Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ari žīdi Levits un Lembergs

13.05.2019. 11:48

maldina visus, ka ir pretinieki. Latvieši ir pārāk godīgi muļķi, lai to spētu. Kalpi un pakalpiņi, pindosi, kuri gatavi nodot savējos.

Atbildēt

Židi un aferisti

13.05.2019. 11:46

»

vispār

Es nemaz tik ļoti nebrīnītos, ja izrādītos, ka Meroni joprojām darbojas Lemberga interesēs


ir uz vienu roku. Viņu pretinieki ir tikai tiesneši, kurus pārliecina prokurori ar pieradijumiem. Ja prokurori ir blēži, tiesneši "tautas vārdā" paliek tukšā. Meldināšan ir galvenā taktika ikvieā stratēģijā. Lembergs un Meroni maldina visus.

Atbildēt

vispār

13.05.2019. 07:39

Es nemaz tik ļoti nebrīnītos, ja izrādītos, ka Meroni joprojām darbojas Lemberga interesēs.

Atbildēt

Līdumnieks no Mārupes

13.05.2019. 06:38

»

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

lapsa nemaina pamperus un smird ar katru dienu pretīgāk


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!


Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

Krāpnieks ierunājās

13.05.2019. 03:58

Racionalizācija- vainīgi visi citi tikai ne es.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

12.05.2019. 23:28

lapsa nemaina pamperus un smird ar katru dienu pretīgāk!

Atbildēt

ierēcu

12.05.2019. 21:49

»

Q

Pastaldauni, varēji pieturēt muti, jo Lembergs ir viens no retajiem politiķiem Latvijā , kas apveltīts ar veselīgu saprātu


Tieši Lembergs atvilka Meroni uz Latviju un oficiāli tieši viņš joprojām pārvalda Lemberga sazagtos īpašumus!

Atbildēt

ha-ha

12.05.2019. 09:28

Smagos noziegumos apsūdzētais turpina dot instrukcijas un pakalpīgi žurnalisteļi mutes atvēruši kāri gaida kārtējo kriminālās divkosības izvirdumu.Protams par labu samaksu,kā tas kriminalitē pieņemts.

Atbildēt

Blēži Lembergs un Meroni

12.05.2019. 09:12

ir uz vienu roku, tikai maldina visus, kas tic viņu pasakām. Ja ari pērkami prokurori nebūtu ar abiem uz vienu roku, tad Lembergs sen būtu ar savu biti iedzēlis Meroni "uz nāvi", bet tā nenotiek, jo Meroni sargā viņu naudu Šveicē. Tiesa var ieskrieties, valsts neko sev nekonfiscēs.

Abi žuļiki ir sagrābušies no valsts un viņiem pie kājas, kas ar to notiek. Arī shēmas ar prokuroriem ir, lai valsts Lemberga notiesāšanas gad. neko neiegūtu.

Ja E. Levits, žīds, ko žīds Lembergs uzdod par savu nelabvēli, nonāks VP amatā, E. Levits kā VP Lemberga notiesāšanas gad. "tautas vārdā", ko konfiscēt nebūs, apžēlos A. Lembergu visiem par pārsteigumu Jo apžēlošanu varēs samaksāt no koriša Meroni un koriša A. Lemberga kopējā konta Šveices bankā pašam E. Levitam turpat - Šveicē, Šveices ofšorā. Un citiem židiem, kas ievirza E. Levitu VP amatā.

Visas tās pasakas, kas norāda uz interesi par valsti un pilsonisko sabiedrību latviešu valodā ir kaķiem zem astes. Žīdu naudas valoda ir izteiksmīgākā forma norēķinos, bet uzmanība, protams, jāvērš preambulā uz valodu, latviešu, kurā neko nevar samaksāt.

Atbildēt

švamme

12.05.2019. 09:06

Nekad agrāk nav lasīts nekas no zili rūtainā biznesa plāniem ar tik smalku pamatojumu. Pieverot acis uz to ka viņa starta kapitāls ir 100% nozagts Latvijai, viss šis prātuļojums izklausās kā "one step back", jo kaut kas traucē turpināt iesākto. Ne legāli, ne ar stipendijām vairs nespēj ietekmēt procesu.
Visa Ventspils ostas infrastruktūra nedrīkstēja nonākt privātās rokās valsts interesēs. Ko tagad vainot valstisko interešu iztrūkumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: