Menu
Pilnā versija
Foto

Viltvārži

Leonards Inkins · 09.11.2020. · Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

josifs

16.11.2020. 15:43

Abi bijāt vienādi,abus labi pazinu,abi bijāt vienas dzimtas pārstāvji.

Atbildēt

A. K.

15.11.2020. 14:12

»

Pidrilla Ivo

Lachplesis uz T-krekla,tas ir izdomaats personaazs,taapat kaa miki maus


Tāpat kā Jēzus kreklam muguras pusē - patiesais kristīgā latvieša Inkina elks.

Atbildēt

"Bērni", lasiet grāmatas

12.11.2020. 14:43

»

rīdzinieks

Var patikt Inkins, var nepatikt, tomēr viņa teiktajā der ieklausīties. Šodien tas ir ļoti svarīgi, jo visos saziņas avotos notiek apzināta cilvēku muļķošana, mānīšana, naidošana, un to dara maskējoties ar "rūpēm" par tautu! Varbūt nebūsim tik naivi, ka tam ticēsim


"Bērni" - nosacīti ir visi līdzcilvēki, arī deputāti, ministri, visi pieaugušie sabiedrības locekļi. Ne tikai mūsu laikos, bet visur un vienmēr grupu pretrunas un sanaidošana ir, bija un būs, bet zināšanas to attiecības mīkstina. Īapašniekus sanaido pret īrniekiem vai nomniekiem, tautu pret deputātiem un ierēdņiem, pensionārus pret strādājošiem vai otrādi, ministri ir neizpratnē ar nomenklatūru, kura taisa ministram savas shēmas un ministrs paraksta utt.

Tas viss nāk no nezināšanas, jo viena grupa neprot vai nezina otra cilvēka grupas dzīvi.

Te nav jautājums par noziedzīgiem gadījumiem.

Jālasa grāmatas, daudz grāmatu, lai izprastu citu cilvēku statusu, situāciju, lai prastu iejusties "citu cilvēku ādā". Tauta - deputāts, ministrs - nomenklatūra, advokāts - aizstāvamais, tiesnesis - tiesājamie, pensionāri- strādājošie, jaunieši, bērni - vecāki, vīrs - sieva (grāmata par seksuālām attiecībām, kur teikts, ka sieva nav vīra īpašums) utt.

Sevišķi agrā jaunība grāmatu lasīšana dara gudrākus, apzinīgākus, labvēlīgākus bērnus pret vecākiem un visiem citiem līdzcilvēkiem (plakanais telefons bojā cilvēkus bērnus). Dzīvi ir jāmācās ģimenē un no grāmatām, bet ne no ielas, "virtuves" sarunām, ne no Tiesāšanās kā ķēķis" sistēmas un tml.

Atbildēt

Bravo, Inkin

12.11.2020. 14:07

»

Žulis

Labs jautājums, tādēļ arī man gribas iesaistīties diskusijā.Tās, ko jūs sauciet par -ismiem ir ideoloģijas un starp tām ir būtiskas atšķirības. Mēģināšu paskaidrot. Katra ideoloģija ir kādu filosofisku, tikumisku, politisku, reliģisku (vai antireliģisku) un estētisku nostādņu apvienojums vienotā sistēmā...


Kurš vēl pareizāk var Uzrakstīt?! Ģeniāli, Inkin, paldies. Lasi: "... visi, kas runā Dieva vārdā, ir viltvārži. Cilvēks nespēj aptvert un izprast pilnībā Dieva prātu". Tieši tā - visas reliģijas, kad par reliģiju var saukt partijas arī - ir visu karu, naida un atriebības ierosinātājas un organizētājas, uzturetājas.

"Dievs" neraksta grāmatas, instrukcijas, neko nevienam nelūdz, nevienu netiesā, viss radīts laikmetīgā "mākslā" apkarot tos, kuri ir pret to, ko katra "partija" ir iedomājusies virzīt un attīstīt.

Pareizi ir teikts, ka "Dievus" sita krustā, jo radītājs radīja dzīvo dabu un cilvēku un pats radītājs gāja bojā vai to pirms miljoniem gadu iznīcināja cilvēks. Tā var notikt arī ar nākamo dimensiju, kad iznīcinās arī cilvēku , ja viņš paspēs radīt jaunu dimensiju, neaizies bojā pirms tam. Tas nekas, Ekspedīcija jau dodas uz zemi no kosmosa, lai radītu kaut ko jaunu cilvēka vietā. Kad tā būs klāt, neviens nezina. Tādēļ pareizi teikts - JAUNIEŠI, neizplatiet COVID 19 ar savu bravurību, tas var jums slikti beigties.

Atbildēt

Bete

10.11.2020. 23:18

Aktu napaka bēeeeerniņš- ar skabargu klucīšiem spēlējies! :))

Atbildēt

rīdzinieks

10.11.2020. 22:52

Var patikt Inkins, var nepatikt, tomēr viņa teiktajā der ieklausīties. Šodien tas ir ļoti svarīgi, jo visos saziņas avotos notiek apzināta cilvēku muļķošana, mānīšana, naidošana, un to dara maskējoties ar "rūpēm" par tautu! Varbūt nebūsim tik naivi, ka tam ticēsim?

Atbildēt

vēl viens komuņaga

10.11.2020. 21:35

»

lauķis

Var vienlaicīgi sodīt par noziegumiem un piedot.Ar naidu sirdī dzīvot nedrīkst,un nevajag visu tik burtiski saprast


integrējiet mēslus. Lai dzīvo, kas viņiem gar manu naidu nenaidu, lieki cilvēciņi

Atbildēt

lauķis

10.11.2020. 19:03

»

nu, nu...

Nevajag svētas un tautai nozīmīgas lietas izpušķot ar muļķībām...


Var vienlaicīgi sodīt par noziegumiem un piedot.Ar naidu sirdī dzīvot nedrīkst,un nevajag visu tik burtiski saprast.
Atcerēties,bet ne turēt naidu.
Kā teica viens žīds;ļaunatminīgs neesmu,bet man viss pierakstīts.

Atbildēt

nu, nu...

10.11.2020. 18:28

»

Skolnieciņš no svētbirzs

Tuvojas valsts svētki – Lāčplēša diena. Šajā laikā atcerēsimies mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis varonīgi cīnījās pret iebrucējiem – krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Katrā no mums dzīvo Lāčplēsis (izņemot baznīcēnus, jo tie skeptiski raugās uz pagāniem). Lāčplēsis ir mūsu...


Nevajag svētas un tautai nozīmīgas lietas izpušķot ar muļķībām!
Lāčplēsis ir tēls latviešu varoņteikā (eposā), nevis reāla vēsturiska persona. Piedot valdošajai kliķei tās noziegumus pret tautu?! Vai viņi ir atzinuši savus noziegumus un lūguši piedošanu? Piedot tu vari cilvēkam, kurš nejauši uzkāpis tev uz kājas pārpildītā tamvajā vai trolejbusā. Piedot ļaunumam, nozīmē tam kalpot. Ar ļaunumu ir jācīnās, nevis tam jāpiedod. Un nedarīs to tavā vietā latvju dievi! Viņi nav tavi kalpi. Tev dievu priekšā ir jāpierāda, ka esi cienīgs lai tevi aisargātu un tev palīdzētu! Ar domāšanu par valsts labklājību un raudzīšanos nākotnē, nekādas attīstības un labklājības nebūs. Vispirms ir jāpadzen tie parazīti, kas uzsēdušies uz tavas tautas kakla un tikai tad tu varēsi lepoties ar brīvību un senču gudrību! Latvju dievi nav jāslavē. Dievi ir jāgodā! Slavē tikai nederīgu preci, ko kādam grib iesmērēt. Ja tu sevi dēvē par "skolnieciņu no svētbirzs", tad gan tev vajadzēja zināt, ka latvieši, atšķirībā no slāvu tautām, dievus nevis slavē, bet GODĀ, jeb "tur godā"!
Laikam jau tu nesaproti, ka ar savu muļķīgo vāvuļošanu te vairāk kaitē un diskreditē, nevis popularizē latviskumu.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

10.11.2020. 16:51

Tuvojas valsts svētki – Lāčplēša diena. Šajā laikā atcerēsimies mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis varonīgi cīnījās pret iebrucējiem – krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Katrā no mums dzīvo Lāčplēsis (izņemot baznīcēnus, jo tie skeptiski raugās uz pagāniem). Lāčplēsis ir mūsu brīvības alku un latvietības iemiesojums. Lāčplēsis ir īstens Latvju Dievu dēls. Lāčplēsis ir visas latvju tautas aizsargs. Godinot mūsu senču spēku, iedegsim svecītes pie loga. Divas asins sarkanas un vienu baltu. Šajā laikā būsim pateicīgi katram tautietim, kurš ar saviem darbiem un vārdiem aizstāv latvietību un latviešu tautu. Noliksim mežā uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu un alus kausu par godu mūsu aizgājušo karavīru dvēselītēm. Ziedosim sauju monētu ugunskurā par godu Lāčplēsim – mūsu tautas aizstāvim! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret tautu. Aizmirsīsim aizvainojumu pret savu valsti. Nedzīvosim pagātnē, raudzīsimies nākotnē. Domāsim par mūsu valsts attīstību un labklājību nākamajos gadu simteņos. Leposimies ar savu latvietību, brīvību un senču gudrību. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Lūgsim Latvju Dievus par savu labklājību, valsti un cilvēkiem. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons aizsargā mūsu mīļās zemītes cēlās robežas! Pateiksimies Latvju Dieviem par mūsu burvīgo valsti! Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Ar mīlestību pret Latviju, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
[Latvju Skaudības Dievs]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#saticība #mīlestība #LatvjuDievuSvētība #Latvija #brīvība #Lāčplēšis

Atbildēt

atbilde

10.11.2020. 13:22

»

jautaajums

Vai tad starp visiem -ismiem ir kāda būtiska atšķirība?Vai tos nav radījis viens autors


Milzīga atšķirība. Rusisms, jeb krievu staļinisko izdzimteņu šovinisms, ir visbīstamākais fašisma paveids.

Atbildēt

Žulis

10.11.2020. 12:14

»

jautaajums

Vai tad starp visiem -ismiem ir kāda būtiska atšķirība?Vai tos nav radījis viens autors


Labs jautājums, tādēļ arī man gribas iesaistīties diskusijā.Tās, ko jūs sauciet par -ismiem ir ideoloģijas un starp tām ir būtiskas atšķirības. Mēģināšu paskaidrot. Katra ideoloģija ir kādu filosofisku, tikumisku, politisku, reliģisku (vai antireliģisku) un estētisku nostādņu apvienojums vienotā sistēmā. Šāds apvienojums iemieso sevī noteiktus ideālus. Tas ir kā priekšraksts, jeb mācība, kas katram šīs ideoloģijas piekritējam dod orientierus dzīvē, norādot kas ir labs, kas ļauns, kas derīgs, godājams, atbalstāms, bet kas slikts, kaitīgs, apkarojams. Īstenībā jau gandrīz katrs no mums zināmā mērā ir kādas ideoloģijas piekritējs, tikai ne visi to apzinās. Būtiska ir ideoloģijas saistība ar realitāti. Jo atbilstošāka realitātei ir ideoloģija, jo labvēlīgāk tā iespaido gan atsevišķas cilvēku sabiedrības, gan visas cilvēces attīstību. Utopiskas, ar realitāti maz sasitītas ideoloģijas spēj radīt tikai postu, nelaimes un sabiedrības degradāciju.Tās savā lietošanā parasti pieņem kādas šauras sabiedrības aprindas, lai izmantotu savtīgu mērķu sasniegšanai. Parasti šo ideoloģiju izmantošanas mērķis ir uzkundzēšanās, citu cilvēku garīga pakļaušana un paverdzināšana kādas atsevišķas valsts vai pat visas pasaules mērogā. Saprotams, ka šie ideoloģijas izmantošanas īstie mērķi pašā ideoloģijā nav atspoguļoti. Ideoloģija šiem mērķiem kalpo gan kā aizsegs, gan kā instruments mērķu sasniegšanai. Tā, ka runājot par -ismiem, visu nevar “mest pār vienu kārti”. Bez ideoloģijas nevar pastāvēt un attīstīties ne atsevišķa tauta un valsts, ne civilizācija kopumā. Kādu ideoloģiju sev pieņem tautas masas, tādu nākotni tās sev izvēlas – progress, labklājība un attīstība vai posts, verdziba un degradācija. Es zinu tikai vienu ideoloģiju, kas sevī harmoniski apvieno visus tikumiskos, reliģiskos, politiskos, filosofiskos aspektus un balstās uz dabiskām cilvēku kopības saitēm, kas izveidojušās gadsimtu gaitā un ko mēdz apzīmēt par mīlestību uz savu tautu un Tēvzemi. Šī ideoloģija ir nacionālisms. Tikai nacionālisms spēj kopējam darbam, progresam un savu interešu aizsardzībai apvienot tautu valsts mērogā. Tieši tādēļ nacionālisma ideoloģiju nikni cenšas apkarot un diskreditēt gan komunistiskie, gan kapitalistiskie pasaules globalizatori, kuru mērķis ir tautu paverdzināšana un tautām piederošo resursu sagrābšana. (Nacionālisms tiek jaukts ar nacismu, rasismu, šovīnismu, piedēvējot nacionālismam šo ideoloģiju vārdā pastrādātās zvērības un naida kurināšanu starp tautām.) Taču es esmu pārliecināts, ka cilvēces nākotne ir nevis varmācīgā dažādu tautu sajaukšanā, kā to sludina visi pasaules globalizāciijas projekta ideoloģiskie novirzieni, bet gan suverēnu, nacionālu valstu godīgā, līdztiesīgā sadarbībā kā tas ierakstīts ANO statūtos un pagaidām, diemžēl atrodas tikai uz papīra. Pretējā gadījumā cilvēce piedzīvos postu un degradāciju jaunā, modernās verdzības laikmetā uz Zemes.

Atbildēt

100%

10.11.2020. 10:51

»

jautaajums

Vai tad starp visiem -ismiem ir kāda būtiska atšķirība?Vai tos nav radījis viens autors


glupie tur zombējas, bet gudrie tos kūda, skaldi un valdi

Atbildēt

te

10.11.2020. 06:13

Te viens raksta , ka dzeltenais inkins nemākot rakstīt un lasīt....

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

10.11.2020. 02:12

»

tautastribunals

To latviešu ļaužu zināšanai – kā tās lietas darītas top...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

nu, nu...

09.11.2020. 21:52

»

tautastribunals

To latviešu ļaužu zināšanai – kā tās lietas darītas top...


Nu ļoti jau esi pūlējies, lai ar savu komentāru radītu tāda milzīgi zinoša, erudīta cilvēka tēlu. Taču tavs vēstījums "ir baltiem diegiem šūts". Tu pat nejēdz (vai izliecies ka nejēdz) atšķirību starp nacismu un nacionālismu. Kādas tad ir tās "nacisma idejas", ko sludina Inkins vai kas tika sludinātas Laikrakstā "Latvietis Latvijā". Es nekā tāda tur neesmu atradis, kaut biju regulārs "LL" lasītājs un tagad regulāri lasu laikrakstu"DDD" Ja, kā tu pats saki, Maskavas propaganda mēģina aizsargus iztēlot par nacistiem, tad kam kalpo tu, ja centies šeit nomelnot nacionāli orientētos preses izdevumus dēvējot tos par nacismu sludinošiem?! Starp citu, latviskā vidē tā nacisma birkas piekāršana vairs ne visai veiksmīgi strādā. Tāpēc čekas aģentiem ir cita taktika. Tagad viņi visus redzamākos nacionālās izdejas pārstāvjus cenšas diskreditēt piekarot Maskavas aģentu birku. Tā viņi sasniedz divus mērķus: 1)sēj neuzticību latviešu starpā un panāk ka mēs viens otram neuzticamies un nespējam organizēties. 2) iztēlo sevi par tiem īstenajiem patriotiem, kas vienīgie zin visas ļauno ienaidnieku viltības.
Taču tikko šādi "patrioti" un "lielie zinātāji" tiek kādas nacionālas organizācijas vadībā, tā ši organizācija tālāk par raganu medībām netiek, līdz beigu beigās izjūk.

Atbildēt

baznīcai jādomā jādomā jādomā

09.11.2020. 20:56

un jāizdomā, ar ko viņi kopā

Atbildēt

lai Dievs tevi redzētu, reliģiju jau nevajag...

09.11.2020. 20:54

labāk būtu padomājis, kurs un kāpēc rīko provokācijas kas rada naidu pret musulmaņiem.
Var jau būt vienkārši pamuļķi, kā baideni, ļauj pazemot visu ASV godīgos, ļauj demolēt u.t.t. un tad aicina uz vienotību.
Protams, gudrie daudz spēj piedot, bet ne visu!!!!
Kāpēc tādas provokācijas vajadzēja ASV??? kam vajadzēja, kas kūdīja, kas vada muļķus??? Gribēja, lai sakarīgie sāk uz glupajiem šaut!!!!!!!!!!!!!!!!! NEŠĀVA, jo nav baideini. Kā Baltkrievijā, čeka meta molotova kokteiļus un gribēja karu...

Atbildēt

to netīrais dzīvnieks

09.11.2020. 20:28

»

Fakts

Nedod Dievs,piedzimt par taadu Cilveeku kaa inkins,kasiklis,augustinsh.Reaali vajag psihodispansera paliidziibu


Inkins, Kasīklis un Augustiņš gan nelasa tavus, visu nicināmās smirdīgās radības, gara darbus.

Atbildēt

tautastribunals

09.11.2020. 20:03

To latviešu ļaužu zināšanai – kā tās lietas darītas top!

Mēs varam tikai apbrīnot apziņas duļķošanu, jeb, kā mūsdienās to oficiāli dēvē, sabiedriskās domas veidošanas aparāta veiktos līkločus. Tā, atšķirot kādu laikrakstu “Latvietis Latvijā” numuru, ieraudzīsim fotogrāfijas, kurās redzami aizsargi. Nevis kaut kādi viltvārži, kuri pa reizei savāra kādu šmuci un ar pastieptu roku stāv veco komunistu varasvīru priekšā, lai izubagotu arī sev kādu kumosu no tā, kas atņemts latviešu tautai, bet gan īstie, 18. novembra Latvijai uzticīgie.
Dažs apstākļu pazinējs par to būs izbrīnīts. Laikraksta galvenais izdevējs Leonards Inkins taču jau Jāņa Rības laikā tika izslēgts no aizsargiem par pārāk ciešu draudzību ar Maskavas vīriem! Kāds gan viņam ar tiem vairs var būt sakars? Atbildi uz šo jautājumu atradīsim, ja sapratīsim, kā Maskavā pret latviešu tautu prot izmantot apstākļus, kas, kā šķiet, uz mums vispār nav attiecināmi.
Otrā pasaules kara pieredze dažādās pasaules tautās atstāja atšķirīgus tā laika notikumu vērtējumus. Rietumeiropas tautas nav izjutušas krievu (padomju) okupāciju, izvešanas uz Sibīriju, rusifikāciju, tās nestos ierobežojumus un pazemojumus. Tās krievus atceras kā sabiedrotos cīņā pret Hitleru. Rietumos vēl ir dzīva tā paaudze, kura Staļinu dēvēja par labo tēvoci Džo. Ebrejiem tagad Hitlera un nacionālsociālisma pieminēšana modina sašutumu. Paši vācieši vēl ir karā mantoto kompleksu varā.
Atsevišķas tautas vērtējums par spilgtākajiem vēstures notikumiem balstās vairāk uz emocijām nekā uz prāta apsvērumiem pat daudzus gadus pēc tam, kad ir izmirusi paaudze, kas šos notikumus pieredzējusi. Ne viens vien jau pēc kara dzimis indivīds glabā sevī atziņu, ka varbūt kaut kur pasaulē dzīvo kāds vectēvs, kurš kādreiz nodarījis pāri viņa paša vectēvam.
Šos apstākļus apzinādamies, Maskavas varasvīri jau tūlīt pēc 2.psaules kara daudzus, kas cīnījās par savas tautas atbrīvošanos no krievu (padomju) jūga, centās pasludināt par nacistiem. Diemžēl reizēm Maskavas pūles vainagojās panākumiem, sevišķi pēc tam, kad aukstajam karam beidzoties, rietumu politiskie līderi mainīja daudzus uz austrumiem vērstās stratēģiskās darbības principus. Liela loma ir apstāklim, ka izkārtņu nomaiņa Krievijā apslāpējusi rietumu sabiedrības modrību. Tāpēc bija iespējama, piemēram, pret aizsargiem vērstā melīgā publikācija lielākajā ASV žurnālā “Life”. Arī Krievijas dažām sarīkotajām latviešu apriešanas kampaņām pievienojas daudzi lielākie rietumu pasaules radio raidītāji.
Savulaik šeit, Latvijā, latviešu nacista tēla “mālēšanai” bija veidoti gan pērkonkrustieši, gan Māliņa nacionāldemokrāti.
Tomēr bija kaut kas, kas darīja nemierīgus Maskavas varasvīrus. Tā bija Latvijas aizsargu organizācija, kuru nebija izdevies iznīcināt vai iekļaut pēc 1990.gada 4.maija komunistu izveidotās struktūrās. Arī Jāņa Rības nogalināšana nebija devusi gaidītos tūlītējus rezultātus. Aizsargi ilgi palika uzticīgi Pilsoņu kongresa 1918. gada 18.novembrī pasludinātās Latvijas valsts atjaunošanas principiem.
Ko tādā gadījumā atlika darīt Maskavai? Neko citu, kā vien mēģināt aizsargus pasaules acīs padarīt par nacistiem. Kā gan lai citādi to varēja izdarīt, ja ne “reklamējot” tos laikrakstā, kas sludina nacionālsociālismu. Nav šaubu, ka vajadzīgā brīdī vajadzīgi cilvēki papūlēsies, lai šā laikraksta attiecīgi numuri nonāktu vajadzīgo cilvēku rokās rietumos. Krievijas aprēķins ir vienkāršs. Kārtīgam demokrātam, redzējušam šādu laikrakstu, jau nu nevajadzētu pīties ar tādiem iesīkstējušiem nacistiem.
Nevar noliegt šādu publikāciju negatīvo, maldinošo ietekmi uz daļu latviešu sabiedrības. “Piekarinātais” nacionālisms var aizbaidīt neinformētās sabiedrības inteliģentāko daļu. Nav izslēgts, ka nākotnē, kad tautā būs zudusi jebkāda ticība 4.maija valstij, dažiem kļūs pievilcīgas Inkina, Gedroica vai vēl kādā citā izdevumā (portālā) sludinātās nacisma idejas. Maskavai tad būs pilnīgs pamats pasaulei bļaut par latviešu nacistiem.
Atsevišķa sarunas tēma ir par Aivara Gardas laikraksta “DDD” un Jura Lapinska vadītā radioraidījuma “Gaismas pils” lomu.

Atbildēt

Vientiesis

09.11.2020. 19:45

Būtu jauki, ja komentētāji isteiktos par autora isteiktajiem jautājumiem, ja vispār ir spējīgi. Personīgi vērsti apvainojumi, ir netikai dumji, bet arī liecina, ka nespēj uztvert autora teikto! Varbūt gudrak paklusēt?

Atbildēt

Pidrilla Ivo

09.11.2020. 19:45

Lachplesis uz T-krekla,tas ir izdomaats personaazs,taapat kaa miki maus.

Atbildēt

Uldis

09.11.2020. 19:19

»

plānprātiņam

Maksā naudu un atradīsies daudzi, kam vienalga uz ko pelnīt


"žmuriki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Pidrilla Ivo

09.11.2020. 19:04

Puisiitis Malinis,par kuru skolaa nirgaajaas un pazemoja,veelaak saprata kaadi Cilveeki ir -pretiigi un ljauni.

Atbildēt

Ārstējies debilais

09.11.2020. 18:56

»

plānprātiņam

Maksā naudu un atradīsies daudzi, kam vienalga uz ko pelnīt


plānprātiņ, te visi ir docenti!

Atbildēt

Fakts

09.11.2020. 18:54

Nedod Dievs,piedzimt par taadu Cilveeku kaa inkins,kasiklis,augustinsh.Reaali vajag psihodispansera paliidziibu.

Atbildēt

Inkin!

09.11.2020. 18:54

Ar Dievu tā nav! Ir citādi. Mēs neko neizvēlamies, mūs izvēlas, bet mēs nezinām, kāpēc, vai neizvēlas.Pēc kada laika kaut ko attāli varam secināt, kādas patiesībā bijušas īstās cēloņu un seku sakarības. Vienam Viņš aizver, itam atver prātu un saprātu. Tev ir daudz liekvārdības, pašlepnuma, pašnozīmības. Ja tu paklusētu un gaidītu no Viņa.

Atbildēt

biezais

09.11.2020. 18:44

Lieta tāda,ka apvaino ne dievu,bet cilvēku,un lieta ir arī,ka tāda dieva nav.
Ir tikai cēloņu inkins,un seku inkins.

Atbildēt

kastrātam

09.11.2020. 18:43

»

plānprātiņam

Maksā naudu un atradīsies daudzi, kam vienalga uz ko pelnīt


tu tur biji klāt , maisos skatījies , skaitīji un morga med.slēdzienus pētīji ? Nē ! Nu ,tad aizver savu mutīti!

Atbildēt

to Q

09.11.2020. 18:24

Ar ko būtu aizņemti jūsu, sadistu un pederastu nācijas prāti, ja nebūtu tādu inkinu un kasīkļu?

Atbildēt

plānprātiņam

09.11.2020. 18:22

»

Inkēn,

kāpēc neraksti neko par covidafēru


Maksā naudu un atradīsies daudzi, kam vienalga uz ko pelnīt!
Domāju tiem bijušiem tavas sugas un saprāta brāļiem, krievu žmurikiem, kurus mazpilsētu slimnīcu koridoros krauj kaudzēs kā malku, smiekli par Covid 19 nemaz nenāktu.

Atbildēt

to lauķis

09.11.2020. 18:17

»

lauķis

Par kasīkli nezinu,bet Kants,Hēgelis un Inkins ir žīdi


Par Inkinu nezinu, bet tā kā hazāri bija viena no lielākām tagadējās Krievijas Pederastijas pamattautām, tad viņu asiņu nēsātājus, visus tavus smirdīgos draudziņus, krievu sub-human, var droši saukt par žīdiem.

Atbildēt

Inkēn,

09.11.2020. 18:04

kāpēc neraksti neko par covidafēru ? :)))

Atbildēt

millers

09.11.2020. 17:32

tu jau neraksti komentāru ,vienkārši nolamā inkinu,jo tavi uzskati nesakrīt ar viņa uzskatiem ,paskaties spogulī,-varbūt pēc kurpes izskaties pats

Atbildēt

Q!

09.11.2020. 17:23

Tik stulbu komentāru var uzrakstīt tikai stulbs kā zābaks.

Atbildēt

lauķis

09.11.2020. 16:41

»

Q

Katrai tautai savi filozofi, vāciešiem Kants un Hēgelis , Latviešiem Inkēns un Kasīklis, stulbi kā zābaki


Par kasīkli nezinu,bet Kants,Hēgelis un Inkins ir žīdi.

Atbildēt

Q

09.11.2020. 16:38

Katrai tautai savi filozofi, vāciešiem Kants un Hēgelis , Latviešiem Inkēns un Kasīklis, stulbi kā zābaki!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: