir koalīcijās jau 10,20,30 gadus !
Vieni un tie paši purni vada ministrijas, kas visu jau ir sadirsuši, bet neprotās kauna un no jauna lien pie siles, lien pie stūres.
Tā pati Circene..paskatieties viņas biogrāfiju - ne vienu reizi vien bijusi par veselības ministri, visu sadirsusi, bet vēl uzprasās, māca, diktē, kas jādara..un ko nepareizi dara pārējie...
Circene ir regulāri svītrota..tātad vēlētājs viņu ir izbrāķējis..bet viņa lien un lien, kā tāda gnīda. 2x pēc kārtas vēlēšanās viņu izsvītroja, netika Saeimā..bet vai tad Vienotībai svarīgi, ko domā viņas elektorāts..Vienotība izsvītroto Circeni ieliek otreiz par veselības ministri Straujumas valdībā !!!
Te skaidri parādās tas vēlēšanu "svītrošanas" absurdums, jo svītro vai nesvītro, Vienotība uzdirš Jūsu svītrojumiem. Vienotība izsvītrotu, blēdībās pieķerto Kamparu..nē, neizslēdz no partijas, kā tam būtu jābūt..Vienotība Kamparu - "tumbočkas" blēdi ieceļ par savas partijas ĢENERALSEKRETĀRU!
Tātad..šajās vēlēšanās, nekāda balsošana par Vienotību, nekāda "svītrošana"..lai "svītrošanu" Vienotības Siliņa sarullē trubiņā un iebāž sev pakaļā..tur vietas daudz, cik saprotu.
Pirms kāda laika mums te Latvijā bija uzradies viens godīgs amerikāņu ārsts, latvietis..kas bija ārprātā no mūsu medicīnas sistēmas.
Būdams, acīmredzot..naivs un neinformēts par to čekistu čūsku midzeni, kurā nokļuvis..godīgais mediķis uzrotīja piedurknes un mēģināja visu sistēmu reformēt, savest kārtībā..vai vismaz iesākt kaut kādu pārbūvi.
Viņš sadūrās ar dzelzsbetona ierēdņu un visas čekistu sistēmas monolītu sienu..negribēšanu kaut kādām pārmaiņām. Visiem tā pat bija labi..katrs bija atradis savu veidu, kā slaukt valsti medicīnas jomā..un te pēkšņi kaut kāds ASV gudrītis ar savām reformām.
Godīgo mediķi padzina no mūsu valsts ar kaunu..
Jebkura partija, jebkurš politiķis, kas iedomāsies un mēģinās mūsu sagrautajā Potjomkina sādžā veikt kādas nopietnas reformas, tiks iznīcināts un padzīts. Mūsu valsts ir, kā Raikina šķībi, greizi uzšūtais uzvalks - gala produkts neizdevies, bet vainīgo nav.
Izdariet lūdzu eksperimentu..piejiet pie Circenes un pajautājiet, kas vainīgs, ka mūsu veselības sistēma ir galīgi čupā..pavaicājiet to viņai.
Un vēl pavaicājiet..vai ir ētiski un politiski pareizi, kad 2x vēlētāju izsvītrotu - izbrāķētu politiķi partija Vienotība ieliek atkārtoti par veselības ministri. Un vēl variet pajautāt..kā nav kauna pēc tā visa atkal līst politikā un visus mācīt.

Atbildēt

kabatā

25.02.2024. 13:06

»

nē, nē

Meri-nastojašči internacionalist


un tad vēl uzradīsies ērglis- jo lilaks putns, jo lielakas pleckas krīt

Atbildēt

nomenklatūra

25.02.2024. 13:04

»

Vai drīkst lūgt noformulēt kāda ir tā pirmā un kāda ir tā otrā sabiedrība,cik sabiedrību vispār ir


ak ko te rnāt par visu šo bardaku. Saprotams, ka pirmā šķiraar deputātim, ierēdņie un pdomju varas locekļiem, un tad tie maksātnspējīgi un nesaprotošie, tikai ārsta laikku aizņemošie

Atbildēt

25.02.2024. 13:00

»

sabiedrība

no tās otrās...ne no jūsējās


Vai drīkst lūgt noformulēt kāda ir tā pirmā un kāda ir tā otrā sabiedrība,cik sabiedrību vispār ir?

Atbildēt

Doks

25.02.2024. 12:58

Vienīgā valsts Baltijā un arī Austrumeiropā, kur arābs par ministru, pie tam kā izrādās neko nedara. Ļoti progresīvi.

Atbildēt

nē, nē

25.02.2024. 12:30

»

nu, nu

Abu Meri - hronisks parazīts!? un Krievotības vēzis


Meri-nastojašči internacionalist..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: