Menu
Pilnā versija
Foto

Vēstule latviešiem

Vladislava Romanova, krievvalodīgā latviete · 14.07.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Students

17.07.2022. 00:22

»

Kā cīnīties ar rusofobiju šajā pašreizējā "valstī"?

Kā cīnīties ar rusofobiju bērnu (un - ne tikai bērnu!) vidū...


Ne tikai blakus sēdēt negribu,bet vienā valstī atrasties ar okupantiem negribu.

Atbildēt

Хм

16.07.2022. 23:40

»

Protams, ir sapratis

Ka Krievijai bija jāatbrīvo no Hitlera tikai sava teritorija, ja kas, ne vairāk . Vai vismaz padzina Hitleru, : MARŠS, mājās atpakaļ uz Krieviju no Baltijas. ar visu armiju. Bert nē, laupītājs palika Latvijā, Baltijā. slepkavoja tautu, izveda sev desmitiem tūkstošus ģimeņu no okupētām valstīm, lai papildinātu...


Да, скучаете, скучаете по правильным оккупантам. Даже помощники правильных оккупантов считаются героями.

Как смешно, когда русских обвиняют в пропаганде, а сами же радостно ей занимаются)
Но свое не пахнет, да?)
https://wiki.istmat.org/%D0%BC%D0%B8%D1%84:%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F_%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8B

Atbildēt

fakts

16.07.2022. 22:35

»

jukušam debilības centra zombijtrollim

Kas arī bija jāpierāda - muļķuzemē latvānijā nekas nemainās, izņemot kārtējo saimnieku norādīto riešanas virzienu, tikai ķēde palikusi vēl īsāka un bļodiņa vēl tukšāka...


Kas arī bija jāpierāda - fašistiskajā krievijā nekas nemainās, izņemot kārtējā diktatora norādīto riešanas virzienu, tikai ķēde palikusi vēl īsāka un bļodiņa vēl tukšāka.

Atbildēt

rašistu mērglim

16.07.2022. 22:33

»

Fakts

Cik Donbasa beernus un civiliedziivotaajus ir nogalinaajushi banderovieshi pa astonjiem gadiem?Taatad tu atbalsti banderovieshu slepkavas kas nogalina beernus ,sievietes un pensionaarus


Divu gadu laikā konflikta zonā gāja bojā mazāk nekā vienā dienā pēc fašistiskās krievijas iebrukuma!

From 1 January to 31 December 2021, OHCHR recorded 44 civilian casualties caused by active hostilities (shelling,
SALW fire and explosive devices dropped from UAVs): seven killed (six men and one woman) and 37 injured (25
men, nine women, two boys and one girl), a 37.1 per cent decrease compared with 2020 (eight killed and 62
injured).

Atbildēt

Protams, ir sapratis

16.07.2022. 22:32

»

Хм

Vai kāds lūdza ..... atbrīvot no kaut kā, no Hitlera okupācijas...


Ka Krievijai bija jāatbrīvo no Hitlera tikai sava teritorija, ja kas, ne vairāk . Vai vismaz padzina Hitleru, : MARŠS, mājās atpakaļ uz Krieviju no Baltijas. ar visu armiju. Bert nē, laupītājs palika Latvijā, Baltijā. slepkavoja tautu, izveda sev desmitiem tūkstošus ģimeņu no okupētām valstīm, lai papildinātu Sibīrijas postaža, tukšumu. Okupētās valstis izzaga un aizveda tehnoloģijas uz Krieviju.

Tā tātad - iebruka Ukrainā, lai izlaupītu, bet ja nevar, labāk lai iznīcinātu visu - ja man nav, lai viņiem arī nebūtu. Lasi, taisnība vien ir:
1. Aкaдeмик Павлов: «Должен высказать свой печальный взгляд на русского человека — он имеет такую слабую мозговую систему, что не способен воспринимать действительность как таковую. Для него существуют только слова. Его условные рефлексы координированы не с действиями, а со словами».

2. Алексей Толстой: «Московия — русь тайги, монгольская, дикая, звериная». (Muscovy — the Russia of taiga, Mongolic, wild, bestial).

3. Федор Достоевский: «Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения». (People who roam across Europe in search of what to destroy and obliterate, only for the sake of gratification).

4. Михаил Булгаков: «Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.» (They are not people, they are boors, villains, wild hordes of murderers and miscreants).

5. Максим Горький: «Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость». (The most important trait of the success of the Russian people is their sadistic brutality).

6. Иван Аксаков: «Ох как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и морального разврата, подлости вранья и злодейства». (How difficult it is to live in Russia, this stinking centre of physical and moral perversity, meanness, deceit and evil).

7. Иван Тургенев: «Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете». (A Russian is the greatest and the cheekiest of all liars in the world).

8. Иван Шмелев: «Народ, что ненавидит волю, обожает рабство, любит цепи на своих руках и ногах, грязный физически и морально…готовый в любой момент угнетать все и вся». (The people who hate freedom, adore enslavement, love handcuffs and who are filthy morally and physically, ready to oppress everyone and everything).

9. Александр Пушкин: «Народ равнодушный до наименьшей обязанности, до наименьшей справедливости, до наименьшей правды, народ, что не признает человеческое достоинство, что целиком не признает ни свободного человека, ни свободной мысли». (The people who are indifferent to the least of obligations, to the least of fairness, to the least of truth… the people who do not recognise human dignity, who entirely defy a free man and a free thought).

10. Философ Владимир Соловьев: «РУССКИЙ НАРОД НАХОДИТСЯ В КРАЙНЕ ПЕЧАЛЬНОМ СОСТОЯНИИ: ОН БОЛЕН, РАЗОРЕН, ДЕМОРАЛИЗОВАН». «И ВОТ МЫ УЗНАЕМ, ЧТО ОН В ЛИЦЕ ЗНАЧИТЕЛЬНОЙ ЧАСТИ СВОЕЙ ИНТЕЛЛИГЕНЦИИ, ХОТЯ И НЕ МОЖЕТ СЧИТАТЬСЯ ФОРМАЛЬНО УМАЛИШЕННЫМ, ОДНАКО ОДЕРЖИМ ЛОЖНЫМИ ИДЕЯМИ, ГРАНИЧАЩИМИ С МАНИЕ ВЕЛИЧИЯ И МАНИЕ ВРАЖДЫ К НЕМУ ВСЕХ И КАЖДОГО. РАВНОДУШНЫЙ К СВОЕЙ ДЕЙСТВИТЕЛЬНОЙ ПОЛЬЗЕ И ДЕЙСТВИТЕЛЬНОМУ ВРЕДУ, ОН ВООБРАЖАЕТ НЕСУЩЕСТВУЮЩИЕ ОПАСНОСТИ И ОСНОВЫВАЕТ НА НИХ САМЫЕ НЕЛЕПЫЕ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ. ЕМУ КАЖЕТСЯ, ЧТО ВСЕ СОСЕДИ ЕГО ОБИЖАЮТ, НЕДОСТАТОЧНО ПРЕКЛОНЯЮТСЯ ПЕРЕД ЕГО ВЕЛИЧИЕМ И ВСЯЧЕСКИ ПРОТИВ НЕГО ЗЛОУМЫШЛЯЮТ. ВСЯКОГО ИЗ СВОИХ ДОМАШНИХ ОН ОБВИНЯЕТ В СТРЕМЛЕНИИ ЕМУ ПОВРЕДИТЬ, ОТДЕЛИТЬСЯ ОТ НЕГО И ПЕРЕЙТИ К ВРАГАМ, А ВРАГАМИ СВОИМИ ОН СЧИТАЕТ ВСЕХ СОСЕДЕЙ…»

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem ( lit. pseid. Mazpusens)

16.07.2022. 21:10

»

jukušajam debilības centra zombijtrollim

tu patiešām tici tai fenomenāli stulbajai lumpenpropagandai, ko atgremo kā prasts ukrānu zombijs? Ja tu tam tici, tad tādiem infotraumatisma upuriem kā tev neviens neko nespēs pierādīt pat tad, kad tavi zombētāji atzīsies lētticīgu pamuļķu totālā nozombēšanā. Izskalotas un uz ilgtspējīgi nomī(z)tām ...


tu vēl dzīva, vecā sasmirdusī bio-gaļa? Un vēl joprojām turpini krampjaini agonējot atvemt rietumdermoliberastu lumpenpropagandas zombijmurgus totālā bezjēgā? 
"Daudz laika nav vairs, vecā, taisies..."

Atbildēt

Indulis Duka no Dikļiem

16.07.2022. 21:08

»

kas arī bija jāpierāda

izskalotas, nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu lumpenpropagandas zombējumam


No globalpederastiem ,tev atkal atteica ,kā tik baisi plosies ,jāziņo ,adminam ,mums nahui tavi pederastmurgi nav jālasa tu izjātā biomasa .

Atbildēt

Jukums

16.07.2022. 20:03

»

jukušajam debilības centra zombijtrollim

tu patiešām tici tai fenomenāli stulbajai lumpenpropagandai, ko atgremo kā prasts ukrānu zombijs? Ja tu tam tici, tad tādiem infotraumatisma upuriem kā tev neviens neko nespēs pierādīt pat tad, kad tavi zombētāji atzīsies lētticīgu pamuļķu totālā nozombēšanā. Izskalotas un uz ilgtspējīgi nomī(z)tām ...


Mazliet precizēsim. Tātad, Tu turpini noliegt un attaisnot gan Krievijas sāktu karu Ukrainā, gan krievu okupantu pastrādātos kara noziegumus? Tajā skaitā civiliedzīvotāju slepkavošanu, ieskaitot arī bērnus? Un turpināsi bļaut - kur pierādījumi? Vai tā jāsaprot Tava nesakarīgā lamāšanās, mēģinot aizstāvēt krievu okupantus?

Atbildēt

jukušajam debilības centra zombijtrollim

16.07.2022. 19:38

»

Jukums

Manuprāt, Krievijas sakāve šajā karā, visvairāk ir vajadzīga pašiem krieviem. Neliela daļa no viņiem ir arī normāli domājoši. Autorei nevajadzētu apvainoties par to, kā mēs uztveram krievus viņi paši sevi tā ir nostādījuši. Viņai vismaz ir kauns, par to, kādus noziegumus Krievija pastrādā un ir pastrādājusi...


tu patiešām tici tai fenomenāli stulbajai lumpenpropagandai, ko atgremo kā prasts ukrānu zombijs? Ja tu tam tici, tad tādiem infotraumatisma upuriem kā tev neviens neko nespēs pierādīt pat tad, kad tavi zombētāji atzīsies lētticīgu pamuļķu totālā nozombēšanā. Izskalotas un uz ilgtspējīgi nomī(z)tām pastalām izčurātas smadzenes nav restaurējamas, bez variantiem - tas tev jāpieņem un ar to tev jāsamierinās.

Atbildēt

jukušam debilības centra zombijtrollim

16.07.2022. 19:30

»

Jukums

Latvija un latvieši, mēģina nākt pretī normāli domājošajiem krieviem, mēģina viņus saprast un neatstumt. Bet jautājums ir par to, cik tālu savā tolerancē varam atļauties iet, lai neapdraudētu paši sevi, savu valodu un kultūru...


Kas arī bija jāpierāda - muļķuzemē latvānijā nekas nemainās, izņemot kārtējo saimnieku norādīto riešanas virzienu, tikai ķēde palikusi vēl īsāka un bļodiņa vēl tukšāka.

Daudz laika nav vairs, vecais (zombijatkarīgais ķēdeskranci), taisies (uz kārtējiem lojālizpildīšanās "izaicinājmiem") – drīz atkal ienāksies "vadošā kursa pagrieziens par 180 grādiem" un aktualizēsies lumpenpropagandas zombējuma metodisko vadlīniju "konceptuāli inovatīva korekcija" jeb globālās pārvaldes ideoloģiskās (atbalsta) sistēmas restarts. Tāpēc – samācies labi cītīgi atsvaidzinātās rejamtēzes, lai vari turpināt par apgrauztu iesmirdušu kaulu raut rīkli, vankšķēdams un gaudodams "pa visu rubli", bet - nu jau uz līdzšinējiem saimniekiem barotājiem...

"Daudz laika nav vairs, vecais - taisies…"

Atbildēt

nu tad pats vainīgs,

16.07.2022. 19:22

»

Ja tvoja sobačij jazik

ņepoņimaju


ar nezināšanu lielās tikai neizglītoti muļķi, jo tādiem nav nekā cita ar ko palielīties.

Atbildēt

Kā cīnīties ar rusofobiju šajā pašreizējā "valstī"?

16.07.2022. 19:17

»

Beta

Krievvalodīgā latviete.... Kas tas par oksimoronu...


Kā cīnīties ar rusofobiju bērnu (un - ne tikai bērnu!) vidū?
( apollo.lv, 19.03.2022.)

Kopš Krievijas realizētās speciālās militārās operācijas un karadarbības sākuma Ukrainā no jauna uzvirmojuši etnisko atšķirību jautājumi arī pie mums, Latvijā. Piemēram, vietnē "Twitter" lietotājus bažīgus darīja kāds ieraksts par situāciju skolā - bērns atsakās sēsties blakus krievu valodā runājošam zēnam. Bērnu un pusaudžu psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs apstiprina, ka krīzes apstākļos "ārā lien" iepriekš mazāk manītas vai piemirstas problēmas, un skaidro, kā cīnīties ar rusofobiju - nu jau pat bērnu lokā.

Kaut jaunā paaudze nav piedzīvojusi padomju laikus un pēc idejas tādam failam kā rusofobija nemaz nebūtu jābūt, arvien jūtams, ka arī jaunieši un pat mazi bērni izrāda nepatiku pret sev "svešo". Konstantinovs skaidro, ka spriedzes situācijās šo problēmu uzpeldēšana no jauna nav nekas neparasts.

"Mierīgos laikos var dzīvot kopā ļoti dažādi cilvēki, bet saasinātos laikos dažādības sāk "līst laukā" un traucēt. Un jāņem vērā, ka tā atšķirības zīme nav obligāti nacionalitāte. Latvijā, saprotams, ir šīs te dažādās etniskās grupas, un tā ir tā galvenā atšķirība, kas kļūst manāma grūtos laikos, bet tas var būt arī jebkas cits. Jo īpaši bērnu vidū - mobings pārsvarā vienmēr tiek realizēts pret tiem, kuri ir citādāki nekā lielākā daļa.

Ja pieaugušie to nekontrolē vai pat atbalsta, bērnu vidū ļoti ātri var izveidoties plaisas, dalījumi - vai nu visi pret vienu, vai divas grupas. To pierāda daudz jautājumu - kurā mājā tu dzīvo, kurā rajonā dzīvo, kurā klubā tu trenējies vai kādu mūziku klausies? Jebkura atšķirības zīme var kļūt par iemeslu sadalīties. Etniskais jautājums, protams, ir kļuvis par dabisku robežu," stāsta speciālists.

Konstantinovs atzīmē, ka upurim nav pat obligāti jābūt mazākumā. "Arī divas pilsētas savā starpā var karot, piemēram. Bet, runājot par situāciju Latvijā un konkrēto gadījumu skolā, jāņem vērā, ka te atspoguļojas pieaugušo problēmas. Pieaugušo vidū nav atrisināts etniskais jautājums - nav atrisināts tas, kā sadzīvot.

Protams, jo īpaši tagad, saasinoties situācijai Ukrainā, tas tiek apspriests arī mājās, pieaugušie neklusē - latvieši izsakās par krieviem, krievi par latviešiem - un saprotams, šis konflikts pārnesas uz bērniem. Šis konflikts pārnesas uz bērniem, viņi to reflektē un atspoguļo. Bērni nav no sabiedrības atrauta daļa, viņi atspoguļo to pašu sabiezušo problēmu, kas dzīvo pieaugušo vidū," skaidro Konstantinovs.

Lai šo izskaustu, speciālists uzsver, ka primāri jātiek galā pašiem, līdz varam sagaidīt pozitīvas pārmaiņas bērnu vidū. "Tā situācija šobrīd ir ļoti sarežģīta, jo nav skaidrības, kā tad mēs, pieaugušie, savā sabiedrībā turpmāk risināsim šo jautājumu. Kas notiks, kā saliedēsim vai nesaliedēsim sabiedrību, kā veidosim attiecības ar krievvalodīgo kopienu? Arī izteikumi sabiedrībā ir ļoti atšķirīgi. Vispirms jātiek galā pašiem. Ir diezgan nejēdzīgi un pat nereāli kaut ko gaidīt no bērniem, kamēr pieaugušie nav vienojušies.

Šeit atspoguļojas tā lielā problēma ar mobingu Latvijā kā tāda. Skolās agresija starp skolēniem ir diezgan nekontrolēta. Līdz ar to tas šobrīd uzplaukst un iezīmējas vēl vairāk, un vēl vairāk iezīmējas mūsu negatavība tikt ar to galā. Skolās nav ne resursu, ne speciālistu, kuri varētu tikt galā ar šīm vardarbīgajām attiecībām. Šī problēma ir bijusi hroniska un nu kļūst ļoti redzama," pauž bērnu un pusaudžu psihoterapeits. Taujāts par to, kurš atbildīgs par skolās notiekošo vardarbību, Konstantinovs pauž stingru pārliecību, ka "skolā atbildīga ir pati skola, un tur nekādu ceļu apkārt nav".

"No vienas puses - jā, bērni skolā atspoguļo sabiedrības attieksmi. No otras puses, skola ir tā vide, kurā bērniem ir raksturīgi izturēties citādi. Bērniem ir dabiski, pat ja mājās ir lieli konflikti, skolā uzvesties pēc skolas noteikumiem. Mājās viņi var uzvesties vienā veidā, skolā pavisam citādi. Ja skolā šādas problēmas pastāv, ir skaidrs, ka tur nav ieviesta pietiekami laba "uzvedības vadība" - ir skaidrs, ka bērni nav apmācīti uzvesties un viņiem nav pietiekama kontrole. Ir ļoti daudz skolu Latvijā, kurās tā ir.

Turklāt Latvijā ir lielākais skolotāju - sieviešu īpatsvars visā Eiropas Savienībā, kas nozīmē, ka ir daudz grūtāk kontrolēt zēnus. Viņiem ir tendence izpaust savu agresiju, ja pretī nav vīriešu figūras. Tajā vecumā tas ir ļoti svarīgi. Otra lieta, skolās tam nepievērš uzmanību - tie ir tikai daži atsevišķi piemēri, kur skolā mācītu bērniem uzvedību un kur šim jautājumam būtu laba pieeja."

Un speciālists atzīmē, ka šķietami nesavienojamo savienot nemaz nav tik neiespējami. "Ir ļoti dažādi piemēri pasaulē - ir valstis, kurās ir ļoti dažādas skolas, ir tādas, kur ir līdzīgas. Te ir jautājums par konkrēto skolu, nevis sistēmu kopumā. Vienmēr ir jautājums par speciālistiem skolā, cik viņi ir spēcīgi un kāda ir iekšējā vide. Pat, piemēram, Amerikas nabadzīgākajā melnādaino rajonā var veidot ļoti drošas un labas skolas, kamēr arī pie labākajiem apstākļiem un lielām finansiālām iespējām var izveidot sliktu skolu, kurā būs problēmas ar bērnu uzvedību.

Te pierādās, ka mēs nedomājam pietiekami par šo jautājumu - mēs domājam par skolu kā vietu, kur bērni jādzen un kaut kas jādabū galvā, un kādā valodā to darīt, bet - kāda ir tā vide? Ja vide ir nelabvēlīga, arī labu skolu absolvējuši bērni izaugs agresīvi un neapmierināti," viņš stāsta. Konstantinovs ir drošs, ka "katra ģimene runās saskaņā ar savām vērtībām, tāpēc labākā lieta, ko vecākiem teikt, ir mudināt bērnu skolā uzvesties, kā tur no viņa tiek gaidīts un, galvenais, nesēt naidu pret skolas vadlīnijām." Viņš stāsta, ka upuri, kuri nopietni cieš no citu pāridarījuma, skolās ir visu laiku, un nav būtiski, kāds ir iemesls - pieaugušajiem ir jāiesaistās.

"Ja bērns ir kļuvis par upuri, viņam vajadzētu uzmeklēt kādu pieaugušo, ar ko par to runāt un kurš par viņu iestāsies. Bet, godīgi sakot, mums tā pieredze Latvijas skolās ar šo ir slikta - ne vienmēr pieaugušie ir uzdevumu augstumos. Tā ir viņu atbildība. Lielākais klupšanas akmens ir nepietiekamā izglītotība - viņi nesaprot vardarbības nozīmi, nezina, cik tā var būt kaitīga. Otrs, negrib noņemties, visi tomēr ir "nokārušies". Un trešais - stigma - ja kaut kas tiks atklāts, par skolu tiks izplatīta slikta informācija.

Daudzi baidās no šīs sliktās reputācijas, kaut gan tam būtu jāstrādā uz otru pusi - tas taču ir pozitīvi, ja skola iesaistās un risina problēmu. Kā arī nav skaidras sistēmas un vadlīniju par to, kā rīkoties. Arī vecākiem ieteiktu negaidīt un rīkoties pēc iespējas ātri, un būt uzstājīgiem. Bērniem ir svarīgi justies vecāku aizstāvētam. Pirmais, ko vecāki var darīt, ir doties pie klases audzinātāja, skolas vadības un, ja tas rezultātus nedod, vērsties institūcijās vai nevalstiskās organizācijās.

Faktu, ka par bērnu ņirgājas, bez ievērības atstāt nedrīkst, jo viņam ir milzīgi psihiskās un fiziskās veselības riski. Vecākiem ir obligāti jāaizstāv, jo tās likmes ir pārāk augstas. Es zinu, ka reizēm tas nav viegli un var likties, ka situāciju var tikai sarežģīt un bērnam ikdienu sabojāt vēl vairāk, bet no visas pieredzes Latvijā un pasaulē mēs redzam, ka šādas situācijas pašas bez sekām neatrisinās, bet tās, kurās neviens nav iesaistījies, beidzas ar nopietnākām sekām," skaidro Konstantinovs.

Atbildēt

jukušajam debilības centra zombijam

16.07.2022. 19:12

»

Jukums

Nenovērsīsim nu uzmanību no galvenā - krievlopu okupanti turpina slepkavot, kamēr te strīdas par detaļām. Ja kāds mēģina attaisnot Krievijas noziegumus, viņš nav uzskatāms par cilvēku un viņa vieta ir līdzās krievlopu okupantiem uz apsūdzēto sola Hāgā...


Var mēģināt muļķot nelielu vientiesīgu un lētticīgu sabiedrības daļu visu laiku, var censties muļķot palielu inertu un vienaldzīgu sabiedrības daļu vismaz neilgu laiku, BET – NEVAR cerēt un riskēt muļķot VISU sabiedrību kaut vai neilgi vai pat visu laiku.

Atbildēt

vv

16.07.2022. 19:06

»

Beta

Krievvalodīgā latviete.... Kas tas par oksimoronu...


Tev kā degradētai būtnei jā, bet normāliem cilvēkiem krievs nekas nav mainījies, par ko tad Tu amerikāņus mīli, tie vēl lielāki slepkavas, kur tik nav galinājuši, man tādas latviešu butaforijas kā Tu riebjas, un ko nu tagad. Neiedomājies, ka es atbalstu karu, man nepatīk dumji cilvēki, tie aokauno latviešu tautu.

Atbildēt

lops Jukums

16.07.2022. 18:59

Es ar to vati nepieprotu, es ar pirkstu okstu slauku!

Atbildēt

Jukums

16.07.2022. 18:53

Nenovērsīsim nu uzmanību no galvenā - krievlopu okupanti turpina slepkavot, kamēr te strīdas par detaļām. Ja kāds mēģina attaisnot Krievijas noziegumus, viņš nav uzskatāms par cilvēku un viņa vieta ir līdzās krievlopu okupantiem uz apsūdzēto sola Hāgā.

Jau vēstīts, ka Krievijas uzbrukumā Vinnicā gāja bojā vēl divi zēni - septiņus un astoņus gadus veci.
Krievijas iebrucēji veica uzbrukumu Vinnicai 14. jūlijā.
Slimnīcās vērsušies 197 cietušie: 110 saņēmuši palīdzību ambulatori, 80 palikuši stacionārā ārstēšanā.
Bojā gājuši 24 cilvēki, kuru vidū ir 3 bērni. 11 cilvēki skaitās bezvēsts pazuduši.

Atbildēt

Huntas trollis

16.07.2022. 18:11

»

Mindaugs.

Cerams ,ka Nato nepakļaujas cionistiem ,vismaz


Diemžēl par vēlu. Žīdu nacisti, cionisti, kontrolē usd štanci. Naudu aizdot ASV valsts kasei. Algo ASV armiju.

E. Kenediju nogalināja, jo viņš gribēja nacionalizēt žīdu nacistu usd “štancējamo aparātu”.

Nogalināja visus, kas gribēja atriebt un izmeklēt E. Kenedija nāvi.

Davosas forumu izveidoja cionisti ar žīdu Švābi. Viņi jau ir pārņēmuši Vatikānu un ANO PVO un jau izveidojuši Pasaules valdību.

Ar bioloģisko ieroci kovid un elektroniskās koncentācijas nometnes sociālo reitingu QR kodu jau vada globālos procesus.

Latvijā, tie kuri bez vakcinācijas izslimoja kovid oktobrī, tiem noteikts sākt vakcināciju. Es negatavojos to darīt, piemēram, tātad pret mani gatavo jaunas sankcijas un ierobežojumus, ar vēlmi mani salauzt un ar eksperimentālu vakcīnu sakropļot manu imūnitāti.

Atbildēt

Mindaugs.

16.07.2022. 17:37

Psihologs nepalīdzēs ,uzreiz pie psihoterapeita uz Aptiekas ielu .

Atbildēt

Mindaugs.

16.07.2022. 17:33

"kas iet pret manām vērtībām",,,"pretēji manām vērtībām ",būs pareizāk .
Vēl jums daudz "pērļu".
Raksts ,kārtējais primitīvais temats ( nesvarīgais ) instruments,ar ko piebāzt latviešu smadzenes.
Vispār labāk notestejaties kādā laborotorijā ,varbūt velti šķiežat laiku mācoties latviešu valodu bērniem ,varbūt jau ivrītu lai savlaicīgi apgūt un doties uz tēvzemi .
B654838 Townsend King David of Israel Israel F-M89 https://www.familytreedna.com/public/RussianNobilityDNA/default.aspx?section yresults


Pilna Maskava jūsu iespējamo radu :

Артхаус: История гаплогруппы J2a-M67

https://youtu.be/lqtqwW481p4

Es gan pieņemu iespēju ,ka slāvu valoda var būt trešā ,pēc Latgaļu ,valsts valoda , jo mani senči pa mātes līniju ,kuru kauli atdrodās Doles salā muzejā ,ir ar baltslāvisko mtdna haplogruppu , un tikai garīgi bagātinās baltslāvu dvēseles .

https://en.wikipedia.org/wiki/Sorbs


Atbildēt

Beta

16.07.2022. 16:51

Krievvalodīgā latviete.... Kas tas par oksimoronu?

Latvijas iedzīvotāja, bet ne latviete!

Kopš kara sākuma esmu zaudējusi cieņu un iejūtību pret jebkuru krievu. Jebkuram krievam šovinisms ir ielikts šūpulī.
Tikai krievs, ieradies citā valstī mēģina sev ierīkot alternatīvu Krieviju un kačāt savas krieva tiesības...
Ieradies citā valstī krievs velk sev līdzi savu putlerlandi... Jebkurš. Arī "krievvalodīgā" latviete.

Visas krokodila asaras ir par to, ka jāieskatās acīs realitātei, "krievs" jēdzieniski kļuvis par lamuvārdu...
Pelnīti.

Atbildēt

Ņepoņimajem

16.07.2022. 13:31

»

https://youtu.be/Q7qswMsFuOY


tvoja sobačij jazik cyril debil

Atbildēt

Хм

16.07.2022. 13:06

»

https://youtu.be/Q7qswMsFuOY


Оно обиделось)))

Atbildēt

Хм

16.07.2022. 12:52

»

Ja tvoja sobačij jazik

ņepoņimaju


Ах ты бедный, даже на выходных сидишь дежуришь тут))
Нескромный вопрос-а почему ты пишешь на собачьем?)

Atbildēt

Хм

16.07.2022. 12:31

»

Šī meitene - okupācijas sekas

Daudz kas, pat vairāk, meitene raksta pareizi, bet galvenais, - šis "produkts" ir okupācijas sekas...


Vai kāds lūdza ..... atbrīvot no kaut kā, no Hitlera okupācijas?

Вот она, вся соль долгого комментария и мнения многих. Сожаление, что не получилась правильная оккупация. Все остальное бла бла, чтобы завуалировать свою грусть, что не те победили

Atbildēt

Huntas trollis

16.07.2022. 12:30

»

Šī meitene - okupācijas sekas

Daudz kas, pat vairāk, meitene raksta pareizi, bet galvenais, - šis "produkts" ir okupācijas sekas...


Raksta varone krievvalodīgā latviete ir sieviete. Viņ padodas latviešu vīriešiem, atdodas.

Krievu okupantiem atdodas latviešu sievietes, nododot tēvzemi.

Dzemdes nevar pagaidīt.

Atbildēt

Šī meitene - okupācijas sekas

16.07.2022. 11:57

»

Krievi nav tautība, bet piederība kremļa bandītiskajam sindikātam

Nenoliedzami, krievi ir nepārspējami aktieri un meļi, notēlos saniknotus lāčus, bet ja vajadzēs arī mirstošus gulbjus, lai tikai beigās tiktu pie kārotā "цап царап


Daudz kas, pat vairāk, meitene raksta pareizi, bet galvenais, - šis "produkts" ir okupācijas sekas.

Jāsaprot, ka krievi 1990. gadā un turpmāk tika apvainoti, bet varbūt pareizāk- apvainojušies par to, ko nevajadzēja darīt, bet norīt krupi un paziņot, ka nav vainīgi pie krievu (Krievijas) zvērībām okupētajās valstīs, ka Latvija bija okupēta, nelikumīgi represēta, ka mēs, KRIEVI, darīs visu, lai okupantu sekas novērstu labotu VAI KAUT KĀ TĀ, proti, runājot labestīgi, diplomātiski, godīgi, nevis apsaukātu par fašistiem. Vai kāds lūdza Latviju okupēt, atbrīvot no kaut kā, no Hitlera okupācijas?
Bet ...

KRIEVS Latvijā nereti uzvedas kā "darvas karote" medus mucā - apsaukājas, naidojas un paziņo: "suņu valodā nerunāsim, govorite po russki". Nekaunība lien laukā uz katra soļa - ne jau no visiem, ne jau no vairākuma, bet "darvas karote" bojā visu medus mucu - visu valsti. Tr ir tā nelaime.

Spītība neapgūt latviešu valodu, neatzīt okupāciju, apsaukāt par fašistiem un galvenais - sadarbojoties ar okupantu valsti, politiku, ejot pie OKUPANTU PIEMINEKĻ:A likt ziedus, ar ko ceļ naidu, piesmej Latviju un latviešus.

Un "puslatvieši" ir vēl sliktāki par krieviem, jo jauktajās ģimenēs latvieši spiesti pazemoties krievam, krievietei kā mātei utt.

Atbildēt

nu, nacists komunists sociķis....

16.07.2022. 09:54

»

Nacisti ir visās nācijās, tie ir radikālie nacionālusti..

Bet žīdu nacisti ir cionisti ar naudas -usd drukājamo štanci. Vienlaikus kontrolējot starptautiskās norēķinu sistēmas, ko veic usd


dzīvei nederīgie zagļi pārdalītāji politiķi zubrilas tukšās mucas šizoīdi šizofrēņiķi...Diemžēl Reālie Darba Darītāji no tiem bēg...Tramps, Džonsons Masks riskēja...ko glupie sadarīja???????????????bet glupo daudz, savu galvu nav, horoskopi galvas vietā...diemžēl , zog viņi labi brokas 3A u.t.t.t.t

Atbildēt

Nacisti ir visās nācijās, tie ir radikālie nacionālusti..

16.07.2022. 09:38

»

Tu domā izvilkts no tirsas?

40 miljonus, ko žīdi izvilka no Latvijas v budžeta Valsts kases, nenotika ne bez žīda E. Levita ziņas. Vai ne? Varēja apstrīdēt un aizliegt.. likt šķēršļus.. žīdelis neatbild uz jautājumu, vai viņam ir Izraēlas pilsonīva...


Bet žīdu nacisti ir cionisti ar naudas -usd drukājamo štanci. Vienlaikus kontrolējot starptautiskās norēķinu sistēmas, ko veic usd.

Žīdu nacisti ir cionisti.

Līķu vaira ir latviete, bet cioniste kā cionistu marionete. Tāpat debilais Zatlers un alkoholiķis Vējonis.

Atbildēt

Līķu vaira, Zatlers, vējonis..

16.07.2022. 09:33

»

tātad

VVF.Zatlers,Vējonis ir žīdu nacisti un cionisti,jo viņi pirmie sāka dēvēt krievvalodīgos par Latviešiem.No kuras vietas ir izvilkta doma,ka Levits ir žīdu nacists un cionists


Ir latviešu tautas slepkavas, cionistu specdienestu marionetes bijušā pēcpadomju telpā..kura jaatbrīvo no liekā un atpalikušā cilvēkkapitāla.. parazītu miljoniem cionistuprāt..

Atbildēt

Tu domā izvilkts no tirsas?

16.07.2022. 09:30

»

tātad

VVF.Zatlers,Vējonis ir žīdu nacisti un cionisti,jo viņi pirmie sāka dēvēt krievvalodīgos par Latviešiem.No kuras vietas ir izvilkta doma,ka Levits ir žīdu nacists un cionists


40 miljonus, ko žīdi izvilka no Latvijas v budžeta Valsts kases, nenotika ne bez žīda E. Levita ziņas. Vai ne? Varēja apstrīdēt un aizliegt.. likt šķēršļus.. žīdelis neatbild uz jautājumu, vai viņam ir Izraēlas pilsonīva..

Kopš 1990. g., kad komunistu- čekistu vadību pārņēma starptautiskais cionisms ar saviem specdienestiem, pie valsts noslēpumiem Rīgas pilī ir cionistu ieliktenis Levits.

Cionists Levits, nonākot VP krēslā, uzreiz uzspļāva likumam par mediķu algu celšanu.. pat tagad liedz mediķiem solītās kovid piemaksas.. bet 40 miljonu vērtais žīds Levits runā un runā tikai par latviešu valodas saglabāšanu, ar ekonomiku un medicīnu iznīcinot latviešus..

Izlasiet G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāta grāmatu Starp dzirnakmeņiem. Viss viņa prognozētais ir piepildījies vēl ļaunākā veidā.

Atbildēt

Jukums

16.07.2022. 07:47

Latvija un latvieši, mēģina nākt pretī normāli domājošajiem krieviem, mēģina viņus saprast un neatstumt. Bet jautājums ir par to, cik tālu savā tolerancē varam atļauties iet, lai neapdraudētu paši sevi, savu valodu un kultūru?
Krievi, kuri te ieceļoja PSRS okupācijas laikā, neuzskata, ka dzīvotu nevis Krievijā vai PSRS bet gan citā valstī. Viņi turpina balsot par savu kara noziedznieku putinu, bet atpakaļ uz matušku, tā arī nepošas. Nez vai viņiem pašiem patiktu tas režīms kas valda Krievijā, tur viņi dzīvot nevēlas, bet, paradoksālā kārtā, mēģina to režīmu atvilkt arī uz Latviju. Faktiski viņi ir pietaisījuši, sačakarējuši un padarījuši pašiem grūti apdzīvojamu Krieviju un nu velk to pašu bardaku arī uz Latviju. Un tā tā sērga izplešas.
Mazliet vairāk domājoša ir krievu jaunākā paaudze, viņi ir paskatījušies un salīdzinājuši dzīvi abās valstīs. Iespējams, daļa no viņiem vēlētos arī ko mainīt pašā Krievijā, bet viņiem nepietiek spēka to paveikt. Un tad rodas tādas vēstules, kā šī. Krievijā notiekošais ir traģēdija arī pašiem krieviem - tiem, kuri nav kļuvuši par lopiņiem un nozobēti. Krievijas ļaunuma impērija gan grūst, bet tas sabrukšanas periods būs vēl ilgs un par to maksās arī visas apkārtējās valstis un pat arī via pasaule.
Pēc Vinnicas raķešu apšaudes, Krieviju jau atklāti dēvē par teroristiem, kas arī viņi faktiski ir. Līdz tik lopiskam zemlīmenim ir jāprot nokrist.

Atbildēt

Krievvalodigie latvieši ir krievvalodīgie padlas, okupanti

16.07.2022. 05:21

kuriem piešķirta pilsonība, nokārtojot primitīvu pārbaudījumu latviešu valodā. E. Levits, žīdu nacists, cionists, viņus dēvē par latviešiem, bet faktiski viņi ir cionistu radīts naida grupējums, kasta, kuru uzdevums ir šķelt latviešu etnosu, sabiedrībā radot dziļas pkaisas iekšējā sapratnē, cionistu ideoloģijā huntai vieglāk manipulēt ar šo pūli. Globālistu izpratnē nacionālisti, latvieši, etniskie latvieši, kas tam pretojas, tiek uzskatīti par “etniskiem teroristiem”.

Atbildēt

Rublis nav pilns

16.07.2022. 04:09

»

Vai kalendārs ir pilns?

..Kas ir krievvalodīga latviete


Vai nu krieviete vai latviete, bet ja 'latvijca' tad var bút tikai ebrejiete

Atbildēt

Krievi nav tautība, bet piederība kremļa bandītiskajam sindikātam

16.07.2022. 00:27

»

Хм

Что вы курите


Nenoliedzami, krievi ir nepārspējami aktieri un meļi, notēlos saniknotus lāčus, bet ja vajadzēs arī mirstošus gulbjus, lai tikai beigās tiktu pie kārotā "цап царап".
https://youtu.be/0YLC-mfJU-M

Atbildēt

Fēlis

15.07.2022. 20:06

Tādu krievu kļūst ar vien vairāk. Ikdienā kontaktējos ar lielu daudzumu cilvēku un kaut arī šādi krievi ir mazākumā, viņi kontaktējas principiāli latviski neskatoties uz to, ka mēs ar viņiem varam runāt arī viņu valodā.

Atbildēt

nemelo!

15.07.2022. 19:25

»

Хм

Это которые большие? Котрые массово закрывались и сокращались, а с других массово выгоняли русских за незнание, даже не давая шанса выучить? Потому что это был шикарный повод своих устроить? Увы, сказителям легенд тяжело, так как ещё много тех, кто помнит как было на самом деле, а не как сейчас в учебниках...


man ir simt liecinieku,ka tā bija.Jā,uzņēmumus pēc dažiem gadiem likvidēja.Sāka pamazām samazināt štatus,līdz pavisam likvidēja.Bet krieviem bija iespēja iemācīties latviešu valodu,ko viņi neizmantoja,cerot uz brīnumu,ka nevajadzēs.Neliela daļa aibrauca atpakaļ uz Baltkrieviju ,Krieviju,Ukrainu,bet lielākā daļa palika Rīgā.Latviešus tur varēja saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem..es personīgibrīdināju vismaz piecus cilvēkus,ka vajadzēs prast latviešu valodu,bet manī neviens neklausījās.Tagad viņi visi ir pensijā un viņiem ir labi.

Atbildēt

Хм

15.07.2022. 19:09

»

Krievu šovinists Navaļnijs vēl pietrūkst Rīgā

Tāpēc arī "kremļa medūza" pārbrauca uz Rīgu, ka te ir pilns ar krievu okupantiem un komsorgi pie varas. Reālā kremļa opozīcija sen guļ kapos, bet dzīvie bliež ar Nato ieročiem


Что вы курите?
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Meduza

А, понимаю, слышали звон про Газпром, но не суть важно, о чем? НТВ, медузп- раз на русском пишут, всё одинаковые. Всё путинисты))

Atbildēt

Хм

15.07.2022. 19:05

»

nečauksti un nečabi!

tādu uzņēmumu bija daudz,Pati tādā strādāju 15 gadus.latviešu valodas kursi bija darba laikā un bez maksas,bet reti kurš "krievvalodīgais tos apmeklēja.Vairākiem jautāju,kāpēc neiet un nemācās.Atbilde bija:"A začem?Zdjes vsje svoi".Tas bija 1993.gadā.Divos milzīgos uzņēmumos,kuri vēlāk tika likvidēti...


Это которые большие? Котрые массово закрывались и сокращались, а с других массово выгоняли русских за незнание, даже не давая шанса выучить? Потому что это был шикарный повод своих устроить? Увы, сказителям легенд тяжело, так как ещё много тех, кто помнит как было на самом деле, а не как сейчас в учебниках истории пишут

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: