Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:34

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

angel

24.03.2020. 11:40

Profesionāls ziņotājs un latviskuma experds Priedits , kārtējo reizi emocionāli histerizē .:))) Ja par Balto rasi viņam reiz pieleca , tad par koronavīrusu vēl ne , savādāk tādu idiotisku pārliecību vīrusa sakarā viņš nepaustu! A , bet pārējais ir sastāvējies H2O,neatjaunotu biodatora (smadzeņu)programmu fluktuācijas par novazātu tēmu.

Atbildēt

to A.P.

23.03.2020. 12:20

»

Arturs Priedītis

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību...


Ar šausmām iedomājos, kas notiks, kad tava, WWII noziegumu mantinieku, suga, visas cilvēcības pazīmes zaudējušo, ar korona vīrusu inficēto orku miljons, palikuši bez iespējām saņemt medicīnisko palīdzību, lauzīsies uz Eiropu. Uz visas Austrumu robežas ir jāizveido 100m plata mīnu lauka josla un robeža jāstiprina visas ES karavīriem, bruņotiem ar liesmu metējiem, mīnmetējiem un ložmetējiem.

Atbildēt

to A.Okm.

23.03.2020. 12:11

»

A.Okm.

Pie tam tu vēl esi šovinists, tātad pilnīgi aptaurēts lopiņš, kaut kāds nepilnīgs krupis ar kuru nevajadzēja man sākt runāt


Visa dzīvā nīdēji, šovinisti, esiet jūs ar čekas pederastu Priedīti un visa jūsu zemāko primātu suga. Civilizētām nācijām ir nacisti - cilvēki ar stāju, atbildību un mīlestību pret savu tautu un zemi.

Atbildēt

A.Okm.

22.03.2020. 21:02

»

deģenerātam

Neliec krievus vienā rindā ar civilizētām tautām! Jūs, zemākie primāti, homo russicus, ar savu lieko hromosomu, no eiropiešiem atšķirieties vēl vairāk, kā papuasi vai pigmeji


Pie tam tu vēl esi šovinists, tātad pilnīgi aptaurēts lopiņš, kaut kāds nepilnīgs krupis ar kuru nevajadzēja man sākt runāt.

Atbildēt

simbolismam

22.03.2020. 20:22

Bija paredzēti 75 rubļi par dolāru 75. gadadienā. Neiznāks, būs daudz vairāk, bet naftas cena 9. maijā 9 dolāri par mucu, gan pilnīgi reāli.

Atbildēt

deģenerātam

22.03.2020. 20:14

»

A.Okm.

Es redzu, ka tu pats saproti, ka esi nožēlojams ķēms, kuru neviens neņem nopietni kā visus latviešus neņem nopietni vāci, angļi, zviedri, poļi, jūdi, krievi, jeņķi, leiši. Švaka maza tautiņa bez prāta un goda, bet lieli pielīdēji un aizmuguriski ziņotāji


Neliec krievus vienā rindā ar civilizētām tautām! Jūs, zemākie primāti, homo russicus, ar savu lieko hromosomu, no eiropiešiem atšķirieties vēl vairāk, kā papuasi vai pigmeji.

Atbildēt

A.Okm.

22.03.2020. 18:25

»

nemokies

Paņem staļinisko pederastu, fašistisko izdzimteni Priedīti un brauciest pie saviem sugas un saprāta brāļiem uz Krieviju


Es redzu, ka tu pats saproti, ka esi nožēlojams ķēms, kuru neviens neņem nopietni kā visus latviešus neņem nopietni vāci, angļi, zviedri, poļi, jūdi, krievi, jeņķi, leiši. Švaka maza tautiņa bez prāta un goda, bet lieli pielīdēji un aizmuguriski ziņotāji.

Atbildēt

nemokies

22.03.2020. 17:52

»

Andris Okmanis

Pasniedzēj, es redzu, ka esat aizmirsis mums mācīto: ja negriebiet ost mēslu smaku, tad neaiztieciet mēslu kaudzi. Es pēc atgriešanās izvairos no latviešiem


Paņem staļinisko pederastu, fašistisko izdzimteni Priedīti un brauciest pie saviem sugas un saprāta brāļiem uz Krieviju!

Atbildēt

Andris Okmanis

22.03.2020. 14:54

Pasniedzēj, es redzu, ka esat aizmirsis mums mācīto: ja negriebiet ost mēslu smaku, tad neaiztieciet mēslu kaudzi. Es pēc atgriešanās izvairos no latviešiem.

Atbildēt

par negatīvo selekciju

22.03.2020. 13:23

»

Purvic

Latvieši rodas negatīvās selekcijas rezultātā


Pasaulē sauc jūs, staļiniskos civilizācijas atkritumus. Poļi jums izdomāja apzīmējumu bydło.

Atbildēt

paldies

22.03.2020. 10:20

»

Andris Marts

Jaunā fantastikas žanra romāna "Kristaps - slepenie protokoli II" fragments...


Labs komentārs.
Patiesība nelielās devās ir vieglāk uztverama. Un neprasa daudz laika.

Atbildēt

cyrils

22.03.2020. 06:53

Kas topčī šo zemi vajag izdomāt citu vārdu kā latvietis.....

Atbildēt

Žulis

21.03.2020. 15:14

»

AU

Kādi raksti , tādi komentāri. Un labi , ka govis nelido un nezin ,kur mīt praidits


Kā parasti, es esmu lielākais komentāru piekakātājs, jo esmu īsts latviešu kroplis-psihiski slims mērglis, latviešu dzērāju dzemdējums cūkkūtī.

Atbildēt

angel

21.03.2020. 13:30

»

Andris Marts

Jaunā fantastikas žanra romāna "Kristaps - slepenie protokoli II" fragments...


Mūžīgās Mīlestības Dziesma. Sūtījums no Gulbja un Liras zvaigznājiem. :) https://youtu.be/ncrnQCmM5Lo

Atbildēt

AU

21.03.2020. 13:09

»

AG

Kādi gan lopi raksta komentārus šajā saitā


Kādi raksti , tādi komentāri. Un labi , ka govis nelido un nezin ,kur mīt praidits. :)))

Atbildēt

Andris Marts

21.03.2020. 11:32

Jaunā fantastikas žanra romāna "Kristaps - slepenie protokoli II" fragments.

Grāmatas pirmā daļa "Kristaps - slepenie protokoli" jau ir izdota un to var brīvi lejupielādēt un arī nopirkt interneta grāmatu veikalos: https://files.inbox.lv/ticket/3e93d46fd8000e0e44441f53a3ed079d45bc926e/Kristaps_Slepenie_Protokoli_Andris_Marts.pdf

Viens no sarunu tematiem ar Zinātnieku grupu bija par metodēm, kuras Kristaps lietoja lai pārvarētu satraukumu un stresu.

- Par šīm metodēm tu mums jau esi stāstījis, bet varbūt pastāsti arī par tām, kuras tu līdz šim neesi mums atklājis. Varbūt šīs metodes varētu noderēt arī citiem cilvēkiem?

- Dažas noderētu, bet ne visas, jo neesmu pārliecināts, ka man ir tieši tāda pati psihes uzbūve kā citiem cilvēkiem. Bet ar dažām metodēm, es tomēr iepazīstināšu.

- Kura no metodēm tavuprāt būtu ļoti noderīga?

- Lai cilvēki justos labi, viņiem ir nepieciešams iespējami pilnvērtīgs miegs, pie tam dabisks miegs nevis tas, kurš tiek radīts lietojot medikamentus vai alkoholu. Lai to sasniegtu īsi pirms aizmigšanas būtu jāizvairās no jebkuras informācijas uzņemšanas, kura rada satraukumu. Tā būtu sava veida atgriešanās bērnu dienu situācijā, kad mamma vai tētis dziedāja bērnam šūpuļdziesmiņu vai izstāstīja kādu labestīgu pasaku.

- Kā to īstenot pieaugušam cilvēkam?

- Manuprāt, stundu vai divas pirms došanās gulēt, jāpārtrauc skatīties tās TV ziņas, kuras pasniedz diktori. It sevišķi brīžos, kad pasaulē notiek kaut kas ļoti bīstams. Stresu rada ne tikai šī informācija, bet arī tās pasniegšanas veids. Diktori nolasot tekstus šo informāciju papildina ar savām bailēm, to var just gan redzot viņu izskatu, gan arī uztverot balss intonāciju. Tā vietā var noskatīties kādu filmu, pārslēgties uz cita tipa pārraidi, paklausīties nomierinošu mūziku vai palasīt grāmatu.

- Varbūt nedaudz pastāsti arī par citiem stresa pārvarēšanas veidiem, kurus tu izmantoji?

- Diemžēl, lai apgūtu šīs metodes ir vajadzīgs ļoti ilgs laiks. Reizēm pat vairāki gadi. Metodes, kuras es lietoju varētu tikt iekļautas pat skolu mācību programmās, bet tikai pēc tam, kad briesmas vairs nav aktuālas.

- Un tomēr, īsumā pastāsti par tām.

- Meditācija - to iespējams sekmīgi apgūt apmēram pusgada vai gada laikā. Šī metode ļauj apgūt arī zemapziņas domāšanu, kas patiesībā ir pilnīga apziņas līmeņa domāšanas atslēgšana.

- Kādas iespējas vēl paveras cilvēkiem, kuri ir apguvuši meditāciju?

- Tā ir spēja ieiet transa stāvoklī. Sākt pasauli uztvert savādāk nekā citi cilvēki.

- Ko dod transa stāvoklis?

- Personīgi man tas deva iespēju izdzīvot situācijās, kurās paliekot parastās pasaules uztveres līmenī man bija jāaiziet bojā.

- Vai tu mēģināji savas domas par stresa pārvarēšanu arī popularizēt?

- Protams, tikai nekāda liela vērība manām šāda veida publikācijām pievērsta netika. Tās izlasīja pārsimts cilvēku kā dīvaina veida lasāmvielu un tas arī bija viss.

Atbildēt

treknis

21.03.2020. 10:49

Ilgu laiku māc jautājums par "spāņu"gripas upuru skaitu
1.skaitļi lēkā no 50-120 miljoniem (tipa Staļina represijas).Eiropā 2.karā ,šaujot katru dienu,mērdējot,
vairāk par 50 miljoniem,nenokāva.Sešos gados!
2.ir gana daudz literatūras par to 1918./1919.gadiem , bet par totālu slimošanu,vismaz Eiropā+Krievijā kaut kā nemana.
Nokurienes šie dati?!Kas par to liecina?
Piem.;demogrāfija,kaut kādi apraksti par slimību,tās izplatību (Krievijā,piemēram,viss transports bija uzkāries-kā tā gripa izplatījās.
Nekā personīga-gribu zināt.

Atbildēt

depresija būs tikai,idiotiem

21.03.2020. 07:32

evolūcija..........gudrie radīs jaunu ekonomiku, kur švonderiem vieta var neatrasties vispār

Atbildēt

depresija jau nebūs, lai kā cer čekisti

21.03.2020. 07:31

ne tas laikmets

Atbildēt

ka vīruss radīt laboratorijās

21.03.2020. 07:29

nešaubās pat akadēmiķi un gan jau izzīlēs, krievu vai ķīniešu, jo Ķīna visvairāk ieinteresēta taisnības noskaidrošanā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
un mūsu jefiņjiem č, kuri mutē vīrusus vajag nopirkt sirdsapziņu

Atbildēt

cyril

21.03.2020. 06:47

Tam priedīša vīrusam esot savi dievi......

Atbildēt

AG

21.03.2020. 06:22

»

Nopļūtījies Praidits

Suņu apslacītais shuju kocišš atkal kārtējomurgojumu ielicis


Kādi gan lopi raksta komentārus šajā saitā

Atbildēt

Nopļūtījies Praidits

20.03.2020. 21:12

Suņu apslacītais shuju kocišš atkal kārtējomurgojumu ielicis ! :)))

Atbildēt

derdz

20.03.2020. 21:08

»

кншжщл

"'Notikumi attīstās bez nepieciešamības noskaidrot koronvīrusa izcelsmi.""-kāpēc,Amerikas un Ķinas zinātnieki sadarbojas vīrusa rašanās izpētē jau daudzus gadus.Ir materiāli jūtūbē ,intervijas.Ķīnas profesors stāsta vīrusa rašanās mehānismu,mirklī, kad dzīvnieks izjūt pirms nāves stressu ,vīruss no ...


saprotu un ticu, a ko darīt, ja gribas ēst, bet šajā sakarā reiz lasīju ka senie cilvēki aprunājās ar dzīvnieku un ne kuru katru ziedoja .. kaut kā tā, detaļa neatminos, bet pēc būtības tajā laiks ir kāda nozīme

Atbildēt

švamme

20.03.2020. 21:02

»

Unce ir 20 gr.

“dižo analītiķi”! Kalifornija, Vašingtona, Ņujorka ir šobrīd makaronvīrusa perēkļi. Veikali tukši, macdonaldi ciet, kanarijputniņi knābā ASV cilvēktiesības. Paskaties, kā ASV pilsoņi stāv rindās pie ieroču veikaliem! Kas notiek, švamme


Unce ir 28.3495 gr.
Ko tu izplati fake news?
Nevajag līst sociālistu koncentrācijas vietās (visas nosauktās and more). Normāli cilvēki tur nedzīvo. Arī panika ir starp sociālistiem un tas ir ~ 15-20 % no populācijas. Eļļu ugunī pielej kremļa fašisti, kas ir arī te sastopami.
Kāds brīnums, ka Californijā stāv pēc patronām, viņi tak visu laiku ir bijuši agresīvie welcomisti. Tagad nu ir aptvēruši, ka jāglābj sava pakaļa.

Atbildēt

Unce ir 20 gr.

20.03.2020. 19:09

»

švamme

"analītiķis" pat nav papūlējies paskatīties dārgmetālu cenas. Neviens ekonomiskais apvērsums/sauc.kā.gribi nekad nenotiek pie ārkārtīgi zemām cenām uz dārgmetāliem...


“dižo analītiķi”! Kalifornija, Vašingtona, Ņujorka ir šobrīd makaronvīrusa perēkļi. Veikali tukši, macdonaldi ciet, kanarijputniņi knābā ASV cilvēktiesības. Paskaties, kā ASV pilsoņi stāv rindās pie ieroču veikaliem! Kas notiek, švamme?

Atbildēt

švamme

20.03.2020. 17:23

»

Mēsls Priedītis

nav tā vērts, lai vispār komentētu viņa antropoloģiski klīnisko šizofrēniju, cilvēka ar izteiktiem garīgās veselības traucējumiem


"analītiķis" pat nav papūlējies paskatīties dārgmetālu cenas. Neviens ekonomiskais apvērsums/sauc.kā.gribi nekad nenotiek pie ārkārtīgi zemām cenām uz dārgmetāliem.
Piem. gadus 8 atpakaļ situācija spieda nodot sudraba iekrājumus, nodevu vairāk par 2 kg par CENU $33 par unci(~30 gr).
Šobrīd tas maksā 3 reizes lētāk - $12/ounce.
Pēc "dižā domātāja" laikam mākslīgi kāds pasaulē tur zemu dārgmetālu cenas...

Atbildēt

Mēsls Priedītis

20.03.2020. 17:08

»

Andris Okmanis

Pasniedzēju neviens nekritizē ar savu vārdu. Pasniedzējam taisnība - latvieši ir nelietīgi vairumā


nav tā vērts, lai vispār komentētu viņa antropoloģiski klīnisko šizofrēniju, cilvēka ar izteiktiem garīgās veselības traucējumiem.

Atbildēt

кншжщл

20.03.2020. 16:57

"'Notikumi attīstās bez nepieciešamības noskaidrot koronvīrusa izcelsmi.""-kāpēc,Amerikas un Ķinas zinātnieki sadarbojas vīrusa rašanās izpētē jau daudzus gadus.Ir materiāli jūtūbē ,intervijas.Ķīnas profesors stāsta vīrusa rašanās mehānismu,mirklī, kad dzīvnieks izjūt pirms nāves stressu ,vīruss no viņa pārvietojas uz cilvēku.Bet vide slapjajos(mitrajos) tirgos ir ļoti labvēlīga stresa un vīrusa radīšanai.Dzīvnieki redz kā cērt citus un izbaro ,turklāt kopā atrodas bioloģiski nesavietojami dzīvnieki ,kuri viens otru inficē.
Vīruss ir dzīvnieku atriebība par cilvēku cietsirdīgu attieksmi pret dzīvo radību.
Laukos ,kāveji pirms dzīvnieka kaušanas pat izvairās runāt par šo darbību dzīvnieku klātbūtnē,-saka ,ka dzīvnieki visu saprot! Cik puskautas cūkas nav cēlušās un bēgušas no kaujamā galda!

Atbildēt

Derdz

20.03.2020. 16:41

»

nu

vispār - ar ko krieva dibena laizīšana(A.P) ir labāka par amerikāņu


Tapec ka tu esi tresais kaa izsakies un par to jau ari raksts ka del ta mes mazakuma paliekam jo ta jau maz esam uz zemes

Atbildēt

Andris Okmanis

20.03.2020. 14:55

Pasniedzēju neviens nekritizē ar savu vārdu. Pasniedzējam taisnība - latvieši ir nelietīgi vairumā.

Atbildēt

Frementijs

20.03.2020. 14:11

Art.Priedītis publicējies,tātad piektdiena klāt.Pārbaudīju kalendārā,tiešām uzteicama stabilitāte.Atkal sācis izplūst garumā,nelasīšu,bet pēcāk pakritizēšu.

Atbildēt

20.03.2020. 14:08

BBC News Русская служба Навигация на сайте
РазделыВ США отменили запрет на производство смертельных вирусов
* 20 декабря 2017
* Поделиться сообщением в Facebook

Поделиться сообщением в Twitter

Эксперименты с производством вирусов помогают искать новые способы лечения
Правительство США отменило трехлетний запрет на производство смертельно опасных вирусов в лабораторных условиях. Решение объяснили тем, что потенциальная польза исследований компенсирует возможные риски.
Лабораториям теперь можно синтезировать вирусы гриппа, атипичной пневмонии и ближневосточного респираторного синдрома (БВРС).
Запрет на исследования был введен после того, как в нескольких государственных учреждениях США были нарушены правила безопасности при работе с вирусами, в их числе - возбудители сибирской язвы и птичьего гриппа.
* Новое лекарство дает надежду страдающим болезнью Хантингтона
* Британские врачи достигли прорыва в излечении гемофилии
* "Зачем мне есть? Я же умер". Такие люди существуют
В 2014 году по недосмотру произошло два резонансных случая. В июне 75 сотрудников Центра контроля и профилактики заболеваний США в Атланте оказались в зоне, предположительно зараженной бактериями сибирской язвы.
В июле в исследовательском центре рядом с Вашингтоном была обнаружена бесхозная коробка, в которой находились старые пробирки с вирусом оспы.
Кроме того, возникли опасения, что опубликованные результаты исследований о возбудителях заболеваний могут быть использованы для создания вирусов-мутантов.


В 2014 году в США произошло сразу несколько случаев, когда по недосмотру была нарушена техника безопасости в лабораториях
Теперь Национальные институты здравоохранения США (NIH) объявили, что пришло время отменить мораторий на финансирование подобных исследований, предложив при этом новые инструкции по безопасности.
После снятия запрета каждую исследовательскую заявку будет рассматривать специальная комиссия ученых.
Заявка будет одобрена только в том случае, если комиссия решит, что другого способа провести исследование не существует, а также если сопряженный риск компенсируется возможной пользой.
Учреждения, которые занимаются исследованиями, должны продемонстрировать, что их деятельность этически оправдана. У них также должно быть достаточно ресурсов, чтобы обеспечить безопасную работу.
Согласно обновленным инструкциям, лаборатории должны ответственно вести исследования, быстро реагировать и минимизировать возможные риски. Кроме того, они обязаны принимать необходимые меры в случае аварий, несоблюдения правил и процедур, а также возможного нарушения техники безопасности.
"Я уверен, что главный биотеррорист - это сама природа. И нам нужно приложить все усилия, чтобы быть на шаг впереди", - говорит Самюэль Стенли, председатель Национального научно-консультативного совета по биобезопасности США, который руководит внедрением новой политики.
"Базовые исследования с использованием этих агентов в лабораториях, которые доказали, что могут работать без риска, - это ключ к мировой безопасности", - добавил он.
На исследовательские институты также ложится ответственность за то, что возбудители потенциально могут вызвать эпидемию.

Директор Национальных институтов здравоохранения США Френсис Коллинз утверждает, что новая процедура поможет снизить риски от экспериментов
По словам директора NIH Френсиса Коллинза, основная задача заключается в том, чтобы внедрить четкую процедуру, которая гарантирует, что все идет по плану.
Многие ученые встретили это решение с оптимизмом, утверждая, что уровень подготовки к пандемиям в стране резко упал и на национальном уровне, и на уровне штатов. Не последнюю роль в этом, по их мнению, сыграло сокращение финансирования.
В то же время противники нововведения говорят, что эксперименты с гиперморфными мутациями - когда белок меняет свою функцию - могут спровоцировать эпидемии.
Среди них эпидемиолог Марк Липсич из Гарвардского университета. В комментарии для журнала Nature он заявил, что такие эксперименты почти никак не помогут в подготовке к эпидемиям, при этом они могут стать причиной вспышек заболеваний.
Тем не менее, он приветствует введение более серьезной системы контроля за экспериментами.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: