Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ups

29.02.2024. 08:45

Nu re, vakar apsolīja, ka līdz aprīlim neslēgs, bet ko darīs joprojām plāno :D

Atbildēt

Jons

28.02.2024. 12:25

Dzelzceļu likvidētājs Buldozers ir ķēries klāt autobusu satiksmei.Sevišķi viņam nepatīk maršruts Rīga-Ērgļi,kurš viņam saistās ar ģimenes vēsturi.Šajā maršrutā posmos,kuros ir slikta satiksme,bet Rīga-Ērgļi ir biežāk apkalpotais maršruts,ir aizliegts uzņemt un izlaist pasažierus nelielās pieturās,tā nodarot ļaunumu invalīdiem,pensionāriem un citiem laukos dzīvošajiem,kā arī savam uzņēmumam un valstij kopumā,kā jau pierasts.

Atbildēt

rtp[tj

28.02.2024. 10:51

»

Anatolijs Bogdanovs

Naš ruskii mir


ZKoreja

Atbildēt

Mako

28.02.2024. 10:02

Briskenu ziepēs!! Vai viņš akls, ka notiek valsts uzņēmuma izlaupīšana ??

Atbildēt

Anatolijs Bogdanovs

28.02.2024. 09:11

»

Anatolijs

ģedovščina valda tur


Naš ruskii mir!

Atbildēt

vice

27.02.2024. 18:26

Regresīvais jaunčekistēns Briškenpratība turpina demonstrēt jaunmarksistu "kvalitātes"!!!

Nekur jau nav izgaisis asiņaino graudu tranzīts.

VaiVai vilcieniem "jākursē" marta sākumā!

RailBaltica ar Briškenpratību Latvijā neuzbūvēs.

Vasarā būs jāglābj lidsabiedrība!!!

Tikai īsumā.

"Dinamisko" šļura.

Atbildēt

Platais

27.02.2024. 16:26

Mičuļs arī pastā iekārtojies! Vai tad līdzīgi kā Omnivā no cisternām dīzelīti lej busikos? Tas jau izsenis labs šepmanis bijis gan jau būs paspējis sashēmot arī VASā.

Atbildēt

27.02.2024. 15:06

varbūt pasta valdei tomēr jāprotas un jāpamet krēsli ar visu savu omnivas nederīgo blici un dažiem labiem vecajiem kadriem kā nodaļu vadītāju Liepiņu, kurš TV stāsta, ka komatus labo vēstulēs. iepriekš arī pastam dikti noderīgs esot bijis....

Atbildēt

johaidī

27.02.2024. 13:11

Salaiž visu grīstē ar savu neizdarību, nekompetenci, alkatību un tagad to labos uz lauku iedzīvotāju rēķina? Lai saglabātu savus beņķus un algas? Ko domājāt, kad Latvijā ienāca Omniva un DPD? Ka ļaudis turpinās stāvēt rindā pasta nodaļās, kur kvītis nez cik ilgi ar pildspalvu rakstīja? Kad pamodāties? Ja neprot vadīt biznesu, tad jāstāv pie ratiem nevis jālien trīs plauktus augstāk par savu varēšanu!

Atbildēt

Žanis

27.02.2024. 13:07

»

...

Esmu pastrādājis tajā iestādē Latvijas pasts. Es atbalstu pārmaiņas


Raimondiņ, nu beidz, nāc atpakaļ uz gultu, iepūtīšu tevī dzīvīti un aizmirsīsi tu to kantori, kur to latviešu gloriju no omnivas ieliki un pārējos savus jaunības dienu svingerdraudziņus. Nu drīz jau to žurku arī atkodīs, ka nejēga un ar visiem pārējiem dumiķīšiem paņemsim un Šveicē atvērsim pastu!
Nu, Raimondiņ, klausi mani, nāc gultiņā..

Atbildēt

Anatolijs

27.02.2024. 12:45

ģedovščina valda tur

Atbildēt

27.02.2024. 11:49

»

ha-ha

Līdzīgi procesi notiek arī autobusu satiksmē,kur Liepajas autoparks agresīvi neievēro ierasto kārtību attieksmē pret lauku brauktgribējiem un viņu starppilsētu autobusi vairs nepietur pat ierīkotajās autobusu pieturās laukos ,nerunājot nemaz par reaģēšanu uz paceltu roku jebkurā lauku ceļu posmā.Kad...


Turklāt tas, kurš ir viens no atbildīgajiem, ka autobusu pārvadājumi ir nonākuši tādās rokās kā šobrīd un nesniedz atbilstošus pakalpojumus, ir lepni iekārtojies Latvijas pastā. Vērts ieskatīties Kristiana Godiņa CV, lai saprastu, ka bijušais Autotransports direkcijas valdes priekšsēdātājs padarīja lielisku darbiņu, lai iekārtotuoligarhus pie autobusu pārdvadājumu iepirkumu līgumiem. Nu varonis vada pastā starptautisko daļu:D Lepni brauc ekskursijās pa valsts naudu uz Omānu un kur tik vēl ne. Vājprāts!!!

Atbildēt

Dubļi

27.02.2024. 11:29

»

...

Rīgā. Stipri komuņagisma stilā pārvaldīta iestāde. Tāds personīgais iespaids palika...


Slēdzot visu infrastruktūru arī panāk izmiršanu un izbraukšanu. Grūti saprast "mūsdienīgo risinājumu" atstājot tikai novadu centrus, process turpināsies. paliks reģionu centri un tad dabas parks.
Varbūt ir cilvēki, kas nevar pat iedomāties par totālo tukšumu latgales pagastos. Tas nedod brīvības sajūtu, bet milzīgu trauksmi.

Atbildēt

Super

27.02.2024. 11:25

Ja pasta priekšniecība atkal paziņos ka attīsta, strādā pie plāna, raksta stratēģiju un visu pārējo muldēšanas retoriku, un ministrija to akceptēs, tad to var uzskatīt par APZINĀTU IZSAIMNIEKOŠANU

Atbildēt

Bet

27.02.2024. 11:22

»

Pasts

Ministru prezidents varētu aprunāties ar administrācijas komandu kā viņi jūtās, cik ir jaunie kolēģi no Omnivas ar 2x lielākām algām tādiem pat amatiem. Cik no Omnivas atnāca bez konkursiem, vai ir pamatota pieredze utt


Igaunijas Omniva ievŗērojami samazina darbinieku skaitu . Draugi Latvijā acīmredzami sniedz palīdzīgu roku - atlaistos omniviešus iekārto pie sevis valsts iestādē .

Atbildēt

Racionāla pieeja

27.02.2024. 11:16

»

vice

Irēna


Nav pasta, viena Satiksmes ministrijas klapata ministram mazāk !Dzelzceļa, vilcienu , ceļu uzturēšanas problēmām galu netedz .

Atbildēt

Rādās

27.02.2024. 11:11

..ka viss jau iztirgots te uz Lietuvu, te uz Igauniju . Varbūt pašiem andelmaņiem atsavināt Latvijas pilsonību un lai pārceļas uz sava biznesa valsti pilnībā.

Atbildēt

ha-ha

27.02.2024. 10:52

Līdzīgi procesi notiek arī autobusu satiksmē,kur Liepajas autoparks agresīvi neievēro ierasto kārtību attieksmē pret lauku brauktgribējiem un viņu starppilsētu autobusi vairs nepietur pat ierīkotajās autobusu pieturās laukos ,nerunājot nemaz par reaģēšanu uz paceltu roku jebkurā lauku ceļu posmā.Kad sākās epopeja ar lauku pastu slēgšanas, daudzi lauku iedzīvotāji ir izslēguši no savas ikdienas jēdzienu pasts,tāpat kā tika izslēgts dzelzceļs,bet tagad šļeserieši ir ķērušies klāt autobusiem.

Atbildēt

Traktorists

27.02.2024. 10:19

Briškens ir dzimumneitrāls.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

27.02.2024. 09:57

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

skumja

27.02.2024. 08:41

Pasts jau vismaz divus gadus lieto terminus attīstīt, izveidot, sadarboties, Baltija, startēģija - tikai neviens nav redzējis, kas tad būs tie virzieni un elementi kas šo virzību nesīs, bet ir paziņojumi ka nodaļām nav naudas, tranzīta nav, bet ir taču lepnas ziņas Linkedin par braucieniem uz Omānu, nez kāds bizness pastam būs ar Omānu.... Jau iepriekšējās valdes laikā notika amatu dalība pēc tuvākajiem deguniem, šī valde sanāk ieviesa vēl dārgākus degunus, valde kā izrādās bez konkursa.... dažs labs brauc ar Teslu, pasta apmaksātu.... Johaidī, nu pielemiet, ja plānots to visu pārdot, nu tad pārdodiet un miers, ja vēl ir kāda cerība uz izaugsmi, tad lūdzu ministram saņemties un izveidot tādu valdi, kas ir ieinteresēta tiešām uz pasta saglabāšanu, veidojot labāko iespējamo darbību. Atgādināšu, ka konkurējošie uzņēmumi nesnauž un savu attīstību virza

Atbildēt

...

27.02.2024. 08:32

»

Alma

Skatoties kur, mazajās pašvaldībās tieši pasts ir tikpat svarīgs, kā veikaliņš. Nodaļu slēgšana ir ļoti sāpīga. Visi domā, tas ir ar ļaunu nolūku


Rīgā. Stipri komuņagisma stilā pārvaldīta iestāde. Tāds personīgais iespaids palika.

Nodaļas var slēgt, pasta pakalpojumus var uzticēt komersantiem benzīntankos, veikalos. Iedot tur pa terminālim, apmācīt lietot programmatūru un par katru paveikto soli maksāt. Tāds būtu mūsdienīgs risinājums, bet, nē, gribas izmirstošajās Latvijas pilsētās gan pastu, gan poliklīniku, gan lielveikalu.

Atbildēt

Egīls 1007

27.02.2024. 00:04

»

Pasts

Ministru prezidents varētu aprunāties ar administrācijas komandu kā viņi jūtās, cik ir jaunie kolēģi no Omnivas ar 2x lielākām algām tādiem pat amatiem. Cik no Omnivas atnāca bez konkursiem, vai ir pamatota pieredze utt


Tad jau politiķi vāvoļu, kad runā par algām privātsektorā, un nabaga ierēdņiem un valdības menedžeriem jāceļ algas, jo savadāk visi aizbēgs uz privāto sektoru.,,Cūkas,, un kretīni tie politiķi.

Atbildēt

Egīls 1007

26.02.2024. 23:59

Redzēju jauno pastnieci ar jauno auto, pilnīgi sveša, laikam vietējās atlaida, mulsināja laiks cikos lika vēstules pastkastītēs, stipri pēc pulksten 5 vakarā. Man jau pie kājas cikos liek, bet vai nabaga pastniecei nav baigās virstundas par kurām nemaksā.

Atbildēt

Medene

26.02.2024. 23:33

»

Alma

Skatoties kur, mazajās pašvaldībās tieši pasts ir tikpat svarīgs, kā veikaliņš. Nodaļu slēgšana ir ļoti sāpīga. Visi domā, tas ir ar ļaunu nolūku


Kāda jģa vēstuli rakstīt, ja izcilākie Pro konduktori taču lasīt neprot Visi pilnīgā pedagoģiskā kompetences caurvijā

Atbildēt

Alma

26.02.2024. 23:13

»

...

Esmu pastrādājis tajā iestādē Latvijas pasts. Es atbalstu pārmaiņas


Skatoties kur, mazajās pašvaldībās tieši pasts ir tikpat svarīgs, kā veikaliņš. Nodaļu slēgšana ir ļoti sāpīga. Visi domā, tas ir ar ļaunu nolūku.

Atbildēt

edis

26.02.2024. 22:54

LSAB PRO,manuprat,vajadzetu pakonsulteties ar zinosu psihologu,jo vestule ir tada,kas lidz Brskena apzinai nemaz nenonaks.Vins vienkarsi nesapratis,ko gribat pateikt.Vestule nav neviena varda par labbutibu,par ieklausanos,klimatefektivitati,ekostabilitati un visam tadam ''gudram'' lietam.Vestule nav so atslegas vardinu,bet citus vins vienkarsi nezina.Tas,ta.Manuprat.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

26.02.2024. 22:47

»

demokrātiskajā kapitālismā

arodbiedrības var trekni dzīvoties pie visādiem saimniekiem


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni strebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

-----------

Mediju ziņa (2010. gads): Politekonomisko interešu grupējuma "latvijas brīvo arodbiedrību savienība" priekšsēdis P. Krīgers esot publiski "paudis uzskata, ka, ja visi Eiropas valstu, tai skaitā arī Latvijas iedzīvotāji trīcēs un neko nedarīs, kamēr kāds visus jautājumus izlems viņu vietā - teiks, kur jāiet, kas jādara un cikos jāiet gulēt". "Mēs neesam demokrātiska valsts, bet tikai tāda trīcvaidziņu kompānija", šādu paškritisku raksturojumu šai valstij un tās sabiedrībai esot "devis" Krīgers...
-----
Mediju ziņa (2009. gads): "Lielākā daļa no Latvijā esošajām arodbiedrībām darbojas nevis uzņēmumu darbinieku un arodbiedrības "ierindas biedru" interesēs, bet gan to vadītāju labā, turklāt - arodbiedrības ir finansiāli atkarīgas no uzņēmumu vadītājiem", šādu apgalvojumu esot publiski paudis "Latvijas apvienoto biedru arodbiedrības" priekšsēdētājs V. Reinbahs...
-----
Mediju ziņa (2008. gads): Politekonomisko interešu grupējuma "latvijas brīvo arodbiedrību savienība" (LBAS) "valdes un padomes locekļi" esot "koleģiāli vienojoties ar citiem sociālajiem partneriem un sabiedrībā populāriem radošās inteliģences pārstāvjiem (t.sk. - laikraksta "diena" īpašniekiem un žurnālistiem S. Ēlerti, P. Raudsepu, N. Ločmeli, LTV žurnālistu J. Domburu, SPA "delna" vadītāju R. Putni u.c.), pieņēmuši lēmumu nākt klajā ar iniciatīvu aicināt visu nozaru arodbiedrību biedrus un citu nevalstisko organizāciju locekļus uz plašu piketu pie Ministru kabineta ēkas, kad Seimā tiks iesniegts apstiprināšanai 2009. gada valsts budžets", esot publiski paziņojis LBAS priekšsēdētājs P. Krīgers...
-----

"Un - ATKAL sāksies viss no gala..."
( 'aktuālā koncepcija' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Dveš 'profsojuzi' "pūļa masām":
"Iekš diskusijām, dikti "asām",
Gan 'burkšķējām', gan 'pabimbājām' ~
Ne 'sū#a' panākt nejaudājām...

Laiks, 'biedri, širmīšus raut vaļā',
Un, protestējot balsī skaļā,
Mums "piket-atrakcijā" doties ~
Ar SILES lopiem "izskaidroties"!..."
...
Sen šajā "valstī" 'rullē' "shēma":
Tik ilgi katra "smagā" tēma,
Tiek 'muļļāta da riņķī griezta',
Līdz - sanāk rezultāts 'pēc sviesta'.

Jo - "spēles noteikumus" diktē,
Un "punktus skaita" tie, kas 'riktē',
Pēc SILES "shēmām" visas 'štelles',
Un - 'rausta diegos lupatlelles'.

Daudz "komunicēts" tiek - ne darīts:
Pie SILES (rukšķot) - trekni 'parīts',
Pa svētkiem "rautos" 'laižot plostu',
Bet "LUMPE.ŅIEM" - "ļauts" 'savilkt jostu'.

Kad "dižķibele" "valsti" 'dragā',
Tad - ne jau SIELI 'sū#i vagā' ~
Lemj 'biedri' "saldēt" algas visiem,
Kam 'nespīd' tikt pie "kompromisiem".

Nu, dabiski - ne 'polit-klauniem',
Tiek 'villa nocirpta', kā auniem:
Priekš tam šai "valstī" esot Tauta,
Kas "veiksmes stāstiem" tic, pat - kauta...

Pa reizei gan tā "sabuntojas":
Pat - SILEI nedaudz "pietuvojas" ~
Lai (klusām!!!) Dainas 'paziņģētu'
Un - 'soc-partnerus' "prezentētu"...

Bet - tas jau tik' uz īsu laiku:
Līdz "vaukšķi" 'nolaiž lieko tvaiku',
Un, attapušies vietā "svešā",
'Brien' mājās, rādot 'figu' (ķešā)...
...
"Sauc "l(ō)deri" uz cīņu" Tautu,
Kas, šamo dir...(iģēta), bļautu,
Par M.U.Ļ.Ķ.U zemes "pūļa" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Pūst DAŽIEM zobos SILES mala,
Bet VAIRUMS - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

...

26.02.2024. 22:07

Esmu pastrādājis tajā iestādē Latvijas pasts. Es atbalstu pārmaiņas.

Atbildēt

Pasts

26.02.2024. 21:46

Ministru prezidents varētu aprunāties ar administrācijas komandu kā viņi jūtās, cik ir jaunie kolēģi no Omnivas ar 2x lielākām algām tādiem pat amatiem. Cik no Omnivas atnāca bez konkursiem, vai ir pamatota pieredze utt.

Atbildēt

Pizza

26.02.2024. 19:36

»

jura

Pasts mūsdienās ir sociāla funkcija, kas jāfinansē no valsts tāpat kā lauksaimniecība


Līdz brīdim, kurā iestājas X stunda, tad pasts paliek par galveno saziņas līdzekli. Alternatīvas nav.

Atbildēt

jura

26.02.2024. 19:29

Pasts mūsdienās ir sociāla funkcija, kas jāfinansē no valsts tāpat kā lauksaimniecība.

Atbildēt

ja kas

26.02.2024. 18:42

Pareizi, agresīvās pasta nodaļas ir jāslēdz.

Atbildēt

NI2387

26.02.2024. 18:19

Korupcijas procesu kontroles, no pielaides valsts noslēpumiem tirgotāju puses, rezultāts.

Atbildēt

i ko

26.02.2024. 17:49

paries uz balozu pastu.

Atbildēt

vice

26.02.2024. 17:45

Irēna!

Igauņi grib pārņemt Latvijas pasta funkcijas, bet Jūs traucējat!

Regresīvā Briškenpratība to ATBALSTA!!

Kā gan savādāk tas būtu iespējams līdz šim?

Atbildēt

Iezemietis

26.02.2024. 17:36

Agrāk bija tā - valsts sākas ar pastu un pasts ir pirmā valsts pazīme. Agrāk par pasta nodaļu slēgšanas plānotajiem diversijas aktiem pie sienas bez tiesas. Bet pie mums tagad potenciālās aneksijas, vai okupācijas laiks, praktiski maksimālo draudu stāvoklis.
Tie nav joki. Bet realitāte.

Atbildēt

Nat

26.02.2024. 17:32

Izskatas, kā agresīvi tiek pārņemts valsts uzņēmums, iefiltrējot itka bijušos Omniva darbiniekus vādošos amatos. Tikai garīgi atpalikušai satiksmes ministrijai nav skaidrs (varbūt atbildīgie par LP vadības iecelšanu tika "ieinteresēti"), kā notiek reiderizms

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: