Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nikanis

19.01.2021. 16:47

Dievs Jāzepa ģimenei uzturlīdzekļus nemaksāja un arī nepiedalījās dēla Jēzus audzināšanā. Kā tāda sengrieķu dieva cienīga dzeguze - pataisīja jaunavu grūtu un notinās mākoņos. Neļāva pat marijai uztaisīt vēl kādu bērnu, laikam kastrēja Jāzepu

Atbildēt

Signe

05.01.2021. 20:19

Paldies par sirsnīgo, trāpīgo rakstu, Vanaga kungs!

Atbildēt

kas tie par murgiem???

02.01.2021. 15:48

»

Aicinājums..

Cienīgtēvs, vai kā Jūs tur dēvē tās avis.. sāciet ar savu meitu un viņas dzīvesveida apskatu,ieteikumiem.. otrs-varbūt baznīckungiem jāsāk ierobežot puisīšu izmantošanu aizsedzoties ar tā kunga vārdiem


ko jūs zināt par arhibiskapa meitas dzīvesveidu,kur jau nnntos gadus dzīvo ASV??kālab tas būtu jāapskata?Kāds sakars arhibiskapam ar puisīšu izmantošanu?Slims esat vai pēc tiesas darbiem prasās?Tagad nu gan katrs idiņš var driķēt visu,kas ienāk slimajā galvā...

Atbildēt

Aicinājums..

27.12.2020. 20:17

Cienīgtēvs, vai kā Jūs tur dēvē tās avis.. sāciet ar savu meitu un viņas dzīvesveida apskatu,ieteikumiem.. otrs-varbūt baznīckungiem jāsāk ierobežot puisīšu izmantošanu aizsedzoties ar tā kunga vārdiem??

Atbildēt

Skaudības Dievs

27.12.2020. 16:15

Labāk Jānis Vanags strādātu kādā benzīntankā, tas būtu labāk gan viņam pašam, gan sabiedrībai. Tukša mēles kulšana nav nekāda lielā māksla. J. Vanaga kungs ar ebreju tautas mitoloģijas sludināšanu nopelna ļoti smuku naudiņu. Strādājot fiziski smagu darbu, šādu naudu nevar nopelnīt! Cik mēs zinām, kristietība pie mums atnāca vardarbīgā veidā ar krusta kariem. Tieši krustnešu un kristīgo misionāru dēļ mūsu brīvie senči kļuva par dzimtcilvēkiem (vergiem). Kristietība mūsu tautai nesa tikai tumsonību un nabadzību. Kamdēļ mums ticēt bībeles viltus dievam un bībeles viltus dieva dēlam, ja mums ir savi Dievi – Latvju Dievi? Pagāniskā ticība ir mūsu zemes pamatticība. Kāpēc ticēt svešas cilts dievam, ja mums ir savi Dievi?
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
(Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #SkaudībasDievs #pagāni

Atbildēt

Edgars A

27.12.2020. 12:17

Par to Imanuelu- buus Imanuels Velikovskis, skaidra lieta.

Atbildēt

nu, nu...

26.12.2020. 22:02

Interesanti ir iepazīties ar šo komentāru rakstītāju tumsonību. Viņiem ka tikai kaut ko pamuldēt, ka tikai paķengāties - pedofīlija, celibāts, katoļi... Jūs pat tik daudz nejēdzat, ka Jānis Vanags ir LUTERĀŅU, nevis katoļu arhibīskaps. Luterāņiem nav nekāda celibāta un arī pedofīlijas skandālos luterāņi nav iesasitīti.

Atbildēt

Protobalts

26.12.2020. 17:20

ŠĶĪSTAJAM nOASAM BIJA 2 SIEVAS !
https://www.geni.com/people/Noah/6000000002145556219

Atbildēt

cik labi būtu

26.12.2020. 17:12

»

Vigoškins

Kad tiks dibinata biedrība daudzsievības un daudzvīrības atbalstam


Nevajag te muldēt par daudzvīrību, tāda nekur nav un nevar juridiski pastāvēt. Prostitūtas lai iet uz meitu māju! Daudzsievība gan Latvijā varētu būt jo veču ir par maz. Un iemācītos sadzīvot, nevis naidoties ar vīra mīļākajām. Visiem būtu labi.

Atbildēt

Protobalts

26.12.2020. 16:46

»

nepiekopju kristietību

Vanags ir divkosis! Viņš aicina - "Mūsu jaunā gada apņemšanās lai būtu – atjaunosim latviešu valodu!" Atjauno un sāc Latvijā dzīvojošos krievu okupantus saukt par okupantiem un nevis nepilsoņiem


kā tu zini ,ka pats neesi slāva pēstecis ,Ķivutkalna arheplpģiskie izrakumi ,pierāda ,kašeiet pirms 5500 gadiem bija slāvu un somugru sieviešu apmetnes!
Slavu haplogruppa R1a.
Daudzi izjustusi vilšanos savos uzskatos ,pēc dns haplgruppas noteikšanas ,jo izradijas ka nav pat vacieši ,bet slāvi ,ieskaitot Jakaterinu 2 ,polabskaja slavjanka ,pēc dns analīžu rezults.

Atbildēt

bet

26.12.2020. 15:57

»

ciniķis

Palasi Civillikuma ģimenes tiesību sadaļu un tiesu praksi šķiršanās gadījumos. Veselais saprāts tev liegs spert kāju dzimtsarakstu nodaļā


pie notāra reģistrēt partnerattiecības un maksāt 10 reizes vairāk,ja tādu likumu pieņems,gan veselais saprāts neliegs spert kāju.?Vai ne?Ja jau tāda zvērīga cīņa par to notiek.

Atbildēt

dīvaini komentāri

26.12.2020. 15:52

Kāds gan sakars aicinājumam apprecēties,lai bērni dzimtu laulībā,ar pedofīliju un katoļu draugu celibātu Katoļi jau nu gan precas un viņiem visvairāk bērnu dzimst.Celibāts attiecas tikai uz priesteriem,jo "labāk ir būt neprecētam'.Un kad,kur un kādos platuma grādos no baznīcas ir izstumtas sievietes?

Atbildēt

ciniķis

26.12.2020. 15:39

»

nesaprotu

un kas gan tagad tiem vīriešiem to liedz darīt


Palasi Civillikuma ģimenes tiesību sadaļu un tiesu praksi šķiršanās gadījumos. Veselais saprāts tev liegs spert kāju dzimtsarakstu nodaļā.

Atbildēt

ROFLMAO

26.12.2020. 14:21

Vanag, pastāsti to saviem katoļu draugiem, kas aiz celibāta slēpj pedofiliju un pederastiju!

Atbildēt

Protobalts

26.12.2020. 13:45

Kamēr Latvijā nenotika jūdu kristietības laupītāju okupācija ,mums viss bija vislabakajā kātrība ,gan ciltīs ,gan laulībās !
Bet šie jūdu bībeles murgi visu izpostīja ,padarot sievietes par grekāzi!
Ārprāts ,cik daudz mūsu somugru,baltslāvu sieviešu ir cietušas šo okupantu dēļ!
Visas tās zākāšanas par ārlaulības bernu dzemdēšanu un izstumšanu no sabiedrības.
Te daudz kas jāmaina uz labu ,jastiprina cilšu apzināšana ,mūsu senču ticība ,un jūdu ticībai Latvijā nav vietas!
Bet jūs macītāji ,no dienas dienā ,gada gadā negvelžat tos murgus ,iztīrat baznīcas no krustā sistā ģindeņa tēla ,jo tas Latvijas dzīvotspējai nenāk par labu ,un topiet nevis par alfonsiem ,bet par Latvijas valsts būvētājiem ,celiet mājas ,ariet tīrumus .
No baznīcas sievieti izstūmāt un paši pārveršaties sievietēs ,kaut ka jau tukša vieta jāaizpilda.

Atbildēt

Protobalts

26.12.2020. 13:37

Latvijas Valsts meži izšķērdē mūsu mežu naudu!!!
Interesanti ,kādās galda spēlītēs spelējis māčītājs Žibeiks ,ka viņagaldu restaurē par tādu naudu ,par kuru laukos daudzbernu ģimenei varētu nopirkt dzīvokli !
"'Piedaloties LATVIJAS VALSTS MEŽU ATBALSTĪTĀS ZEMGALES KULTŪRAS PROGRAMMAS 2019 PROJEKTU KONKURSĀ, un saņemot 1500,00 EUR finansiālu atbalstu, muzejā tika īstenots projekts, sadarbojoties ar Bauskas restaurācijas uzņēmumu SIA ”Intarsija”, laika posmā no 2.maija līdz 15.decembrim.
Šāda veida spēļu galds Queen Anne (Anglija, autors nezināms), datēts 18.gadsimta otrā pusē, stila formās, dažādām funkcijām transformējama mēbele, ir nozīmīgs un sarežģīts mēbeļu mākslas paraugs un Latvijas muzejos nav saglabājies. Tas ir ļoti rets un unikāls ieguvums pat Eiropas kultūrvēstures mērogā. Galdiņš izgatavots no sarkankoka un bērza masīvkoka, sarkankoka nažfiniera, melnkoka, kaula un misiņa furnitūras.
Unikālais priekšmets piederēja ilggadējam (no 1944. gada) Bauskas mācītājam Paulam Žibeikam (1910–2006). Priekšmets muzeja krājumā iekļauts 2017.gadā kā dāvinājums no vietējās luterāņu draudzes mācītāja P. Žibeika kustamā un nekustamā īpašuma mantinieces.
Restaurētā mēbele tiks eksponēta Bauskas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā, kura veltīta Bauskas pilsētas materiālajai un garīgajai kultūrai 18. gadsimtā. To paredzēts izstādīt arī 2020. gadā muzejā iecerētajā izstādē, kura būs veltīta tā agrākā īpašnieka – ilggadējā Bauskas mācītāja un prāvesta Paula Žibeika (1910-2006) simtdesmitgadei un Žibeiku ģimenei.
Projekta rezultātā tiek īstenots viens no Valsts kultūrpolitikas stratēģiskā mērķa rīcības uzdevumiem: par nacionālo kultūras vērtību - Zemgales kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, uzturēšanu un pieejamību. Muzeja apmeklētājiem tiks radīts priekšstats par 19. un 20.gadsimta Zemgales kultūrvēsturisko vidi, kultūras daudzveidību un nacionālo krājumu Bauskas novadā.

2019.gadā V. Plūdoņa muzejā īstenots projekti:2019.gadā V. Plūdoņa muzejā īstenots projekti:
- “V. Plūdoņa muzeja ekspozīcijas mēbeļu restaurācija” ar EUR 2000.00 Latvijas valsts mežu atbalstītās Zemgales kultūras programmu 2019,
- “Ekspozīcijas “Lejenieku saimniecība” izveide” ar VVKF atbalstu EUR 2000.00.''
''No Bauskas muzeja feicbook lapas"

Atbildēt

Varbūt

26.12.2020. 13:32

»

nesaprotu

un kas gan tagad tiem vīriešiem to liedz darīt


Varbūt bailes, neticība sev, savām spējām, jūtām, attiecībām, otram, dzīves likumsakarībām vai savai valstij, jo nepaļaujas uz to, un savai tautai - jo nevairo vai vairo bērnus bez tēva un ģimenes.

Atbildēt

nesaprotu

26.12.2020. 12:43

un kas gan tagad tiem vīriešiem to liedz darīt?

Atbildēt

Vienkārši

26.12.2020. 12:20

Arhibīskaps tikai apliecina, ka patiesība ir vienkārša, skaidra un saskaņā ar cilvēka dabu, cieņu un godu.

Atbildēt

Aha!

26.12.2020. 11:23

»

Žulis

Liksim mierā to Jēzu, Jāzepu un Mariju. Nespriedelēsim arī par to, ko Dievs grib, vai negrib. Ja vīrietis mīl sievieti, tad kādēļ viņš ar viņu neslēdz laulību? Bet neslēdz laulību viņš tādēļ, ka nemīl šo sievieti. Tā sieviete viņam ir tikai kā savu seksuālo tieksmju apmierināšanas objekts. Nebūs šī, ...


Pilnīgi piekrītu, jo tāda zvērīga, dzīvnieciska, neprātīga mīlestība ir laba, maksimāla līdz galam…Ka esam gatavi viens otru nosist un ja ir jāmirst, tad tikai kopā, viens nevarēs palikt un dzīvot bez otra.

Bet laulības ir tādas pretīgas, nu, tad tu apstiprini to, ka ir vīrietis un sieviete vienīgā iespējamā savienība, kuru dzimtsaraksta nodaļas vadītāja svēta. Nu, ar mūzikas skaņā fonā.. Nū, un māca kā izturēties vienam pret otru visu mūžu un apgalvo, ka tā ir jābūt visu mūžu.

Atbildēt

Vigoškins

26.12.2020. 08:57

Kad tiks dibinata biedrība daudzsievības un daudzvīrības atbalstam ?
Cik skaisti izskatās AAE,kad aiz vīra tipina četras sievas,un bariņs bernu !
Un visi laimīgi !....

Atbildēt

Žulis

26.12.2020. 00:55

Liksim mierā to Jēzu, Jāzepu un Mariju. Nespriedelēsim arī par to, ko Dievs grib, vai negrib. Ja vīrietis mīl sievieti, tad kādēļ viņš ar viņu neslēdz laulību? Bet neslēdz laulību viņš tādēļ, ka nemīl šo sievieti. Tā sieviete viņam ir tikai kā savu seksuālo tieksmju apmierināšanas objekts. Nebūs šī, būs cita. Nevajag sarežģīt elementāri vienkāršas lietas. Laulība – tas ir apliecinājums jūtu patiesumam. Atteikšanās no laulības, tas ir apliecinājums, ka nekādu patiesu jūtu šeit nav un nekad nav bijis. Un nevajag to tukšvārdību, to vāvuļošanu, to attaisnojumu meklēšanu. Esiet kaut uz brīdi patiesi!

Atbildēt

nepiekopju kristietību

26.12.2020. 00:05

Vanags ir divkosis! Viņš aicina - "Mūsu jaunā gada apņemšanās lai būtu – atjaunosim latviešu valodu!" Atjauno un sāc Latvijā dzīvojošos krievu okupantus saukt par okupantiem un nevis nepilsoņiem!

Atbildēt

25.12.2020. 23:27

Vienmēr ar interesi klausos bīskapa uzrunas! Šis kodolīgais aicinājums ir tik nozīmīgs laikā, kad sāk zust morāle visos līmeņos...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: