Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šī gada 10.janvārī atbrīvojās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes (NMPP) direktora vieta. To līdz šim ieņēma Kaspars Podiņš, kurš, uzņemoties atbildību par iestādes darbinieku veikto kukuļa izspiešanas mēģinājumu, iesniedza atlūgumu.

Šī gada 17.janvārī  VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme LTV1 raidījuma "Rīta panorāma" tiešraidē apgalvoja, ka uz vakanto NMPP direktora vietu tiks izsludināts atklāts konkurss.

Trīs nedēļas vēlāk I.Jaunzeme ir lauzusi kārtējo solījumu un NMPP direktora amatā bez konkursa iecēlusi līdzšinējo VID Iekšējās drošības pārvaldes (IDP) vadītāju Aigaru Prusaku.

Portāls Pietiek jau iepriekš ziņojis par gatavošanos iecelt A.Prusaku NMPP direktora amatā, tomēr neviens nebija gatavs tik bezkaunīgai I.Jaunzemes rīcībai, nerīkojot pat formālu konkursu uz šo valstiski svarīgo amatu.

Portāls Pietiek jau vairākkārt ir rakstījis par A.Prusaka ciešo saikni ar daudzos noziegumos aizdomās turēto Juri Jurašu kopš KNAB laikiem un iespējamu saistību ar jumtošanas pakalpojumu sniegšanu.

Tādējādi šodienas lēmums par A.Prusaka iecelšanu vienā no ietekmīgākajiem amatiem tiesībsargājošo iestāžu vidū ir labas ziņas tikai J.Jurašam, A.Prusakam un viņu pakalpojumus izmantojošiem likumpārkāpējiem. Visiem pārējiem šis ir kārtējais trieciens sabiedrības jau tā zemajai uzticībai valsts pārvaldes godīgumam.

Vienīgais jautājums - kāpēc I.Jaunzeme rīkojas tik muļķīgi. Vai iemesls varētu būt A.Prusaka rīcībā esošā informācija par I.Jaunzemes tiešu iesaisti kādos nelikumīgos darījumos?

Novērtē šo rakstu:

258
14