Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Minsteres Viktors

21.11.2019. 23:19

»

Viktors

Kretīnisks portāls un kretīniski komentētāji


Un tu pats neesi kretins ?

Atbildēt

Belamorkanal TV

21.11.2019. 19:26

»

Viktors

Kretīnisks portāls un kretīniski komentētāji


Labrīt visiem! Arī Jubilejas ziņojums. Ja negribat atzīt patiesību un dzirdat vārdu hu js, pizda vai mauka, uzreiz ujobivai ķe, vai aizpisisties! Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par "Bondara ordeni"! Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, kā vēsta SKĀDES aptaujas. Neskatoties uz to, ka klīniskie Ziemas pils deputādi ahuje ļi, aiz loga Jē- kapu ielā rindā uz diviem zārkiem ieraugot ohujen nuju pūli. Ja no rīta spogulī ieraugāt ķīnieti, pisiet ies prom uz fabriku, bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju. Ziņas par citiem sūdiem un pišan os būs vēl un naha ļavu. Belamorkanal TV.

Atbildēt

Viktors

21.11.2019. 16:51

Kretīnisks portāls un kretīniski komentētāji!

Atbildēt

Viktors

21.11.2019. 16:37

»

Vàcu Palaistuve

Dzïvé prieka nav nekàda


Patiešām palaistuve!

Atbildēt

Viktors

21.11.2019. 16:35

»

Ferma

Levita mūlis ir līdzīgs manu cūku ādai


Tu varbūt esi līdzīgs cūkai, nevis ādai!

Atbildēt

Ferma

21.11.2019. 15:37

Levita mūlis ir līdzīgs manu cūku ādai.

Atbildēt

Vàcu Palaistuve

21.11.2019. 11:59

Dzïvé prieka nav nekàda,
Pimpols karàjàs kà àda

Atbildēt

motorhead

21.11.2019. 09:54

Es jau tik par terminiem....Redz, ja shitam taa riktiigi iespertu pa ziemeljpolu, vaards Levitaacija ieguutu, jaunu, jeegpilnu un vienveertiigu noziimi...Atvainojos par transkripciju, nesaprotu, kur te garie burti. Nav mans dators.

Atbildēt

no arhīva

20.11.2019. 22:42

Pēc Latvijas okupācijas 1940. gadā Kadeļu ģimene bija spiesta doties bēgļu gaitās uz Vāciju. Maz zināms ir Kadeļu jaunākā dēla Jūlija ieguldījums vēlākajā Latvijas neatkarības atgūšanā. Kad vecāki pameta Latviju, viņam bija seši gadi. Pēc ģimnāzijas beigšanas Jūlijs aktīvi darbojās baltiešu trimdas organizācijās – vadīja Eiropas Latviešu jaunatnes apvienību un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) informācijas biroju. 1979. gadā Jūlijs pameta prestižu darbu firmā Bosch un kļuva par PBLA informācijas biroja vadītāju. Piecu gadu darba laikā tieši viņš panāca, ka gan Rietumu prese, gan politiskās aprindas pievērš uzmanību okupētās Latvijas stāstam.
Kadelis ir idejas autors 1985. gadā Kopenhāgenā notikušajam Baltiešu tribunālam, kurā tika izvirzīta apsūdzība Padomju Savienībai par Baltijas valstu okupāciju un represijām pret to iedzīvotājiem. Drīz pēc tam 1986. gadā Jūlijs Kadelis Minsterē mira mīklainā nāvē.
Laikraksts “Frankfurter Allgemeine” viņu nodēvēja par apņēmīgāko Baltijas neatkarības cīnītāju.
Rezultāts: izcilais latvietis Kadelis nogalināts; starptautisks projekts izgāzts; Egils Levits netraucēti kļūst par Eiropas latviešu līderi un par šo darbu iegūst atbalstu no PSRS puses. Šī iemesla dēļ, vēlāk tieši Levits ir vidutājs jeb tilts starp trimdu un LPSR funkcionāriem, „atjaunojot“ Latvijas Republiku un sapludinot LPSR noziedzniekus kopā ar trimdas pretkomunistisko noskaņojumu.
Lai to izdarītu, Levits izmantoja no Kadeļa pārņemto autoritāti un ieguva trimdas uzticību. Lūk iemesls kāpēc PSRS nav starptautiski tiesāta un kāpēc līdz galam netika veikta pilnvērtīga 1918.gada 18.novembra valsts turpināšanas nodrošināšana.

Atbildēt

švamme

20.11.2019. 22:25

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm:
neoloģismu (jaunu vārdu) veidošana
personīgās higiēnas neievērošana, nevērīgums pret apģērbu

No Wikipēdijas
Šizofrēnijai raksturīgi t.s. pozitīvie un negatīvie simptomi. Pozitīvie simptomi parādās pirmie un tie parasti nav sastopami normālā populācijā.

Pozitīvie simptomi
Halucinācijas - neesošu lietu uztveršana apkārtnē, kas apstiprina maldīgas idejas slimnieka prātā (tās bieži pavada murgi vai paranoja). Visbiežāk slimnieks pārklausās citu teikto vai pārprot to rīcību, bet ir pilnīgi pārliecināts par uztvertā pareizību. Smagākos gadījumos dzird un saskata pilnīgi neesošas lietas, piemēram, balsis gan sevī, gan no ārienes, kas var būt glaimojošas un draudošas.
Dīvaina uzvedība. Pastāvīgas bezmērķīgas darbības un plāni, kam trūkst praktiska satura realitātē.
Nesakarīga runāšana. ((((Sarunu temati var būt abstrakti, citiem maz saprotami. Smagos gadījumos runā nestrukturētos teikumos, tiek lietoti neoloģismi.))))
Negatīvie simptomi
Anhedonija - nespēja gūt prieku.
Alogija - nespēja izteikties vai nabadzīga valoda.
Uzmanības traucējumi.
Afektīvie traucējumi - neizrāda emocijas par apkārt notiekošo, nereti samazināta empātija pret apkārtējiem cilvēkiem.

Atbildēt

Agents no Minsteres

20.11.2019. 21:41

»

kaķa smiekli

Šorīta


To Latvies ir ieks vien baur taut

Atbildēt

Margarēta

20.11.2019. 13:38

Viņam varbūt vajadzētu papūlēties tā kārtīgāk iemācīties latviešu valodu. Tas, ko viņš tagad lieto, nav īsti latviešu valoda, tā ir vācu valoda ar latviešu vārdiem.

Atbildēt

kaķa smiekli

20.11.2019. 13:36

»

Margarēta

Vienvērtīgs ir termins, ko lieto ķīmijā. Valstgriba būs atcerējies krutu vārdu no saviem laboranta laikiem jaunībā (einwertig), pārcēlis uz latviešu valodu labākajās pietukukrustiņu tradīcijās un tagad lieto šo vārdu nozīmē, kura zināma vien pašam. Tas pats jau ir arī ar valstgribu. Un gan jau vārddarināšana...


Šorīta
intervijā LTV1 viņam pajautāja par šo vārdu. Viņš atbildēja, ka no jaunvārdiem neesot jābaidās, tos vajagot, jo tie bagātinot valodu. Tas izklausījās diezgan uzpūtīgi. Teica, ka attīstoties domai, jāattīsta valoda, kkā tā :)

Atbildēt

Margarēta

20.11.2019. 13:16

Vienvērtīgs ir elements, kas spēj saistīt vienu ūdeņraža atomu. Mums visiem ir tiesības vārdus uztvert tajās nozīmē, kuras atrodamas vārdnīcā. Tātad Levita ieskatā katrs Latvijas iedzīvotājs spēj saistīt vienu ūdeņraža atomu. Jāteic, paliek drusku neomulīgi, kas tai pinkainajā galvā darās.

Atbildēt

Margarēta

20.11.2019. 13:11

Vienvērtīgs ir termins, ko lieto ķīmijā. Valstgriba būs atcerējies krutu vārdu no saviem laboranta laikiem jaunībā (einwertig), pārcēlis uz latviešu valodu labākajās pietukukrustiņu tradīcijās un tagad lieto šo vārdu nozīmē, kura zināma vien pašam. Tas pats jau ir arī ar valstgribu. Un gan jau vārddarināšana un tīksmināšanās ap tiem ar šo nebeigsies. Nākamos, cerams, 3,5, bet baidos, ka 7,5 gadus klausīsiemies šitādus burtiskus kalkus no vācu valodas lietotus vien pašam Valstgribulim nojaušamā nozīmē.

Atbildēt

Slàtavas Kencis

19.11.2019. 23:43

»

janis

Lielais vienvērtīgais melis.Bende


Vienvértigs ir tikai eunuks .Man ir divas olas.

Atbildēt

cilveks444

19.11.2019. 19:50


Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”– valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, Latvijas valsts ceļš.

Tulkojums:

1) valstsgriba (valsts gribulis) – skaidrojums: grib visu sev, valsts labumus, “kucinas” (nejaukt ar VVF “kūciņām”).
2) turpinātība – skaidrojums: grib turpināt un turpina LC iesāktās neģēlības, to, kas sarausts, paturēt un raust arvien vairāk.
3) likteņkopība – skaidrojums: viens liktenis, viena naudas ādere visiem kliķes barokļiem, jeb tautas nauda, ko tērēt.
4) vienvērtīgs – skaidrojums: vērtība ir tikai viena, tikai un vienīgi Levits pats, viņa EGO, pārējais ir pakārtots šai “vienvērtībai”.
5) atjaunotne – skaidrojums: tiek atjaunotas “LC” laikā iedibinātās “vērtības”, jo nabadzīga, slima un neizglītota tauta ir viegli manipulējama.
6) Latvijas valsts ceļš – skaidrojums: Mīkla – uzmini, kurš vārds lieks!? Atbilde – valsts.


Atbildēt

Leivicss

19.11.2019. 19:03

Šitais nelietis ir arī vēl izsmiekls. Par kādu Skandināviju tas plebejs murgo? Vai atceras, kā zviedri izdeva krieviem latviešu bēgļus 2 Pasaules karā? Vai zin, kā skandināvijā attiecas pret ģimeni, bērniem, vecākiem? Vai ir informēts, kādu valstu augļotāji saimnieko Latvijā? utt.

Atbildēt

Spoks

19.11.2019. 18:00

Levita runas man sāk atgādināt manus jaunības gadus, kad mazpilsētas centrā uz krustojuma augstos stabos bija pakārti trīs vareni rupori, kas no agra rīta līdz vakaram skaļi stāstīja , ka mūsu paaudze dzīvos komunismā. Rezultātu mēs labi zinām.Vai politiķi uzņemsies atbildību par tāda tukšrunātāja ievēlēšanu par Latvijas Valsts prezidentu, prezidentu visstraujāk izmirstošas pasaulē nācijai mūsdienās.

Atbildēt

Paraksties par Saeimas atlaišanu!

19.11.2019. 17:01

Tu arī vari parakstīties par Saeimas atlaišanu! Atriebies I. Mūrniecei un Saeimas cūkām! Atlaid viņas pie tautas! Jo viņi neievēroja likumu, par algu palielināšanu mediķiem! Viņi grib novilkt četrus gadus un tad saņems pensijas, kas ir 75 procenti no deputāta algas! Liedz viņiem šīs privilēģijas! Paraksties

Latvija. lv/pv

Tas ir tik vienkārši, kā samaksājot rēķinu! Norēķinies ar viņiem! Un atlaid!

Atbildēt

valstsgriba

19.11.2019. 15:01

»

Ja bez ākstīšanās, tad

vienvērtīgs -ais; s. -a, -ā


Visi joki, tai skaitā, jaunvārdu darināšana, ir smieklīgi tikai pirmajā reizē.

Atbildēt

Ja bez ākstīšanās, tad

19.11.2019. 14:56

vienvērtīgs -ais; s. -a, -ā;
1. Tāds, kura vērtība ir tāda pati kā (kam) citam; līdzvērtīgs.
2. ķīm. Tāds (ķīmiskais elements), kura valence ir viens.
P.S. Ja visi vienvērtīgi, visi vienādi. Ir nu gan stulbums, ko neārstē arī padomnieku bars.

Atbildēt

Prezidents?

19.11.2019. 14:47

Vienvērtīgs levitgribošs tautčakeris...

Atbildēt

JolantaS

19.11.2019. 14:42

Skaidrs,kāpēc vajadzīgi tik daudz padomnieku.PREZIDENTS IR VIENVĒRTĪGS,

Atbildēt

arbe

19.11.2019. 14:42

Tekstu rakstījis ķīmiķis, jo tas zin, kas ir vien-

vērtigs. Tas ir elements, kas var veidot tikai vienu

saiti.

Atbildēt

Kuzja

19.11.2019. 14:37

Nu šī zākāšanās gan ir par traku!

Atbildēt

Jancis

19.11.2019. 13:56

Lūdzu kāds pasakiet prezidentam, ka visi joki, tai skaitā, jaunvārdu darināšana, ir smieklīgi tikai pirmajā reizē.
Varbūt pietiks tēlot nācijas tēvu, sveštautieti?

Atbildēt

VAU

19.11.2019. 12:31

»

Vai

Žīds 16.martā arī nāks pie pieminekļa


bez mazākām šaubām,naziku priesterim liekās jau ordenu iedeva?Nav dzirdēts,ka kādam IT darbiniekam,rūpnīcas strādniekam,cūkkopim zviedru permā,vistu barotājām pasniegtu Godarakstu vai pat medālu?!Pie latvjiem godā inteļgences un bochēmas pārstāvji.

Atbildēt

érgla knàbis

19.11.2019. 11:33

Pa Latviju klïst Laurentija Berijas régs melnà platmalé ?
Vai es bütu pàrsktijies 18.novembri?

Atbildēt

kreila uzruna

19.11.2019. 10:01

»

Aiz auss

Tukšrunības paraugs! Prezident, tu atbalsti partijnieku iegrābienu mūsu makā, un ar to vien pietiek, lai saprastu, kas esi


par savas kancelejas budzeta palielinasanu ne varda,par nodoklu celsanu ari ne varda !visparigas,neko neizsakosas frazes.

Atbildēt

Nuknais

19.11.2019. 09:55

»

Morāle

"Valstsgriba". Jāsaprot kā tas, ko grib valsts? Kāpec ne "tautasgriba


Apgraizītais nesen lasījis Orvela 1984

Atbildēt

Vai

19.11.2019. 09:42

Žīds 16.martā arī nāks pie pieminekļa?

Atbildēt

Aiz auss

19.11.2019. 07:59

Tukšrunības paraugs! Prezident, tu atbalsti partijnieku iegrābienu mūsu makā, un ar to vien pietiek, lai saprastu, kas esi!

Atbildēt

Ak tā?

19.11.2019. 07:56

Vienvērtīgs, lai arī ko tas nozīmētu? Tas nozīmē vienu - ANALFABĒTISMU!

Atbildēt

lauķis

19.11.2019. 05:22

Nesaprotu to meiteni kura deva roku Levitam,nesaprotu tos cilvēkus kuri apmeklēja šo pasākumu,kuri gāja un balsoja par šo režīmu.Vai tiešām pastāv verdzības karma,vai arī prāts izskalots pilnībā?

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

19.11.2019. 04:51

Tur aiz màkoniem ir saule ,
Teica Levits vïnu lejot.
Tur aiz màkoniem ir viss.
Tur aiz màkoniem ir laime,
Lüdzu panem mani lïdz...

Atbildēt

janis

18.11.2019. 23:50

Lielais vienvērtīgais melis.Bende.

Atbildēt

Màte Minstere

18.11.2019. 23:37

Vins tacu runà mélés

Atbildēt

Santa no 2001 km

18.11.2019. 23:37

"Valsts ir visu tās pilsoņu kopējā lieta. Demokrātiskā iekārtā mēs katrs nesam savu daļu atbildības par Latvijas valsti. Ikviens no mums var un ir aicināts Latvijas valsti uzlabot un pilnveidot "- es gadiem ilgi zagu no valsts un tautas, nu jau pārtraucu to darīt, jo prezidenti aicina ka "katrs nesam savu daļu atbildības ... ikviens no mums .... valsti uzlabot" - bet nekas nemainās no manas rīcības.

Prezidenta k-gs! Viss teiktais ir skaisti pateikts (nekasīsimies pie atsevišķiem vārdiem), bet ko var darīt "katrs atsevišķi"? Neko, tukša runa. "Sāksim katrs no sevīm" - tā, atceros, aicināja vai katrs prezidents un vēl Saeimas spīķre Solvita. Un kas no tā?

Prezidenta kugs, nebarojiet mūs ar tukšām runām! Vajag ķerties vērsim pie ragiem, jums kā juistam un zinošam, kas tika satrādāts atmodas sākumā un turpmāk. Valsti izzog, kā raksta Kaspars Dimiters un Līga Dimitere un citi, ka to mes vai katrs redzam. "Naves ēna" klīst pāri Latvijai - lauki paliek tukši, skolas lividē,bērni nedzimst, taua bēg no valsts, kaut jau palicis maz kas var atstāts savu vecos un slimos senčus, kutriem nav medicīnas aprūpes, pie ārsta speciālista jāgaida mēnešiem ilghi, pat ģimenes ārsts pilsētās jau uz;nem rinda 2-3 nedēlas uz priekšu. Izmeklējumi - mēnešiem ilgi. Visās jomās uzdarbojas organizētās noziedzības fīreri, kuru tiesu namos durvis ver ar kāju, part Senāts pieņem aplamus spriedumus. Jūs neko nerdzat. Izsakiet Kalnmeijeram neuticību, kurš neorganizē normālu tiesu darba uzraudzību. Prokuratūra nenodrošina cilvēku aizstāvību, uzraudzību krimināllietās, uz sūdzībā atrakstās. valsts īpašumu izlaupišanas gadījumus neizmekl''e, pasakot, ka tas civiltiesiskais strīds utt.

Atbildēt

Pleskavas Urka

18.11.2019. 23:35

Es sapnoju man gredzens pirkstà,
Bet pamodos man pirksts bij dirsà

Atbildēt

racionālists

18.11.2019. 23:06

»

ja kas

skolēniem


Skaldot matus aizmirsās saskaldīt malku. Ziemā būs aukscc!

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 22:20

5.Personu kopums kā nācija kurai nosaukumu vēl meklē šo runu sacerèjušiepolittehologi

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 22:09

Pietiek ar simboliem ,izjūtām ,piederību ,viss pārējai Pierre pagātnei un gaišajā nākotnē būs nevajadzīgs

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 21:57

3. Tekstā Latvijas Pilsońi nav minēti nereizi! Bezpersonisks vēstījums par Subjektu ko sauc latvija

Atbildēt

hmm

18.11.2019. 21:56

Kamēr skolniekiem un studentiem jāmācās izteikties korektā latviešu valodā, viens neizglītots prezītis var atļauties izgudrot pats savējo ...

Atbildēt

Morāle

18.11.2019. 21:51

"Valstsgriba". Jāsaprot kā tas, ko grib valsts? Kāpec ne "tautasgriba"?
" Vienvērtīgs". Kas tas? Cilvēks, kuram tikai viena vērtība? Kāpēc ne "daudzvērtīgs" ? Forši jaunvārdi! Gaidīsim vēl...

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 21:51

Pilsońiem zūd priekšrocība ir tikai pienākumi , solidaritāte ar šeit dzīvojošiem iebaucējiem un tiemkas vēl iebrauks pēc skandināvijas modeła ,jābūt gataviem finansēt. Priekšroka būs darbīgiem blēziem ar minimālu godaprātu kuri spēs pelnīt uz līdzcilvëku rēkina [kā tas notiek ar īpašuma atsavināšanām caur tiesu]

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 21:36

1. Mums jaakceptē valsts attieksme pret indivīdiem unjo viss tiek pakārtots sabiedrības labumam. Uz Valsts atbalstu neceriet un jebkurā bezjēgā paši mēginiet atrast jēgu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: