Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izeja

25.11.2021. 05:02

Tautai ir jārok ārā šmaiseri. Citas izejas nav.

Atbildēt

Tā gan

24.11.2021. 12:52

Vēl viens gaudotājs pēc matuškas krievijas! Kad Ādažos padomju karaspēks darbojās, tad gan ādažniekiem viss bija okey! Tad pat neiedomājās iepīkstēties, bet tagad šie baigi apdalītie var droši rakstīt visu ko grib un tomēr slikti - mums lūdzu atpakaļ padomju laikus!

Atbildēt

krievi - kolektīvais putins

22.11.2021. 16:08

»

ASV protektorāts Latvija

Krievijai nav nekad bijis sakars ar rietumu pedarastiju tāpat kā turkiem, irāņiem vai ķīniešiem. Bet tas nenozīmē, ka tie paši kangari, kas agrāk spieda visus mīlēt PSRS un komunistus, tagad kā alternatīvu agresīvā veidā uzspiež visiem ASV okupāciju. Latvijai ir jābūt neatkarīgai un neatkarība ar ASV...


Kā trāpīgi par jums, civilizācijas atkritumiem, izteicās talantīgais rusologs S. Meļņikoff: "nacija peģerast" un pat, ja kādam no jums ir, tā sanācis, izdevies saglabāt savu dirsas caurumu neplēstu, pederastija ir dziļi jūsu gēnos, jo pederastija jūsu sātaniskās ideoloģijas pamatā.
Paklausies, ko par jūsu adeptiem saka Ņevzorovs: "Педофил в рясе", - Невзоров о приговоре иеромонаху Спиридону // 09.11.2021
Neuzdrīksties, netīrais dzīvniek, sevi pielīdzināt turkiem vai ķīniešiem, jo par tādu aizvainojumu tie tev sagādātu tādu galu, ka no taviem pirmsnāves kviecieniem ellē uguns sasaltu!
Nav jūsu daļa, kam jābūt Latvijā un kam nav jābūt, jo jūsu suga vispār ir neleģitīma.

Atbildēt

krievu mēslam

22.11.2021. 15:49

»

ASV protektorāts Latvija

ASV okupantiem no Latvijas jāaizvācas un savi koloboranti jāpaņem līdzi


Tev, staļiniskais izdzimteni, WWII noziegumu mantiniekam un pārējiem Latvijā ievazātiem sadistiem un pederastiem, nav jāsmird uz Cilvēku planētas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.11.2021. 19:37

ASV okupantiem no Latvijas jāaizvācas un savi koloboranti jāpaņem līdzi.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

21.11.2021. 14:40

»

Viena

vienīga iemesla pēc-50 gadu dzīve padomijas režīmā, mehāniski iepludinot iedzīvotājus,kam Latvija nozīmēja tikai personīgo labumu.Ja par ASV “režīmu”sekām-Singapūra,Hongkonga,Dienvidkoreja,Taivāna,Maršala plāns Rietumeiropai pēckara gados.Par 1918., 1919.gadu-pēc pirmā pasaules kara sabrūkot impērijām...


Cik stulbs(a) REŽĪMU piemēros,Singapūra-Honghonga zem kā tupeles atrodās,pēdējo mazbriti tomēr atgrieza tās piederībai;kas okupēja-sadalīja Korejas;taivāna būs ĶĪNAS teritorija vēlu vai agri un tēvocis sems tur neko nenoteiks;par maršala plāna naudu ģermānija līdz šim janki okupēta un šo vārds noteicošais.Zubrī vēsturi ne pēc sorosa vārsmām te murgo.Un šīs zemes ekonomiskais piedēklis ameriem,lēts darbaspēks.

Atbildēt

Viena

21.11.2021. 13:35

»

Latvija - neizdevusies valsts

Es vēlreiz ar smaidu vēroju, kā tūdaliņi un prievīšpatrioti savu impotenci valsts veidošanā 30 garu garumā noveļ uz Krieviju, Putinu un zārkos jau sen sapuvušiem komunistiem. Pirmā republika pastāvēja nedaudz ilgāk par 20 gadiem, bet izdarīts toreiz tika ievērojami vairāk, nekā tagad gandrīz 30 gados...


vienīga iemesla pēc-50 gadu dzīve padomijas režīmā, mehāniski iepludinot iedzīvotājus,kam Latvija nozīmēja tikai personīgo labumu.Ja par ASV “režīmu”sekām-Singapūra,Hongkonga,Dienvidkoreja,Taivāna,Maršala plāns Rietumeiropai pēckara gados.Par 1918., 1919.gadu-pēc pirmā pasaules kara sabrūkot impērijām,izveidojās valstis-Somija,Igaunija,Lietuva,Latvija,Polija,Čehoslovākija un Dievidslāvija.

Atbildēt

vājprāc

21.11.2021. 12:46

»

ārprāc

vai tiešām šo valstiņu deva izveidot Volodja Uļjanovs,lai kangari ar sorosu un tēvoci semu to 30 gadus sekmīgi grautu un ļaužus nīdētu


Vajadzētu aizbraukt uz Maskavu un no zārka izvilkt un uzstutēt kājās to Uļjanovu!pec tam atvest uz Latviju lai paskatās,kas no ta visa iznācis!Domaju,ka šis nezinātu aiz kauna kur acis likt!

Atbildēt

fakts

21.11.2021. 12:19

»

ārprāc

vai tiešām šo valstiņu deva izveidot Volodja Uļjanovs,lai kangari ar sorosu un tēvoci semu to 30 gadus sekmīgi grautu un ļaužus nīdētu


Zaļo gaismu deva Kerenska un Vudro Vilsona parakstītais līgums par Latvijas,Lietuvas un Igaunijas valstu izveidošanu.Leiba Bronšteins bija tikai realizētājs.Stāsts par Uļjanovu ir stipri neskaidrs.

Atbildēt

Iespējams,

21.11.2021. 11:59

ka pirms 30 gadiem Ļaunuma impērija atradās citur, bet tagad tai ir tikai viena adrese - ASV!

Atbildēt

hi hi

21.11.2021. 11:57

»

Šananis indietis

ur nolādējis tevi krievu okupant Latvijā no psrs laikiem


latvanpajol ,kur tu lien ar soroszombēto galveni,idiots!???

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.11.2021. 11:21

»

Visi sūdivienmēr nākuši no Krievijas

Tie ir mīti, ka Krievijai ir bijusi, varētuūt ksut mazākā sasaiste ar Rietumu vērtībām


Krievijai nav nekad bijis sakars ar rietumu pedarastiju tāpat kā turkiem, irāņiem vai ķīniešiem. Bet tas nenozīmē, ka tie paši kangari, kas agrāk spieda visus mīlēt PSRS un komunistus, tagad kā alternatīvu agresīvā veidā uzspiež visiem ASV okupāciju. Latvijai ir jābūt neatkarīgai un neatkarība ar ASV okupācijas karaspēku valstī un ASV ieceltu koloniālo administrācīju, ko vada ASV pilsonis, nav iespējama. ASV okupantiem ir jāaizvācas no Latvijas un jāpaņem sev līdzi arī visi savi koloboranti.

Atbildēt

ha-ha

21.11.2021. 11:11

Iespaids, ka amurikāņiem pašiem sūdi smeļas mutē. Un kad šie aizvāksies, pirmie, kuri meklēs jauno saimnieku būs kankariņi, pabriciņi un algotie komentāru rējējiņi, Iedomājieties. Visa Baltija - plika vieta bez saimnieka!
Vai mēs bez saimnieka ... Uz ko riesim?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

21.11.2021. 11:06

Krievu okupants andrejko esot patriots jau pirms H86 un visiem citiem pie "jūrjiņas".
- Būtu laba nedēļas nogales anekdote, ja vien, nenestu līdzi traģēdiju Latvijai un visa cilvēciskā pārvēršanu par russkij mir pirmsagonijas konvulsiju placdarmu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

21.11.2021. 10:39

Es vēlreiz ar smaidu vēroju, kā tūdaliņi un prievīšpatrioti savu impotenci valsts veidošanā 30 garu garumā noveļ uz Krieviju, Putinu un zārkos jau sen sapuvušiem komunistiem. Pirmā republika pastāvēja nedaudz ilgāk par 20 gadiem, bet izdarīts toreiz tika ievērojami vairāk, nekā tagad gandrīz 30 gados, pat neskatoties uz pēckara grūtībām.

Atbildēt

Visi sūdivienmēr nākuši no Krievijas

21.11.2021. 10:28

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, sūdagabals vācies pats uz savu ASV


Tie ir mīti, ka Krievijai ir bijusi, varētuūt ksut mazākā sasaiste ar Rietumu vērtībām.

Beidzamais laiks ir toKrievijas teritoriju sadalīt starp Rietumiem un Ķīnu.

Iestātos ilgstošs miera stāvokis.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.11.2021. 10:19

»

Kad tu sudagabals

aizvāksues uz Krieviju, tad ari NATO te nav ko darīt


Tu, sūdagabals vācies pats uz savu ASV
https://www.youtube.com/watch?v DPrOfr4KJgE

Atbildēt

Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem

21.11.2021. 09:09

»

Vērtības tās

bez vodkas un balalaikas, kirzas zābakiem un dziesmu “ģeņ pobedi...


un ir nežēlīgs - 2.PK pēdējās dienās, lai ari bija parakstīts kapitulācijas līgums, ASV armija līdz ar zemi nobombardēja Drēzdeni- bezjēdzīgi iznīcinot 40 000 sirmgalvju un mazu bērnu.

Atbildēt

Vērtības tās

21.11.2021. 09:04

»

labvēlis

Labi,ka to vērtību tā pamazāk


bez vodkas un balalaikas, kirzas zābakiem un dziesmu “ģeņ pobedi”.

Ir ari pseidovērtības. Bet tās nav novedušas nekurienē.

Šodien vislielākais izaicinājums ir cionistu inkluzīvais kapitālisms. Bez tā ir citi lieli projeti, kas konkurē..

Ķīnai savs, KF it kā savs,ES un ASV savs.. Hirīdkarš notiek starp šiem šiem projektiem 5 frontēs .

Pirmā ir genētiski modificētā cilvēkkapitāla izveide ar QR kodu, atbrīvojoties ar vakcināciju no nederīgā balasta - veciem, vārgajiem un slimajiem.

Atbildēt

zināšanai

21.11.2021. 07:57

kremān trollis bļauj, ka mūsu vara nav uzc
elusi nevienu tiltu ???? Un zelta tilts Rīgā, un tas pats tilts Ādažos. Atceros to pontonu tur krievu laikos. Tilti uzcelti ap 50 un izremontēti ap 200.

Atbildēt

lauķis

21.11.2021. 06:56

»

Slepkavas

sēž Kremļa bunkurā


Jā,Kremlī sēž slepkavas.Tieži tādi pat slepkavas sēž Saeimā,Briselē,ASV un pārējās "valstīs".
Vara ir globāla,vara pieder tiem kam pieder nauda.

Atbildēt

Ar kovid Rietumu civilizācijai

21.11.2021. 03:19

»

Pretestiba asv okupacijas rezimam pieaug !

Lai ari protestos pret uzspiesto covid-19 potesanos ,bet neapmierinatiba un pretestiba asv koloboracionistu rezimam Latvija pieaug. asv 30 gados nav uzcelusi Latvija nevienu tiltu ,nevienu skolu un nevienu cela kilometru salabojusi.Vienigais ir cilveku degradacijas lgbt propoganda no aizokeana sanemta...


uzbruka Krievija vai Ķīna, vai abas uzreiz.

Krievija kā agresors ir nepogmozējamais “partnesris”. Kamēr euznīcinās Krievijas šoviistuaru unesadalīsKrieijas bagātības, miera pasaulē nebūs.

Iebrūkort Donbasā un Krievijā pati Krievija rada konfrontāciju.


Kad Tramps bija prezidets, viņš vairākkārt Krieviju aicināja atstāt Krimu.

Atbildēt

nelej udeni

21.11.2021. 01:56

»

Kad plānoja Ādažu poligonu starptautiskajai misijai

Valsts piedāvāja daudziem kopensācijas, lai atrod citu dzīves vietu...


nato ir noziedziga banditiska asv vadita militaru agresoru organizacija.

Atbildēt

Pretestiba asv okupacijas rezimam pieaug !

21.11.2021. 01:48

»

ASV protektorāts Latvija

ASV okupantiem laiks aizvākties no Latvijas


Lai ari protestos pret uzspiesto covid-19 potesanos ,bet neapmierinatiba un pretestiba asv koloboracionistu rezimam Latvija pieaug. asv 30 gados nav uzcelusi Latvija nevienu tiltu ,nevienu skolu un nevienu cela kilometru salabojusi.Vienigais ir cilveku degradacijas lgbt propoganda no aizokeana sanemta un militara okupacija ar nato algotnu palidzibu izdarita.

Atbildēt

Zilais brālēns...

21.11.2021. 00:56

»

faktissimo

ASV un NATO agresori atnes postu visām pasaules tautām


Šīs ir vienīgās valstis, kurās dižās krievzemes elite droši var glabāt nolaupīto, savas ģimenes īpašumus, kā arī varēs paši paslēpties ja kas...

Atbildēt

to Andreiko!

21.11.2021. 00:16

Man patīk!
Copmanis, cīnītājs barikādēs par Latvijas brīvību, karatists, taču miermīlīgais, zaldāts, arī žurnālists, nezin gan uzpirktais vai īsts, esot bijis, vai esot - tā ir stāstījis pats!
Ja jau biji tik tuvu kankariņam un Pabrikam, ko ta pa tiešo nepažēlojies tiem par sava suņa un kaķa grūto dzīvi, bet tērēji laiku rakstot žēlabainu tekstu? Vai šo saprast kā gatavošanos startēt politiķos? Arī gribas pie siles, vai kā?

Atbildēt

AG

21.11.2021. 00:09

DEMAGOGS! NEPATĪK, LAI NEDZĪVO TAI VIETĀ! PSRS LAIKĀ VIŅŠ PAT IEPĪKSTĒTIES NEUZDROŠINĀTOS, KAD TUR TROKŠŅOJA VĒL DAUDZ TRAKĀK !!!

Atbildēt

Kad tu sudagabals

20.11.2021. 23:28

»

ASV protektorāts Latvija

ASV okupantiem laiks aizvākties no Latvijas


aizvāksues uz Krieviju, tad ari NATO te nav ko darīt

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.11.2021. 23:07

»

Latvijā ir miers un pārticība

no bada neviens nemirst. Mūsu Rietumu vērtības sargā NATO un ASV


ASV okupantiem laiks aizvākties no Latvijas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.11.2021. 23:06

Kungs ir piemirsis to, ka visi šie ļautiņi tur atrodas, šaudās un trokšņo tikai ar vienu mērķi - viņi gatavojas karam, bet kara gadījumā ne no šī kunga mājas, ne no tur mītošiem kaķiem un suņiem itnekas pāri nepaliks. Labi, ja viņam pašam tajā brīdī paveiksies, atrasties kādā citā vietā. Esmu novērojis, ka karēvīgākie un karot gribošāki un citus karā iesaistīt ir visvairāk griboši ir tie, kas paši kā Pabriks un Kariņš nav armijā nevienu dienu dienējuši, tas ir, cilvēki, kas absolūti nesaprot, kas ir karš. Bet tādi cilvēki, būdami pie varas, var atnest cietiem lielu nelaimi.

Atbildēt

SM

20.11.2021. 23:01

»

Politika ir teātris

tev ir cits variants


Piekrītu ,ka politika ir teātris.Bet nav jau obligāti visam tam jātic

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

20.11.2021. 22:49

Tieši tā ir pareizā pozīcija. Ja sāksies karš par Krievijas resursiem, cietīs parastie cilvēki vispirms. Prievīšpatrioti un ar lāpām staigātāji iztvaikos pirmie. Un kondensēsies kaut kur rietumos, lai "trimdā turpinātu varonīgo cīņu par Latvijas deokupāciju".

Atbildēt

Latvijā ir miers un pārticība

20.11.2021. 22:23

»

labvēlis

Tā viš' i'!!! Par visiem 100


no bada neviens nemirst. Mūsu Rietumu vērtības sargā NATO un ASV.

Atbildēt

Šananis indietis

20.11.2021. 22:21

»

hi hi

tu samurgojies nepraša--melot vajag prast,ameru sabrukums vairs nav utopija un to ekonomika lupatās(izglāba naudas-baksu drukāšanas mašīna),bet tas ne ilgi.Cenu kāpums pie baksa "piesietiem"!Galvenais INDIĀŅU ŠAMANS ir nolādējis amerus un gals nāks


ur nolādējis tevi krievu okupant Latvijā no psrs laikiem.

Globālo kaptālisma krīzi atrsinās uz Krieijas rēķina. ASV ir sava nauda usd. Arī ĶTR sava nauda. Bet Krievijā visas vērtības aprēķina usd.

Atbildēt

labvēlis

20.11.2021. 21:58

»

faktissimo

ASV un NATO agresori atnes postu visām pasaules tautām


Tā viš' i'!!! Par visiem 100%!!!

Atbildēt

atejā pilns ar zābakiem

20.11.2021. 21:39

cerams, ka šitam pajolim viss tiks kompensēts

Atbildēt

Andris

20.11.2021. 21:31

Ieraugot niku, krēslā pat palēcos. Jopcik-par mana tik toka un delfu nika izmantošanu tā kā honorārs pienāktos...:))) Lai tāda pati "palēkšanās krēslā" nesanāktu visur esošā kremļa piesaucējiem, atļaušos atsaukties uz vienu jūtūbā redzētu amerikāņu kundzīti. "Tas ,kurš kontrolē kosmosu ,tas arī būšot pasaules valdnieks pēc Lielā restarta." Kosmosu uz doto brīdi ,kurš kontrolē??? No ,kuras valsts jeņķi iepērk raķešu dzinējus???m? Tad ,kad bidens būs nogrāvis ameriku, kas paliks pāri?

Atbildēt

hi hi

20.11.2021. 21:22

»

Naivi ir esošos hibrīdkara apstākļus

analizēt no Krievijas viedokļa. Krievijas sabrukums vairs nav utopija. Gobālās ekonoikas un finansu problēastisrisinātas uz Krievijas rēķia. ASV un Ķīnas vadītāji tikās konferencē par ekoloģiju....Tas formāli. Saruna starp Baidenu un Diņ Dzinpinu bija tikpat ilga, kā iepriekš Baidenam ar Putinu...


tu samurgojies nepraša--melot vajag prast,ameru sabrukums vairs nav utopija un to ekonomika lupatās(izglāba naudas-baksu drukāšanas mašīna),bet tas ne ilgi.Cenu kāpums pie baksa "piesietiem"!Galvenais INDIĀŅU ŠAMANS ir nolādējis amerus un gals nāks!

Atbildēt

Naivi ir esošos hibrīdkara apstākļus

20.11.2021. 21:10

»

Patriotiskais gars

kā kulaks uz aces pateikts,kur kaut mazs kariņš vai kariņa provoācija,tur tēvoča sema ĀŽA kāja un pievelkās tie otanieši


analizēt no Krievijas viedokļa. Krievijas sabrukums vairs nav utopija. Gobālās ekonoikas un finansu problēastisrisinātas uz Krievijas rēķia. ASV un Ķīnas vadītāji tikās konferencē par ekoloģiju....Tas formāli. Saruna starp Baidenu un Diņ Dzinpinu bija tikpat ilga, kā iepriekš Baidenam ar Putinu..

Konferencē udurtam krēsls neija sagatavots.. viņu vairs nekur negaida.. tāpēc terorists atkal savilcis armiju pie Ukrainas robežas..

Atbildēt

Šis te autors ar savām sūdzībām Pietiek

20.11.2021. 21:02

ir reāls Krievijas spiegs, jo mēģina caur Pietiek publikācijas komentāriem analizēt vietējo attieksmi pret NATO un ASV armijām.

Orientālisms ir zināšanas par valsti...

Bet autora darba saturs daļēji robežojas ar oksidentialismu, jo personīgi iepazinies ar Pabriku. Tā ir spiega cienīga rīcība..un ne tikai ar Pabriku..

Drošība Rietumiem ir pirmā vietā.

Atbildēt

Patriotiskais gars

20.11.2021. 21:01

»

faktissimo

ASV un NATO agresori atnes postu visām pasaules tautām


kā kulaks uz aces pateikts,kur kaut mazs kariņš vai kariņa provoācija,tur tēvoča sema ĀŽA kāja un pievelkās tie otanieši.

Atbildēt

ESMAIJA

20.11.2021. 20:58

»

he, he

Labs! Pateicos! Kļuva jautrāk ap dūšu


Pasmējos un no sirds! Paldies!

Atbildēt

Ja Krievijas agresijas atturēšanu

20.11.2021. 20:54

»

faktissimo

ASV un NATO agresori atnes postu visām pasaules tautām


ar NATO un ASV sauc par postu, tad kāpēc netinies uz Krievijas laimes zemi?

Ko te pieķēzījies komentē? Krievijas liktenis jau ir izlemts.Nekā labāka par sankcijām nav. Kas traucē krievu šovinistus doties uz Krieviju?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: