Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aradhana

08.02.2018. 14:56

Protams, ka valsts attieksme pret blēdi, kas ņirgājas par likumdošanu ar vienīgo mērķi personiski dzīvot paaugstināta komforta apstākļos ir atšķirīga un tai ir jābūt atšķirīgai no attieksmes situācijā, kad sabiedriska labuma intereses plašākā mērogā saduras ar lokālākām attiecīgā apvidus iedzīvotāju interesēm un neviens no iespējamajiem risinājumiem nebūs viennozīmīgi pareizs.

Atbildēt

Kaspich

03.02.2018. 19:58

Dzīvoju Rīgas centrā, vibrācija mājai no sliktā ielas seguma un troksnis no transporta salīdzinājumā ar brīvdienām pie kartinga trases ir ikdienišķs. Lūdzu turpiniet diskusiju, var būt man izdosies slēgt Matīsa ielu.

Atbildēt

AAs

02.02.2018. 09:29

Esmu Kandavnieks kurš no minētās trases netālu dzīvoju jau no 1984 gada. Nu ko tas tantuks (esot bijusi juriste) tur cepas. Pati iegādājās 90-tajos gados īpašumu, kas atrodas pie trases, un starp citu viņa pati tur nemaz nedzīvo mitinās Rīgā. Labi tajos laikos visur bija pagrimums un sacensības tur nenotika (Braukājām paši ar auto un visi kas vēlējās, tai laikā trase piederēja laikam tehnikumam un nebija slēgta).
Saprotu ka ir tur pieļautas kļudas, bet tantuks arī uzvedās kā reketieris. Ta viņai pa skaļu, bet kad cels skaņas sienu - tad uzrei skatu bojāšot utt. Ja jau viņai telpās ir par skaļu nu piedodiet - nomainiet tai savai koka būdai mūsdienīgākus logus, durvis. Esmu tai mājā savulaik bijis - nu koka būda vien ir. Ko tad cilvēki saka kas dzīvo blakus dzelzceļam.

Atbildēt

īpaši stulbs

31.01.2018. 08:30

Man jau arī liekas, ka tai Pāvilostas būdai jāliek miers. Tā labi iekļaujas peizāžā un man personīgi absolūti netraucē. Labi, ka ir kāds cilvēks tajā tuksnesīgajā vietā!

Atbildēt

aga

30.01.2018. 08:46

Kandavieši jau īpaši varētu paklusēt. Katrās kartinga sacensībās viesnīcas ir pilnas. Pārtiku dalībnieki pērk vietējā veikalā. Degvielu drīkst pirkt tikai vietējā tankā. Un katrs ptoyams apmeklē vietējo kafeni pie baseina. Tā kā Dieva pamestajā pilsētā pa 2 dienām ieripo mēneša naudas norma.
Blakus māju iedzīvotāji , var šīs divas dienas atpūsties, doties ceļojumā, vai skatīties sacensības.

Atbildēt

LV pilsonis

29.01.2018. 23:34

Tās ir tikai un vienīgi sekas. Godīgi un domājoši politiķi likvidētu cēloņus šai bandītiskajai beztiesiskajai valstij, turpretī ieinteresētie imitē nepārtrauktu cīņu, turklāt tikai un vienīgi ar sekām.

Atbildēt

Cilvēks

29.01.2018. 21:33

»

aga

Par trasēm. Ja cilvēki ir tik stulbi, ka nopērk dzīvokli pie sporta trases, tad tas nav ārstējams, jeb viņi ir autosporta fanāti


Pirms Jūs kaut ko tādu rakstiet, iepazīstaties ar situāciju. Kandavā - mājas bija pirms kartingtrases, arī Rīgā daudzi paši labprātīgi neizvēlējās tur dzīvot....

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.01.2018. 21:33

Министерство юстиции вместе с депутатами Сейма создали предпосылку для создания в Латвии террористических организаций. За свои слова готов ответитить перед любым судом.

Atbildēt

aga

29.01.2018. 20:17

Par trasēm. Ja cilvēki ir tik stulbi, ka nopērk dzīvokli pie sporta trases, tad tas nav ārstējams, jeb viņi ir autosporta fanāti!

Atbildēt

aga

29.01.2018. 20:14

Tas kuģis nax nevienam netraucē. Pie tam , ja tas patiešām ir spējīgs peldēt, tad tā pašvaldība var pakārties paši savas varaskāres cilpā!

Atbildēt

jurists

29.01.2018. 14:29

Vienkārši smieklīgi kā lemj tiesa, ir tiesību normu interpretācija, ar kuru var noskaidrot kuģa mājas uzstādīšanas mērķi un vai tā tiek izmantota kā kuģis kuģošanai, un otrs tiesai ir iespēja izbraukuma tiesas sēdē visu nokonstatēt uz vietas. Kas tie par tiesnešiem, kas šādi ākstās, vai palīdz apiet likumu ?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.01.2018. 13:53

(4) Austrijas Republikas ieskatā iesniedzējtiesas viedoklim ir jāpiekrīt. Proti, arī tādām valsts amatpersonām kā formās tērptiem policijas ierēdņiem viņu dienesta laikā ir atzīstams zināms privātās dzīves mērs. Piemēram, šeit ir iedomājama ēšana pārtraukumos vai sanitāro telpu apmeklēšana. Izņemot šādas īpašas situācijas, ierēdņi, pildot valsts varas uzdevumus, vienmēr rīkojas kā valsts orgāni, un šajā ziņā viņi nav aizsardzības subjekti saistībā ar tiesībām uz privātās dzīves neaizskaramību vai datu aizsardzību. Līdz ar to ierēdņiem, kā tas ir šajā gadījumā, ir jāpieņem, ka, publiski uztveramā veidā pildot amata pienākumus, viņus novēro it īpaši iedzīvotāji vai žurnālisti, un šīs darbības var tikt dokumentētas un publiskotas. Tiktāl fotogrāfijām vai videomateriāliem, kuros policijas ierēdņi ir redzami viņu darbībā publiskā telpā, nav vajadzīgs tiesisks datu aizsardzības regulējuma pamats.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.01.2018. 13:25

Par likumu saskaņošanu ar tautu Tieslietu ministrija var norādīt, ka Latvijas Republikas Satversmes 5., 64. un 70. pants nepārprotami norāda, ka Saeima ar simts deputātiem pārstāv tautu, likumdošanas tiesības pieder Saeimai, un likumus Saeima pieņem tautas vārdā. Ievērojot minēto, atsevišķi saskaņojumi likumiem Latvijas Republikas Saeimai nav nepieciešami.
Valsts sekretāra vietniece
tiesību politikas jautājumos
L. Medina

Atbildēt

Prioritāte

29.01.2018. 11:05

kučinskim prioritāte ir apčakarēto valsts iestāžu un tiesu mundiera goda glābšana

Atbildēt

Nominācija "Vara"

29.01.2018. 10:11

Par šito smirdīgo likumdošanas pārkāpumu ir vainīga tieši Laimdota Straujuma, kas tolaik bija premjerministre un pie viņas "parunāties" bija aizgājis Jānis Naglis !
Tagad ZM apkalpojošā kundzīte vada Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisiju. Un tādā pašā vīzē kopā ar savu uzpirkto komisijas varzu bija apmeklējusi Kandavu, lai bīdītu cauri slavenos caurkritušos Min.kabineta noteikumus par koku ciršanu ! Varzas politgrupējuma ietekmes demonstrēšanai uz šo sapulci līdzi bija atvilkts Rodžers Grigulis, ZZS iebāzsnis "Pasažieru vilciens" valdē !

Atbildēt

tas ir uzskatāms piemērs, kā praksē tiek realizēta "valsts sagrābšana"!

29.01.2018. 09:33

šo ienesīgo saimniecisko darbību gan veic citi komersanti, nevis īpašnieki, un tā trašu īpašnieki rada mānīgu priekšstatu, ka viņu saimnieciskā darbība nav peļņu nesoša.

Kamēr šajās ”kaucošo motoru” trasēs notiekošā uzņēmējdarbība tiks veikta ar saukli ”sportam”, (valstī ietekmīgi cilvēki tā ir atraduši veidu, kā apmierināt savas personīgās intereses: gods, vara, nauda, izklaide, utt., izmantojot savu ietekmi), tikmēr Satversmē noteiktās cilvēktiesības netiks ievērotas.

Ir grūti iedomāties kaut ko vēl nedemokrātiskāku.

Atbildēt

joske

29.01.2018. 09:15

»

opā

Interesants novērojums un ļoti trāpīgs. Vienā gadījumā tauta sacepas par lietu, kas vispār nevienu neskar, ierēdņi piepūš vaigu un bargi sola šos nekauņas nolikt pie vietas (lai gan nekauņas nevienam reāli netraucē). Otrā ir reāls cilvēka tiesību un interešu ierobežojums, bet ierēdņi gadiem liek mīksto...


Bezkaunīga ietekmes izmantošana protams ir jāatstāj bez ievērības?Kungs publiski ir atzinis ka viņš regulāri nerēķinas ar valsts likumiem.Valsts gandrīz vai publiska nozagšana pēc dažu partiju līderu un žurnālistu pārliecības ir asprātība,kura pat veicinot valsts attīstību.Un tas uz Rīdzenes sarunu fona!

Atbildēt

opā

28.01.2018. 21:42

Interesants novērojums un ļoti trāpīgs. Vienā gadījumā tauta sacepas par lietu, kas vispār nevienu neskar, ierēdņi piepūš vaigu un bargi sola šos nekauņas nolikt pie vietas (lai gan nekauņas nevienam reāli netraucē). Otrā ir reāls cilvēka tiesību un interešu ierobežojums, bet ierēdņi gadiem liek mīksto un neko nemaz nemēģina risināt. Jautājums, kas ir svarīgāks, kaut kāda māja uz pontona nekurienē, vai cilvēku ikdienas dzīves vide? Ko vajadzētu atrisināt vispirms.

Atbildēt

švamme

28.01.2018. 19:56

Ja māju var piereģistrēt kā kuģi, tad automašīnu drīz varēs reģistrēt kā mājlopu, bet kartinga trases skaņas tiks nosauktas par baznīcas ērģeļu skaņām.

Atbildēt

lauķis

28.01.2018. 19:31

Runa nav par ”baltiem krekliem”, ”māju-kuģi” un ”kaucošo motoru trasēm”, bet gan par Saeimas deputātu, Valsts prezidenta, Ministru prezidenta, Ministru, pašvaldības vadītāju un šādu būvju īpašnieku sirdsapziņām.

A kas tā tāda sirdsapziņa ir un ko viņa ziemā ēd?
Naudas pasaulē atļauts viss kas nav aizliegts un par lielu naudu atļauts viss kas aizliegts.

Atbildēt

Tukumniece

28.01.2018. 18:43

Jautājums vietā! PĀRĀK RETI MĒS TO UZDODAM MŪSU LIKUMDEVĒJIEM !

Atbildēt

angel

28.01.2018. 17:22

»

Joske

Kundzīte, iespējams, ir profesionāla izspiedēja,- ievācas Latvijai "netradicionālās vietās", kurās par spīti visam arī šādām elzām , tomēr notiek darbība, un iespējams, izspiež naudu, draudot ar darbības pārtraukšanu...


Joske icikevič , nevajag piedēvēt savas īpašības un īpatnības :D citiem !
Kandavas kartinga trase tik tiešām atrodas blakus privātmājām , tikai iela ir starpā .

Atbildēt

emm

28.01.2018. 16:59

»

Joske

Kundzīte, iespējams, ir profesionāla izspiedēja,- ievācas Latvijai "netradicionālās vietās", kurās par spīti visam arī šādām elzām , tomēr notiek darbība, un iespējams, izspiež naudu, draudot ar darbības pārtraukšanu...


Tas ka nedzīvo nav arguments. Varbūt Elzai šo trašu tvumā dzīvo radi, draugi, paziņas. Diezgan nesmuki izmantot šādus pretargumentu no kartinga puses... jo tyas nozīmē, ka šiem pie d!rsas, ka blakus dzīvo cilvēki. Ja vēl šie apmaksātu šo trašu tuvumā dzīvojoši veselības rēķinus, tad varētu kaukt par netaisnību.

Visur ir iespēja vidusceļam - vai kartingisti taisās mainīties līdzi laikam un pāriet uz elektriskajiem kartingiem... troksnim vajadzētu būt daudz mazākam ;)

Atbildēt

Nav gan runas par sirdsapziņām,

28.01.2018. 16:10

bet par noziedzīgu bezdarbību un bezatbildību.

Atbildēt

Joske

28.01.2018. 15:29

Kundzīte, iespējams, ir profesionāla izspiedēja,- ievācas Latvijai "netradicionālās vietās", kurās par spīti visam arī šādām elzām , tomēr notiek darbība, un iespējams, izspiež naudu, draudot ar darbības pārtraukšanu

https://www.facebook.com/kartodroms/posts/1850772758484112

Atbildēt

Atslēgas vārdi:

28.01.2018. 14:58

"steidzami grozīt likumus, ministru kabineta noteikumus" - tas arī ir valsts pagrimuma pamatā - n-tās reizes mainīti, grozīti, papildināti, svītroti likumi un noteikumi, kā rezultātā Latvijā vispār vairs nav normālas likumdošanas - absolūta juridiskā idiotija, kur viens likums ir pretrunā ar citu, vieni noteikumi atļauj to, ko citi aizliedz, bet rezultātā treknās taukpakaļas un naudasmaisi nopērk sev vajadzīgo juridisko versiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: