Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējā gada laikā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka Normunda Vilnīša ģimenes finansiālais stāvoklis kļuvis vēl sliktāks, - to rāda Vilnīša jaunā amatpersonas deklarācija un Lursoft dati par viņa dzīvesbiedres Ingūnas Vilnītes biznesa situāciju.

Pats Vilnītis aizvadītajā gadā zaudējis papildienākumu avotu, kas viņam 2009. gadā ienesa vairāk nekā 5400 latu, - lekciju lasīšanu Latvijas Policijas akadēmijā un oficiāli pārticis tikai no KNAB maksātās algas – kopumā 21 tūkstoša latu.

Neraugoties uz to, viņam izdevies par pāris tūkstošiem latu samazināt savu kopējo parādu slogu: pirms gada Vilnītim bija 4000 eiro un nepilnu 600 latu uzkrājumi, viņš bija izsniedzis 50 tūkstošus latu un 13,8 tūkstošus eiro lielus aizdevumus, bet pats bija parādā 208,8 tūkstošus eiro.

Nu iespaidīgais hipotekārais kredīts par māju Langstiņos samazinājies par 7,5 tūkstošiem latu, taču vienlaikus līdz 3000 eiro sarukuši uzkrājumi un līdz 46,8 tūkstošiem latu un 13,8 tūkstošiem eiro – izsniegtie aizdevumi.

Tikmēr Vilnīša dzīvesbiedrei biznesā klājas aizvien sliktāk, un viņai piederošo būtiskāko uzņēmumu parādu slogs tikai pieaug. Kā rāda Lursoft dati, viņai daļēji (86%) piederošā SIA KKC biznesa centrs pagājušo gadu gan spējusi beigt ar 7826 latu peļņu, toties tās kredītsaistību apmērs pieaudzis no 33,6 līdz 66 tūkstošiem latu.

Vilnītei vienpersoniski piederošajā SIA Golden Road situācija ir vēl sliktāka: zaudējumi pērn vēl pieauguši (2009. gadā – 12,9 tūkstoši latu, 2010. gadā – 20,2 tūkstoši latu), savukārt tās kredītsaistības pieaugušas līdz 85,4 tūkstošiem latu.

Savukārt Vilnītei piederošajam uzņēmumam SIA DGS Mājas kopš pagājušā gada sākuma noteikts ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process, un tā kredītsaistības pagājušā gada sākumā bija 1,57 miljoni latu.

Novērtē šo rakstu:

0
0