Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:41

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

nedirs nu

22.03.2020. 13:19

»

Par vēlu! Pie mums visi jau 30 gadus runā, kas darāms, lai uzlabotu ekonomiku, bet dara pretējo

...


Ja BBC būtu ko tādu ziņojuši, tad pilna internets būtu ar atsaucēm uz avotu.

Atbildēt

Pusvīruss

21.03.2020. 09:31

Taisnība ir tur ārā!! Varbūt kaut kur iekšā!
Brīnums, ka nav precīzas informācijas par vīrusa dzīvotspēju? Cik ilgi jau klejo? No 2019 gada decembra?
Visi jau ir aizmirsuši hiv-aids problēmu?
Varbūt vēl kaut ko?
Rakstam ir laba subjektīvisma sadaļa, ar teorijām, kuras var izrādīties taisnība! Ko dara Mērdoki? Rokfelleri, Vatikāna vadonis? Ko dara Kaimiņš Žora?

Atbildēt

histērija jau glupajiem

21.03.2020. 07:37

pasaule nezin zāles Covid, glupie Latvijā zin : paracetamols.............................esot jau izpirkts, nezin, cik tad nu rīs hepatotoksiskas zāles pie vīrusa intoksikācijas

Atbildēt

Par vēlu! Pie mums visi jau 30 gadus runā, kas darāms, lai uzlabotu ekonomiku, bet dara pretējo

20.03.2020. 08:51

»

kas nu kura histērijā rādās

bet veidot laboratorijās vīrusu mutantus civilizācijai būtu jāaizliedz2017. gada 20. decembrī BBC News rakstīja, ka ASV atceļ aizliegumu savās laboratorijās izstrādāt bioloģiskos ieročus, tostarp kā vīrusus. No drošiem avotiem zināms, ka ASV un NATO karavīriem pieejamas antivielas koronavīrusam. Šī nav dezinformācija. BBC News minētās ziņas ikviens var atrast internetā. Bet avotus par antivielām neatklāšu, lai tās iegūtu interneta noteiktā kanālā, kuru neaizslēgtu.

Atbildēt

kas nu kura histērijā rādās

19.03.2020. 21:21

bet veidot laboratorijās vīrusu mutantus civilizācijai būtu jāaizliedz

Atbildēt

Edgars A

19.03.2020. 17:59

Lielā farma dabūs miljardus. LPSR valdošie cilvēknīdēji arī var izpausties. Katram savi prieciņi.

Atbildēt

forcemajeure

19.03.2020. 16:29

diezgan smieklīgs rakstelis. domāju, nav pat jēgas kaut ko komentēt

Atbildēt

Aha!

19.03.2020. 14:30

»

ai

nu pie mums plaukst un zeļ visādas sazvērestības teorijas.Nav iespējams neko tik globāli saplānot, ne realizēt, pat pie labākās gribas.Pārāk daudz iesaistīto.Ko tad, ja armijas apslimst vai atsakās uzturēt kārtību?Ko tad, ja pēkšņi viena no lielvalstīm izdomā izmantot situāciju un uzbrukt kādai citai...


Koronvīruss izspruka no Ķīnas laboratorijas? Kurš tam tic? To izlaida pa visu pasauli slependienesti, lai korelētu biržu indeksus, atbrīvotos no tiem, kam vāji nervi un uzsāktu pasaules karu, civiliedzīvotājiem liekot tupēt mājās un lai nevazājas apkārt un nelido ar lidmašīnām karadarbības arēnā Defender 2020. laikā. Ļaunuma impērijai Krievijai būs vienreiz kirdik krievu nacistiskajiem staļinistiem - Krievijas militāristiem un viņu klaunam Putina klonam, jobanajam udmurtam.

Atbildēt

reptilis

19.03.2020. 13:08

Nu,ko ,lai saka tādu egoistisku muļķu ,kā autors ir daudz ...no Pietiek lasītājiem veseli -66!

Atbildēt

ai

19.03.2020. 12:03

»

Andra

Ērti gan tā spriedelēt un "vērot teātri", jo mūs jau tas neskar. Tautieši lasa un secina - es taču teicu, ka tas vīruss ir muļķības, kautkāda viegla gripa, iešu es vēl te mājās sēdēt...


nu pie mums plaukst un zeļ visādas sazvērestības teorijas.Nav iespējams neko tik globāli saplānot, ne realizēt, pat pie labākās gribas.Pārāk daudz iesaistīto.Ko tad, ja armijas apslimst vai atsakās uzturēt kārtību?Ko tad, ja pēkšņi viena no lielvalstīm izdomā izmantot situāciju un uzbrukt kādai citai.Tad vienkārši sāksies globāls haoss, ko neviens nespēs kontrolēt.Un cietīs visi.Pasaulē pirms mums ir bijuši daudz vīrusu un slimību, kas iznīcinājušas milzum daudz cilvēku - buboņu mēris, bakas, tīfs, lepra, spitālība.Kaut kādā brīdī tas notiek.Cilvēks iedomājas, ka ir dabas valdnieks.

Atbildēt

Andra

19.03.2020. 11:09

Ērti gan tā spriedelēt un "vērot teātri", jo mūs jau tas neskar. Tautieši lasa un secina - es taču teicu, ka tas vīruss ir muļķības, kautkāda viegla gripa, iešu es vēl te mājās sēdēt...
Es savukārt dzīvoju tajā "mistiskajā" Itālijā, kur pēc autora pārliecības nezinko testē, un vēroju televīzijā, kā bruņoto spēku autokolona no Bergamo kapsētas ved mirušo zārkus uz citu pilsētu krematorijām, jo ekonomiski attīstītajā Bergamo vairs nav vietas. Un tas Itālijā, kur visiem tiek garantēta augstākā līmeņa gandrīz bezmaksas medicīniskā aprūpe. Vakar miruši vairāk kā 400, šodien vairāk kā 600... Latviju tas neskar, jo tas viss ir mistikācija??? Lai nu Dievs dod!

Atbildēt

motorhead 1916

19.03.2020. 08:52

Redz, par to beigshanos martaa... Tas attiecas varbuut uz ziemelju dalju. Citur Kjiinaa gripai nav iipashas sezonalitaates, maksimums var buut gan ziemaa, gan vasaraa, atkariigs no klimata. Taa raksta International Journal of Infectious Diseases

Atbildēt

cyril

19.03.2020. 06:56

cyrils visu laiku slims......

Atbildēt

visu laiku

19.03.2020. 06:53

Tie dzeltenie vtsu laiku spēlē teātri.......

Atbildēt

paardomas

19.03.2020. 06:48

»

Igors K

Autors vai nu īsti nesaprot par ko raksta, vai nu apzināti melo. Par PVO publicēto laboratoriju sarakstu...


Gāju pastaigāties gar sētu.Uz sētas bija uzraksts āboli.Salauzu sētu,neatradu,tur makaroni aug.
Tieši tāpat ar boingiem,dvīņutorņiem,revolūcijām,demokrātijām.
Bet aitas plūc zālīti un blēj.

Atbildēt

Nezinu, kas tev skalo smadzenes,

19.03.2020. 06:43

»

švamme

ASV ir pašai savas TP ražotnes, panika ir jau sen nosodīta, un tas papīr veikalos ir, JO TIEK RAŽOTS UZ VIETAS. "paper goods, including toilet paper, paper towels, napkins, tissues, diapers, “about two-thirds of that is domestic production. Only about 5% is Chinese import...


bet tavas pārliecības neizmainīs Komitejas 300 mērķus, Komitejai 300 - 300 bagāgākajām pasaules klanu ģimenēm pieņemot lēmumus mirt tev un man vai dzīvot un kā dzīvot un kā mirt, tostarp pēcnācējiem un valstīm.

Atbildēt

Igors K

19.03.2020. 02:37

Autors vai nu īsti nesaprot par ko raksta, vai nu apzināti melo. Par PVO publicēto laboratoriju sarakstu:

4) PVO references laboratorijas, kas veic apstiprinošus COVID-19 testus

Valstis, kurām nav testēšanas iespējas, un nacionālās COVID-19 laboratorijas ar ierobežotu pieredzi COVID-19 vīrusa testēšanā tiek mudinātas nosūtīt pirmos piecus pozitīvos rezultātus un pirmos desmit negatīvos COVID-19 paraugus PVO references laboratorijām, kas nodrošina apstiprinošas pārbaudes COVID-19.

Avots:
https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/technical-guidance/laboratory-guidance

Atbildēt

pietiekcomas

19.03.2020. 01:15

trakomāja lapsukūc

Atbildēt

Viedais

19.03.2020. 00:10

Mistifikācijas teoriju pilnībā nomēž 1000 mirušo Irānā. Šī valsts nu nekādi nav vērtējam, ka "starptautisko masonu" sazvērestības līdzdalībniece. Taču par pieņemtajiem pasākumiem ir daudz jautājumu. Kāda jēga no maskām kā aizsarglīdzekļa, ja vīruss vienalga iekļūs caur acu gļotādu. Ir vēl virkne jautājumu, taču nevēlos tapt valstiskās inkvizīcijas vajāts. Vienu gan pateikšu: visus zaudējumus galu galu apmaksās vienkāršā tauta, bet bagātie kļūs vēl bagātāki.

Atbildēt

Paija

19.03.2020. 00:07

galvenais lai cilvēkiem mājās būtu tualetes papīrs un griķi, tad arī slimība nobīsies.

Atbildēt

švamme

18.03.2020. 23:30

»

Tad jau ASV paši ražos tualetes papīru,

ko ASV izpērk, jo to ražo Ķīnaun nav zināms, kad būs! Kā tev ar tualetes papīru


ASV ir pašai savas TP ražotnes, panika ir jau sen nosodīta, un tas papīr veikalos ir, JO TIEK RAŽOTS UZ VIETAS. "paper goods, including toilet paper, paper towels, napkins, tissues, diapers, “about two-thirds of that is domestic production. Only about 5% is Chinese import.”
https://www.forbes.com/sites/alanohnsman/2020/03/16/the-national-toilet-paper-scare-why-our-supplies-are-safe/#277cf37c69a4

Tas, ka WHO (pasaules ves. organizācija) nav sertificējusi pārējās laboratorijas, nenozīmē, ka tās nav spējīgas strādāt. Tas it tāpat kā salīdzināt zvejnieku ar maluzvejnieku, zivis abi ķer vienādi, bet tikai viens ar licensi.
Es jau kaut kur agrāk teicu, ka tagad tik sāksies visu konspirologu krampji un histērijas, no vienkāršiem totalitārisma draudiem, līdz 5G ietekmi piesaukšanai. Vēl iztrūkst NWO (new world order) fanu, kat šis vīrus reāli var izpļaut tieši NWO radītājus.

Atbildēt

Tad jau ASV paši ražos tualetes papīru,

18.03.2020. 23:04

»

švamme

Autors nav izlasījis ne vienu no paša ieliktajām saitēm. Es izlasīju un piekrītu Žulim, piemeklējis virsrakstus atbilstoši savai sapratnei...


ko ASV izpērk, jo to ražo Ķīnaun nav zināms, kad būs! Kā tev ar tualetes papīru?

Atbildēt

švamme

18.03.2020. 22:58

Autors nav izlasījis ne vienu no paša ieliktajām saitēm. Es izlasīju un piekrītu Žulim, piemeklējis virsrakstus atbilstoši savai sapratnei.

Pirmkārt - Etiopijā tās 2000 nāves ir skaitot no 2014. gada... tālāk nelasīju.. tikai teorijas.

Otrkārt - ar "putnu gripu", kas it kā esot čainā, cilvēku saslimšanas nav konstatētas - "Bird flu is much deadlier than either Sars or the coronavirus, but as of yet no human cases have been reported in this outbreak"

Treškārt - Trumps aicināja visas amerikāņu ražotnes atpakaļ uz Ameriku ar nodokļu atvieglojumiem un ļoooooti daudzas tiešām arī atgriezās un tas process uzņem apgriezienus.
https://www.nytimes.com/2019/08/13/business/economy/donald-trump-jobs-created.html

Atbildēt

hm

18.03.2020. 22:25

Domāju, ka šai gadījumā panika skar pasaules eliti. Tā ir gados un praktiski nav pasargāta no vīrusa infekcijas.
Putnu gripa vai ebola vīruss, tie bija kaut kur tālu Āfrikā un nevienam greznās pilīs vai daudzstāvu apartamentos ar to neradās nekāds sakars, ja nu avīzes lasot.
Šai gadījumā vīruss tik lipīgs un neparedzams un pļauj arī augstmaņus. Pat Anglijas karalienei nākas pastiprināt drošību.

Atbildēt

jaajaa

18.03.2020. 22:17

...kur autors rāva mirstību putnu gripai 60% ?...bet koronavīrusam tā tiešām arī ir ap 10%...un, ja šobrīd ir ap 140 000 slimu cilvēku, tad vēl min ap 14 000 būs zem zemes, vienkārša tā matemātika...un dziļi "pie kājas" viņiem visi ekonomiskie un sociālie aspekti...domāju(ļoti ceru, ka tā nenotiks), ka autoram būs iespēja ar visu savu spriedelējumu piedalīties arī kāda latvieša bērēs...ja drosmes pietiks, protams...:(

Atbildēt

Kaatad

18.03.2020. 21:40

Iespējams, tas ir tas melnais gulbis..visa esošā pārmaiņu vēsts.
Tā ķeza dod ideju,skatījumu- turies pa gabalu, un vienlaikus- tu esi saistīts ar to otru..ieraugi viņu! . .viņa labklājība ir arī tava interese.. :)

Atbildēt

Žigulis

18.03.2020. 21:36

"Jā, visdrīzāk, šis vīruss tiešām ir izgatavots laboratorijā un arī iespējams apzināti izplatīts. Taču ar kādu nolūku tas ir ticis darīts un kas to darījis, to nez vai dīvānā sēdot var tā skaidri pateikt. Visdrīzāk tie, kas to darīja, līdz galam neapjēdza iespējamās sekas. Vienīgi laiks un tālākie notikumi mums atklās īstenību."

Vari gulēt mierīgi, rīt pateikšu....

Atbildēt

Vienotā Eiropa - kur esi?

18.03.2020. 21:34

Lepni skan - EIROPAS SAVIENĪBA!!!!
Kur tad tagad ir tā savienība? Katrs sitas kā var un prot, nekādas kopīgas darbības, koordinācijas vai kas cits. Eiroparlamentārieši, kādās šķirbās esat salīduši, ka nedodiet mums nekāda padoma? Uzradīsies tad, kad mums kāds gurķis nebūs tik taisns, kā Eiropas regulas prasa vai tad, kad saodīs aizliegto žāvētas desas smaržu.
Eiropa, sasauksimies tagad, kad laiki grūti!

Atbildēt

Žulis

18.03.2020. 21:04

Lasot šo rakstiņu, rodas iespaids, ka autors izdara savus secinājumus nevis izejot no faktiem, bet gan faktus piemeklē un traktē atbilstoši saviem secinājumiem. Iztēlot šo “kroņa vīrusu” par mistifikāciju un teikt, ka tas ir mazāk nāvējoošs par parasto gripu nozīmē ignorēt acīm redzamus faktus. Pilnīgi neticami, ka tūkstiošiem ārstu virusologu, zinātnieku visā pasaulē piedalītos šādā mistifikācijā un palīdzētu to pasaules varenajiem realizēt..Pilnīgi neticami, ka tikai ar tukšu baidīšanu būtu iespējams tādu jautru, sabiedrisku tautu kā itāļi piespiest ievērot drastiskos karantīnas noteikumus. Ja vien aiz tā visa nebūtu reāli tūkstoši slimo un mirušo. Protams, ka pasaulē pēc augļošanas principiem pastāvošajai ekonomiskajai sistēmai tas ir liels trieciens. Sāksies un ir jau sākusies ļoti dziļa globāla ekonomiskā krīze. Tik dziļa, ka apdraud pašu šīs iedibinātās augļotāju sistēmas pastāvēšanu. UN visvairāk apdraudēti šoreiz ir tie, kuri visu laiku ir barojušies uz aplaupīto tautu un valstu rēķina. Kādēļ gan lai viņi paši sev apzināti radītu šādu apdraudējumu? Stipri pašaubāms ir mēģinājums šādā veidā pārveidot visu valstu sociālās sistēmas, pakārtojot tās Ķīnas modelim. Ja tas tiesām pasaules bagātiajiem būtu vajadzīgs, to varētu realizēt daudz vienkāršākā ceļā ar pakāpeniskām reformām, nevis pakļaujot riskam pašu iedibināto un gadu desmitiem noslīpēto sistēmu, un ar šīs sistēmas palīdzību sarausto varu un bagātību. Bez tam, šis vīruss izjauc to, ko visus šos gadus ir centušies panākt pasaules globalizatori. Tagad katra valsts cenšas sargāt savas robežas un pēkšņi lielu vērtību ir ieguvuši tieši iekšējie resursi un vietējā ražošana, nevis tā sauktā globālā sadarbība. Šaubos vai šādā situācijā ir iespējams visām valstīm vienlaicīgi uzspiest vienādus drastiskus sociālos pārkārtojumus.
Jā, visdrīzāk, šis vīruss tiešām ir izgatavots laboratorijā un arī iespējams apzināti izplatīts. Taču ar kādu nolūku tas ir ticis darīts un kas to darījis, to nez vai dīvānā sēdot var tā skaidri pateikt. Visdrīzāk tie, kas to darīja, līdz galam neapjēdza iespējamās sekas. Vienīgi laiks un tālākie notikumi mums atklās īstenību. Domāju, ka pēc mēneša nevienam vairs Latvijā nevarēs iestāstīt, ka šis vīruss ir tikai mistifikācija, kas daudz nekaitīgāka par gripu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.03.2020. 20:50

> ātri izstrādāt kaut kādas ārstēšanas metodes?

https://www.genengnews.com/a-lists/how-to-conquer-coronavirus-top-35-treatments-in-development/

> valstu un laboratoriju sarakstu, kas spēj veikt >sertificētu testēšanu Covid-19 vīrusa >konstatēšanai.

https://www.certest.es/viasure/

Atbildēt

nonchante

18.03.2020. 20:50

»

enchante

nevienu neglābj valstu savienības. Arī atsevišķu valstu nozīme nav izšķiroša, jo īstā postā cilvēks vienmēr ir viens, tā ir vieglāk izdzīvot, lai cik paradoksāli tas neizklausītos. Bet, to, ka histērija tiek uzkurināta pie tam visā pasaulē var konstatēt bez psihologa zināšanām. Vienlaicīgi diezgan neveiksmīgi...


Tas vīrusiņš aplidos to zemesbumbu, un nekādi ierobežojumi to neietekmēs. Nav iespējams izolēt visu pasauli. Viņš jau ir visur, aizversi durvis, bus pa logu vai citu šķirbu atpakaļ. Tas viss ir bezjēdzīgi. Protams ja netiks atrastas zāles. Cik dzirdams, tad viņas sola ne ātrāk kā nākamgad.... Nāksies vien mums viņu pārslimot..... Iznākums, daudz nezināmo....

Atbildēt

Es arī to kartē redzu,

18.03.2020. 20:07

»

neticami,

ka kurzemē nav vīrusa, varbūt tur nav stacionāru, kuri pārbauda to vīrusu


it kā tur nedzīvotu cilvēku.

Ukrainas maidana laikā gāja dadzi bojā. Vēlāk atklājās, ka “mirušie varoņi” bija parsti mirušie un bomži, kas tuvmā maidanam pat nebija.

Militāristu interesēs rāda, ka Kurzemē nav vīrusa skarto.. ko tas varētu nozīmēt? Neticami. Kāds jau no vīrusa nomirst. Bet no kāda ? A vai B gripas? Vēžinieki paši par sevi kvotu dēļ .. un sāk atspoguļot viltus datus par mirušo koronavīrusa skaitu - iedvešot paniku, apturot visa veida satiksmi, ieviešot komendantstundu Defender 2020. NATO mācību vajadzībām. Bet Latvijas karti sazīmē pēc vajadzības par “koronavīrusa izplatību”.

Atbildēt

neticami,

18.03.2020. 19:36

ka kurzemē nav vīrusa, varbūt tur nav stacionāru, kuri pārbauda to vīrusu ???

un tūrisma metropolē Abu Dabi Babi.... dubaijā arī viss tīrs ?

Atbildēt

oslik

18.03.2020. 19:29

https://youtu.be/GuLTjh2Co5k

Atbildēt

vv

18.03.2020. 19:26

Raksts patiess, tā jau arī viss izskatās kā tur ir rakstīts, kaut kas mākslīgs jau tur ir.

Atbildēt

angel

18.03.2020. 19:21

Autoris dragā savā ierastajā stilā , ar zirga (ēzeļa) klapēm ''bruņojies''. :)))

Atbildēt

Bez mistifikācijas

18.03.2020. 19:19

Gaisā bez koronavīrusa virmo ari trešais variants.

Ka koronavīruss izplatīts kā ierocis noteiktu mērķu sasniegšanā attiecībā pret jau iesāktajām Defender 2020 NATO militārajām”mācībām”, it kā nošaujot “divus zaķus” ar vienu šāvienu.

Tas pirmais - atbrīvojas, kā jau kara laikā, no civiliedzīvotāju liekā balsta.

Tas otrais- Eiropā slēdz robežas un ievieš komendantstundas mums nezināmu mērķu realizācijā. Defender 2020 iekšējos mērķos. Piem., izmēģinot, cik ilgā laikā vajadzības gadījumā lielus militāros spēkus var pārvietot no ASV iekšzemes uz Eiropu. Komendantstunda un īpašie režīmi vajadzīgi, lai civilā aviācija un civilais sauszemes transports netraucētu militāru oerāciju veikšanai, tostarp iebrūkot, piem., Krimā. Jo Tramps vairākkārt lūdzis Krieviju atdot Krimu Ukrainai saskaņā ar līgumiem, pirms 2014. gada Krievija iebruka Krimā. Krievija izturas izaicinoši. Itālijas laikraksts, atbildot uz iedzīvotāju jautājumiem par ASV bruņutehnikas pārvietošanos Itālijā lielā skaitā, kurā pirmajā ieviesa komendantstundas un īpašo režīmu, izskaidro par situāciju Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, kur iebrukt plānojot Krievija. Daudzi prognozē, ka, Krievijas militāristi, izmainot Krievijas konstitūciju, varēs manipulēt ar Krievijas tautu daudz diktatoriskāk, tostarp ieviešot ārkārtas stāvokli pēc saviem militāristu ieskatiem.

Daudzi izsaka versiju, ka šogad var atkārtoties 1941. gada 21. jūnija scenārijs, sākoties pasaules karam neatkarīgi no tavu neiepirkoto griķu daudzuma. Un šoreiz vairs nav būtiski, kas izplata koronavīrusu - Ķīna ar Krieviju, vai Krievija ar ASV vai Izraēla ar ASV, vai ASV ar Ķīnu. Viennozīmīgi, ka koronavīrusa straujā izplatība nav nejauša un Latvija strauji tuvojas komendantstundai un īpašajam režīmam civiliedzīvotājiem

Atbildēt

laikam

18.03.2020. 19:08

pašam autoram derētu saslimt, lai pārliecinātos, cik tas ir reāli

Atbildēt

Felis

18.03.2020. 18:49

Vai autors ir slavenais Žulis jeb slavenais pietiek mīlulis kājstarpes kasīklis, jeb varbūt idiotu ģenerālis eks- pirdējs priekš pietiek slavas latviešu tualetēs? Kas ir autors šim primitīvajam purkšķim sabiedriskā vietā pie Brīvības pieminekļa čurātavas?

Atbildēt

pabalstnieks

18.03.2020. 18:35

"tā sauktā sociālā nometne" - no tās autors izprucis saspiežot galvu.

Atbildēt

jautaajums

18.03.2020. 18:23

Kā tad būs ar to politisko atbildību?Te ož pēc smagas kriminalatbildības,un visā ,,demokratiskaja,, telpā.

Atbildēt

enchante

18.03.2020. 17:59

nevienu neglābj valstu savienības. Arī atsevišķu valstu nozīme nav izšķiroša, jo īstā postā cilvēks vienmēr ir viens, tā ir vieglāk izdzīvot, lai cik paradoksāli tas neizklausītos. Bet, to, ka histērija tiek uzkurināta pie tam visā pasaulē var konstatēt bez psihologa zināšanām. Vienlaicīgi diezgan neveiksmīgi tiek noformēti tie "pasākumi" vai precīzāk to neievērošana, kas varētu spriedzi mazināt...robežas neslēdz,karantīnu pārvērš farsā, infekcijas perēkļus apzināti noklusē....tas viss tiešām liek aizdomāties. Paldies par rakstu..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: