Menu
Pilnā versija
Foto

Vēstule zviedru meitenei Grētai

Valters Korālis* · 16.03.2019. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valters

25.09.2019. 07:44

Varbūt ieklausāmies kā meitene PATI savas runas ievadā izrunā savu vārdu? :) Ak, latvieši, kas reiz bijām kārkļvācieši, tad kārkļkrievi un kārkļskandināvi... https://www.youtube.com/watch?v 2ToRUiTHy5o&t 2s

Atbildēt

tiesi

19.03.2019. 12:27

Žēl ka augstu vīru politisko spēļu marionetes kļūst bērni, kas ir emocionāli, enerģijas pārpilni un maksimālisti, bet kuriem diemžēl nav pilnīgi nekādas izpratnes par to, kas notiek šo politisko spēļu aizsegā. Lielie vīri vienmēr ir darījuši un bīdījuši lietas ar citu rokām un bērni diemžēl ir vispateicīgākais materiāls. Attiecībā par Latviju un latviešiem - Latvija mosties un iztaisno muguru!

Atbildēt

Iespējams ,

19.03.2019. 10:46

ka grietu maršēšana radīta kā atsvars dzeltenajām vestēm, kas iesākumā radās kā protests pret kārtējo ekonodokli.

Atbildēt

Ainars

19.03.2019. 00:10

Un vēl viens novērojums.

Miskastes maisu iznesu ~ reizi trīs dienās. Kas pārsteidz - konteiners tūlīt pēc izvešanas čakli pildās ar plastmasas iesaiņojumu, lētām, vienreiz (nu labi, mēnesi) lietojamām plastmasas precēm u.c. mēsliem. Varbūt pareizāk rūpēs par dabu būtu nepirkt dažādus mēslus? Un lietot lietas, kamēr tās pilda savu funkciju, nevis kamēr tās ir topā / modernas / trendīgas?
PS - vai kāds zin, kāda atkritumu masa rodas, lai saražotu vienu mobilā telefona akumulatoru?

Atbildēt

Ainars

18.03.2019. 23:58

Padomājiet par dažiem paradoksiem:
1) Mūsu mēdiji ceļ debesīs skolniekus, kuri "dodas cīņā" par ekoloģiju. Ir jau labi, attieksmi vajag paust. Tikai cik viņiem ir informācijas? Cik koku viņi iestādījuši? Cik plastmasas trauku dienā izmanto? (Un vai to visu nevirza "klimata bizness", nu tāds kā OIK ver.2?) Bet vispār - skolnieku maršs ir SUPER
2) Likumprojekts, ka medībās šaut varēs jaunietis no 16 gadiem ir brrriesmīgs. Bez komentāriem.

Jautājums - vai bīstamāks ir cilvēks, kurš ir iemācīts čakli doties maršēt par cēlu mērķi (nu, āriešu pārākums, gaišā komunisma nākotne etc.etc.) vai tāds, kurš ir iemācīts izvērtēt sava lēmuma un rīcības sekas (netrāpīsi mežakuilim .....)

Domājiet. Lūdzu. Ja spējat.

Atbildēt

eksis

18.03.2019. 15:41

Kāds sakars Grietai ar zviedru bankām, Latvijas pierobežu un vietējiem lielsaimniekiem un pārējām šeit piesauktajām bāliņu nelaimēm? Mums beidzot tomēr vajadzētu saprast, ka par to, kas šeit notiek, esam atbildīgi mēs paši. Tie bērni, kuri stājās Greitai blakus ir ļoti nobijušies no tā, ka mūsu paaudze izsaimniekos visus dabas resursus, bet nākamās paaudzes gan Zviedrijā, gan Latvijā, gan visās citās valstīs paliks pie sasistas siles. Tajos piketos nekur Swedbank reklāmas nemanīja, arī mežacirtējus ne.

Atbildēt

teikšu vēl vairāk

18.03.2019. 15:25

»

teikšu vēl vairāk

Sunītis izskrien uz skatuves, skatītājiem sirdis kūst, un sunītis pēc šova turpina savu suņuka dzīvīti. Atšķirībā no jaunizbīdītajiem komjauniešiem (atvainojos, protams, tagad ir skauti vai aktīvisti ar citu vārdu, bet nekas jau nav mainījies polittehnoloģijās), sunīša saimnieki (vai vecāki) nebūs nodrošinājuši...


(nepabeidzu teikumu). Vārdi, kas (iedveš man personīgi dusmas un domas - nu kad tas vienreiz beigsies?) liek aizvērt lappusi, izslēgt TV un atslēgties no nevērtīgās informācijas gūzmas, viens no tiek tagad ir Greta.

Atbildēt

teikšu vēl vairāk

18.03.2019. 15:20

»

enchante

raksts tiešām ir pamācošs un vēl pamācošāk ir nepīt savā rebēs iekšā bērnus, kuri vispār nejēdz lietas būtību. Kā švaks scenārists palaiž uz skatuves sunīti, lai luga pēc kaut kā izskatītos, tā šādi aktīvisti izmanto bērnus popularitātes gūšanai


Sunītis izskrien uz skatuves, skatītājiem sirdis kūst, un sunītis pēc šova turpina savu suņuka dzīvīti. Atšķirībā no jaunizbīdītajiem komjauniešiem (atvainojos, protams, tagad ir skauti vai aktīvisti ar citu vārdu, bet nekas jau nav mainījies polittehnoloģijās), sunīša saimnieki (vai vecāki) nebūs nodrošinājuši visā turpmākajā dzīvē "super-duper-pareizākā-sunīša" statusu. Lai ko tālāk darītu meitene Grieta (un gan jau ka viņa ir gudra, gan jau ka nodomi ir labi), vienmēr klāt būs "kvalitātes zīme" (atkal atvainojos- tagad ir izcilības zīmoli un kompetences utt.), sak, visjaunākais politpareizais cilvēks, ka iekustinājis masas uz labajiem darbiem, lasi, protestiem. Pamācījis mūs visus (kā mēs to paši agrāk nezinājām, ka dabu piesārņot nav labi? Labi gan, ka mums to pateica bērns/pusaudzis/jaunietis. Ironizēju.). Ir vairāki vārdi, kurus izlasot, izdzirdot vien, man personīgi iestājas "atslēgšanās, imunitāte" (lai nenonāktu otrā galējībā - vienkārši neizraisītu dusmas par to, kā rītā vakarā tiek visur virzīti un daudzināti atsevišķi "kapitālistiskie komjaunieši". Katrā ziņā, es tādā demonstrācijā, ja būtu vēl skolnieka gados, noteikti nepiedalītos jau tāpēc vien, lai ar savu piedalīšanos "klaigājoša statista, bet tomēr tikai statiska" lomā neveidotu "galmu centrālajai figūrai". Tā tas bija ar klasesbiedriem pionieriem komjauniešiem aktīvistiem, tā tas bija vēlāk ar "galvenajiem atmodistiem" un tagad nu arī ... lai nu paliek, neizteikšos....

Atbildēt

nu un

18.03.2019. 14:29

»

protams

pateicoties tādiem, kā tu koraļa reliģijbizness plaukst un zeļ


"pateicoties" tādiem četrkājainiem netīri dzelteno mēslu rakņātājiem un ostītājiem, kā tu, muļķu zemes masmēdītāju dzelteno noplūžu zombijbiznes plaukst un zeļ, bet eurolatvānijas "titulnācijas" totāli nozombētie biogaļas izstrādājumi deģenerējas par truliem lopiem.

Atbildēt

nu un

18.03.2019. 01:29

»

Vienkārši

Lai visi zin kāds malacis ir šis melnsvārcis


kāpēc tu uzskati, ka visiem vajadzētu interesēt daudzus gadus seni netīri dzelteni mēsli, pa kuriem ar slimīgi maniakālu interesi rakājies un ošņājies tu?

Atbildēt

Viltnieks

17.03.2019. 23:18

Rodas iespaids, ka liela daļa komentējošās publikas rakstu nesaprot un tāpēc iztirzā autoru.
Kas interesanti, tai muļķa meitenei, kas saklausījusies viltus ziņas un savā vientiesībā sarīkojusi akciju, no kuras nekas nemainīsies, uzradušies sekotāji. Tie sarīkojuši klimatoloģisko streiku Rīgā... No kura nekas nemainīsies.

Atbildēt

Klasika

17.03.2019. 21:32

»

Vienkārši

Lai visi zin kāds malacis ir šis melnsvārcis


absolūta! Netiek apspriesta raksta tēma , bet gan norieta autora personība ( kas ,protams, nav kristāldzidra).

Atbildēt

Vienkārši

17.03.2019. 19:23

»

nu un

kāds sakars ar raksta tēmu šiem visiem "protams" netīri dzeltenajiem kompromata atgremojumiem


Lai visi zin kāds malacis ir šis melnsvārcis

Atbildēt

TT

17.03.2019. 15:18

»

1940

Ne tikai ar tevis nosauktajiem, bet latvieši jau tik tālu apzagti un izputināti, ka pat ar vietējiem komunistiem un okupantiem nevar konkurēt, jo likumi tādu kiku pusē


Tev nav taisnība par komunistiem, jo tajos nīstajos PSRS laikos mežus stādīja, kopa, apkaroja kaitēkļus, izcirta slimos kokus, izveidoja dabas liegumus un rezervātus - sargāja un saglabāja. Tik labi saglabāja, ka tagad zviedriem ir ko laupīt!

Atbildēt

protams

17.03.2019. 12:23

»

neciešu baumotājus

Ja ir ko rakstīt, tad raksti, nevis tikai muldi un baumo


Uz jautājumu par incidentu, kura laikā mācītājs sievai salauza degunu, kad viņa nonāca slimnīcā, Korālis sarunu nodod Gunas pašai. Gunai Korāle atzīst, ka pašreizējā situācijā neredz jēgu ne tam, ja viņa šo informāciju apstiprinātu, ne tad, ja noliegtu, tomēr visbeidzot saka: "Es jums nestāstīšu, kā tas notika, bet es nevaru teikt, ka tā bija vardarbība ģimenē."

Korāļu ģimenes stāstītais vedina domāt, ka līdz iztirzāšanai Rīgā šis incidents nonāca tāpēc, ka kāds pārkāpis bikts noslēpumu un to, ko Korālis teicis kādā savā grēksūdzē, stāstījis tālāk. Daudzie gadi draudzes namā visu acu priekšā, kur katrs jebkurā laikā varēja nākt un iet, ģimeni nogurdinājuši. "Mēs esam lūguši palīdzību, lai atļauj atvaļinājumā izbraukt uz ārzemēm. Vienīgais, ko mums Virsvalde piedāvāja, tā bija iespēja pavadīt divas diennaktis Lutera akadēmijas bēniņu stāvā, kur viņiem ir istabiņa," piebilst Guna. Viņasprāt, pat labi, ka ģimene beidzot tikusi vaļā no LELB vadības "murga".

Atbildēt

protams

17.03.2019. 12:20

»

neciešu baumotājus

Ja ir ko rakstīt, tad raksti, nevis tikai muldi un baumo"Jauns, atvērts, prot interesanti stāstīt. Viņam ir tas, ko sauc par harismu. Ļoti suģestējošs un labi jūt, kad cilvēks ir vājš," Laura (vārds mainīts) raksturo Valteru Korāli, uz kura Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcas draudzi pirms vairākiem gadiem devās rast mierinājumu. Nelaimīga mīlestība, problēmas darbā, jātiek galā ar studijām… Laura nolēma iziet iesvētības mācību.

Sarunas ar mācītāju bija interesantas un, kad Korālis piedāvājis tās turpināt ārpus noteiktajiem mācības laikiem, Laura piekritusi. Solis tālāk bija tikšanās ārpus draudzes nama, vēl vēlāk mācītājs uz tikšanos nācis ar ekskluzīvu vīnu. "Nekad mūžā vairs neesmu braukusi tik lepnā mašīnā. Viņam patika ekskluzīvi vīni un siers. Rādīja telefonu un uzsvēra, ka tas pirkts par 400 latiem."

Tas viss turpinājās līdz tai vienai epizodei Gaujas krastā. "Tajā brīdī man viss sabruka. Es taču baznīcu nebiju meklējusi tāpēc!" Sarunas patiesi arī bijušas par garīgām tēmām. Laura pameta draudzi un atzīst, ka sākotnēji daudz domājusi, vai pati kaut kādā mērā nav vainīga nepatīkamajā situācijā. "Atskatoties uz to visu no šodienas - soli pa solim izstrādāts scenārijs. Korālis labi pārzina cilvēka psiholoģiju." Fotogrāfijā, kas apskatāma Korāļa personīgajā lapā internetā, viņa garos viļņainos matus papluinījis jūras vējš, vīrišķīgi sejas vaibsti. Bijušajam mācītājam šogad martā paliek 40 gadu, ģimenē aug pieci bērni.

Korālis Sv.Sīmaņa draudzi Valmierā vadīja deviņus gadus. Acīmredzot augstāk minētais mācītāja raksturojums ir par pamatu tam, ka vieni par viņu "stāv un krīt" (Laura saka - visas gados vecākās tantītes), citi sauc par tādu, kurš pats neievēro baušļos noteikto. Ja privātās dzīves pusi ignorētu (baznīca uzsver, ka arī tā mācītājam ir publiska ar virkni ētisku nosacījumu), tad kopumā Sv.Sīmaņa baznīca un skaitliski ievērojamā draudze pēdējos gados ir krietni uzplaukusi. Piedalās Valmieras sabiedriskajos procesos, veido aktīvu draudzes iekšējo dzīvi.

Atbildēt

protams

17.03.2019. 12:15

»

neciešu baumotājus

Ja ir ko rakstīt, tad raksti, nevis tikai muldi un baumoBrīvmācītājs Valters Korālis pauž: “Es laulāju, un man ir izdevīgi, ja cilvēkiem pēc iespējas vairāk ir iespēju, kur pa fikso var nokārtot visas oficiālās būšanas.” Korālis ir Latvijā vienīgais privātprakses mācītājs, kurš praktizē kristīgos rituālus atbilstoši luterāņu tradīcijai un piedāvā gan kristības brīvā dabā, gan laulības gaisa balonā. Tomēr viņa slēgtajām laulībām nav juridiska spēka

Atbildēt

protams

17.03.2019. 12:13

»

neciešu baumotājus

Ja ir ko rakstīt, tad raksti, nevis tikai muldi un baumo


KNAB 2006.gada maijā bija noteicis Korālim sodu par to, ka viņš, būdams amatā Skultes ostas valdē, pieņēmis lēmumus attiecībā uz savu atalgojumu un veselības apdrošināšanu, tā nonākot konfliktā ar likumu, kas amatpersonai paredz pienākumu ziņot par šādām situācijām, informēja Administratīvās rajona tiesas priekšsēdētājas palīdze Evita Elliņa.

Publiskajos reģistros gan neparādās ziņas par Korāļa darbību Skultes ostā, taču pašā ostā sacīja, ka Korālis vairs tās valdē nedarbojas.

Elliņa informēja, ka Korāļa sūdzību par KNAB lēmumu likt viņam samaksāt 50 latu sodu tiesa plānojusi izskatīt trešdien, 10.septembrī.

Pēc aģentūras LETA arhīva datiem, atrašanās interešu konfliktā Korālim iepriekš pārmesta arī saistībā ar Valmieras Sv.Sīmaņa draudzes īpašumu apsaimniekošanu.

Mācītājs, vienlaicīgi pildot draudzes gana un draudzes īpašumu apsaimniekotāja pienākumus, šādi nonācis interešu konfliktā un tas novedis pie vienpersoniskas varas uzurpācijas pār draudzes īpašumiem.

Veiktā draudzes līgumsaistību izpēte atklājusi, ka draudzes īpašumu apsaimniekošana notikusi bijušā mācītāja personiskajās interesēs, draudzei no tā gūstot maznozīmīgu labumu.

LELB norādīja, ka gan draudzes īpašumu apsaimniekošanas līguma, gan citu draudzes līgumsaistību ar SIA "Svētā Sīmaņa pastorāts" nosacījumi skaidri atklājuši, ka jau sākotnēji veidota shēma, kurā draudzei pašai vairs nav iespēju ietekmēt darbības ar tās īpašumiem.

Draudzes interešu nerespektēšanu apliecinājuši gan ar minēto firmu noslēgtie draudzei neizdevīgie līgumi, kuros draudzei ne pie kādiem apstākļiem nav paredzētas tiesības tos vienpusēji izbeigt, gan ilgtermiņa bezprocentu aizdevums uzņēmumam no draudzes, gan tas, ka nav noteikti konkrēti īpašumu apsaimniekošanas uzdevumi.

Uzņēmuma statūti paredz arī to, ka draudze bez uzņēmuma līdzīpašnieka Korāļa piekrišanas nevar pieņemt nevienu būtisku lēmumu attiecībā uz tās uzņēmuma darbību. Papildus tam SIA "Svētā Sīmaņa pastorāts" nav pildījis savas līgumsaistības pret draudzi, jo uzņēmums nav maksājis apsaimniekošanas līgumā paredzētos ikmēneša maksājumus draudzei jau kopš 2007.gada sākuma, secināja LELB.

Savukārt draudzei saskaņā ar noslēgto automašīnas nomas līgumu ir pienākums maksāt SIA "Svētā Sīmaņa pastorāts" 500 latus mēnesī septiņu gadu garumā par 2007.gada izlaiduma automašīnu "Volvo XC 90", kuru lietojis bijušais draudzes mācītājs Korālis

Atbildēt

stalins

17.03.2019. 12:03

Taaa vai citaadi ,bet es arii savos 16 nebiju nekaads dzives pieredzeejis gudrais.Nu ko juus Grietai piekasaaties.

Atbildēt

TT

17.03.2019. 11:26

»

Kika

Vel viens vaimanalogs- viss slikti... Taču, ko paši latvieşi darijuši, lai nebutu viss slikti? Cik nav nodzeruşies, cik nav aizbraykyşi uz Grietas dzimteni, lai tikai pabalstus dabūtu


Neapsaukājies! Cik noprotams , pati pat īsu tekstu neesi spējīga izlasīt. Viņs tev var ļoooti, ļoti nepatikt, bet viņš ir zemnieks, kurš apstrādā zemi, tā tur ir rakstīts. Par to vien autoru pienākas cienīt!

Atbildēt

Grieta

17.03.2019. 11:23

Nebūs tādu Grietu, nebūs vispār nekā, visi tikai klusi gānīsies un turpinās vilkt klaušas. Tikai aicināt meiteni ravēt zemenes gan nevajag, uz lidmašīnu un ēšanu patērēs tādu CO2 apjomu, ka i ar visu Latgales zemeņu izravēšanu nepietiks...

Atbildēt

pensija 100€

17.03.2019. 09:53

Tas ir "labais", kā to pienu ved uz Lietuvu un atpakaļ. Jāatzīst, man arī sanāk pirkt lietuviešu vai igauņu pienu, nekāds patriotisms tur nelīdz, kaut kā jāizdzīvo.

Atbildēt

protams

17.03.2019. 09:16

»

Viltnieks

Korālis vispār ir malacis


pameklē internetā par ko viņu no baznīcas izsvieda. Pēc tam izdomāja pats savu brīvticību un pakāš muļķus, nauda nāk griezdamās, jo muļķu mums pietiek.

Atbildēt

demagog,

17.03.2019. 02:25

»

Kika

Vel viens vaimanalogs- viss slikti... Taču, ko paši latvieşi darijuši, lai nebutu viss slikti? Cik nav nodzeruşies, cik nav aizbraykyşi uz Grietas dzimteni, lai tikai pabalstus dabūtu


izskatās, ka esi no silei pietuvinātajiem, kurš var atļauties ar lielajām karotēm stumt māgā melnos ikrus un pie
datora pirst dīvānā !

Atbildēt

viss ir vienkārši

17.03.2019. 01:21

»

Jā ,

Grieta ir muļķe un viņa atkārto tikai lielo muļķības


Nav kas iedod darbu muļķiem, gan lielajiem, gan mazajiem. Lai nebūtu laika un gribēšanas izkūkot "gudras" domas gludsmadzeņu muļķugalvās.

Atbildēt

zoss

16.03.2019. 22:25

Pāris cilvēki ar to niķīgo bērnu cackājās, tai skaitā centrālā politiskā prostitūta Bubesa, Statoil naftas dedzinātāja

Atbildēt

visur jau muļķīši grib izrādīties, brīnums, ka mūsu glupās balinātās vairs neskrien, tagad pliki veči grib sevi pārādīrt

16.03.2019. 20:45

20 % populācijas visur ar defektu 'kompjūterī'

Atbildēt

derdz

16.03.2019. 20:32

Nja, autor, piesējies meitenei, patiešām esam riktīgas Grietas, tik pati labi varēji meitenes vietā ielikt Dievu un viņam pārmest par šo realitāti!

Atbildēt

Kaatad

16.03.2019. 20:03

Nu ar to morāli ir kā ir, kā uz to paskatās. Mūsu bāleliņi ar labprāt izkalpina visādus oficiālos ukraiņus pa lēto, un jūtas zirgā.Zviedri ,u,c burlaki vnk izmatoja izdevību. Jo pretestības nekādas. A par to meitenīti mazliet jāsmaida, iedomājoties kā šamējo pieaugušie savā slimajā eriokorektumā mīņātos ap skuķēnu, pat ja viņa sadomātu aizstāvēt, piem, sliekas vai māla ķieģeli. A te tik veiksmīgi, cēli- par klimatu ,redz. ņamma :))

Atbildēt

Tev ar galvu

16.03.2019. 19:19

»

Kika

Vel viens vaimanalogs- viss slikti... Taču, ko paši latvieşi darijuši, lai nebutu viss slikti? Cik nav nodzeruşies, cik nav aizbraykyşi uz Grietas dzimteni, lai tikai pabalstus dabūtu


viss kārtībā? Latvieši ar saviem makiem nekad pēc 1991. gada nav varējuši konkurēt ar vāciešiem, angļiem, zviedriem, dāņiem. Nabago Latvija viņiem bija gards kumosiņš! Nekas nav mainījies. Ja kāds latvietis "turīgs", tad zini, ka viss viņam zviedru, vācu utt. bankās ieķīlāts. Viņš vairo šo banku un svešzemju pensiju fondus vaiga sviedros. Bet izskatās varen bagāts. Kādam jau jāizskatās, lai ticētu, ka var.

Atbildēt

Jā ,

16.03.2019. 19:15

»

m!

Tavi berni ir mulkji


Grieta ir muļķe un viņa atkārto tikai lielo muļķības.

Atbildēt

Redzi,

16.03.2019. 19:14

»

paga paga

Grieta ir muļķe, tāpat tie jaunieši, kas maršē pa Eiropu klimata demonstrācijas. Lielāko piesārņotību pasaulē rada Indija un Ķīna, bet grietām tas nepielec, tās brēc tikai par Eiropu. Eiropa piesārņo ļoti maz. Eiropa var būt ideāla atkritumu pārstrādē, tik un tā pasaule pildīsies ar atkritumiem, plastmasām...


tiem muļmķiem ir tik laba dzīve, ka viņus muļķo un vini var muļķoties. Latvijā saskrēja no turīgām valstīm, kolīdz bija robežas vaļā un to bez konkurences ar latviešiem izpirka pa lēto. Jo latvieši pēc PSRS bija nabagi. Un tagad viņus padara vēl nabagākus, no konkurence latviešiem nav pacēlusies pret ārzemniekiem.

Atbildēt

m!

16.03.2019. 19:05

Ja latvieshi nespej lai dara citi
Iespeja bija

Atbildēt

Viltnieks

16.03.2019. 18:58

Korālis vispār ir malacis.

Atbildēt

pabeigsim

16.03.2019. 18:42

* [...] un vienkārši dunduks

Atbildēt

ha-hal

16.03.2019. 18:40

Nav ko zviedrus vainot.Tiklīdz okupantu vietvalži pazaudēja Kremļa saimniekus un kontroli,sākas viņu dzīres,visatļautība,patvaļa.Tika iznīcināts dzīvesveids,ēkas atdalītas no zemes,izpārdots un sagrābts viss iespējamais.Tika atņemtas pat ierastās piemājas zemes,jo tām,lūk,esot tiesīgāki īpašnieki.Un šo neprātu vada tā pati okupācijas vietvalde,kura Kremļa vietā ir atraduši jaunus saimniekus-zviedrus,dāņus,ES,NATO un ,kā profesionāle,koķete arī ar veco saimnieku,bet visās negācijām vaino jaunos saimniekus.

Atbildēt

Kāds nu katrs piedzimis . taču ...

16.03.2019. 18:24

, grēks teikt , bet tuvplānā ielūkojoties Grietā ... nu nav tur,, pilns rublis,, . Arī - mācīties ta` negribās(nesokās) , ies piketēt. Ja vēl kļūst par zvaigzni, nu kur vēl labāku kombināciju var vēlēties dotajā situācijā.
Noderīgi nesaprašas nekad nepaliks neizmantoti.

Atbildēt

jaajaa

16.03.2019. 18:23

»

reptilis

Labs raksts


...raksts labs...tikai nevajag sajaukt...autors un tas zviedru bērns ir pilnīgi domubiedri...starpība gados un pieredzē...:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: