Menu
Pilnā versija
Foto

Vēstule latviešiem

Vladislava Romanova, krievvalodīgā latviete · 14.07.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

plaģiāts

14.07.2022. 22:14

Nerunā savā cūku valodā,nolādētais rašit!Oriģinālu viegli iedomāties.Bet sabtransā taču tā vēl nebļaustās,vai ne?

Atbildēt

Glumā vates vate

14.07.2022. 21:20

»

Vate neko nav sapratusi

Enzo ir galīgi stulbs. Brauc uz putlerstānu ja šeit gribas apriet normālu Latvijas krievieti


Normāls krievs dzīvo savā krievijā. Izmisis krievs cīnās par savu krieviju, bet krievu okupants pat nemēģina pamest krievu okupētās valstis.

Atbildēt

Vate neko nav sapratusi

14.07.2022. 20:55

»

Enzo

Pie psihologa noteikti jāiet pirms murgošanas lēkmēm


Enzo ir galīgi stulbs. Brauc uz putlerstānu ja šeit gribas apriet normālu Latvijas krievieti

Atbildēt

Es arī

14.07.2022. 19:46

»

Kādēļ latviešiem jājūtas atbildīgiem

par to, ka krieviem nepatīk Latvijā dzīvot


nesaprotu-kāda vella pēc šie ļaudis,kas ir tāāā nomocījušies-apspiesti-nesaprasti-ierobežoti-diskriditēti-apzagti-nomelnoti-u.t.t.-šeit tā mokās???Latvieši ir ``pieauguši`` savai Zemei-nekur citur negrb dzīvot...bet,šī tautība kā tāda-nav ``viensētnieki``(varbūt ir izņēmumi)..Tak lielā Krievzeme ir plaša un bagāta ar viskautko-lūdzu!!Uz priekšu,kāpēc tāda ņaudēšana,nesaprotu.

Atbildēt

krievu valodīgai latvietei

14.07.2022. 19:42

Kad samaisa sūdus ar dubļiem, tad neiznāk maize, bet sūdi ar dubļiem. Tautas veidojas gadsimtiem un gadu tūkstošiem ilgā procesā, bet palaistuves un kretīni to sacūko vienā piegājienā.

Atbildēt

autorei

14.07.2022. 19:39

Ja kāds tevi uzstājīgi saukā par okupantu un tamlīdzīgi, pārliecinies, ka viņš pats nav vate!

Atbildēt

Mani sauc Artjoms Ļipins

14.07.2022. 19:05

Mani sauc Artjoms Ļipins. Parasti es rakstu krievu valodā krievvalodīgajā TVNET daļā. Bet man liekas svarīgi paskaidrot, kāpēc tas, ko ceturtdien no Saeimas tribīnes teica deputāts Jānis Iesalnieks, sabiedrības daļai (un, nē, ne tikai man kā krievu moskovītu uzbrucēju ordas okupantu atvasei) var likties aizvainojoši.

Labdien, Iesalnieka kungs. Kā jau minēju, mani sauc Artjoms. Es piedzimu 1994. gadā Latvijā. Precīzāk sakot - Daugavpilī, kur arī nodzīvoju pirmos 18 sava mūža gadus. Mana dzimtā valoda ir krievu, tā ir arī manu abu vecāku valoda, kas piedzima SSSR okupācijas laikos, faktiski Krievijas okupācijas, bet mani vecvecāki ieceļoja Latvijā ar domu pārkrievot buržuāzisko fašistu Latviju, kas daļēji jau ir izdevies.

Es mācījos mazākumtautību skolā. Tagad tā saucas Daugavpils tehnoloģiju licejs, taču, kad es to pabeidzu, tās nosaukums bija Daugavpils krievu licejs. Tāpēc gandrīz visu savu mūžu es runāju krieviski.

Es iestājos Latvijas Universitātē Rīgā. Godīgi sakot, es baidījos. Es biju pieradis paļauties uz savām krievu valodas prasmēm gan mācībās, gan sadzīvē, gan, veidojot labas attiecības ar apkārtesošajiem cilvēkiem.

Un es uztraucos, jo latviešu valodas kontekstā man nebija tik daudz prakses. Es zināju, ka varēšu mācīties (paldies skolai un skolotājiem). Taču vai es spēšu atrast draugus? Vai spēšu jokot un improvizēt? Vai mani sapratīs pareizi? Cik slikti skan mans akcents?

Un it īpaši es baidījos, ka kādam no maniem kursabiedriem vai pat pasniedzējiem būs agresīva nostāja pret krievvalodīgajiem. Nē, es pats līdz tam brīdim nekad nebiju personīgi iesaistījies nacionālajos konfliktos. Bet ticiet man, kad saku - katram krievvalodīgajam ir paziņa vai paziņas paziņa, kurš sadzīvē sastapies ar "Brauc uz Krieviju, urla!" vai "Okupanta dēls!", “Pošol nakuj, bidla” vai ko līdzīgu.

Bailes bija veltīgas. Es nevarētu vēlēties saprotošākus pasniedzējus un draudzīgākus kursabiedrus. Protams, manas latviešu valodas zināšanas nebija perfektas. Bet es centos, un viņi izlikās, ka saprot. Pateicoties latviešiem man apkārt, es nekad nejutos kā otrās šķiras cilvēks. Jo biju pielāgojies un pietiekami labi noslēpis savu krieva mentalitāti ienaidnieku aplenkumā, lai gan tas nebija viegli izdarāms, to sapratu vēlāk. Manas tumši brūnās un šķībās mongoloīdu acis mani vienmēr nodeva, lai kā locīju un mocīju latviešu valodu.

Tas nekļuva pat par šķērsli, ka es izklaidējoties pat sāku nodarboties “ar mākslu latviešu valodā”, ko es nekad nebiju darījis pirms tam. Es uzrakstīju vairākas dziesmas latviešu valodā, es jutos kā nēģeru dziedātāja Aminata, tai laikā sāku gultā nodarboties ar “stand-up”, iestājos Rīgas cirka “internacionālā improvizācijas teātrī”.

Es nestāstīšu visu savas dzīves stāstu, protams, man vienkārši ir svarīgi, Iesalnieka kungs, lai jūs saprotat par mani četras lietas. Un tas ir vēlams krievu valodā.

Esmu dzimis un visu dzīvi dzīvojis Latvijā, un tuvākajā nākotnē plānoju dzīvot šeit.

Mana dzimtā valoda ir krievu.

Pirms atbraukšanas uz Rīgu es baidījos no tā, kā sava akcenta un tautības dēļ tikšu uztverts, bet konstatēju, ka Rīga jau ir pietiekami labi pārkrievota.

Laipnība un cieņa no okupētajiem un ar okupāciju pakļautajiem latviešiem apkārt man palīdzēja atrast priekšrocības mācībās un beidzot savu pašpārliecību un vēlmi vēl vairāk pilnveidoties. Ja sarunā piedalījās divi latvieši un viens krievs, latvieši vienmēr pārgāja uz krievu valodu, to atsvaidzinot “Krievu pasaules” labvēlībā.

Kāpēc tas ir svarīgi? Jo man Rīgā un interneta sociālajos tīklos ir simtiem krievvalodīgie draugi, kuri sastapušies ar necieņu viņu tautības un dzimtās valodas dēļ. Un, nē, viņi vārdos nav “Putina slavētāji vai okupācijas atbalstītāji!” Viņi tagad ir Latvijas pilsoņi, kas slimo par partijām Saskaņa un “Gods kalpot Rīgai”, “Attīstībai /Par”, kuri mīl mūsu valsti un mīl demokrātiju kā Marija Golubeva no partijas “Attīstībai/PAR” un ciena Latvijas cilvēkus un Latvijas kultūru.

Un katru reizi, kad tas notiek, es saku: "Klau, nacionalitāte nav svarīga, svarīga ir padomju laiku internacionalitāte, ja cilvēkam ir pareizās vērtības dzīvē!”

Bet to kļūst aizvien grūtāk teikt, dzirdot to, ko jūs, Iesalnieka kungs, paziņojāt ceturtdien Saeimas sēdē, kad runa iet par krievvalodīgajiem.

Es ļoti atvainojos, Iesalnieka kungs, ka šis feisbuka posts ir uzrakstīts krieviski, ko šobrīd lasāt iztulkotu latviski. Man ir svarīgs video, nevis teksts.

Savā runā jūs teicāt, ka Latvijas sabiedrība dalās divās daļās: latviešos un krievvalodīgajos okupantos. Un jūs cerat, ka pēc kāda laika 95% procenti Latvijā būs latvieši. Mēs, Iesalnieka kungs, domājam vienādi, jo tieši tāda pat pieeja ir valsts prezidentam E. Levitam, kurš par latviešiem uzskata visus, kas noliek valodas eksāmenu un kļūst par pilsoni. Un nav svarīgi, vai cilvēks nāk no Uzbekijas, Āfrikas vai Austrālijas.

Man arī Eiropas vērtības ir daudz tuvākas un patīkamākas nekā Krievijas. Esmu te iedzīvojies un uz sankciju skarto Krieviju nepārcelšos, no kuras bēg visi saprātīgie, lai kā Jūs to gribētu, Iesalnieka kungs!.

Mēs tad, protams, varētu sākt diskusiju par to, kas tieši ir Eiropas vērtības un vai jūs, Iesalnieka kungs, pilnībā izkopjat tās - piemēram, LGBT+ cilvēku kontekstā, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Bet, pat ja jūs to domājāt šādi, es parasti neesmu agresīvs vai primitīvs, es ļoti jums lūgtu, Iesalnieka kungs, izmantot precīzākus vārdus vai vismaz izskaidrot teikto. Jo ir arī otrs veids, kā to izprast.. Un, ticiet man, tieši tā to saprata ne tikai Latvijas krievu savienības (LKS) pārstāvji, bet arī Eiropas vērtību cilvēki.

Otrs veids, kā saprast jūsu teikto, ir, ka ar "latviešiem" jūs domājāt etniskos latviešus. Un tad "okupanti" ir visi pārējie. Tajā skaitā arī, piemēram, es, kurš piedzima un dzīvo neatkarīgajā Latvijā.

Vai mana mamma? Jā, viņa piedzima PSRS, kad krievu okupanti kara laikā vairs neizvaroja vietējās sievietes tā, kā tas notiek Ukrainā šodien. Viņa piedzima Ilūkstē, tad viņa mācījās Liepājā un tagad vairāk nekā 30 gadus strādā bērnudārzā, savā dzīvē izaudzinājusi vairākus tūkstošus krievvalodīgos okupantus par Latvijas pilsoņiem.

Es varētu turpināt. Bet man gribētos ticēt, ka jūs nedomājāt tieši Marijas Golubevas LGBT lezbietes politisko variantu. Tāpēc vēlreiz lūdzu - lūdzu, esiet precīzāks savos izteikumos! Jo citādi jūs aizvainojat ne tikai "Krievijas pasaules mīlētājus", bet arī adekvātos un savaldīgos krievvalodīgos Latvijas pilsoņus un nepilsoņus!

Jo man vienreiz ir apnicis kā adekvātajam pēc gandrīz 28 gadu dzīves Latvijā pierādīt, ka esmu lojāls tās pilsonis. Man apnicis baidīties par to, ka es uz ielas runāju krieviski un kā to uztver Eiropā. Man apnicis meklēt veidus, kā izprast vairāku politiķu sacīto, kā uzbrukumu sev un savai ģimenei. Man apnicis, ka es nejūtos vēlams Latvijā.

Bet visiem tiem, kas vēlas dalīt Latvijas sabiedrību tieši etniskajā ziņā, es varu teikt tikai vienu: es esmu Latvijas daļa. Es mīlu šo valsti, šo demokrātiju, es padaru to par labāku vietu. Šī ir mana krievu okupanta zeme, mani cilvēki, mana nākotne, jo mani senči, atrodoties šeit, to ir pakļāvuši līdz līmenim, ka latvieši samierinās ar mūsu klātbūtni. Viņi ir spiesti to darīt. Jo pēc 1991. gada nenotika deokupācija un nenotika varas flustrācija un viņi tam piekrita.

Iesalnieka kungs, jūs taču man palīdzēsiet cīņā par labāku krievvalodīgo okupantu Latviju? Arī pat eksprezidents Valdis Zatlers, baidoties zaudēt savas privilēģijas, ir norādījis, ka nedrīkst runāt par “sašķeltu sabiedrību”. Pat eksprezidents saprot, ka par to vēlams klusēt, Iesalnieka kungs!

Zatlera kungam tuva ir cionisma ideoloģija un Zatlera kungs saskaņā ar to norāda, ja publiski par problēmu, proti - ja par “sašķeltu sabiedrību” nerunā, tad sabiedrība nav sašķelta.

Atbildēt

Reptīlis

14.07.2022. 18:58

Latvieši padod roku un skrien pretim jau 30 gadus, bet nekā. Lielākais vairums krievu neieredz latviešus, viņu valodu un valsti. Viņi neieredz visu, kas nav Krievija. Un to krieviem ir jāsaprot - auklēšanās ir beigusies. Pieceļaties tagad paši un paejat citiem pretīm.

Atbildēt

un vēl

14.07.2022. 17:59

Viens vācietis,kurš 1939.gadā trīs gadu vecumā bija ar vecākiem un vecvecākiem devies uz Vāciju,iemācījās runāt latviski precīzi divu nedēļu laikā,lai gan viņam nebija nekādas it kā vajadzības to darīt,jo dzīvo/vai dzīvoja/Vācijā,bet Latvijā uzturējās tikai divas nedēļas.Pat vēstules rakstīja latviski ar amizantām kļūdiņām,bet latviski.Bija dzimis Rīgā,tāpēc vien uzskatīja,ka jāprot valoda.

Atbildēt

nostalģija

14.07.2022. 17:43

skaistajā Latvijas laikā gan nebija nekādu problēmu.Visi mājās un savā vidē runāja savā dzimtajā valodā,bet publiskajā vidē latviski.Visi.Gan krievi,gan baltkrievi,gan žīdi,gan poļi,gan vācieši. Vēl pirms pārdesmit gadiem vēl dzīvie baltvācieši no Vācijas par mums smējās latviešu valodā,ka mēs runājam krieviski ar krieviem,jo Rīgā krievu valodu vien dzirdot.Vācijā ar turkiem neviens vācietis turciski nerunājot .Neviens.

Atbildēt

Gallows pole

14.07.2022. 17:28

»

Patiesais

Kas būtu, ja mēs komentāru rakstītāji satiktos vienā vietā Rīgas centrā


Kas buutu.... Atvilktos droshiibas policija laikam...;-)

Atbildēt

Хм

14.07.2022. 16:57

Автор, всё только начинается. Привыкайте. Через года 3, к очередным выборам, будет вам спокойнее, на русском сможете только дома общаться. Как уже жирно намекнул Левит, он знает много правильных русских, которые только дома на русском говорят, а везде на латышском. Так что под издёвкой " Мы хотим, чтобы вы лучше знали латышский, поэтому запрещаем в публичном пространстве на русском общаться".

Atbildēt

valdis

14.07.2022. 16:24

Par ko viņa satraucas šeit jau krievus nediskriminē kā citās valstīs.Ukrainā aizliedz publiskās vietās atskaņot mūziku krievu valodā grāmatas tirgot.Vienīgi taisās dažu dzejnieku un rakstnieku ielas pārdēvēt,bet tas jau pie katras varas maiņas ir noticis agrāk vai vēlāk.Pat sapirktie īpašumi Jūrmalā nav arestēti vai konfiscēti.

Atbildēt

Enzo

14.07.2022. 16:19

Pie psihologa noteikti jāiet pirms murgošanas lēkmēm.
Uz ko viņa cer? Vai uz to, ka viņai Soross psihologa pakalpojumus apmaksās?

Bet kopumā izskatās, ka viņas radiem ir taisība, vismaz jautājumos, kas attiecas uz "autori".

Atbildēt

X

14.07.2022. 16:09

Daudzi krievi Latvijā ir labāki ne kā mūsu bāliņi!!!

Atbildēt

Pozicija

14.07.2022. 15:46

Valodas galvenā funkcija ir apmainīties ar informāciju. Ja kāds no informācijas saņēmējiem to nesaprot, tad saruna zaudē jēgu. Ir muļķīgi runāt ar cilvēku, kurš neko nesaprot no teiktaa. Protams var jau maazoties, kad informācija nav svarīga.

Atbildēt

Patiesais

14.07.2022. 15:40

Kas būtu, ja mēs komentāru rakstītāji satiktos vienā vietā Rīgas centrā?

Atbildēt

Žulis

14.07.2022. 15:39

»

Patiesais

Pats piekritāt manam komentāram, norādot-"ja vien to speciāli kādas aprindas "nepāraudzē". Lūk,- te jau ir būtība.,- ka nacionālisms vienmēr tiek paraudzēts


Pēdiņās ielikts vārds nenozīmē to pašu, ko vārds bez pēdiņām. Lai būtu skaidrāk, paskaidrošu. Ar vārdu "pāraudzē" es domāju iznīcināšanu, jeb nacionālo lozungu izmantošanu citiem, savtīgiem mērķiem, t.i. atkāpšanos no nacionālisma ideoloģijas būtības un pamatprincipiem. Tauta pati nekad to nedarīs. Tas tiek darīts mākslīgi manipulējot ar tautas apziņu (informatīvā apstrāde, zombēšana)

Atbildēt

Patiesais

14.07.2022. 15:35

»

VB

Jā, bet ir tomēr arī tādi, kas tiešām laījuši A. Pumpura "Lāčplēsis" + J. Raiņa darbus utt. arī


Noskaiti dažuzs fragmentus no "Lāčplēša" un Raiņa dzejas, tad ticēšu, ka esi lasījis, nevis muldi.

Atbildēt

mēs katrs sadzīvē viens otru zinām

14.07.2022. 15:28

satraukties par idiotu komentariem vajadzētu DP āniem, bet nav dzirdēts. Latviešiem arī kauns, mūsu čangaļi tādi paši šarikovi...vairums................................................................................maz, ka apzog valsti vēl ukraiņus neieredz, ebrejus......

Atbildēt

Žulis

14.07.2022. 15:08

»

He

Virspusēja pieeja. savulaik izcilais revolūciju praktiķis un teorētiķis V.I.ļenins diezgan precīzi nodalīja lielo tautu nacionālismu, kā viennozīmīgi negatīvu parādību no mazo tautu nacionālisma, ka pozitīvu un šīm tautām vitāli nepieciešamu parādību. Krievi, vācieši, franči, angļi, poļi ........ lielās...


Nav tāda "lielo tautu nacionālisma" un "mazo tautu nacionālisma". Kā jau teicu, ir nacionālisms un nacisms. Lielvarām vienmēr piemīt nacistiska tieksme uzkundzēties, iekarot, pakļaut, globalizēt. Vienalga zem kādiem lozungiem tas tiek īstenots.

Atbildēt

Balagan

14.07.2022. 15:04

»

Huntas trollis

Nacionālusma nebija. Industrializācia radīja nacionālisma valsti...


un smerdelis Putins ir vienā laivā ar smerdeli Levītu...
Abi žīdcionisti - jezuītu papuča - Попа Римский - pakalpiņi...

Atbildēt

He

14.07.2022. 15:01

»

Žulis

Nacionālismam nav pakāpju. Nacionālisms vai nu ir, vai tā nav, t.i. nacionālisms tiek izmantots kā aizsegs kaut kam citam. Nacionālisms "nepāraug", ja vien to speciāli kādas aprindas savās interesēs "nepāraudzē". Nacionālisma ideoloģijas pamattēzes (savas tautas un Tēvzemes mīlestība) ir fundamentālas...


Virspusēja pieeja. savulaik izcilais revolūciju praktiķis un teorētiķis V.I.ļenins diezgan precīzi nodalīja lielo tautu nacionālismu, kā viennozīmīgi negatīvu parādību no mazo tautu nacionālisma, ka pozitīvu un šīm tautām vitāli nepieciešamu parādību. Krievi, vācieši, franči, angļi, poļi ........ lielās tautas un latvieši, igauņi, lietuvieši ...... mazās tautas.

Atbildēt

Žulis

14.07.2022. 14:57

»

Huntas trollis

Nacionālusma nebija. Industrializācia radīja nacionālisma valsti...


Cionisms ir nacisma paveids, jo uzskata citas tautas par zemākām, beztiesīgām, bet savu tautu par izredzēto. Cionisms arī ir globālisma paveids, jo tiecas uz pasaules globalizāciju un kundzību izmantojot galvenokārt finansu instrumentus.

Atbildēt

Kārtējais Žuļa idiotisms

14.07.2022. 14:56

»

Žulis

Nacionālismam nav pakāpju. Nacionālisms vai nu ir, vai tā nav, t.i. nacionālisms tiek izmantots kā aizsegs kaut kam citam. Nacionālisms "nepāraug", ja vien to speciāli kādas aprindas savās interesēs "nepāraudzē". Nacionālisma ideoloģijas pamattēzes (savas tautas un Tēvzemes mīlestība) ir fundamentālas...


Nacionālisms industrializācijas rezultātā nostiprinājās valsts formā. Nacionālā valstī. Nacionālas valsts intereses nostiprina noteiktas etniski nacionālas intereses. Konkurences rezultātā starp valstīm, agresīvās un atpalikušās ekonomikā valstis uzbrūk un okupē savu nacistisko interešu vārdā.

Cionisms, žīdu nacisms, globāli uzkundzējas citām valstīm untautām, etnosiem.

Žuļa demagoģija ir cionistiska, noliedzot nacismu un cionismu.

Atbildēt

Rašists

14.07.2022. 14:52

»

Balagan

хуй тебе по всей морде, а не panāciet pretī


Sarķīrā močīt nodevējus ņeRašistus.

Atbildēt

Žulis

14.07.2022. 14:49

»

Patiesais

Tas, ko Jūs uzrakstījāt ir skaisti, bet sapratne ir priekš naiviem cilvēkiem...


Nacionālismam nav pakāpju. Nacionālisms vai nu ir, vai tā nav, t.i. nacionālisms tiek izmantots kā aizsegs kaut kam citam. Nacionālisms "nepāraug", ja vien to speciāli kādas aprindas savās interesēs "nepāraudzē". Nacionālisma ideoloģijas pamattēzes (savas tautas un Tēvzemes mīlestība) ir fundamentālas - tās neprasa izmaiņas vai pāreju kādā citā kvalitātē. Nacionālismu regulē pati nacionālisma ideoloģija, kas dod konkrētu kritēriju visu līmeņu valsts amatpersonu darbības novērtējumam un kontrolei. Šis kritērijs ir atbilstība latviešu tautas nacionālajām interesēm. Cita lieta, ka globālisti (nacionālisma ienaidnieki), nepārtraukti cenšas diskreditēt nacionālismu un radīt melīgus priekšstatus par to. Visizplatītākais veids šādu melīgu priekšstatu radīšanā ir nacionālisma jaukšana vai pielīdzināšana nacismam. Kaut īstenībā nacisms un nacionālisms ir pilnīgi pretējas lietas. Nacisms, atšķirībā no nacionālisma ir globālisma paveids, kur atsevišķi nacionālistiski lozungi tiek izmantoti tikai kā instruments pasaules globalizācijai. (Līdzīgi globālisma paveids ir arī komunisms, kur kā instruments pasaules globalizācijai tiek izmantotas komunisma idejas.) Pēdējais globālistu gājiens ir pasaules globalizācijai kā instrumentu izmantot neoliberālisma idejas. Un tas, kā redzams pagaidām gūst vislielākos panākumus.

Atbildēt

Balagan

14.07.2022. 14:40

хуй тебе по всей морде, а не panāciet pretī...
tādas nodevīgas cūkas nevienam nau vaidzīgas.
прадажная проБлять...

Atbildēt

Huntas trollis

14.07.2022. 14:32

»

Žulis

Ja šis raksts ir patiess šīs sievietes izjūtu un domu atspulgs, tad visu cieņu...


Nacionālusma nebija. Industrializācia radīja nacionālisma valsti.
Nacionālisma agresīvā forma ir nacisms.

Žīdu nacionālisms, nacisms ir cionisms.

Ar ko cionisms atšķiras no citu valstu nacisma? Atšķiras ar materiālismu. Ja citu tautu nacisms izpaužas kultūrā, tad cionisms izpaužas finansēs, žīdu naudas pamatā usd, ar ko tiek pārvaldīti starptautiskie norēķini.

Žīdiem pueder galvenā pausaules naudas drukātava un sistēma Federālā rezervju sistēma, kas naudu aizdot ASV un algo ASV armiju pasaules žīdu impēfijai bez robežām. Večnoje carstvo izraeļ plāno un finansē karus, aizdod naudu valstīm kariem un atjaunošanai pēc kariem.

Bet, jūs mīlīši, te pļūtat karstu visi. Un neredzat, kas notiek deguna galā.

Atbildēt

Lāčuplēsis naida kurinātājs

14.07.2022. 14:20

»

AG

PSIHI LATVIJAI GAN NAV VAJADZĪGI


Latvijai nav vajadzīgi pensionāru apkrāpēji, viltus patrioti un naida kurinātāji - grafomāni, īpaši attiecināms uz nobarojušos Aivaru ar smirdekļa muti no Daugavpils.

Atbildēt

Neaizmirsti

14.07.2022. 13:59

»

Mēs neesam lielvalsts, kā Ukraina

Nevaram daudz ko atļauties, ko viņi var. Jūtamies apdraudēti- un nav nekādas vajadzības iedziļināties "krievu" kompleksos


ka Ukrainā ir tikai 17% krievu, bet Latvijā 40+%. Vēl Ukrainā liela daļa ukraiņu domā ka ir krievi, jo agrāk tas bija izdevīgi, bet Latvijā ir mākslīgi ievesti okupanti, lai pārkrievotu un iznīcinātu mūsu etnosu kā tādu. Tāda ir okupācijas pamatjēga, jo citādi okupācijai nebūtu nozīmes.

Atbildēt

Kādēļ latviešiem jājūtas atbildīgiem

14.07.2022. 13:53

par to, ka krieviem nepatīk Latvijā dzīvot?

Atbildēt

IM

14.07.2022. 13:37

»

Dienas anekdote

Krievs grib asimilēties !!! Krievs var asimilēties piecreiz dienā un notēlot kādu tautību vien vajag, lai tikai varētu parazitēt uz citu tautu rēķina


Gribēt protams ka viņš negrib. Bet iemāci krievam latviešu valodu un kultūru un viņš vairs no tā šķirties negribēs. Negribēs līdzko sapratīs ka ir garīgi un kulturāli bagāts krievs salīdzinot ar parastu krievu. Tas darbojas. Ne jau par velti latviešiem tik daudz krievisku uzvārdu.

Atbildēt

Feiss

14.07.2022. 13:27

Kā jau parasti- diskutēsim virtuvē un tramvajā! Te pat komentēt ir lieki- mēs visi kaut kā jūtamies!

Atbildēt

Mēs neesam lielvalsts, kā Ukraina

14.07.2022. 13:10

Nevaram daudz ko atļauties, ko viņi var. Jūtamies apdraudēti- un nav nekādas vajadzības iedziļināties "krievu" kompleksos.
Arestovičs teica, ka gluži pieņemami ir 10 000 lietas par dzimtenes nodevību 40 000 000 sabiedrībai. Cik būtu Latvijā?

Atbildēt

fakts

14.07.2022. 13:05

»

plaģiāts no tematiskās literatūras

Romanovi kā reiz bija ilggadīga monarhu dinastija cariskajā Krievijā. Pēc dažām versijām, boļševiku veiktās apšaušanas rezultātā esot izdzīvojusi vienīgi Anastasija, kura vēlāk it kā dzīvoja Juglā un strādāja buhaltērijā


Gotorpas Goldšteini Romanovi Maltas ordeņa imperatoru dinastija (nevis cara dinastija).Stāsts par Romanovu noslepkavošanu ir kārtējais Ļeņuna baļķis.Romanovi ir vienpersoniski FRS īpašnieki.

Atbildēt

plaģiāts no tematiskās literatūras

14.07.2022. 12:57

»

Apmierinātais

Uzvārds Romanova, par raksta autori izsaka visu, торгашка (tirgoņu dzimta ) kārtējā pārdevēja kura tāda pat kā Vēdemane, maino kažoku kur un kä izdevīgāk, pēc apstākļiem


Romanovi kā reiz bija ilggadīga monarhu dinastija cariskajā Krievijā. Pēc dažām versijām, boļševiku veiktās apšaušanas rezultātā esot izdzīvojusi vienīgi Anastasija, kura vēlāk it kā dzīvoja Juglā un strādāja buhaltērijā.

Atbildēt

VB

14.07.2022. 12:27

»

latviski runājošie okupanti

Valoda ir tikai viens no rusko jazičnij, jeb "vates" balstiem. Pārējās īpašības veidojas pateicoties valodai no kā veidojas ruskiju mentalitāte. Kamēr tiesiski nav izbeigta okupācija, krievu valoda būs un paliks okupantu valoda, bet okupanti, neatkarīgi no izmantotās valodas, tautības, ādas krāsas un...


A Tu, kā es piem., pacenties paņemt no tās valodas to labāko tikai un nenožēlosi. Tāpat neticu, ka daudzi te lasīs Hēgeli, Kantu utt. orģinālvalodās, bet krieviski tas viss sen pārtulkots normālā kvalitātē (lielvalsts taču), kas latviski nekad nebūs pieejami, jo esam par mazu šim tirgum... Un tad, uz priekšu, ejam tāļāk, parunāsim par kultūras atšķirībām starp normāliem krieviem / okupantiem, ja gribi, un mums pašiem.
PS
Uz vati tas, protams, neattiecas, bet, tici, tāda pati vate ir arī starp angliski runājošiem - pat varbūt vēl vairāk - ko nu?.

Atbildēt

west

14.07.2022. 12:09

»

P.

Neceriet, ka «latviešu nacionālisti» Jūs iemīlēs. Viņi nīst visus, pirmām kārtām jau latviešus


Latviešu "nacionālisti" nīst tikai "krievu okupantus" un viņu pretīgās atvases- deģenerātus daudzās baaudzēs!
Rašistus, pasaules pretīgākos mēslus.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: