Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada 10. jūlijā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pieņēmusi „ierobežotas pieejamības” – no sabiedrības slēptu rīkojumu, kas paredz sākt VID darbinieku un klientu sarunu ierakstīšanu. Pietiek šodien publicē gan pašu rīkojumu, gan ar to saistītos dokumentus, kas, pēc Pietiek rīcībā esošajām ziņām, jau izraisījuši gan Finanšu ministrijas, gan Datu valsts inspekcijas interesi.

Kā liecina Pietiek rīcībā esošais Jaunzemes vēstījums VID darbiniekiem, šādu lēmumu viņa pieņēmusi, lai „nodrošinātu sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti un sniegtu objektīvu priekšstatu par Valsts ieņēmumu dienesta nodarbināto rīcību gadījumos, kad pastāv strīds ar nodokļu maksātāju”.

Tieši šī mērķa vārdā esot „izstrādāts risinājums, kas nodrošinās, ka visas Valsts ieņēmumu dienesta stacionāro tālruņu sarunas, kuras tiek izmantotas saziņai ar nodokļu maksātājiem vai sadarbības partneriem tiks ierakstītas”.

Pašlaik sācies pārejas periods, kura laikā sarunu ieraksti tikšot veikti atsevišķiem Nodokļu kontroles pārvaldes. Nodokļu pārvaldes un Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes nodarbinātajiem.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

66
8