Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

29.01.2023. 14:14

»


vēsturē VISS notiekot divreiz: 1. kā traģēdija; 2. kā farss...

Atbildēt

ha-ha

29.01.2023. 12:51

Latvijā nenotika 3D process.Tātad visus šos gadus notiek 3D pretējais process,kurš var novest arī pie reālas neatkarības zaudēšanas,jo 3D procesam pakļaujamie ir apvienoti,uzaudzējuši muskuļus un ir gatavi ķerties pie sava gala mērķa,atbilstošu visdrīzāk Latvijas pilnīgai kremlinizācijai,kas gan būs atkarīgs no Ukrainas operācijas iznākuma.Tika izmēģināta tautas reakcija uz bezprecendenta cenu lēciena,dzīves līmeņa krituma un bezkaunīgās sociālās plaisas palielināšanas.Reakcija ir pozitīva un mēģinātaji var droši savus eksperimentus turpināt,jo kas,kas,bet ar Kremļa kurmjiem esam bagātākie Baltijā,toties visur citur nabagākie.

Atbildēt

...klau. Mamzelīt !

28.01.2023. 12:51

varbūt beidzot iemācies krustdūrienā izšūt, ..latvju meitas labu VĪRU dabū, ja kārtīgs pūrs pielocīts !!! Ar cieņu -vecmāmiņa.

Atbildēt

tas nav nekāds čiki briki

27.01.2023. 13:21

Skaistulei taisnība - vilcināšanās ar ātro kredītu dienesta ieviešanu nopietni apdraud Latvijas drošību

Atbildēt

>Es

27.01.2023. 11:21

»

Es

Neesmu Veidemanes fans, drīzāk otrādi, bet par to ka esi prātu izkūkojis vecis, viņai būs taisnība


Tavā vietā tā neizteiktos par cilvēku kuru nezini.. Tā Tikai latviijci izsakās..

Atbildēt

Балаган

27.01.2023. 11:06

bļednieci uz fronti...

Atbildēt

Protams

26.01.2023. 18:39

»

He

Ātros kredītu speciālistes teiktajā jāieklausās nopietni


Lielākā daļa to arī darīja un tā sagrābās ātros kredītus, ka vēl tagad parādā. Tā nav Bļodnieces vaina, ja kāds ir stulbs un ņem kredītus. Bija tak baigi superīgi, kā vakarā dzerot aptrūkās nauda un varēja pāris minūšu laikā tikt pie kredīta. Tagad Bļodniece vainīga...

Atbildēt

Huļi Bļodaniece Netīra

26.01.2023. 16:58

Baibai Mārupes savrupmājai vajag naudu, kamēr bija pie AM siles nepaspēja sazagties.

Atbildēt

He

26.01.2023. 16:23

Ātros kredītu speciālistes teiktajā jāieklausās nopietni:)

Atbildēt

bet

26.01.2023. 16:18

»

Bļodniece

Latvijas ļaunums,tāpat kā latvijā dzīvojošo krievu vairums


Manuprāt Latvijas drošību visvairāk apdraud sekojoši faktori:
1. Varas zaglīgums, bezatbildība, komformisms, un mazspēja;
2. Milzu osvoboditelu skaits LV...

Atbildēt

paskaidroju

26.01.2023. 16:15

»

Mario

Tē jāapstiprina, ne tikai poētiski, bet praktiski - ja nelojālie vēlas dzīvot šeit, tad atbildēs likuma priekšā. Ko darīt nelojālajiem? Loģiski izvērtēt savas "zināšanas" un sākt saskatīt realitāti...


Manuprāt tas nav iespējams, un lūk kādu iemeslu dēl:
1. Latviijci šeit jūtas kā noteicēji okupācijs laikā. Tas prieksrocības tagad ir zudušas, un tas viņus tracina.
2. Dzīves limenis nav tik augsts ka vini gribēja u cereja.
3.Bez Krievijas šie cilvēki jutas nekomfortabli: Vini paaudzem dzivojuši ruskii mir..Tas ta tik vienkarši nevar uzreiz pazust no viņu galvam.
4. Milzu egoisms-uzvaretaju egoisms, kas ir vinu dzives aapziņas pamats.

Atbildēt

Mario

26.01.2023. 15:27

»

Tālavas taurētājs

Drīz sapratīsi, kad ASV runcis ar jūras kājniekiem sāks kratīšanu pelīšu krājumos un sarkano žurku midzeņos


Tē jāapstiprina, ne tikai poētiski, bet praktiski - ja nelojālie vēlas dzīvot šeit, tad atbildēs likuma priekšā. Ko darīt nelojālajiem? Loģiski izvērtēt savas "zināšanas" un sākt saskatīt realitāti.
Nelojālie - jums nepieciešama loģika un patiesās informācijas telpa, nevis zomboilūzija, kurā dzīvojat un atbalstāt agresoru.

Atbildēt

Bļodniece

26.01.2023. 15:23

»

pag, pag

es nezinu kā ar tiem rēķiniem: Ja kāds ko nespēj nomaksāt, tad jāmeklē lētaka dzīves vieta..ko spēj nomaksāt...


Latvijas ļaunums,tāpat kā latvijā dzīvojošo krievu vairums!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.01.2023. 15:04

»

pelīte

Tā ar nesapratu-kas te pie vainas no jūsu rakstītā: Lembergs, ZZS,KGB,komunisti vai krimināli elementi


Drīz sapratīsi, kad ASV runcis ar jūras kājniekiem sāks kratīšanu pelīšu krājumos un sarkano žurku midzeņos.

Atbildēt

Zaļmens

26.01.2023. 14:32

VAD braukās ar elektromobiļiem, ēdīs sienāžu un tarakānu miltu plācenīšus (ļoti veselīgi) un būs bruņoti ar peintbola ieročiem.
Tā var saprast jauno desmitgades politiku, šobrīd vienīgi pietrūkst nodokļu maksātāju, kas traucē sasniegt fanrastiskos plānus.

Atbildēt

nesaprotami ?

26.01.2023. 14:22

»

TH

Bļodniece pareizi visu raksta, bet valsts iedzīvotāji ir sašķeltās grupās, naidīhi pret varas huntu un negrib huntas aizsardzības dienestu...


kurs tad mulku zeme aizsargas makdonaldus ?tv panoramas resnas melu babas vai ?

Atbildēt

vina sanem smuku menesnaudu

26.01.2023. 14:12

»

Fū…

Bļodniece ir viena lēti pērkama padauza


ka pilnigi nevajadziga amata ,,parlamentarais sekretars,,mulku zeme sanem loti lielu algu no karinlevita rezima.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.01.2023. 12:36

»

jautājums

Kas tad ir E.Veidemane,ka kaut ko var aizliegt vain atļaut


Divi gadi pēc kārtas top 10 lasītāko dzejas grāmatu sarakstā ir liecība tam, ka tas, ko es rakstu cilvēkiem vajag un “čekas līmeņa cenzoru ņirgāšanās” tikai pastiprina manu vēlmi rakstīt. Es pats ceļos jau sešos no rīta un steidzis driķēt skala gaismā, lai dzeja kļūst dzīvelīga, ja reiz “čekistu naida lēkmes” ir nepārvaramas. Dzejā rakstu par to, par ko visi citi rakstošie cilvēki bailīgi klusē lupatiņā.

Atbildēt

leopards

26.01.2023. 12:24

Par cik Latvijā parvalda kgb,komunisti in kriminalie elementi,viņi ir ieintreti neveidot aizsardzības spēkus,tādas partijas kā ZZS arLebergu priekšgalā,Tad Saskaņa,no 90.g. abas partijas paredzēto naudu ko atvēlēja aisardzībai,izmantija citām vajadzībām.Tagad ir pienācis pedējais laiks aatmaskot krievijas āgentus kur nav mazums atrodās katras partijas rinās,viņi ir iespējams saskatit,bez apbruņotas acs.Vini atrodas tiesīsargājošās iestādēsēs,tai skaitā drošības iestādēs. Bruņeniece ir vienmēr cīnijusies par bruņoto spēku stiprināsanā.

Atbildēt

jautājums

26.01.2023. 11:16

»

!

Jā,ork


Bet, vai tad tā nav?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.01.2023. 10:46

»

Te “orks”, “okupekļis” un “vate”

Turēt žaunas pastaldauņi: visu Ukrainai! Latvija var


Par to, ka orki, vates un komuņagi metīsies palīdzēt Ukrainai, šaubu nav, divkosība un meli ir sarkanā mēra panākumu atslēga. Par laimi pasaule ir apjēgusi, ka orku un viņu viņu sabiedroto trumpji ir meli un korupcija it visā.
https://youtu.be/fwbbyPso0z4

Atbildēt

Atis Priedītis

26.01.2023. 10:15

»

vlads

Valsts vara pieder TAUTAI, bet ne huntas režīmam


Par mani lielajiem masu medijiem rakstīt ir aizliegts. Par to parūpējās Elita Veidemane pirms vairākiem gadiem masu medijiem nosūtot vēstuli, kurā es tiku raksturots kā prātu izkūkojis bomzis, kurš jau no paša rīta katru dienu esot pilnā. Kaut grādīgo pie lūpām sev nelieku. Tāds es esmu.

Par šādas vēstules esamību mani slepeni informēja kāds žurnālists, tikai diemžēl, atsakoties man atsūtīt šīs vēstules kopiju. Bet es ticu visam, ko man saka. Skaidrs, ka publiskojot šo vēstuli saceltos milzu skandāls pa visu Rīgu un Latviju. To minētu visi mediji un par to pat runātu Rīgas pilī. Jo cenzūra ir aizliegta. Sanāk, ka esmu bijis cenzēts un politiski represēc! 

Līdz ar to vienīgā iespēja par sevi kaut ko darīt zināmu ir sociālo portālu aktīva izmantošana. No turienes tāds naids pret mani.

Atbildu - savulaik čekisti vairākas reizes centās mani pat novākt, bet es mistiskā kārtā parasti izdzīvoju.

Visbriesmīgākais variants bija 1991.gada rudenī, kad pēc pēdējās VDK pratināšanas es nonācu slimnīcā un naktī nomiru. Jā, jā, esmu upuris, bet Izdzīvoju tāpēc, ka manī atdzīvojās “Jēzus arhetips” un no rīta es atmostoties savā gultā dzirdēju skaļu sakāmo - "Kāpēc tas līķis vēl nav aiznests uz morgu?"

Par šo notikumu esmu detalizēti sarakstījis savā detektīvromānā "Kristaps - slepenie protokoli". Skaidrs, ka piedot kaut ko tādu čekisti man nespēs nekad un es zinu, ka viņi mani izseko, jo ir dzīvi.

Visi citi vajātie parasti izdarīja pašnāvību vai uz mūžu nonāca psihenē. Zinu vienu, kas sajucis prātā un raksta par pasaules galu un citplanētiešiem, kas glābs pasauli no Apokalipses. Nu tas ir desmitniekā. Man no tā izdevās izvairīties un visu mūžu esmu dzīvojis “normāla cilvēka dzīvi” un strādājis par “Svētbirzes skolotāju”. Šobrīd esmu pensionārs un nodarbojos ar amatniecību - rakstniecību.Bet daudz ko no sava sacerētā izaugsmes interesēs izsviežu makalatūrā. Bet ne visu!

Atbildēt

Rūsas faktors

26.01.2023. 09:57

»

vlads

Valsts vara pieder TAUTAI, bet ne huntas režīmam


Par kuru valsti un kuru tautu runājiet?

Atbildēt

Fū…

26.01.2023. 09:42

Bļodniece ir viena lēti pērkama padauza.

Atbildēt

Te “orks”, “okupekļis” un “vate”

26.01.2023. 09:33

Turēt žaunas pastaldauņi: visu Ukrainai! Latvija var!

Atbildēt

!

26.01.2023. 09:19

»

Pfe

Varētu padomāt,ka Bļodniece nav no tās pašas huntas


Sistēmas produkta izstrādājums.

Atbildēt

TH

26.01.2023. 07:03

»

kaut kā tā

Krievija ieročus neražo jau gadus 30,novobranciem pat izsniedz vecās trjohlinjeikas no muzejiem.Pašlaik ieročus ražo tikai Ķīna,Koreja un Irāna.Neticami,bet fakts


Ko jūs! Kindžali, poseidoni.. un līdzīgie virsskaņas, tad pārveidotie, uzlabotie X-101, kas nokira Polijā un esen pa daudzstāvu namu 30 bojāgājušie.. lido ar 800 km/h virs kokugalotēm, augstu precizitāti, ugunīgi balta bumba izskatās, cik tur to tonnu ap desmit, palaiž no lidmašīnas. Noteiekt naviespējams. Ja arī trāpa, atkarībā urā vietā tai teāpavienalga turpina lidot untad visas tās atlūzas arsprādzienu un no notriecišās raķetes tonnām sīku atlūzu un neviens nezin kur nokritīs ja vēl pilsētā… Tāpēc Krieviju novājina vienā vietā

Pretēji rīkojas Ķīna - uzvar nemilitāriem līdzekļiem. Dzeltenais mērkaķis Sji no koka novēro divu tīģeru asiņaino iznākumu, cionisti berzē rokas.

Atbildēt

kaut kā tā

26.01.2023. 06:03

»

TH

Krivijai ir raķetes, kas var sasniegt Rīgu, bet notriekt tās nav iespējams. Bet Krievija nevar karot vairākās frontēs vienlaikus. Tāpēc karadarbību pastiprina Ukrainā


Krievija ieročus neražo jau gadus 30,novobranciem pat izsniedz vecās trjohlinjeikas no muzejiem.Pašlaik ieročus ražo tikai Ķīna,Koreja un Irāna.Neticami,bet fakts.

Atbildēt

TH

26.01.2023. 04:56

Bļodniece pareizi visu raksta, bet valsts iedzīvotāji ir sašķeltās grupās, naidīhi pret varas huntu un negrib huntas aizsardzības dienestu.

Huntas barveži x stundā var pamest Latviju - tie ir Levits un Kariņš. Un visi tic, ka tā arī notiktu.

Otrkārt, Krievijai nav resursu, lai karotu plašā frontē. Ja nepanājs miera sarunas līdz februāra brigām, tuvāko mēnešu laikā var notikt uzbrukums Maskavai un Pēterburgai.

Dienu iepriekš aptuveni 12 smagie bumbvedēji B52 ir ceļā no ASV uz Vidusjūru. Ja nu Krievija raugās uz sarkano pogu.

Ukrainai izsniedz raķetes, kas var sasniegt Maskavu.

Atbildēt

kok

26.01.2023. 03:57

bodlaižai tikai bļodas, katlus tīrīt neko vairāk, uzticēt nevar.

Atbildēt

real

26.01.2023. 02:59

»

Kā ta!

Par abām var komandierēt vienu tačanku


vinas varetu veiksmigi stradat par trauku mazgatajam zaldatu ednicas virtuve,bet ne vairak.

Atbildēt

asv vestnieciba ir neizpratne

26.01.2023. 02:53

»

karavīrs

neceriet ka es nolikšu galvu par zviedru un esošas kliķes īpašumiem!!!! Mukšu prom neatskatīdamies


kurs aizstaves makdonaldus un vai praidisti lgbt izradis velmi dienet,,nbs,, ?

Atbildēt

vlads

26.01.2023. 01:20

Valsts vara pieder TAUTAI, bet ne huntas režīmam,
ne pučistiem- deputātiem - valsts nodevējiem.
TAUTAI pieder VARA. Tā lemj par- visu, bet ne
nodevēji.

Atbildēt

ghj

26.01.2023. 01:04

Man jāpiekrīt rakstītam,ka budžeta naudas izzzadzēja, tukšmuldona židdiet pučiste mūurniec nedrīkst par ministri būut. toksisk, smirdoša veccene

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 23:22

»

Skatoties reāli

Manu uzņēmumu, kuru izveidoju no nulles un attīstīju divpadsmit gadu garumā, zem valsts policijas un prokuratūras jumta noreiderēja zvērināts advokāts un tā partneris...


Šis cirks ar obligāto dienestu ir domāts jeņķu prasību izpildei un acu aizmālēšanai, saprotot ka reālās kaujas darbībās kontingents netiks iesaistīts. Tur ar garantiju tie, kuri neaizmuktu, stobrus pavērstu pretējā virzienā. Jo tāpat skaidrs, kā tā ir pašnāvnieciska misija - pretoties. Un ja tā ir tāda, tad nevienam nebūs motivācijas tādā piedalīties. Turklāt, nevienu nekas nesaista pie šīs varas, kura tiks gāzta, un to sargāt neviens negribēs. Īpašumus nost neņems, bet augstākajiem ierēdņiem un politiķiem, nerunājot par VDD darboņiem, pienāks grūti laiki. Vai kādu tas satrauc?

Atbildēt

An

25.01.2023. 23:22

»

¯\_(ツ)_/¯

Jums Puutins draudeeja atnjemt nekustaamo iipashumu?Bet var jau dziivot mezjaa teltii


To vemjotības režīms darīs, pastāvīgi palielinot nīn.

Atbildēt

karavīrs

25.01.2023. 23:14

neceriet ka es nolikšu galvu par zviedru un esošas kliķes īpašumiem!!!! Mukšu prom neatskatīdamies!!!

Atbildēt

Skatoties reāli

25.01.2023. 22:59

Manu uzņēmumu, kuru izveidoju no nulles un attīstīju divpadsmit gadu garumā, zem valsts policijas un prokuratūras jumta noreiderēja zvērināts advokāts un tā partneris.

Pieņemsim man atsūtīs pavēsti.

Kariņa-Levita režīma ieskatā man vēl ir jāmirst karā? Par ko? Par kādām vērtībām?

Vai advokātiem, prokuroriem, valsts policijas amatpersonām, kas gadiem ilgi reiderē Latvijas uzņēmumus, pavēstes tiks sūtītas?

Ja dienēšu kopā ar tiem, kas noreiderēja manu uzņēmumu, jautājums, vai atturēšos no kārdinājuma notēmēt advokātam, mentam vai prokuroram mugurā vai galvā atriebības motīvu vadīts?

Cik cilvēku Latvijā gaida iespēju izrēķināties ar vilkačiem uzplečos, kas iepriekš īstenoja amata noziegumus pret Latvijas tautu?

Būs interesanti.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: