Menu
Pilnā versija
Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Edgars Tavars* · 28.11.2021. · Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nunu

28.12.2021. 13:27

Lemberga prostituutai tavaram jau nu gan nevajadzeet murkshkjeet par zaljumu. Latvijaa nav nekaadas zaljaas partijas vispaar, ir tikai naftas lemberdzeena prostituutas.

Atbildēt

Krāpšana

30.11.2021. 15:07

vien.

Atbildēt

jurisx

29.11.2021. 21:13

Kliķes pārstāvjiem nodot lietošanā zirgus un ķēves , lai varētu atšķirt-kas ir kas>>>

Atbildēt

antons mikosss

29.11.2021. 19:39

»

Lasītājs

Šitādiem zaļajiem vajadzētu izlasīt pirmās formulas vadītāja interviju par elektro-autiņiem. Gandrīz divreiz vairāk (58 pret 38) indīgo vielu izdalās batarejai izlādoties, uzlādoties, kā iekšdedzes dzinējam. Kur vēl dabas bendēšana izejvielām akumulatoriem un kā vecos utilizēt, neviens nezina. Atjaunot...


Sveiciens mazlasītājam!
Ja būtu lasījis vairāk, tad zinātu, ka akumulatori ir hermetiski un ka Zviedrija pabeidz rūpnīcu, kurā atjaunos aķīšus sakaitā,kas atbilst 1/3 no visas pasaules e-mobīļu skaitam. Uzzinātu arī par e-Formulas mačiem.
E-mobīļus pilsētām! Lauksaimniekus nevajag tracināt.
Citādi kartupeļus pirks pārgudrie par 2eiro/kg.
Saules paneļus necep oglēs, bet uzputina tās pārejas vakumā vai epitaksiāli uzaudzē argona vidē, piemēram...

Atbildēt

Kārlis Lībknehts

29.11.2021. 13:30

»

Roza Luksemburga

T.s. Klimata izmainas pastav, bet ne jau cilveku darbibas rezultats ir izskirosais faktors. Ta ir vispasaules fikcija, tapat ka savulaik ozona caurumi. Co2 atmosfera ir nepieciesamas augu un vegetacijas attistibai un klimata izmainam ar to nav sakara. Tik minimals pieaugums , kadu spej nodrosinat cilveks...


Pievienojos Rozas viedoklim . Ir jau sen veikti pētījumi par klimata svārstībām. Cikli ir dažādi, garākais, cik atceros bija plus mīnus 1860 gadi. Pie kam cilvēku darbības ietekme antīkajos laikos acīm redzami ir bijusi minimāla. Un klimats tāpat svārstījās. Kad atklāja Grenlandi, tur bija relatīvi silts. Tad nāca t.s. mazais ledus laikmets, kad ļoti daudzas apmetnes tika atstātas aukstuma dēļ. Tad Holandē ziemās aizsala kanāli ("Sudraba slidas" - var izlasīt). Ir bijuši periodi, kad Latvijā bija platlapju meži, kas liecina par siltu klimatu. Tagadējā brēka? Meklējam atbildi uz jautājumu : kam tas ir izdevīgi?

Atbildēt

Roza Luksemburga

29.11.2021. 10:09

T.s. Klimata izmainas pastav, bet ne jau cilveku darbibas rezultats ir izskirosais faktors. Ta ir vispasaules fikcija, tapat ka savulaik ozona caurumi. Co2 atmosfera ir nepieciesamas augu un vegetacijas attistibai un klimata izmainam ar to nav sakara. Tik minimals pieaugums , kadu spej nodrosinat cilveks neietekme globalos procesus. Nupat viens Palmas salas vulkans bus izmetis tikpat co2 ka visas eiropas masinas gada laika. Cita lieta ir gaisa piesarnojums pilsetas un atkritumu apsaimniekosana. Nezink kapec sis tris lietas tiek speciali sajauktas cilveku pratos un atkal visi tik baiditi ar pasaules galu.

Atbildēt

Es

29.11.2021. 09:33

»

dogma

izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam ...


Neraksti palagus nevietā, atbildi par tiem vielu desmitiem, kas izdalās, iedalās un nodalās uzlādes laikā. Kas tev izdalās, lādējot portatīvo, un kāpēc esi vēl dzīvs, lai rakstītu tik daudz pa tukšo? Ja nevari noformulēt savas domas, tad pieej pie kāda, kas lādē savu autiņu kādā no punktiem un paskaties procesu. Nevajag te bērnudārzu spēlēt.

Lietotos akumulatorus savāc gan paši nedaudzie e-auto ražotāji, gan tos arī uzpērk citi lielu akumulatoru banku veidošanai. Retos metālus, protams, neiegūst ASV, taču arī tavi bērni (ja tādiem ir gadījies uzrasties kāpostos) uz sportu iet apģērbā un apavos, ko ir šuvuši mazatalgoti darbinieki sliktos darba apstākļos.

Runājot par Viltvārža pseidozaļumu, tas šim ar kurluma vilnu apaugušajam mērkaķim ir acu priekšā un saucas BMW.

Atbildēt

daudzkārtēji atkārtoti orgasmi

29.11.2021. 00:52

»

Art

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību


Kāda pašiznīcinoša paškritika!No Saeimas deputāta datora,balsojiet beidzot-pret!

Atbildēt

elektriskais ganiņš

29.11.2021. 00:48

Būtu Edžiņam privāta lidene,nevis Saeimas mersis,tad čīkstētu,ka nav kur nosēsties,neapzinīgie vēlētāji visus līdzenumus uzaruši un apsējuši,lai govis barotu.

Atbildēt

dogma

29.11.2021. 00:23

»

dogma

izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam ...


.. nu ja atceramies ka dīzelītis nereti kalpo entajiem īpašniekiem un daži aizvelk līdz 1milj. km nobraukuma! tas nozīmē ietaupīts dabas resurss, un nepiecūkota daba un vide lai autiņu saražotu! tikmēr emēsls jau 5 reizes ir piemēslojis i dabu i izcirtis mezu i izsūcis naftu, un nu jau 5 emēsli stāv uz utilizaciju, kas starp citu arī piecūko vidi un dabu, patērē ūdeni utt. ... un ja vēl zin ka pārstrādāt var tikai 27% plastmasas kas pasaulē ir saražota... lai mele nokalst visiem meļiem un idiotiem!

Atbildēt

dogma

29.11.2021. 00:19

»

Es

Nea. Nekas neizdalās. Runa ir par elektrības iegūšanas avotu


izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam to izmet... vienreizēja automašīna! jo otreizējai lietošanai šis sūds ir nederīgs. līdz 100tkst. nobraukumam dīželis ir ekologiskāks nekā eauto, eauto ekologiskums sākas pēc 100 tkst -līdz 200tkst. nobraukma km.. tik skāde! akumulatori nevelk :D tas nozīmē ka teorētiski eauto īpasnieks pie 200tkst būs spiests pirkt jaunu... atkal tiks tērēta nafta un meži kārtējā emēsla saražošanai, es nemaz nepieminēju akumulatora izejvielu netīro ieguvi, gan morāli - bērnu darbaspēks āfrikā, un vides degradācija par 100% so materiāļu ieguves vietās, ūdens piecūkošana, arī zemes dzīlēs! tas ir nonsenss kādos apmēros notiek melošana

Atbildēt

Lasītājs

28.11.2021. 22:15

Šitādiem zaļajiem vajadzētu izlasīt pirmās formulas vadītāja interviju par elektro-autiņiem. Gandrīz divreiz vairāk (58 pret 38) indīgo vielu izdalās batarejai izlādoties, uzlādoties, kā iekšdedzes dzinējam. Kur vēl dabas bendēšana izejvielām akumulatoriem un kā vecos utilizēt, neviens nezina. Atjaunot tos nav izdevīgi, jo 90 procenti no jaunas mašīnas vērtības ir akumulators. Tāpēc pirmās formulas sacīkstē tās netiek izmantotas, kā bezperspektīvas.
Tāda pat herņa ir ar saules paneļiem, kurus ražo oglēs dedzinot kvarca smiltis --- ļoti indīga padarīšanās.

Atbildēt

Feiks

28.11.2021. 21:25

ir šī parāde.

Atbildēt

Bidona Pirslis

28.11.2021. 21:00

»

nezālītis

“Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt


Mumsim-demokrātiem nāk ekoloģiski zaļie pirdieni!Ta lūk!

Atbildēt

nezālītis

28.11.2021. 20:28

»

Jūrmalnieks

Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt , ir vilciens


“Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt…”
…………………….
Jā, un lai Bidons mazāk, pardon, pirž, tad atmosfērā tiks izsviests mazāk metāna gāzes!

Atbildēt

Fēlis

28.11.2021. 18:06

Nu, ar tiem ekofašistiem viss skaidrs-galvenais, lai lohi nepretojas un ļauj sevi apkāst pērkot gaisu. Ja viņiem rūpētu ekoloģija, tad jābeidz mežu izciršana, okeāna piesārņošana un citas draņķības, bet kā tu beigsi, ja pats no tā uzvāries un it nemaz negribas ieguldīties piedirstā attīrīšanā, kas prasa nemazus līdzekļus. Labāk iefīrēt lohiem CO2 un strupceļa akumulatortehnoloģijas, pa ceļam vēl tā nesūdīgi uzvāroties. Bet par tiem 20gadīgajiem dīzeļiem... Pašam aiz tāda ir nācies braukt? Pamēģini. Pēc 2 minūtēm gribēsi pa to iejāt no granātmetēja. Tos indētājus gan no trases jāņem nost. Nesaprotu kā viņi vispār tehnisko iziet.

Atbildēt

Tavars kaut ko īsti nav sapratis

28.11.2021. 18:04

Līdz 2030. gadam daudzi vakcinētie un revakcinētie būs atstājuši šo pasauli Iedzīvotāju skaita kritums būs iespaidīgs.

Atbildēt

vispār jau

28.11.2021. 17:24

1990.gads Latvijai ir ideālākais atskaites punkts bāzes piesārņojuma aprēķināšanai, jo tieši tad notika vislielākā un intensīvākā dabas pieķēzīšana. Cits jautājums ir, cik adekvāta vispār ir konkrēta gada ņemšana par atskaites punktu, nevis, piemēram, rēķināt to uz 1 iedzīvotāju.

Atbildēt

Varētu tos divus

28.11.2021. 14:43

rakstā pieminētos vietējos "zaļos" censoņus pašus nokrāsot zaļus - būs mums savs Fantomass un Šreks - lai reklamē zaļumu...

Atbildēt

Nuu ļoooti pareizi

28.11.2021. 14:33

»

Art

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību


Zaglis brēc ķeriet zagli. Arī baltkrievu žurka visiem stāsta, ka poļi viņiem metot iekšā bēgļus, bet citā reizē murgo, ka tūristus uz baltkrieviju organizējot rietumi.
Ceru ka tuvojas diena, kad ZZS un visiem pārējiem partijniekiem būs jāatbild par okupācijas turpināšanu un dalību hibrīdkarā pret Latvijas pamatiedzīvotājiem.

Atbildēt

Levitāns

28.11.2021. 14:12

Turpmāk Flīģeļnācijai nāksies atteikties no kultūrvēsturiskā mantojuma - pelēko zirņu ēšanas Ziemassvētkos un Jaunā gada vakarā, tādā veidā būtiski samazinot CO2 emisiju!

Atbildēt

Jūrmalnieks

28.11.2021. 13:58

Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt , ir vilciens !

Atbildēt

Art

28.11.2021. 13:43

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: