Menu
Pilnā versija
Foto

Vēstule latviešiem

Vladislava Romanova, krievvalodīgā latviete · 14.07.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AG

14.07.2022. 11:39

PSIHI LATVIJAI GAN NAV VAJADZĪGI !!!

Atbildēt

latviski runājošie okupanti

14.07.2022. 11:33

Valoda ir tikai viens no rusko jazičnij, jeb "vates" balstiem. Pārējās īpašības veidojas pateicoties valodai no kā veidojas ruskiju mentalitāte. Kamēr tiesiski nav izbeigta okupācija, krievu valoda būs un paliks okupantu valoda, bet okupanti, neatkarīgi no izmantotās valodas, tautības, ādas krāsas un dzimuma, būs tikai okupanti.

Atbildēt

Apjukums

14.07.2022. 11:32

»

aa

velti ceri, latvieši ir stipra tauta, ir un būs vēl ilgi


Kurus tu uzskati par latviešiem, vai tos zviedr-däņ-poļ-vāc-žīdu krustojumus kuri nolej ar mėsliem katru īstu, tïrasiņu Latvieti, kurš savas Saknes zin vismaz 300 gadu senatnes dzīlēs !!!!!

Atbildēt

a

14.07.2022. 11:08

»

Lasītājs

Vašingtonai nav vajadzīgs nekāds cilvēcīgais nacionālisms un nevienā valstī pasaulē, tiem vajadzīgs nacisms, lai varētu dabūt lētus energoresursus...


jocīga doma, kurš tad izstumj kultūru, kas krieviem jau tā ir maz, bet tas par zemāko šķiru- interesanta doma

Atbildēt

Patiesība

14.07.2022. 11:01

»

Viss

Viss būs labi Izkristalizējas vate, nosēdumi būs labi redzami


Žīdi vienmēr integrējās visur, raksta autore to pierāda bez kompromisiem.

Atbildēt

Apmierinātais

14.07.2022. 10:56

Uzvārds Romanova, par raksta autori izsaka visu, торгашка (tirgoņu dzimta ) kārtējā pārdevēja kura tāda pat kā Vēdemane, maino kažoku kur un kä izdevīgāk, pēc apstākļiem.

Atbildēt

viss tas ir

14.07.2022. 10:39

pupu mizas, nāks ziema , sāksies , vai visdrīzāk nesāksies apkures sezona un slimīgā rusofobija mazināsies . lūdz tam gan jāpaspēj pieminekļus noārdīt , kuri, izrādās vainīgi visās mūsu nelaimēs, cerams , ka lūdz kapu atsākšanai nenonāksim līdz ziemai !

Atbildēt

patiesībā

14.07.2022. 10:29

»

Viss

Viss būs labi Izkristalizējas vate, nosēdumi būs labi redzami


ir sacīts: "Labāk tikt ienīstam par uzticamību, nekā tikt nicinātam un nolinčotam par nodevību."

Atbildēt

PIETIEK pļūtīt šķidru

14.07.2022. 10:16

»

Žulis

Ja šis raksts ir patiess šīs sievietes izjūtu un domu atspulgs, tad visu cieņu...kāp nost no poda. un neaizmirsti noraut ūdeni.

Atbildēt

Lasītājs

14.07.2022. 09:59

Vašingtonai nav vajadzīgs nekāds cilvēcīgais nacionālisms un nevienā valstī pasaulē, tiem vajadzīgs nacisms, lai varētu dabūt lētus energoresursus.
Domāju, ka uzskats, kad kapitālisms pāriet nākošajā savas attīstības fāzē nacismā ir viss pareizākais.
Amerikāņi ir ļoti praktiski cilvēki un viņiem ir apnicis muļķoties ar visādiem izdomājumiem, lai izskatītos par demokrātijas nesējiem, valstīs kurās ir nafta un citi viņiem vajadzīgie derīgie izrakteņi.
Pret visu to ir Krievija, tāpēc krievus, krievu valodu, krievu mākslu, kultūru no visurienes izstumj. Un ļoti vienalga, kādi kuram krievam tie uzskati, viņš ir krievs, tātad zemākas škiras cilvēks.

Atbildēt

He

14.07.2022. 09:55

Es raksta t autorei, kas sevi sauc par krievvalodīgo latvieti, kas pats par sevi ir absurds, jo latvietis nevar būt krievvalodīgs ieteiktu atskatīties vēsturē uz vāciešiem un krievu attieksmi pret viņiem kara laikā un pēc kara. Varbūt tad kaut ko labāk sapratīs un nejutīsies tik aizvainota.

Atbildēt

P.

14.07.2022. 09:43

Neceriet, ka «latviešu nacionālisti» Jūs iemīlēs. Viņi nīst visus, pirmām kārtām jau latviešus.

Atbildēt

Iz Žuļa

14.07.2022. 09:38

Citāts ,,Un tas tagad ir kļuvis par gandrīz nepārvaramu šķērsli nacionālas Latvijas atjaunošanā un faktiski reālas Latvijas kā valsts pastāvēšanā,,
Bēda jau tikai tā , ka globālie procesi un attīstības plāni nemaz neparedz citātā minētās aktivitātes . Gluži pretēji , tiek darīts viss, lai visu un visus samiksētu , haotizētu un nokancelētu. Pirms 30 gadiem varbūt varēja kaut ko atjaunot , bet tad nacionālajiem saulvežiem arī vispirms niezēja rokas restaurēt savu senču ,, stūrīti un kaktiņu,, .

Atbildēt

Mednieks

14.07.2022. 09:29

»

Žulis

Ja šis raksts ir patiess šīs sievietes izjūtu un domu atspulgs, tad visu cieņu...


Bravo - super koments! Laikam jūs neesat parasts cilvēks. Tikai šķiet nūsu nacionāļus no fašisma šķir tikai pusmilimetrs, jo kā gan citādi viņi šos 2,5 gadus krituši uz saviem tautiešiem ??? Kautkāda arāju reinkarnācija, apkost visus, kas nav viņu barā. Viņi var veiksmīgi veidot partiju "Vilki".

Atbildēt

He

14.07.2022. 09:28

»

Patiesais

Tas, ko Jūs uzrakstījāt ir skaisti, bet sapratne ir priekš naiviem cilvēkiem...


Taisnība un ar galējo nacionālismu kas faktiski būs šovinisms, būsim grāvi. Bet pilnība noliedzot nacionālismu vispār arī būsim grāvi, tikai ceļa pretējās puses grāvī.

Atbildēt

Patiesais

14.07.2022. 09:19

»

Žulis

Ja šis raksts ir patiess šīs sievietes izjūtu un domu atspulgs, tad visu cieņu...


Tas, ko Jūs uzrakstījāt ir skaisti, bet sapratne ir priekš naiviem cilvēkiem.

Ir jāredz būtība. Nacionālismam ir pakāpes. nacionālisms, ko Jūs aprakstat ir romantiskai jeb pareizais nacionālisms. TAS IR SKAISTS. Bet praksē šis skaistais nacionālsims strauji pāraug tīrā nacionālismā, kad tiek izceltas grupas uzskatu pārākums, tad mērēni agresīvā, pēc tam agresīvā un pēdējā stadija jeb pakāpe ir fašisms. Pāŗeju robežas ir tik trauslas, ka stadijas esamību ierauga tad, kad sabiedrība tajā pilnā mērā darbojas. Lūk kāda nelaime ir nacionālismam. Tāpēc tas ir jāregulē , bet izdarīt nav viegli.

Atbildēt

He

14.07.2022. 09:13

Nabaga krievi. Vieni palikuši impēriski šovinistiskās domāšanas varā ar visu no sekojošu, bet otriem galvā un vērtības pilnīgs haoss mēģinot apvienot nesavienojamo. Vajadzētu pažēlot, bet kaut kā roka neceļas.
P.s. Es šeit nerunāju par latviešiem, kur arī problēma problēmas galā.

Atbildēt

valsts valstī

14.07.2022. 09:11

»

Šai krievietei

Paldies par rakstu, es domāju lidzīgi, mums nav pretrunu, nekur...


Jūsu komentārs pupu mizas,latgalē cilvēki jau gadu desmitiem tā izdzīvo, un reti kurš dodas nāvē. Jo dzīvo par spīti valdošajiem.

Atbildēt

Patiesais

14.07.2022. 09:05

»

IM

Tā nav integrācija. Tā ir asimilācija, labprātīga asimilācija. Dotajos apstākļos viena daļa krievu labprātīgi vēlas asimilēties par latviešiem jo ja krievs asimilējas par latvieti tad tas viņam ir tikai ieguvums, garīgās bagātības ziņā. Krieviskais cilvēkā jau nekur nepazūd bet pamazām paliek apakšā...


Ar garīgo bagātību latvietis daudz nevar lepoties. Teātra izrādes pliekanas, līteratūra vāja, dziesmu un deju svētki vairs īpaši neizceļas, taustas dziesmas arviem mazāk tiek dziedātas,estrāde nav klausāma, zinātne stagnē,politikā un ekonomikā ir daudz haosa,
aktīvu kultūras darbinieku un dalībnieku maz. kas ir palicis? Vēl arvien ir daļa latviešu, kas labā nozīmē izceļas ar savu darba prasmi, bet arī ir lieli robi. Tā kā,- tā ir kā ir, nu kā visur.

Atbildēt

Žulis

14.07.2022. 09:04

Ja šis raksts ir patiess šīs sievietes izjūtu un domu atspulgs, tad visu cieņu.
Mazliet gribu pakomentēt nacionālo attiecību problēmu Latvijā. Šī problēma tika mākslīgi radīta tajā brīdī, kad tā sauktā Latvijas valdība noziedzīgi atteicās no deokupācijas un dekolonizācijas procedūras Latvijā. Ja šī procedūra būtu notikusi, šodien Latvijā dzīvotu vienota pilsoniska sabiedrība. Ir jāsaprot, ka deokupācija un dekolonizācija nenozīmē cilvēku varmācīgu lādēšanu lopu vagonos, kā to attēlo demagogi. Tā vienkārši katram cilvēkam dod izvēli vai nu izpildīt nepieciešamās formalitātes, kļūt par lojālu Latvijas pilsoni un pieņemt šajā valstī valdošos likumus un kārtību, vai arī atstāt šo valsti. Kāpēc šī procedūra netika veikta? Tāpēc, ka zināmām aprindām nebija izdevīgi, ka šeit veidojas vienota pilsoniska sabiedrība. Kurām aprindām? Tām, kuras šodien uz valsts izzagšanas un tautas aplaupīšanas rēķina ir iedzīvojušās bagātībā.
Vēl daži vārdi par nacionālismu un nacionālistiem. Nacionālisms ir pati miermīlīgākā ideoloģija, kas balstās uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību. Īstam nacionālistam nav naida pret citām tautām. (Ja tu mīli savu ģimeni, tas taču nenozīmē, ka tu ienīsti citas ģimenes.) Nacionālistam, atšķirībā no nacista nav nekādas vēlmes iekarot svešas zemes un paverdzināt citas tautas. Nacionālists, atšķirībā no nacista, citas tautas neuzskata par kaut ko mazvērtīgāku vai zemāku par savu tautu. Taču nacionālists vienmēr nesamierināmi cīnīsies pret visu to, kas apdraud viņa tautu un Tēvzemi. (Ja tu mīli savu ģimeni, tu taču cīnīsies pret visu, kas to apdraud) Tai skaitā arī pret tiem, kuri iebraukuši Latvijā un vēlas šeit ieviest savu kārtību, būt noteicēji vai iegūt šeit kādas savas privilēģijas.
Secinājums ir vienkāršs. Latviešu nacionālistiem nav un nevar būt nekāda naida pret šeit dzīvojošiem, Latvijas valstij un latviešu tautai lojāliem cittautiešiem. Turpretim ar Latvijas valstij un latviešu tautai naidīgām personām nacionālistiem vienmēr būs nesamierināma cīņa, pat ja šīs personas nāk no pašu latviešu vidus.
Kāpēc, tad šodien tik uzkrītoši publiskajā telpā naids un nosodījums pret Krievijas nelietīgo agresiju, tiek reducēts uz naidu pret visu krievu tautu? Tāpēc, ka kādam tas ir vajadzīgi un izdevīgi. Vispirms jau pašam kremlim, kuram ir svarīgi, lai ārzemēs dzīvojošie krievi izjustu pret sevi vērstu sabiedrības naidīgumu, jo tas būtu būtisks faktors, kas rosinātu šos cilvēkus kremli redzēt kā savu atbrīvotāju un aizstāvi, nevis kļūt par tā agresijas nosodītājiem un pretiniekiem. Krievija savu plānus ir publiski atklājusi un tie ir impērijas vai vismaz PSRS atjaunošana bijušajās robežās. Skaidrs, ka priekš šādiem mērķiem ārvalstīs dzīvojošo krievu atbalsts ir ļoti būtisks.
Kas ir tie, kas šodien publiskajā telpā visos iespējamos veidos aplamā krievus kā tautu? Tie ir vai nu algoti provokatori, vai arī propagandas apstulboti cilvēki, kas šai naidīgajai propagandai noticējuši. Un ir jāspēj atšķirt tie naida un dusmu pilnie izteikumi, kas pamatoti ir veltīti šeit dzīvojošiem mūsu tautas un valsts ienaidniekiem no tiem, kas demagoģiski vērsti pret krieviem kā tautu.
Visbeidzot par tā sauktajiem "nacionāļiem", kuri mums tur Saeimā sēž. Ir jāsaprot, ka piederību nacionālistiem nosaka cilvēka darbi (rīcība), nevis skaisti vārdi (tukšas runas). No šī viedokļa vērtējot, tur nav neviena nacionālista, ir tikai viena varas partija, kas izmanto nacionālus saukļus, lai maldinātu cilvēkus, zvejotu sev balsis un varētu būt "pie siles". Esot valdības koalīcijā, šie cilvēki ir līdzvainīgi visu tautai un valstij kaitējošo likumu un lēmumu pieņemšanā, visā pret latviešu tautu un šeit dzīvojošajiem cittautiešiem veiktajā ekonomiskajā genocīdā. Šo "nacionāļu" darbošanās rezultātā nacionālisma idejas ir deskreditētas gan latviešu, gan šeit dzīvojošo cittautiešu apzinā. Un tas tagad ir kļuvis par gandrīz nepārvaramu šķērsli nacionālas Latvijas atjaunošanā un faktiski reālas Latvijas kā valsts pastāvēšanā.

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

14.07.2022. 09:03

Tātad - atliksim malā propagandistus un troļļus, bet ko ir izpētījuši zinātnieki un pavēstījuši tvnet rubrikā: "LATVIJĀ Pētījums: Vairākums Latvijas krievvalodīgo pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā nepauž atbalstu nevienai no pusēm".
Vēl vairāk - "zinātnieki atraduši pazīmes, kā nošķirt patriotismu no nacionālisma. Izrādās, jo vairāk cilvēkā nacionālisma, jo zemāka viņa uzticība valdībai. Pandēmijas laikā patrioti labprātāk devās vakcinēties un ievēroja ierobežojumus, bet nacionālisti – tos apšaubīja."
"Nacionālistus izdalīja pēc lielākas vēlmes savu nāciju uzskatīt par labāku par citām, noslēgtību pret citām nācijām, atbalstu tam, ka valsts etniskajam vairākumam vienmēr ir jābūt lielākām politiskajām tiesībām."[zinas.tv3.lv]

Atbildēt

IM

14.07.2022. 08:51

»

Patiesais

Pēc dabas latvieties nav sūdainis.Apmēram 65 % latviešu labprāt sadzīvotu ar krieviem un labprāt runātu krievu valodā. Bet pie varas ir ļoti stipra un viltīga nacionāļu grupa, kura māk veikli iebaidīt tos latviešus, kuri labprāt komunicētu ar krieviem, un ne tikai Latvijā. Tāpēc šie latvieši ir atturīgi...


65% no latviešiem sarunā ar krieviem, tā vietā lai runātu latviski, pāriet uz krievu valodu tikai tāpēc ka nevēlas krievam mācīt latviešu valodu bet gan labprātāk pats izvēlas pamācīties krievu valodu. Savtīgums rullē.

Atbildēt

IM

14.07.2022. 08:43

Tā nav integrācija. Tā ir asimilācija, labprātīga asimilācija. Dotajos apstākļos viena daļa krievu labprātīgi vēlas asimilēties par latviešiem jo ja krievs asimilējas par latvieti tad tas viņam ir tikai ieguvums, garīgās bagātības ziņā. Krieviskais cilvēkā jau nekur nepazūd bet pamazām paliek apakšā. Pāri tam nāk latviskais ieguvums. Un kurš cilvēks gan negrib būt bagāts garīgi. Būt bagātam ir šīs asimilācijas dzinulis. Reizē tas ir arī latviešu tautas izdzīvošanas jautājums jo asimilējies latvietis būs daudz pārliecinātāks latvietis nekā iedzimts latvietis. Ja iedzimtajam latvietim zaudēt latvisku vidi nozīmē neko nezaudējot no savas garīgās bagātības dzīvot apspiestībā, tad asimilētam latvietim latviskas vides zaudēšana jau var nozīmēt latvietības zaudēšanu, un līdz ar to garīgu atpakaļ nabadzināšanos.

Atbildēt

Patiesais

14.07.2022. 08:14

»

Taisnīgais

Lej, lej un atstāj puķītēm arī! 65% latviešu labprāt runātu ar krieviem krievu valodā?! Varbūt beidzot tie n- tie procenti krievu iemācītos runāt latviski? Un tie , kas runā "maisiņš vaig" līmenī, uzlabotu savas valodas prasmes


Par runāšanu latviešu valodā vispār nevar būt nekāda runa. Katram ne latvietim ir jāmāk runāt latviešu valodā perfekti vai tuvu tam.

Runa ir par ko citu. Uzmanīgi Vēlreiz izlasi manu komentāru, un , apstājies uz īsu brīdi, un tad padomā, kas ir uzrakstīts, varbūt sapratīsi.

Atbildēt

KKK

14.07.2022. 07:39

»

Šai krievietei

Paldies par rakstu, es domāju lidzīgi, mums nav pretrunu, nekur...


Šķiet, ka viegli nomirt būs privilēģija.

Atbildēt

Taisnīgais

14.07.2022. 07:36

»

Patiesais

Pēc dabas latvieties nav sūdainis.Apmēram 65 % latviešu labprāt sadzīvotu ar krieviem un labprāt runātu krievu valodā. Bet pie varas ir ļoti stipra un viltīga nacionāļu grupa, kura māk veikli iebaidīt tos latviešus, kuri labprāt komunicētu ar krieviem, un ne tikai Latvijā. Tāpēc šie latvieši ir atturīgi...


Lej, lej un atstāj puķītēm arī! 65% latviešu labprāt runātu ar krieviem krievu valodā?! Varbūt beidzot tie n- tie procenti krievu iemācītos runāt latviski? Un tie , kas runā "maisiņš vaig" līmenī, uzlabotu savas valodas prasmes?

Atbildēt

Kriksis

14.07.2022. 07:20

Man jau liekas, ka ikdienas saskarsmē latvieši pilnīgi normāli izturas pret mūsējiem krieviem. Vienkārši pašlaik publiskajā informācijas telpā aktīvi izpaužas saujiņa agresīvu indivīdu. Es redzu, ka man apkārt dzīvojošos krievus visā šī situācija padara stresainus.

Atbildēt

VB

14.07.2022. 07:20

Autorei: neej vairs pie tā psihologa, nerunā un netiecies ar to "vati", tiecies ar normāliem latviešsiem, krieviem, angļiem, vāciešiem etc, domā optimistiskāk , raksti līdzīgus raxtus, strāda ko un būs ok. Drusku var palīdzēt alkohols, bet tam Tu par jaunu, jo var pierast,tā kā, vnk. dzīvo tik uz priekšu un viss!

Atbildēt

Apokalipses jātniekam

14.07.2022. 07:17

»

Šai krievietei

Paldies par rakstu, es domāju lidzīgi, mums nav pretrunu, nekur...


Atkal piesārņo ēteru ar saviem murgiem. Dodies tak vienreiz uz savu laimīgo zemi, ko te visu laiku gaudo kā vilks uz mēnesi!

Atbildēt

Patiesais

14.07.2022. 07:14

Pēc dabas latvieties nav sūdainis.Apmēram 65 % latviešu labprāt sadzīvotu ar krieviem un labprāt runātu krievu valodā. Bet pie varas ir ļoti stipra un viltīga nacionāļu grupa, kura māk veikli iebaidīt tos latviešus, kuri labprāt komunicētu ar krieviem, un ne tikai Latvijā. Tāpēc šie latvieši ir atturīgi pret krieviem. Tādēļ vārdi "okupants", "krievuška", "vatņiks", "putinists" uc., skanēs tik ilgi, kamēr pie varas būs krievus neierodzošās partijas. Starp citu viņiem šie apzīmējumi- "okupants", un tt.- ir tas pats, kas sliktajiem krieviem lamu vārdi -"bļjadj","nahuj", "p...da", utt. Gan vieni, gan otri ar vienādu baudu lieto "savus" apzīmējumus.

Kāda izeja? Veidot partijas, kuru programmas un praktiskais darbs neveidos nepatiku pret krieviem, un kuru programmu izpildījums dos ekonomisko stabilitāti visām iedzīvotāju grupām Latvijā. Proti, programmaām ir jābūt pārākma par nacionālu programmām.

Piebildīšu, ka diemžēl latvieši vairs nekādā veidā neatražo sevi. Ir pārprasta globalizācija, un latvieši sevi tajā iznīcina.

Un tādēl, paredzu, ka politiskais un ekonomiskais haoss Latvijā turpināsies. Savstarpējais niknums tikai pieaugs.

Atbildēt

iz teksta

14.07.2022. 07:08

Tās ir dusmas par Latvijas vati, kas, šķiet, ar katru dienu krīt zemāk un zemāk.
Latvijas vate...Par valsti šo veidojumu nu nekādīgi nevar nosaukt,vate ir labs epitets.
Tie kas šķiro Cilvēkus pēc tautības var droši iet pakārties,to eksistencei uz Zemes nav pamata.

Atbildēt

Haralds Kalns

14.07.2022. 07:01

Visu tautu, krievu (ne par ko) nīdēji, žīdu un Latvijas nodevēju dirslaižas- SAVIENOJIETIES! Lai dzīvo zirgs un zvirbulis-tad sētniekam būs darbs.

Atbildēt

Šai krievietei

14.07.2022. 06:53

Paldies par rakstu, es domāju lidzīgi, mums nav pretrunu, nekur ...
Rudenī sāksies elle, medicīniskais bioterors kompleksā ar eonomisko kolapsu iedzīs stūrī visus, arī pārliecinātos vakserus un fundamentļos nacionālistus. Man šķiet, tas, ko sauc par valstiskumu - beigs pastāvēt.
Šķiet vēl ļaunāk, mēs visi mirsim. neprāta cena būs nāve.

Atbildēt

Okupantiem

14.07.2022. 06:52

»

Derdz

Iesūdz dievu tiesa par to ko radījis mūs visus jeb drīzāk paši sev esam problema


...Dieva tiesu!...Aiz robežas, ko sauc par Nāvi, viss vēl tikai sāksies!....Tēvu grēki, piemeklēs bērnus līdz 7 augumam!....Atkārto, Tev nebūs nokaut, maita!

Atbildēt

Derdz

14.07.2022. 06:49

»

Vienkārši

...Apriebies, tas Krievu jautajums


Iesūdz dievu tiesa par to ko radījis mūs visus jeb drīzāk paši sev esam problema

Atbildēt

Viss

14.07.2022. 06:33

Viss būs labi Izkristalizējas vate, nosēdumi būs labi redzami....
Bet diemžēl rusņa ir mūžīgs drauds! 110x pierādīts.
Tā kā labāk identificēties kā latviete un dzīvot harmonijā...vai arī skaldīt matus par nieka problēmām

Atbildēt

Kam vajag psihologu

14.07.2022. 06:28

Domāju, ka psihologs pirmkārt vajadzīgs ļoti daudziem latviešiem, jo viņi grauž ne tikai krievus, bet pilnīgi visu, kam var tikt klāt, sākot jau no pašiem latviešiem... Faktiski raksta vēstījums ir tāds, ka latvieši spēj tikai atbaidīt, un secinajums ir: latiši tupije. Domāju, ka pasi latvieši, kas nav propagandas apstulboti, redz, ka šo tautu vairs neglābs nekas.

Atbildēt

Vienkārši

14.07.2022. 06:06

...Apriebies, tas Krievu jautajums!

Atbildēt

pisies atpakaļ, uz savu Mātzemi!

14.07.2022. 06:03

...Gribi palikt Latvijā, mācies latviešu valodu!

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: