Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

janka

10.09.2015. 09:32

»

L.Grantiņš LRTT

Tā ir visīstākā demogoģija, ko tu bazūnē, kaut arī taisnība tajā ir ap 90%. Nevēlos tev rakstīt izsmeļošu attbildi, tikai piemetināšu:ļaunajam ir viena laba īpašība, ka tas pie pirmās iespējas aprij otru tādu pašu. Tad darīsim tā, lai viņi viens otru aprij.Panāksim kaut vai tādu taisnību, kāda ir Vācijā...


Kādreiz gribēju caur ts.tiesībsargiem panākt taisnību.Izrādijas ka viņiem ir gluži citas funkcijas.Vēl jau ir arī ts.Veselības Inspekcija,kura nodarbojas ar sūdzibnieku utilizēšanu.Pēc kontakta ar šo iestādījumu esmu zaudējis iespēju saņemt ārstēšanu.Cilvēktiesību birojs un veselības inspekcija mūsu valstī ir represīvas iestādes un kalpo varas interesēm.

Atbildēt

OXO-Nogurusajam

09.09.2015. 21:06

Helsinki 86 partapa partija LNNK un taja politiskaja silite paradijas VDK inspireta TB kuras vaditajs bija izgitibas ministris kurs viegli vareja pariet visas skolas latviesu valoda [nu nesanaca]-tieslitu ministris ir no ta pasa iesaukuma.

Atbildēt

>>L.Gr.

09.09.2015. 08:59

Es saviem "piesmējējiem" piesolīju elli pēc nāves :-) Pēc tam izlasīju, ka Dante rīkojies līdzīgi - viņš savus vajātājus aizsūtījis uz elli savā "Dievišķajā komēdijā".

Atbildēt

>>L.Gr.

08.09.2015. 21:58

Paldies. Tos Jūsu piespriestos ASM varētu pārprast kā linča tiesu, bet visādā ziņā jūsu arests šo to izgaismoja.Arī to, ka prese var uzbrukt vienam cilvēkam(kā man) vai pilnīgi noklusēt (kā Jums).

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 20:08

»

>>L.Gr.

Interesanti, vai Vācijas prese publicēja Jūsu gadījumu? Kāds anglis teica, ka viņu mediji nav labāki par mūsējiem, laiž tikai valdības propagandu


Nelitība neizpalika, kaut gan vēlāk privāti atvainojās. Viņi bija zvanījušu uz Latviešu Centru Minsterē, kur centra pārstāvji mani vāciešiem nodēvēja par ultra-nacionālistu, tā sevi pilnīgi atklājot, ka ir saistīti ar KGB, tieši tā, kā sacīja vecie Vanagi. Centrā ir divi cilvēki, kuriem varēja laikraksts jautāt. Visiem latviešiem, kuri ir pabijuši Centrā, tos pazīst. Tuvākā laikā es par šo gadījumu ziņošu drošības iestādēm. Čeka ir sagrauzusi visu emigrāciju. Lūk raksts:http://www.wn.de/Muenster/2062976-Linards-Grantins-war-Helsinki-Aktivist-Aktivist-aus-Muenster-in-Lettland-verhaftet

Atbildēt

>>L.Gr.

08.09.2015. 18:53

Interesanti, vai Vācijas prese publicēja Jūsu gadījumu? Kāds anglis teica, ka viņu mediji nav labāki par mūsējiem, laiž tikai valdības propagandu.

Atbildēt

08.09.2015. 14:53

»


Ziedojiet L.Grantiņam, lai var no Latvijas budžeta ECT piespriest kompensāciju.

Atbildēt

Gamonis

08.09.2015. 12:34

Nav saprotams, kāpēc Seile vēl joprojām tur ministrijā tādus stagnātus kā Kiopa? Ne jau par čekas maisiem runa, bet par totālu nekompetenci.
Nav saprotams, kāpēc Latvijas Universitāte vispār ielaižās ar tādiem kā Kiopa.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 11:23

»


Tā ir visīstākā demogoģija, ko tu bazūnē, kaut arī taisnība tajā ir ap 90%. Nevēlos tev rakstīt izsmeļošu attbildi, tikai piemetināšu:ļaunajam ir viena laba īpašība, ka tas pie pirmās iespējas aprij otru tādu pašu. Tad darīsim tā, lai viņi viens otru aprij.Panāksim kaut vai tādu taisnību, kāda ir Vācijā... .Šī pasaule perfekta nekad nekļūs, jo mēs paši neesam perekti.--------Tikko saņēmu dokumentus no Latvijas: ko sacījis tiesībsargs Jansons par mūs tikšanos Rīgas Centrālcietumā. Tā ir vienkārši ārprāta galējā izpausme- šizofrēnija. Precīzi manis sacītais,tikai pilnīgi otrādi. Es vēl neesmu atjēdzies, ka to var veikt kāds, kurš sevi uzskata par cilvēku.... .Publicēšu arī tribunālā.

Atbildēt

Nogurušais

08.09.2015. 09:29

Pietiek varētu apkopot sarakstu ar visiem, kas bremzē čekas maisu atvēršanu. Piemēram, Rasnačs šo pasākumu torpedēt pacenties pat vairākkārt. Var tikai minēt, kura intereses viņš pārstāv.
Skumjš fakts, ka ietekmīgajos amatos vēl joprojām ir cilvēki, kuri pārstāv Čekas intereses un mēs neesam spējuši tikt no tiem vaļā.
Kaut kā pēdējā laikā arvien vairāk no ārzemju avotiem var dzirdēt, ka no Padomju republikām tikai divas ir spējušas atbrīvoties no Padomju pārvaldes - divas Baltijas valstis, bet starp tām nav Latvija.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 08:47

Šodienas Latvijā valda visīstākā bijušo čekistu- slepkavu mafija, kas pilda Maskavas direktīvas. Jebkurš tiks iznīcināts, ja ķersies pie lietas būtības. Par šīm lietām ir personīgi jāinformē vadošo ES,ASV un NATO vadītāji, jo Latvija ir visīstākais Trojas "lops" ES un NATO. Nebūs brīnums, ja tāds Kangeris un Lapsa izlēks pa desmita stāva logu vai tiks no "lapsenēm" sadzelts.-----------Dievs,palīdzi mums tikt vaļā no šiem sātana izdzimumiem !" Šeit mani piedzīvojumi ar tiem: http://tautastribunals.eu/?p=28097

Atbildēt

08.09.2015. 08:39

»

skumjais

Raksts apliecina ka joprojām ir cilvēki(grupa),kuri vēlas noteikt kas un kā ir jādara...


Straujuma : " Atbilde netiks sniegta". Tā būtu pareizi. Un viņai par to nekas.Tiesiskās obstrukcijas aizliegums izskatīt lietu pēc būtības būs tukša skaņā, vai ar likumu vai līgumu neatrisinātu. Tas ir paņēmiens, kā atbrīvoties no liekēžiem izglītības sistēmā.

Ja jau pieļāvāt, god. zintnieki, cepoties savās pannās, ka Latvija novesta līdz kliņķim, tad esiet solidāri un dalieties ar mums pārējiem nabadzībā un atpalicībā. Prasiet I.Godmanim, kas izslēdza Latvijai gaismu tuneļa galā.

Atbildēt

skumjais

08.09.2015. 08:01

Raksts apliecina ka joprojām ir cilvēki(grupa),kuri vēlas noteikt kas un kā ir jādara!
Cīņa par ietekmes sfēras sadalīšanu turpinās un paliek neatbildēts:
KURŠ IR REŽISORS UN KĀDUS MĒRĶUS VĒLAS REALIZĒT?
Vai slēpjoties zem komisijas darba nenotiks mēģinājums pretnostatīt sabiedrības locekļus?
Vai šis neizskatās pēc "troļļu"gājiena lai pildītu hibrīdkaru citas valsts interesēs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: