Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Oxford

13.03.2020. 17:26

»

Arturs Priedītis

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces nenormālais psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi...


Fakti ir pareizi, bet neiet kopā 1) kāpēc normāla (dabiski, ka šobrīd daudz globalizētākas nekā agrāk pasaules) reakcija uz (pārspīlēto) mēdiju pausto būtu kaut kā atšķirīga, kā tas ir bijis visos laikos? Cilvēkiem ir atmiņas par Spāņu gripu, par kariem - cilvēki vienkārši baidās. Tas ir tāpat kā vienmēr un normāli. 2) Tātad vispārināt, ka šī situācija ataino cilvēku masu idiotismu, nav iespējhams. Nav saite. Cilvēki ir pildīti gadiem ar meliem.. jā, tādēļ nepareizi izprot daudzas lietas. Bet akadēmiski pielietojama saistība krīzei ar masveida cilvēku idiotizēšanos - šajā gadījumā nav. Tādēļ virzīt akadēmismu un teorijas te nevajadzētu.

Atbildēt

P.

13.03.2020. 17:24

Ir ļoti optimistiski uzskatīt šo haosu par vadāmu.

No visas šīs jezgas gan ir viens labums - parādās daudzas patiesās sejas. Reti kurš maziņš diktatoriņš, kas slepus vēlējies būt par koncentrācijas nometnes uzraugu, vairs var nociesties, neizlīdis ar savām idejiņām.

Atbildēt

ha-ha

13.03.2020. 16:47

Iebiedēti tiek pasaules blandoņas t.i. turīgi cilvēki un viņu atbalstam un ārstēšanai tiek atvēlēti milzu līdzēkļi,laikā,kad vienkāršām latvietim neatrod līdzēkļus un kvotas acs pēcoperācijas kontrolei,darba spējas zaudējušiem pensionētiem darba invalīdiem ir liegta ārstēšana,atbalsts un profesionālu ārstu darba spēju vērtējums.Kā parasti ciniski tiek demonstrētā sociālās nevienlīdzības prioritāte.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: