Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

garām

25.05.2023. 13:44

»

Pirātu partija

Interesanti, vai mūsējie čekisti pielieto Zersetzung metodi...


Kā tas notika ar to karu, jūs taču apgalvojat, ka pagājušā gada 19.oktobrī Mišustinam bija jāparaksta padošanās akts.

Atbildēt

.

24.05.2023. 20:56

Vēl viens pierādījums, ka Latvijā ir kā mazkrievijā, un to dara Latvijas tiesībsargājošās iestādes.

Lieta nav tīra un visiem acīmredzamais skaidrs, ka bija slepkavība, atskaitot tikai izmeklēšanu.

Atbildēt

vadošo kriminālziņu pārskats

24.05.2023. 18:47

2021.gada decembrī pilnā sparā turpinājās Covid jezga - špricītes, sertifikāti, balstvakcīnas, mājsēdes un visdažādākie ierobežojumi. Arī izmeklēšana varētu būt bijusi tik šķidra (līķa atrašanas laika uzdošana par nāves iestāšanās laiku) jo esot bijis ārkārtīgi daudz nomirušo no Covid un trūcis resursu lai visus nomirušos apsekotu, ja nu vienīgi konstatēt vai iekšā ir antivielas no covid vakcīnas vai nav. Arī valsts prezidents Levits prasīja ievērot "mutes disciplīnu" (..uz mutes disciplīnu prezidents var aicināt, bet nevar piespiest. Un ir arī demokrātijai mīnusi", delfi.lv)

Atbildēt

Žanis

24.05.2023. 18:12

Pašnāvnieks ar diviem šāvieniem,nomiris medībās dabīgā nāvē ar lodi krūtīs,lapsene iekodusi u.t.t.Tā latvānijā mēdz gadīties.

Atbildēt

Pirātu partija

24.05.2023. 16:31

Interesanti, vai mūsējie čekisti pielieto Zersetzung metodi?
Domāju ka vairs nē. Vieglāk ir cilvēku likvidēt. Parastā un iecienītākā metode čekistiem ir izmests pasūtīto “klientu” pa logu.
Krievijā pret atpazīstamiem cilvēkiem pielieto indēšanas metodi. Netālu no Saratovas, Širhanos krievijā, bija slepens objekts, kas nodarbojās ar “novičoku” un citu indes izstrādi.
Pēc tam, kad čekistiem nesanāca Navaļnaja indēšana, bet Vācu mediķiem izdevās izstrādāt metodiku indes idenficēšanai, širhanos labaratoriju likvidēja.
Baltkrievijas neliģitīmo prezidentu lukašestku, caur vienu no viņa četrām mīļākām, indēja raškas FSB. Lukašestku izdevās atpumpēt, bet iekšējie organi paralizēti, īpaši kuņģis. Ārsti nesen ievadīja “kobru”, pētīja sekas. Var būt līdz oktobrim izvilks.
Žirinovski noindeja ar “novičoku”, atteica orgāni, divas nedēļas mēģināja atpumpēt, nepalīdzēja. Kāpēc noindēja? Izpļāpājās par “СВО”, tas ir, kara sākumu datumu. Datumu dēļ viņa izmainīja, pārliekot divas dienas vēlāk.
Čurkinu, bijušo puķina ielikteni ANO, indēja ar indi uz sālskābes bāzes, momentāli paaugstina asinsspiedienu, un tad vai nu infarkst, vai insults. Pēc pusstundas pēdas organismā pazūd, pēc indes pielietošanas neviena ekspertīze tās neatklās. Čekisti neaprēķināja dozu, slikti palika uz ielas, aizveda uz slimnīcu, tur izdevās konstatēt indes klātbūtni.
Līdzīgi putlerieši noindēja Igauņu banķieri, kurš caur Igaunijas banku atmazgaja puķina radinieka 230.miļjonus Euro.
Pārbēdzēju Litviņenku, kurš uzrakstīja grāmatu “ФСБ взрывает Россию” čekisti noindēja ar radioaktivo elementu PO 209 Polonijs. To var iegūt tikai atomelektrostacijās, pie kurām pieeja ir tikai čekistiem.
Kāpēc tieši ar poloniju, laikam gribēja lai nāve ir lēna, un cilvēks pamocās, citiem par macību.
Slavenos Skripaļus indēja ar “novičoku”, nosmērējot durvju rokturi, vēlak izmantoto flakonu izmetot tuvakā atkritumu urnā, kur to atrada vietējā bomzene. Pēc paostīšanas, bomzeni atpumpēt neizdevās.
Kāpēc čekisti indēja Skripaļus? Baidījās ka notiks informācijas noplūde. Kad nogriba prāmis “Estonia”, vētras dēļ, ar to čekisti Zviedru valdībai veda kontrobandu, bagātinatu urānu 235, un ja tā transportēsana nāktu gaismā, galvas lidotu arī Zviedru valdībā un elitē. Pēc laika visu noslepenoja, atpeldēja krievu zemūdene “Lašariks” izurba caurumu, urānu savāca, bet prāmim uzlika sarkofāku, lai nefono.
( Šogad Baltijas jūrā būs vēl viens prāmis, izskatījās pie Polijas krastiem, būs arī kara kuģis, ka toreiz “Курск”)
Tie tikai ir skaļākie gadījumi, krievijā vidēji, pēdējos gados, likvidē ap simts režīma ienaidniekus gadā. Labs čekists- beigts čekists. Čeka visur vienāda. Latvijā arī vajadzīga visu čekistu lustrācija, jo apmācību izgāja Maskavā, pie FSB čekistiem.
P.S. Vispār, ja parādijās raksts par kāda izlidināšanu pa logu, tas nozīmē ka sērija turpināsies. Nākošā mēnesī dzirdēsiet par balkonu ar cilvēkiem krišanu, fasādes liftu krišanu, arī ar cilvēkiem. Diezgan liela rezonanse, būs visās ziņās, tur detaļās, kam interesēs, izlasīsiet sīkāk. Būs arī skaļas likvidēšnas.
P.S.2 Karu putleriskā raška jau zaudēja, kapitulāciju parakstīs 21.septembrī, bet jau bez puķina.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.05.2023. 16:08

»

Lūdzu

Nepamanīju vienu daļu no tā nra.lv raksta...


Nu, tad jau, iespējams, būs padarbojušies "specdienestu" algotie štata vai ārštata slepkavas. Ir gana stāstu par tādu eksistenci.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.05.2023. 16:06

»

Atis Priedītis

Kādēļ šie cilvēki klusēja...


Pareizi dari. Atbalstu.

Atbildēt

Tālis

24.05.2023. 15:16

Savlaik abi insekti terorizēja darbiniekus šajā iestādē.

Atbildēt

Z paaudze

24.05.2023. 14:54

Kad Prusaks taisās lēkt pa logu, neviens nezin? Varbūt vinš ir izdomājis pakārties jūras krastā ka P.Šnitkovs?

Atbildēt

Lūdzu

24.05.2023. 14:38

Aigar Prusak, Ieva Jaunzeme lūdzu beidzot atzīstaties savos noziegumos.

Atbildēt

sarkanā čangalija

24.05.2023. 12:33

vemt jau gribas no tiem

Atbildēt

Lūdzu

24.05.2023. 12:22

Nepamanīju vienu daļu no tā nra.lv raksta

"...Redzēju, ka viņa no kaut kā baidījās, ka viņu kaut kas apdraud. Jau vairākas dienas pirms tam viņu bija pārņēmusi nenormāla trauksme. Viņa pieminēja kaut kādu mikroautobusu, kas lejā viņu gaidot un viņu kaut kur aizvedīšot. Vairākkārt viņa pieminēja Drošības policiju..."

Atbildēt

Atis Priedītis

24.05.2023. 10:02

»

Sandra t

Varbūt šī darbiniece tika nogalināta darba vietā, un tad iniciēta pašnāvība izkrītot no sava dzīvokļa


Kā likums pirms šādiem notikumiem cilvēkam tiek izteikti draudi vai izmantota psiholoģiskā terora metode Zersetzung. Diemžēl, vajātie parasti klusē jo mēģinājumi kaut ko atklāti izstāstīt citiem cilvēkiem tiek uztverti kā psihiskas saslimšanas simptomi.

Atbildēt

Sandra t

24.05.2023. 09:51

Varbūt šī darbiniece tika nogalināta darba vietā, un tad iniciēta pašnāvība izkrītot no sava dzīvokļa.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.05.2023. 09:48

Kādēļ šie cilvēki klusēja

Šīs pārdomas radās Andreja Lihtenberga 85.gadu jubilejas atceres diena. Viņu VDK specaģenti noslepkavoja 1979.gada 20.janvārī. Pat dziedātāja wikipēdijas lapā ir šāds ieraksts:
"1979. gada janvārī A. Lihtenbergs pēkšņi nomira. Viņa nāves apstākļi joprojām ir neskaidri. Pastāv viedoklis, ka dziedātāju līdz nāvei novedusi čeka. Oficiālā versija ir pašnāvība."

Līdzīgi no šīs pasaules aizgāja vēl vairāki Latvijā zināmi cilvēki. Oficiālās versijas - pašnāvība vai nelaimes gadījums. Tikai ir ļoti daudz liecību un pierādījumu, ka tās bija ļoti rūpīgi izplānotas slepkavības.

Un tāpēc man rodas jautājums - kāpēc šie cilvēki klusēja un paši neko nestāstīja par vajāšanām. Iespējamie iemesli varētu būt šādi. Nr.1 VDK darbinieki vajātos cilvēkus piespieda parakstīt solījumu neko neizpaust. Nr.2 Jebkuri mēģinājumi kaut ko pastāstīt tika uztverti kā murgi un fantāzijas, jo VDK darbinieku veiktās vajāšanas pat šobrīd tiek kategoriski noliegtas. Sevišķi jau tās, kuras tika veiktas izmantojot psiholoģiskā terora metodi Zersetzung.

Tieši tāpēc es esmu izvēlējies pavisam citu ceļu. Par visiem notikumiem, kurus var uztvert kā vajāšanas es rakstu pilnīgi atklāti. Vajātāju vārdus gan nosaucu ļoti reti, tikai tad ja tas noteikti ir jādara. Un protams, ik pa brīdim saņemu interneta komentārus par to, ka es visu laiku atrodos Tvaika ielā un ik pa brīdim "dakteri" man pielaižot pie datora.

Bet es turpināšu neklusēt.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.05.2023. 09:00

Zersetzung vajāšanas notiek arī mūsdienās

Zersetzung vajāšanas raksturo tas, ka netiek atstāti nekādi pierādījumi un vajātā cilvēka stāstam neviens netic. Publicēšu pašu pēdējo gadījumu. Un protams, komentāri būs par to ka notikums ir safantazēts.

Un tomēr. Gāju uz netālu esošo veikalu. Pirms veikala ir iela ar gājēju pāreju. Pirms šķērsot ielu mani izbrīnīja vieglā automašīna, kura izbraukusi no veikala stāvlaukuma bija apstājusies dažus metrus no gājēju pārejas. Pēc loģikas likumiem mašīnai nebija jāapstājas jo es atrados apmēram 10 metru attālumā no ielas, kuru gatavojos šķērsot pa gājēju pāreju. Iekšēji sāku gatavoties, ka mani gaida kaut kāds pārsteigums.

Un tiešām. Brīdī kad es atrados mašīnai priekšā, šoferis pēkšņi nospieda gāzes pedāli un sāka braukt. Es zibenīgi noreaģēju un atlēcu atpakaļ. Mašīna gandrīz aizķērusi mani mierīgi aizbrauca tālāk.

Interesanti būs lasīt komentārus - vai tiešām tā bija nejaušība, jeb tomēr apzināta vēlēšanās mani sabraukt.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.05.2023. 08:45

Vēl viens Zersetzung metodes pielietojums, diemžēl, mūsdienās. Un kā parasti, nekādu liecību, ka tā bijusi slepkavība. Izrādās, ka cilvēki "lec" ārā pa logiem ne tikai Krievijā.

Atbildēt

vice

24.05.2023. 08:01

Šāda VARDARBĪGA SIEVIETES NĀVE Jaunās Vienotības un Progresīvo medijzombijus neintersē!!

Kāpēc?

Jo izmeklējot var kārtējo reizi nonākt "pats uz savām pēdām"!!!

Kas gan varētu būt ģenerālprokurors "VID krišanas" laikā?

Atbildēt

Tori

24.05.2023. 07:56

Saskatāma pasūtījuma slepkavība. Daudz zināja.

Atbildēt

00

24.05.2023. 07:34

Tad nu gan atrasta pārākā sensācija, kad viens pārrakstījies gadu skaitlī. Labāk autors būtu paskatījies uz sevi, kā ar kompanjonu gadus desmit rakstīja visādas blēņas par t.s. Lemberga lietu. Vai jau aizmirsās?

Atbildēt

Haralds Kalns

24.05.2023. 07:06

Gadās jau visādi. Iet cilvēks pa Rīgu un pēkšņi pļukt, izlec no pamatnes Staķa "dēstīts" stabiņš, bet tavu trāpīšanu - taisni (pī)kājstarpē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: