Menu
Pilnā versija
Foto

Vēstule dēlam

Pietiek lasītāja · 08.08.2021. · Komentāri (193)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis ir mātes pēdējais izmisuma sauciens, lai gan es zinu, dēls, tu mani vairs nedzirdi - pārnestā nozīmē, tu esi savā pasaulē, tu nespēj vairs dzirdēt, uzklausīt, atsijāt, saprast. Tev liek, piespiež, un tu to darīsi... Šis ir pilns izmisuma, pēdējais sauciens pēc palīdzības. Man asaras birst, un sirds lūzt. Lai varētu turpināt darbu un tava sieva arī, jūs abi esat nolēmuši iet nopotēties.

Bet tu man esi vienīgais, man nav citu. Tu esi vistuvākais cilvēks man pasaulē. Neskatoties uz to, ka arī mums ģimenē, draugu, paziņu lokā pēc šīs pašnāvības akta ir ļoti daudzi aizgājuši tai saulē, ir sakropļoti uz gultas, un viņi diemžēl vairs nestrādās un arī neceļos.

Ā, bet, protams, ļoti atvainojos, aizmirsu piebilst, ka ne jau no šīs viras visiem pēkšņi sāka pasliktināties veselība un, kā pēkšņi izrādās, ir bijusi milzīga buķete veselības problēmu, nu nekas, ka bija sportisti, aktīvi, dzīvespriecīgi utt. Tāpēc atvainojos, nē, tas no potes nekā nevarēja būt.... jo tā mums saka visi valsts galvenie veselības eksperti, zinātnieki, un mēs viņiem ticam.

Tu man kā piemēru katru dienu stāsti, ka tavam draugam ir labi, ka viss kārtībā, bet tu tak redzi, kas notika ar pārējiem. Kāpēc tu to ignorē, kāpēc tu neieklausies? Vai tiešām šiem visiem strādāt un ceļot gribošajiem nespēj atvērties acis un ieraudzīt patiesību.

Šī inde nav ne veselībai, ne aizsardzībai, es nezinu, kam viņa ir domāta, bet reklāmas plakāti uz katra stūra uzkrītoši, uzbāzīgi demonstrē, ka šis nav veselības aizsardzības akts, bet, lai var iet uz teātri, restorānu, ceļot utt.

Nopietni? Tad par ko mēs cīnamies, tad kam reāli tā pote ir domāta? Ir tūkstoš jautājumu un nevienas atbildes. Es negribu tevi pazaudēt, es mīlu, dēls, tevi, man sirds lūzt, man ir ļoti nelabas priekšnojautas, intuīcija, sauc, kā gribi....

Es nesaprotu tās mammas, kuras ir aizvedušas savus bērnus uz šo eksperimenta upurēšanas pjedestālu un tagad, cīnoties ar sekām, klusē. Vai grūtnieces, kas ir nopotējušās un zaudējušas berniņu, saprotu, tādu jau ir daudz. Jūs, bērnam acīs skatoties, sirdsapziņa nemoka? Naktīs labi guļat? Sapnī nerādās savs nedzimušais bērniņš, viss ir labi?

Kāpēc Jūs klusējat, kāpēc Jūs nebļaujat? Jūsu klusēšana parauj līdzi vēl veselu rindu citu bērnu, ja nebija sava žēl, tad varbūt izglābsiet citu bērnu? Man trūkst jau spēka ar tevi cīnīties, dēls, bet, ja tev kaut kas notiks, mana sirds vienkārši salūzīs. Manai dzīvei zudīs jēga.... Es neesmu nekāds antivakseris vai kāds sazverestību piekritējs, es to nelasu, bet redzu apkārt reālo dzīvi un mēģinu saprast, kas īsti notiek, un arī te man nav atbildes, nevienas. Es redzu ātros katru dienu, nekad nav bijis te tik daudz ātro.... nekad.

Novērtē šo rakstu:

144
73