Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paragrāfs

24.07.2020. 20:51

varbūt vajag sākt ar visu nodokļu likumu pārrakstīšanu vienkāršā, cilvēciski saprotamā un izpildāmā variantā? ir jābūt augsti kvalificētam juristam, lai šajos likumos orientētos, tos saprastu un pēc tam- izpildītu. un kad nonāk līdz izpildīšanai, tad VID tos skaidro tā, kā katram darbiniekam tas liekas pareizi. un tad nu sākas tas, ko sauc par subjektīvismu. mazā biznesa uzsākšana un darīšana ir tik samudžināta, ka tauta izvēlas strādāt bez oficiālām formalitātēm, bet tā nebūtu. ja likumi būtu skaidri, saprotami ik vienam.

Atbildēt

ella

14.07.2020. 21:50

Jādomā, ka centieni labi, bet kadri, nu piedodiet, man sarezģītākā gadījumā , divas penijunopenījušas tjotočkas ilgi būrās papīrīšus pieņēma man nelabvēlīgu lēmumu, tāpat laikā, ja zinātu elementārus termiņus angļu valodā, viss būtu labi. BET, Reisam jau jālieto pieejamais resurss, kur ir gan dumji gan noziedzīgi kadri.

Atbildēt

Toms

08.07.2020. 11:04

Izklausās labi, Reira kungs, bet, ņemot vērā to, ka uzticība VIDam ir nulles līmenī, diez vai pats ticat, ka kaut kas mainīsies. Un, ja jau būtu uzticība Jums un valdībai un Saeimai,tad rastos cerība, ka iespējams VID būtu palīgs uzņēmējiem, nevis tikai bieds.
Ak, kā gribētos tam ticēt....

Atbildēt

kaktuss

06.07.2020. 08:09

Kas gan viņam sarakstījis šo gudro??? rakstu!

Atbildēt

Zinošais

06.07.2020. 07:57

Reiram pilnmēness ??!??!? Cik gadus viņš ir politikā !?!??!

Atbildēt

tad sakārto to vid

06.07.2020. 07:15

tur jāatlaiž ir visi esošie, vai nu kontrole IT sistēmu līmenī.Dators 'izmet'visus zagļu gājienus, jo tie taču neatbilst likumam, ka ieprogrammēts programmā. Kas ārpus statistiskā vidējā, viss kontrolei. Ak, nav jau kas kontrolē, policijas 'akadēmiju'zinām, LVU zinām

Atbildēt

lauķis

06.07.2020. 03:46

Biedr priekšnieci un paši izstrādājāt spēles noteikumus.Par ko cepiens,komunist Reiri?

Atbildēt

VID terors

06.07.2020. 01:41

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus

Atbildēt

Es nosapņoju

06.07.2020. 00:57

Ka ja Vaškevica Ieņēmumu Dienests darbotos leģimitīvi, tad tāds svf kredīts vispār nebūtu vajadzīgs.

Atbildēt

Vietējais

05.07.2020. 23:53

VID jau gadu desmitiem nepilda likumos noteikto. Piemēram, neatmaksā vispār, vai dara to ļoti negribīgi, pārmaksāto PVN.
Vai vēl trakāk - tiklīdz pieprasi atmaksu - tā audits ir klāt. Tiek notērēts laiks uzņēmējam piedaloties procesā, un, visbiežāk, uzlikts arī liels sods par nenozīmīgiem sīkumiem, tā atņemot daļu, vai pat visu PVN pārmaksāto daļu, atstājot uzņēmēju muļķos.
Kāda gan var uzticība rasties VID-am šādos gadījumos? Absolūti nekāda!
Uzņēmējam izdevīgāk ir noshēmot, un saglabāt kaut vai daļu no šīs PVN atmaksas, nevis zaudēt laiku, un parasti arī visu saņemamo daļu.

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

05.07.2020. 22:42

cirks mulku zeme,laba roka nezin ,ko kreisa dara !

Atbildēt

Asiirietis

05.07.2020. 21:24

VID ir tikai izpildvara, tā kā uzņēmējiem un katram sevi cienošam pilsonim būtu jāvēršas pret pilnīgi citām personām. Tieši šo nodevīgo neliešu kopums veido partokrātiju, jeb tā saucamo okupācijas administrāciju, kas neleģitīmi sagrābjot varu, turpina okupācijas perioda augļu ievākšanu un izlaupījuši Latviju, tikai jau zem kapitālisma izkārtnes un slēpjoties aiz okupētās zemes karoga.

Atbildēt

Kaža

05.07.2020. 19:26

To kā ministrs PSRS t.i.okupantu ideologu nomeklatūrists nav izcietis sodu par sadarbību,bet tas ir tikai veicinājis viņa karjeru,tad ir iespaids par totālu krimināli korupcionāru sistēmu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: