Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kādreizējais Valsts civildienesta pārvaldes ierēdnis Māris Knoks, kurš vairākus gadus ieņēma Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora padomnieka juridiskajos jautājumos amatu un tika uzskatīts par VID „pieskatītāju” Zaļo un zemnieku savienības interesēs, ir aizrotēts uz otršķirīgu amatu VID Personālvadības pārvaldē.

Sākot strādāt VID ģenerāldirektores amatā, Ieva Jaunzeme abpusēji vienojās ar Māri Knoku, ka viņš darbu turpinās VID Personālvadības pārvaldes Juridiskajā nodaļā, kur ieņems galvenā jurista amatu, tagad oficiāli skaidro VID

Šāds solis esot sperts, lai „stiprinātu minētās struktūrvienības kapacitāti”, savukārt Knoka vietā padomnieka juridiskajos jautājumos amatā nevienu jaunu darbinieku nav plānots pieņemt.

Vairākus gadus Knoks tika uzskatīts par finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas uzticamības personu VID un „lietu kārtotāju”, no kura bija atkarīgi nozīmīgi administratīvie jautājumi, tostarp pēdējos gados notikušās VID darbinieku rotācijas. Tagad nu aizrotēts arī pats Knoks.

Kā rāda Knoka amatpersonas deklarācija par 2017. gadu, ko viņš iesniedzis kā „konsultants juridiskajos jautājumos”, viņa gada oficiālie ienākumi šajā amatā bija 30 680 eiro. Vēl 2572 eiro Knoks bija sapelnījis Labklājības ministrijā.

Novērtē šo rakstu:

93
8