Menu
Pilnā versija
Foto

Viedais Anonymous

Viedais Manels · 17.01.2022. · Komentāri (45)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.

Tādējādi konkrētās personas tiek diskreditētas domubiedru acīs, kas “falšo grasi” uztver par “īstu monētu”. Manā gadījumā ir arī sekotāji, kuri savu pausto nepatiku pret valdošo kliķi marķē ar manu blogera niku. Lai aiziet tautā! “Zīmols” Viedais Manels tagad ir sava veida latvju Anonymous.

Lai nerastos pārpratumi, informēju, ka jau kādu laiku nerakstu un arī turpmāk neskrīvēšu savus komentārus nedz zem savām, nedz svešām publikācijām kā Viedais Manels, Teikas Virsvadonis, Armands Māliņš, Jānis Ezītis vai Klimpis no Kalna. Ikviens komentētājs ar kādu no šiem parakstiem ir VILTVĀRDIS vai Anonymous. Lai gan par Jāni Ezīti es neesmu drošs.

Tas nenozīmē, ka vairs nekomentēšu artiķeļus PIETIEK. Vienīgi darīšu to ar dažādiem citiem pievārdiem, ar kuriem man pilna izdomas aizkrāsne.

Novērtē šo rakstu:

65
23