Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MollyDotson

21.12.2021. 19:28

Es nopelnu 162 $/stundā tāldarbā. Es nekad nebiju iedomājusies, ka tas ir godīgi, taču mans tuvākais pavadonis nopelna 21 tūkstoti USD mēnesī, strādājot tīmeklī, kas man bija patiesi šokējoši, viņa lika man to vienkārši mēģināt.

KOPĒT UN ATVĒRT ŠO VIETNI ……>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Хм

21.12.2021. 12:02

»

Rebukings

Kurs tad viņam neļauj strādāt?Liekas ka viņš pats ir apmaldījies starp divām zonām.Starp anālo un genitalo.Kamēr pats netiks skaidrība cietis visi rīdzinieki un pilsētas viesi


Примем, что это все-таки была ирония)
Иначе..это полная беда, если вицемер не может заставить своих подчиненных выполнять задания) Даже если там кто и вздумал бы саботировать выполнение, то 2-3 замечания или выговора за невыполнение распоряжений, потом увольнение по статье и точка.
Достаточно было бы 1-2 таких уволить. Но так как не слышно о таких увольнениях, то варианта два:
1 это просто ирония
2 попытка свое бездействие списать на ушаковцев. Потому что так проще.

Atbildēt

Ticama Avota iela

21.12.2021. 11:09

Kāpēc šobrīd RS transports ir relatīvi pārpildīts pat pie samazinātas mobilitātes? Tāpēc, ka tiek apzināti samazināts reisu skaits. Un nevis tāpēc, ka amatpersonas stāsta, ka tas ir sniega vai sniega tīrīšanas pēc. Un protams, ka tāda taktika labi iederēsies lokdaunam.

Atbildēt

Jhf

21.12.2021. 05:48

Jenoti sacakareja valsti tagad sacakaree rigu

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

20.12.2021. 22:02

»

ledgyuhju

Ja vairākus sasaukumus esi dirnējis opozīcijā un vienīgais "darbs" bijis citu kritizēšana, grūti ir paveikt un pat pateikt kaut ko sakarīgu, ja kaut kas beidzot jāpaveic pašam


Ļaujiet taču Ķirsim strādāt, netraucējiet viņam! Viņš jau izdarītu, taču Rīgas Domes Ušakovam joprojām lojālie un uzticīgie, caurcaurēm korumpētie ierēdņi to traucē, sabojā visas labās ieceres un bloķē centienus. Ko viens, ja vecie buki neļauj un visādi kavē, var izdarīt?! Jebkurš cits šādā situācijā būtu aplauzies un padevies. Taču ne Vilnis Ķirsis - viņš cīnīsies pret visiem šiem korumpantiem un sabotieriem, lai mūsu Rīga būtu brīva no Ušakova pakalpiņiem.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

20.12.2021. 21:54

Viļņa Ķirša personā esam pazaudējuši, iespējams, vienu labu zemessargu.

Atbildēt

Moskaļiem

20.12.2021. 18:32

»

motorhead 1916

Shkjirotavas stacijaa tak nav pat bileshu kases


Vienvirziena brauciens par brīvu.

Atbildēt

20.12.2021. 18:27

»

kirsis ir kirsi

kirsis ir absoluts idiots


Absolūts idiots ir raksta autors, kurš nespēj saprast atšķirību starp "tā jābūt" un "tā ir"!

Atbildēt

motorhead 1916

20.12.2021. 18:24

Shkjirotavas stacijaa tak nav pat bileshu kases...

Atbildēt

Rīdzinieks

20.12.2021. 18:06

»

viss noskaidrojas salīddzinājumos

StaķĶirša vadībā Rīga ir galīgi nolaista! Ar skaudību atceramies Ušakova Rīgu


Ko nu tur skaust-abi labi!Ar tādiem ja tiec viena kompānija tad pulksteni,maku un telefonu īpaši no acīm izlaist nevar

Atbildēt

Aizveries

20.12.2021. 17:33

»

Re

Aizej savējiem pastāsti, ka uzliekot stabiņus samazinās ielu plūsmas caurlaidība. Un no vairāk stāvošā auto, lielākas atgāzes. Varbūt luksoforus aprīkot ar plūsmas detektoriem, nevajadzēs stāvēt pie sarkanā, ja pa perpentikulāro ielu neviens nebrauc


Kādiem savējiem pastāstīt ? Manējos kā 40.gadā apšāva krievu okupanti un pēc tam 50.gadus ilgušā genocīdā mocīja, tā 90 gadā nebija ko komunistu vietā ielikt. Daži atradās, bet tos pašus nošāva vai pazudināja bez vēsts.

Atbildēt

jurisx

20.12.2021. 17:25

Par tādu melošanu šiem viepļiem jādod kārtīgi pa purslām..Cik var..????

Atbildēt

Nekādā mēslainē

20.12.2021. 17:20

»

Zinošais

Diemžēl jākonstatē, ka Ķirsis ir izniekojis iespēju kļūt par valstvīru un pat vienkārši par vīrieti kurš pilda solīto! Acīmredzot vinš ies ierasto politiķa ceļu un labākajā gadījumā domās par nākamajām vēlēšanām, bet sliktākajā par savu kabatu. Pateicoties viņa partijas biedriem un citiem tādiem pašiem...


Komunistu noziegumi un Krievijas okupanti jātiesā kamēr nav aizbēguši uz Krieviju. Ne velti bunkernijs pieņēma likumu, ka starptautiskie spriedumi nav augstāki par kremlī sadrukātajiem baušļiem.

Atbildēt

kirsis ir kirsi

20.12.2021. 16:47

kirsis ir absoluts idiots.

Atbildēt

Хм

20.12.2021. 16:35

»

Zinošais

Diemžēl jākonstatē, ka Ķirsis ir izniekojis iespēju kļūt par valstvīru un pat vienkārši par vīrieti kurš pilda solīto! Acīmredzot vinš ies ierasto politiķa ceļu un labākajā gadījumā domās par nākamajām vēlēšanām, bet sliktākajā par savu kabatu. Pateicoties viņa partijas biedriem un citiem tādiem pašiem...


Возможно, он, как и многие другие, просто не смог переключиться с режима работы в оппозиции на работу в позиции.
В оппозиции можно сидеть и годами рассуждать "вот если бы нам дали власть, мы бы". А в позиции-ты уже во власти, делай! И оказывается, что даже с этими простыми столбиками не так просто! Местами нужно и заранее продумать, что будет зимой, как транспорт общественный будет проезжать, и т.д.

И Кирсис забыл, что это сидя в оппозиции, можно критиковать ничем не рискуя. А вот в позиции уже все твои слова будут записаны. И нужно следить, что ты говорил в феврале, какие были изменения в марте и что ты говоришь сейчас. Если завтра Кирсис выйдет с уточнением "Ой, я просто забыл, точно, не будет до Шкиротавы", тогда вопрос, или как он готовится к интервью, или как он владеет фактической ситуацией.
P.S. вполне возможно, дай тому же Согласию порулить в Сейме, и тоже начались бы такие проблемы. Потому что оппозиции всегда просто и легко критиковать, а с позиции всегда спрос больше.

Atbildēt

Zinošais

20.12.2021. 16:25

Diemžēl jākonstatē, ka Ķirsis ir izniekojis iespēju kļūt par valstvīru un pat vienkārši par vīrieti kurš pilda solīto! Acīmredzot vinš ies ierasto politiķa ceļu un labākajā gadījumā domās par nākamajām vēlēšanām, bet sliktākajā par savu kabatu. Pateicoties viņa partijas biedriem un citiem tādiem pašiem viņam šāda iespēja tiks dota par vienu gadu vairāk! Vai pastāv iespēja tur kaut ko mainīt ? Teorētiski jā! Lai tas notiktu šobrīd pie varas esošās partijas un viņu satelīti ir jāaizslauka vēstures mēslainē !

Atbildēt

Хм

20.12.2021. 16:25

»

anjansons

''Pie Šķirotavas stacijas Ķengaragā netiek “pievilktas tramvaja sliedes”, nav publicēti plāni arī to darīt...


Да, правда ваша, там есть такие слова. Пришлось погуглить, чтобы разобраться
Итак,
1 линк
https://www.rigassatiksme.lv/lv/aktualitates/-rigas-satiksme-iesniegs-pieteikumu-eiropas-savienibas-lidzfinansejumam-rigas-tramvaja-infrastrukturas-modernizacijai/
Ригасатиксме порталу же можно верить?
Projekta ietvaros paredzēts modernizēt 7. tramvaja maršruta līniju posmā no Ausekļa loka līdz Radio lokam un no Centrāltirgus līdz galapunktam “Ķengarags”

2 линк.
https://www.riga.lv/lv/jaunums/lidz-2023gada-beigam-planots-parbuvet-5-un-7tramvaja-marsruta-linijas-uzlabojot-vides-pieejamibu?utm_source https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F
портал РД, тоже же можно верить?
Jau ziņots, ka projekta ietvaros paredzēts modernizēt 7. tramvaja maršruta līniju posmā no Ausekļa loka līdz Radio lokam un no Centrāltirgus līdz galapunktam “Ķengarags”.

ТОгда смотрим даты. 4 февраля слова Кирсиса на портале https://lvportals.lv/dienaskartiba/324567-v-kirsis-riga-pretendes-uz-150-miljoniem-eiro-metrobusa-linijas-mobilitates-punktu-un-veloinfrastrukturas-izveidosanai-2021
kā arī pagarināt 7. tramvaja līniju līdz Škirotavas stacijai un izveidot tur autobusu termināli Pierīgas maršrutu apkalpošanai, skaidro V. Ķirsis.

Статьи на РД 1 марта 2021, РИгас сатиксме-19 февраля 2021

Возможно, в феврале и марте поменяли планы. ПОлучается, Кирсис сейчас об этом не знает?

Atbildēt

viss noskaidrojas salīddzinājumos

20.12.2021. 16:22

StaķĶirša vadībā Rīga ir galīgi nolaista! Ar skaudību atceramies Ušakova Rīgu!

Atbildēt

Re

20.12.2021. 16:20

»

800% uzcenojums

Dulburi, labāk izpēti automašīnu degvielas ķīmisko sastāvu. Tad tev mati sasliesies stāvus. Vai to vispār vairs drīkst saukt par degvielu


Aizej savējiem pastāsti, ka uzliekot stabiņus samazinās ielu plūsmas caurlaidība. Un no vairāk stāvošā auto, lielākas atgāzes. Varbūt luksoforus aprīkot ar plūsmas detektoriem, nevajadzēs stāvēt pie sarkanā, ja pa perpentikulāro ielu neviens nebrauc?

Atbildēt

Zelta pagātne

20.12.2021. 16:05

Eh, atceros senos, labos laikus, kad Ušakovs ar spainīti kopā ar saviem kaķīšiem ķēra katru sniegpārsliņu, no rīta pēc nakts sniegputeņa ietves bija kā jūlija rītā. Atceros kā pavasarī Ameriks ar ģimeni ar zobubirstītēm saslaicīja ikvienu ziemas puteklīti un kaisīto smilšu graudiņus, kā Saskaņas un GKR deputāti laizīja baltos sāls plankumus no ietvēm un tīrīja Rīgas iedzīvotāju baltās kurpes, bikšu un zeķubikšu galus.

Atbildēt

Debīlais Ķirsis vai debīlā Vienotība

20.12.2021. 15:54

Raksti "debīlais Ķirsis" - domā: debīlā Vienotība. Un otrādi. Par Vienotību var balsot vai nu valsts izzadzēji, vai korumpanti vai medicīniski debīlie. Un tā kā visu triju sugu izdzimteņu ir pietiekami, tad Vienotība nemitīgi gadu gadiem tiek pie valsts izlaupīšanas uz tautas iedzīšanas nabadzībā un iznīcībā rēķina. Paskatieties ir debiloīdo šozofrēniķi Reiru, paskatiesties uz tumbočku speciālistu, uz zaķa izveicību, uz drošības dienestu manipulātori itālijā, uz šņukstošo izbijušo miljonāru Ašerādenu, kas Saeimā ticis, atkal miljonāros grozās, paskatieties uz resno vaigu īpašnieku tukšmuldētāju lācīti, kuram skeletu skapī kaudze. Un tā tālāk un tā tālāk. Noziedzības midzeni Vienotību ir jāaizliedz ar likumu un visus biedrus jāarestē un jātiesā par genocīdu un valsts ekonomikas graušanu.

Atbildēt

anjansons

20.12.2021. 15:42

Man liekas lielākajai daļai jobak-deģenerātu, kas te šēž un rakstus skricelē ar komentāriem vajadzētu pārbaudīt galvaskausa izturību ar beisboleni :D

Atbildēt

anjansons

20.12.2021. 15:39

''Pie Šķirotavas stacijas Ķengaragā netiek “pievilktas tramvaja sliedes”, nav publicēti plāni arī to darīt.''
---------------
Ir gan plāni žurnašļuhas kungs, nevajag melot!

https://lvportals.lv/dienaskartiba/324567-v-kirsis-riga-pretendes-uz-150-miljoniem-eiro-metrobusa-linijas-mobilitates-punktu-un-veloinfrastrukturas-izveidosanai-2021

Kas attiecas uz Baltezeru un stāvparku, tad Ķirsis protams runā par nākotni, tāpat kā par sliedēm līdz Šķirotavas stacijai

Atbildēt

Diktatordemokrāts

20.12.2021. 15:27

»

Хм

Может, есть и другие варианты, но пока один из двух кажется наиболее вероятным...


Lai kāds būtu Kadirovs, bet kremļa maku viņš iztīra ekselenti un savu zemi ir praktiski atbrīvojis no ruskojazičnijiem. Protams ir arī citi upuri, kas ir neattaisnojami noziegumi.

Atbildēt

MK

20.12.2021. 15:26

Kvēls sveiciens dižajiem vēlētājiem, kas balsoja par šiem ķēmiem. Staķis kā gailis, uzkāpis uz mēslu čupas, kliedza, ka viņš gatavs uzņemties vadību. Un kur palikuši lielie kritiķieri - Brante un &, laikam labi iebaroti.

Atbildēt

800% uzcenojums

20.12.2021. 15:18

»

edgars

Rīgā jau ūshakova laikā bija slikts, kaitīgs GAISS...


Dulburi, labāk izpēti automašīnu degvielas ķīmisko sastāvu. Tad tev mati sasliesies stāvus. Vai to vispār vairs drīkst saukt par degvielu.

Atbildēt

edgars

20.12.2021. 14:31

Rīgā jau ūshakova laikā bija slikts, kaitīgs GAISS-
Rīgas centrā un apkārtnē. Bija un ir brīdinājumi no
ES. Cilvēka veselības labā šefmaņi nedara- neko.
Un vēl trakāk- uz svētkiem atļauj virs Rīgas taisīt debesīs lidmašīnu- ķīmiskās trases ar lidmašīnu izmešiem un ķīmiskām vielām vēl vairāk piesārņoja Rīgas gaisu.-Tā teikt- elpojiet 'svaigo'gaisu ar lidmašīnu 'vitamīniem'.Par to atbild - cilvēku indētājs- staķkis.Tādas lidmašīnu ķīmiskās trases lidojumi notiek bieži.-Kad atbildēs par indēšanu???

Atbildēt

LLSS

20.12.2021. 14:15

Raksts par neko. Es jau domāju, ka nezin kas būs atgadījies, bet te, kaut kādi izteikumi par dzelzceļa stacijām.

Atbildēt

reize

20.12.2021. 13:54

nevajag tik skarbi... zēns Ziemassvētku vecītim lūdza jau lasītprami piešķirt. Citādi tikai runā un lemj bez mazākā priekšstata ko un kā, gribās tik ļoti, tik ļoti ļomti. Solās taču mācīties lasīt Vajag atbalstīt apņemšanos Par tadam proletārietim kaut kas var izdoties kādreiz

Atbildēt

vice

20.12.2021. 13:51

Rīga ķirsī!!!!

Atbildēt

shēmotāji

20.12.2021. 13:20

Tas tikai atkal un atkal un atkal pierāda cik viņi ir ļoti atrauti no tautas. Viņi pat nezin kas ir tauta un kā iet tautai. Pēc principa kā teica M.Antuanete: ko tā tauta var protestēt, ka nav maizes - tak lai ēd kūkas.

Atbildēt

duršlaks

20.12.2021. 13:17

»

Anonīmais Šakālis

Baltezera stacija bija no Juglas uz Cēsu/Valmieras/Valkas pusi


Tātad - ar Siguldas/Valmieras dīzeļvilcienu no "stāvparka" uz Rīgu? Elektriskie taču tur nekursē? Ā, par to nevajadzēs būvēt stāvparkus uz dārgās Rīgas zemes, uz kuru jau stāv rindā citi ieguvēji.

Atbildēt

ankal Bens

20.12.2021. 13:08

kāpēc "patriotam" šāda izrādīšanās?

Atbildēt

Grieta

20.12.2021. 13:03

Sapuvusī ķiršoga turpina nelāgi rūgt un smirdēt

Atbildēt

arhitekts

20.12.2021. 12:21

Vispirms vajag pabeigt Dienvidu tiltu līdz Vienības gatvei un paplašināt pievedceļus, t.i. Juglas ielu un Lubānas ielu. Pēc tam 2x paplašināt apvedceļu.

Atbildēt

?!

20.12.2021. 12:01

varētu uzskribelēt uz pieres GOT MITT UNS.

Atbildēt

Tiesiskums

20.12.2021. 11:59

kad šie pajoli,tēvoča sema manierē,izbeigs likt labo roku kreisā miesas pusē,pietiek atdarināt!?????

Atbildēt

Oki

20.12.2021. 11:07

Kaut kur tramvajā dzirdēju sakām, ka Jenotu stulbumam nav ne gala ne malas .

Atbildēt

Kāds

20.12.2021. 10:48

Tak viņš vislaik ir ķirsī un gvelž dajebko. :D

Atbildēt

Vienmēr Ķirsī

20.12.2021. 10:42

»

Paģiras

Tikai smagu paģiru mocītam narcisam raksturīga apsēstība ar tādām bezjēdzīgām uzmācīgām idejām, kā autovadītāju ar bērniem vai visām ģimenēm pārsēšanās no automašīnas vilcienā vai tramvajā Garkalnē, Juglā vai velns viņu zina kur vēl, lai nokļūtu vēlamajā galapunktā Rīgā. Šis projekts līdzinās utopiskajai...


No realitātes atrautais vienotībnieks ir izdomājis, ka to panāks ar ierobežojumiem, gaisa tīrības kvotām - ar nodokļu maksātāju sabotēšanu.

Lielā izākstīšanās ar veloceliņiem tīram plezīram šobrīd, ziemā izskatās bēdīgi. Pirmajā atkusnī visas ielai veloceliņa izbūves rezultātā pietuvinātās pieturvietu būdiņas tika piešķiestas pilnas ar smilšu un sāls putru un tur nevarēja uzturēties.

Toties ir viens negaidīts labums - pa veloceliņiem var iet kājāmgājēji, jo tur traktors ir izbraucis vismaz reizi. Blakus ir gājēju celiņš, tur traktors nav braucis, tas ir netīrīts un apledojis.

Rīgā ir nosacīta perifērā līnija, uz kuras var atstāt nomas elektroskūterus. Šī līnija šogad netika viscaur notīrīta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: