Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

31.08.2019. 09:36

Valsts ieņēmumu dienesta iekasētā nauda ir nekavējoties jāiemaksā VALSTS kasē.Kur VID ņēma naudu čeku loterijas organizēšanai!

Atbildēt

Opis

14.08.2019. 21:01

Ja būs lemts pirkt autiņu,pirkšu tikai ārzemēs

Atbildēt

Opis

14.08.2019. 20:57

»

Baizz

Nelegalaa auto tirdznieciba ir jaapkaro!!!!!!!!!!!! Un tas ir noziegums iegadaties no tirgotajiem auto, (kas atvests no arzemem) , bet nav CSDD registrets un nomaksati visi nodokli, bet talak pardots iedzivotajam par skaidru naudu ar parmaksu... Ja perk arzemes - registrejiet arzemes, noaksajiet tas...


Baizz-tevi laikam dzemdībās nometa zemē,kā tev patīk nodoklis pensijām,-ņem nodokli no nodokļa,no kura ir aprēķināta pensijā,tagad nevar vairs ar savu naudu rīkoties,kāda starpība 1€ vai 10000€, tā ir mana nopelnītā,kura ir iekrāta pēc nodokļu nomaksas,atkal velk uz dubultaplikšanu,tev tās patīk,vai tikai neesi no VID.

Atbildēt

reņģēdājs parastais

13.08.2019. 22:52

VID ierēdņu fantāzijām nav robežu... Un sliktākais ir tas, ka karošana ar tām ir tik laikietilpīga un dārga, ka liela daļa apmet ar roku un bez ierunām samaksā visu, ko viņi prasa. Savukārt, gada beigās ierēdņi var lepoties ar apkarotām shēmām un ēnu ekonomiku un prasīt valdībai atpakaļ papildus naudu prēmijām.

Atbildēt

Sandra

13.08.2019. 15:42

»

Baizz

Nelegalaa auto tirdznieciba ir jaapkaro!!!!!!!!!!!! Un tas ir noziegums iegadaties no tirgotajiem auto, (kas atvests no arzemem) , bet nav CSDD registrets un nomaksati visi nodokli, bet talak pardots iedzivotajam par skaidru naudu ar parmaksu... Ja perk arzemes - registrejiet arzemes, noaksajiet tas...


Tevi gan laikam dzīve ir apdalījusi. Es gan labprāt reģistrētu a/m citā valstī un nemaksātu LV uzpūstos auto nodokļus, ja vien mūsus super valsts arī par šo jau nebūtu padmājusi apliekot visu ko var ar nodevām. Kā arī iegādājoties a/m neviena valsts nav atcēlusi tranzīta Nr. līdz ar to, ja nesaproti auto biznesa uzbūvi, a/m iegādi un to pārvietošanu starp valstīm - labāk paklusē!

Atbildēt

Vaļera no //pietiek//,

13.08.2019. 15:30

starp valstīm slēdz līgumus . Lai nebūtu sods atkal, neaizmirstiet iesniegt Gada IIN dekr. par //pers. mantu//, apliecinot īpašuma izcelsmes dok.

Atbildēt

Noriss

13.08.2019. 15:18

Vajag pieprasīt caur lv tiesu morālo kaitějumu kompensāciju.Ja LV tiesa šo prasību neapmiwrina ,tad jāgriežas ES tiesā.

Atbildēt

reirveidīgie

13.08.2019. 12:21

A kāpēc jaunzeme vēl vada vid? Vajadzëja būt brīvai jau jūlijā.

Atbildēt

Vid saprata ka paši lamatās

13.08.2019. 10:24

Paši vid darbinieki saprata ka sev salikuši lamatas. Tad nebūs iespējas pašiem labi dzīvot.

Atbildēt

Baizz

13.08.2019. 09:09

Nelegalaa auto tirdznieciba ir jaapkaro!!!!!!!!!!!! Un tas ir noziegums iegadaties no tirgotajiem auto, (kas atvests no arzemem) , bet nav CSDD registrets un nomaksati visi nodokli, bet talak pardots iedzivotajam par skaidru naudu ar parmaksu... Ja perk arzemes - registrejiet arzemes, noaksajiet tas zemes nodoklus un pec tam paregistrejat LV un maksasiet atkartoti... Siii blezu joma ir jaizrevideeeeeeeeee!!!!!!!! Un VId vajadzetu uzlikt pienakumu LV jebkuru auto tirdzniecibu tikai un vienigi ar skaidru naudu...!!!!!!!!!!!!!!? Un vispar ieviest 0 deklaraciju pilnigi visiem LV iedzivotajiem!!!!!!! (visadus brinumus redzesiet cik bagati bus musu pensionari un bezdarbnieki ar porshe un citu marku auto, ka ari zemju un nekustamo ipasumu sarakstiem).... Taaa valsts izzagsana un krapsana vnk jaaaizbeidz!!!! Katram japiedalas nodoklu un nodevu apriteeee!!!!!

Atbildēt

Mēs visu sajauksim ar intrigām - tiesām, līgumiem..

12.08.2019. 16:35

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Ghh

12.08.2019. 16:33

Intereses peec vai Valērijam A ir bijis privātais audits, taa iestāde neko neaizmirst.

Atbildēt

12.08.2019. 16:33


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

CSDD

12.08.2019. 16:00

Ja ir neciešamas alkas VID brīdinājumu redzēt, to var darīt CSDD. Vismaz vēl pagājšnedēļ nepatikšanas vēstošais un katru autopircēju, kurš ārzemēs par skaidru naudu iegādājies auto, par noziedznieku dēvējošais video randomā bij skatāms CSDD Bauskas ielā. Vēstījums bij patiesi baiss - TU ATBALSTI NOZIEGUMU, JA PĒRC AUTO ĀRZEMĒS PAR SKAIDRU NAUDU, TĀ IR KRIMINĀLI SODĀMA DARBĪBA ! (atstāstīts tuvu tekstam).

Atbildēt

Pilsonis

12.08.2019. 15:34

VID ir krāpnieku kantoris, kurš citiem māca dzīvot !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: