Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fausts

05.04.2020. 20:18

Ārsti un tādi nezinīši,jauc visu vienā putrā,ar antibiotikām iesaka ārstēt vīrusus-acīmredzot nekādas sajēgas nav par mikrobioloģiju kaut vispārējā līmenī,baktērijas iespējams ārstēt ar antibiotikām, bet tas nekādi nepalīdzēs atbrīvoties no sēnītēm un visiem pārējiem organisma parazītiem ,kam par barību kalpo piesārņota organisma vide,kuru tad arī jācenšas attīrīt ar visām pieejamajām metodēm,pirts-attīrīs zemādas piesārņojumu un ar sviedriem izvadīs caur ādu,klizma-attīrīs zarnu traktu un atbrīvos limfas izvadkanālus ,kas atrodas resnajā zarnā,badošanās jeb ēšanas pauzes atjaunos visu dziedzeru darbību un attīrīs aknas un nieres no uzkrātajiem sārņiem,arī vienkāršas sāls kompreses attīrīs lokālus ķermeņa orgānus,plaušu kaitēm kādreiz veiksmīgi tika pielietots saucamais paņēmiens kad lika bankas,izsūca uzkrāto šķidrumu caur ādu jau reālas slimības gadījumā.
Par visām šīm problēmām zināšans sniedz medicinas nozare ko sauc par naturapatiju,pārstāvji Arnolds Erets- klasiķis,šobrīd Boris Uvaidovs,Marva Oganjan,Konstantīns Voronovs,Aleksandrs Vorošilovs par ēšanas pauzēm jeb īslicīgu ēsanas pārtraukšanu.
Šī informācija atver acis par slimību cēloņiem un vēl protams par daudz par ko meklē un sniedz atbildes,vienīgi šīs nozares pārstāviji tiek ne visai labi ieredzēti no mūsdienu farmaceitmediķu aprindām jo nav finansiāli ienesīgi kādu izārstēt,labāk taču ilglaicīgi līdz zārka malai turpināt ārstēt un melot.

Atbildēt

es pati

04.04.2020. 13:31

Dīvaini gan-pirms dažām dienām Arta Gulbja bilde bija pavisam citāda ,tas bija jauns vīrietis. Tagad -pavecs kungs.
Jautājums ,kurš šo rakstu sacerējis-Artis Gulbis vai kāda cita dziļi ieinteresēta persona, ar nolūku tiešām sēt cilvēkos protesta garu un paniku.
Ja bildes ir dažādas ,tad kurš ir kurš ?

Atbildēt

2021

03.04.2020. 23:06

»

Un ko saka psiholgi par infektolgu runām?

Ja mani atmiņa neviļ, galvenā infektoloģe BAIBA ROZENTĀLE TV 24 teica, ka argripu vairāk bija saslimuši un vairāk miruši, nekā ar COVID19. Taisnība, bet bīstama saruna to popularizēt un salīdzināt, jo ... ... tāda saruna ir pretrunā ar valdības rīcību un ierobežojumiem Coronavīrusa laikā LAIKĀ un par...


Gripai ir vakcīnas un gripas epidēmijas laikā visiem smagajiem gadījumiem pietiek mediķu, lai tiktu ar to galā un lielākā daļa cilvēku, kuriem ir darbs un nauda un kas var atļauties ēst un pie tējas pielikt karoti ar medu no gripas patiešām nemirst. Covid ir pavisam cita situācija. Pekas var atstiept tie cilvēki, kas no gripas nemirtu.

Un pietiek tiražēt šos mītus, ka no Covid neviens nemirst un mirst tikai veci cilvēki. Tak pilns presē ar stāstiem par gados jauniem upuriem - 6, 16, 19, 20 gadus jauniem - puikām un meitenēm - arī bez jebkādām blakus slimībām - tātad pilnīgi veseli jauni cilvēki arī mirst no šīs slimības. Un, atšķirībā no Latvijas kur 40gadniekus uzskata pr pusmūža cilvēkiem, rietumos vecums iestājas tā ap 80.

Kāds labums no adrešu pieminēšanas? Ja ir notestēts viens, kuram ir covid, tad cik tādu netestēto un inficēto uz doto brīdi ir pilnīgi nezināms lielums - var būt 100 - var būt 1000. Latvijā veic vismazāk testus Baltijas valstīs - 2x mazāk nekā Igaunijā vai Lietuvā. Kā lai vispār šo skaitli izskaidro - kur paliek nauda Latvijā, salīdzinājumā ar to kas tiek ieguldīta medicīnā kaimiņvalstīs?

Atbildēt

Te arī ir atbilde

03.04.2020. 21:50

»

Un ko saka psiholgi par infektolgu runām?

Ja mani atmiņa neviļ, galvenā infektoloģe BAIBA ROZENTĀLE TV 24 teica, ka argripu vairāk bija saslimuši un vairāk miruši, nekā ar COVID19. Taisnība, bet bīstama saruna to popularizēt un salīdzināt, jo ... ... tāda saruna ir pretrunā ar valdības rīcību un ierobežojumiem Coronavīrusa laikā LAIKĀ un par...


"Un ko saka psiholoģi ...

Esi idiots vai kā? 03.04.2020. 21:40
»
par Gulbja nepateikto ...
Vīruss ir trāpījis pansionātos.PAT TUR NEVIENS NEMIRST (?) Tas viss ir feiks.Itāļi mirst jo dienvidnieki rij par daudz antibiotiku"

Atbildēt

Un ko saka psiholgi par infektolgu runām?

03.04.2020. 21:44

Ja mani atmiņa neviļ, galvenā infektoloģe BAIBA ROZENTĀLE TV 24 teica, ka argripu vairāk bija saslimuši un vairāk miruši, nekā ar COVID19. Taisnība, bet bīstama saruna to popularizēt un salīdzināt, jo ... ... tāda saruna ir pretrunā ar valdības rīcību un ierobežojumiem Coronavīrusa laikā LAIKĀ un par nolaidību gripas laikā.

Bet ne par to stāsts, mēdz teikt. Stāsts par to, ka šāds salīdzinājums rada bezatbildību, nolaidību, ja neteikt vedina noziedzīgi rīkoties, vai maldina, ka Covid19 nav nemaz tik bīstams, no tā nav jāizvairās, uz ko aicina un lemj valdība, ka Covid -19 skar tikai nelielu daļu - riska grupas - slimos, vecos un smēķētājus, proti, jaunie var inficēties, nēsāt Covid - 19, aplipināt riska grupas, (kam 99 gadi ...?!) un staigāt uz nebēdu.

Te neder infektologu stāsts, ko pieminēju, bet te jāprasa padoms psihologiem, ko un kā drīkst paust tautai, publikai un masu medijiem, kuri naski pārpublicē šādus izteikumus ( Baiba nav vienīgā, man liekas, kas to saka) un valdība var "izstiepties un sarauties" ar saviem biedinājumiem, ar represijām 2000 vai 5000 EUR sodu, tauta neievēros valdības noteikumus un izplatīs sērgu - TE TAS ŠĀDA BAIBAS ROZENTĀLES izteikuma "krimiāls", kas ir pretrunā ar valdības rīcībs politiku un represijām.

Man liekas, ka infektologi, baidoties no "Datu aizsardzības likuma", tautai nestāta sīkāk un precīzāk, no kurienes aug kājas Covid-19, nesauc adreses, mājas un daudz ko citu, kur un kad vairāk jābaidās, jāsargājas, kad atlit domāt - labāk lai inficējas, citādi mūs sodīs. Infektologiem bailes no Datu aizsardzības inspekcijas sodiem, kā savulaik notika pat ar Ātrās palīdzības vadītāju Maksima tragēdijas laikā par "ziņu izpaušanu" - padzina no darba.

Atbildēt

Esi idiots vai kā?

03.04.2020. 21:40

»

par Gulbja nepateikto ...

Paldies Artim Gulbim par rakstu. Labs! 100% piekrītu rakstītam, ka mūsu politiķi ir un laikam vēl kādu laiku būs - alkatīgi muļķi, kurus par tādiem ir pataisījusi liberālisma utopiskā ideoloģija...


Vīruss ir trāpījis pansionātos.Pat tur neviens nemirst.Tas viss ir feiks.Itāļi mirst jo dienvidnieki rij par daudz antibiotiku

Atbildēt

par Gulbja nepateikto ...

03.04.2020. 13:31

Paldies Artim Gulbim par rakstu. Labs! 100% piekrītu rakstītam, ka mūsu politiķi ir un laikam vēl kādu laiku būs - alkatīgi muļķi, kurus par tādiem ir pataisījusi liberālisma utopiskā ideoloģija.
Artis Gulbis ir noklusējis galveno. Proti, šī sērga nav apstādināma līdz brīdim, kad būs piejamas zāles. ... Un tāpēc ir jāpieņem realitāte, ka līdz zāļu izgatavošanas brīdim izdzīvos tikai stiprākie. Darvinisti var no prieka lēkāt - apstiprināsies darvina "evolūcijas" izdomājums. Tāda ir realitāte.

Atbildēt

2021

03.04.2020. 13:20

»

fakts

Nevajag savu ļauno prieku piedēvēt citiem...


Latvijas testu kapacitāte ir atkarīga tikai no ārzemju piegādēm - ir visas iespējas ka Latvijā var veikt tikai 0 testus nedēļā, ja pārtrūkst piegādes. Kamēr Vācijā testu skaits var tikai kāpt un pēc mēneša tie var būt 2-5 miljoni testi nedēļā un tas pats attiecas uz citām valstīm.
Un kā jau pieminēju, atšķirībā no Latvijas kur testi tiek piedāvāti ekskluzīvā kārtā tikai individuāliem cilvēkiem, ārzemēs no vienas testēšanas procedūras masveidā notestē simtiem cilvēku, jo tāda pieeja prasa pavisam cita veida domāšanu. Jo ja viņi ņemtos tā kā Latvijā, tad medicīna būtu tāda pati kā Latvijā - par maksu un nepieejama visiem.

Atbildēt

2021

03.04.2020. 13:12

»

fakts

Pirmkārt, covid testu neveic ar asinsanalīzēm


Nekur to neesmu apgalvojis, ka šos testus veic tikai ar asinsanalīzēm(bet personīgie ASV testu komplekti piedāvā izmantot asinis), bet visefektīvāk kā noteikt vai organismā ir vai nav covid ir tieši caur asinsanalīzēm.
Muldēšana ir bezjēdzīga - es neesmu ārsts, tu - arī, tā ka viss ir ok šajā ziņā, ja tev gribas ecēties, bet ja muld ārsts, kas tā īsti neanalizē savu tekstu pirms to laiž tautā, tad tā vairs nav bezjēdzība bet jau noziedzība, ja kāds no tev līdzīgiem idiotiem sāk darīt tieši to ko viņš sarakstījis par visiem 100%.

Atbildēt

Gita

03.04.2020. 12:49

Ja nebija padomāts kur izvietot deportētos,tad nevajadzēja vilkt uz Latviju,jo cilvēki melo noziedzigi aplipina tos,kas neblandās pa ārzemēm un mums jāmaksā 80 eiriki,klaidoņiem uz mūsu rēķina veic analizes,daudzi vēl piktdien steidza laisties uz ārzemēm,jo pirmdien slēdza robežas,domājiet,ka nākamajās vēlešanās par jums balsos ,jo jūs dariet visu viņu labā,vienigi Nemiro ir spējigs nomāli domāt,redzot kā Viņķele bļāva tiešajā runā uz vaditāju,ka viņš skaita slimos par noziedzniekiem,bet noziegums ir tas,ka melo,tādiem vajaga ļoti lielus sodus,ja būtu ievērota karantina un teikta taisniba,tad nebutu izplatits vīruss,tas ir noziegums un par to jāatbild,valdibai jāatkāpjas un savas algas jāziedo mesiķiem.

Atbildēt

baibaelizabete

03.04.2020. 07:48

Super, turpiniet ārstēt mugurkaulus ar vēl lielākiem panākumiem un nebāžiet degunu citu dārziņā: epidemiologi taču jūsu pacientus neoperē, tad kāpēc esat iedomājies, ka jēdzat no epidemioloģijas vairak kā cūka no saules ( piedot salīdzinājumu ) . SĒDĒT MĀJĀS . ir 21. gadsimts : piezvaniet, email, twitter, skype etc savam psihoterapeitam un tas jūs nomierinās. Nevajag muldēt par to, ka jāiet ielās, lai psihe neciestu!!!! Jā, tiesi tā, APEX nav bijis vel Latvijā, gatavojaties, meklējiet ekipējumu mediķiem pirms visi inficēti! Un visas plānveida operācijas atlikt! tikai dzīvību apdraudošās, invaliditāti izraisošās atstāt. Un paplašiniet redzesloku pirms vaimanājat. SOCIAL DISTANCING!!!!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.04.2020. 01:32

1. Oficiālā statistika - karte,
pēc kuras redzams, ka
vīruss izplatas dienvidos.

Aļaska iespējams iekrāsota nepareizi kā ASV vidējais:

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/situation-reports

2. ASV pasūtīja ražot 600M masku,
lielākais ražotājs - 3M.

Atbildēt

Laila

02.04.2020. 23:24

Nepiekrītu! Pateicoties šiem ierobežojumiem,šajā diennaktī ir tikai 12... Ja slimos tūkstoši ,būs nāves gadījumi. Domāju padoties nedrīkst dēļ nekomforta sajūtām. Stāvoklis mums ir labāks dēļ mazās apdzīvotības Latvijā,man tuvākie kaimiņi privātmājā 50 m. Tā turpinot pie mums tas var beigties daudz ātrāk.

Atbildēt

Slaidais

02.04.2020. 21:30

Šķiet ka valdība vienkārši nezina ko darīt ar esošo situāciju un tāpēc akli kopē citu valstu stāvokli, man parastam cilvēkam uzņēmējam bez augstākās izglītības ir skaidrs tas ka sankcijas ievedīs mūs dziļā pakaļā un ja valdība šo brīdi izmanto lai uzkundzētos, tad novēlu viņiem visiem sastapties ar vīrusu klātienē, savādāk nesapratīs!

Atbildēt

fakts

02.04.2020. 20:33

»

2021

"Vēl labāk


Nevajag savu ļauno prieku piedēvēt citiem!
Tieši tu ļauni priecājies, ka Latvija veic mazāk testu nekā Vācija, lai gan nekādus reālus skaitļus nosaukt nespēj tikai savas fantāzijas, bet pat ar tām pilnīgi izgāzies. Pat ar 500000 testiem nedēļā visu Vācijas iedzīvotāju testēšanai vajadzētu vairāk nekā 3 gadus, tikai 3 gadus senam testam ir absolūtās nulles vērība, pēc būtības tāda ir arī nedēļu vecam testam un arī dienu vecam.

Atbildēt

fakts

02.04.2020. 20:16

»

2021

Testus masveidā mērķtiecīgi ir jāveic tāpēc, ka nav iespējams pēc purna pateikt kas ir slims ar covid un kas nav. Cilvēki pārslimo šo slimību dažādi - ir tādi, kuriem ir pamatīgs plaušu karsonis un tādi kuriem no tā ir bezspēks un nav ēstgriba un ir vēlme tikai gulēt un ir tādi kuri tikai paklepo vai...


Pirmkārt, covid testu neveic ar asinsanalīzēm!!
Otrkārt, testēšana ir bezjēdzīga, jo pats testētājs var inficēties no pārbaudāmā un pēc tam inficēt citus, kuri uz testa veikšanas brīdi nebija inficēti.

Atbildēt

Paldies

02.04.2020. 20:09

Перевел на русский и буду распостронять. Хорошее дело делаете.

Atbildēt

2021

02.04.2020. 17:55

»

Ak

Kāda jēga visiem taisīt testu? Tas, ka šodien tev nsv covid, nenozīmē, ka nākošajā dienā to nesaķersi. Tāpēc taisīt testus vidiem, arī kas nejūtas slimi, nav prāta darbs


Testus masveidā mērķtiecīgi ir jāveic tāpēc, ka nav iespējams pēc purna pateikt kas ir slims ar covid un kas nav. Cilvēki pārslimo šo slimību dažādi - ir tādi, kuriem ir pamatīgs plaušu karsonis un tādi kuriem no tā ir bezspēks un nav ēstgriba un ir vēlme tikai gulēt un ir tādi kuri tikai paklepo vai pašņaukājas un ir pat bez temperatūras.

Man, piemēram, ir kaut kas ar plaušām - pēc šogad pārslimotām 2 gripām(!) - vienu reizi Latvijā un otru - mājās. Pirmo reizi šādā aukstuma sajūtas plaušās un iepriekš nekas tāds nav bijis - temperatūras nav, 2 dienas iepriekš nelīdu no gultas laukā, jo gribējās tikai gulēt. Tie kas murgo kaut ko par pirti - pilnīgi nesaprot ko runā. Man pirts neko nedotu. Testus manā mītnes zemē neveic tiem, kuriem nav jāgulstas slimnīcā. Vai man ir covid, vai maniem klepojošajiem idiotiem kaimiņiem kas tagad uzvedas klusi - droši vien guļ un klusi paklepo(bet pirms nedēļas vēl taisīja karstajā ikgadējā saules uzkarsētā martā tusiņus no priekiem, ka brīvdienas) arī tāds ir - kas to lai zin, bet mēs neesam statistikas ciparos iekšā un tas pats attiecas uz Latvijas potenciālajiem pacientiem. Ja būtu pieejami nopērkami testa komplekti, tad būtu vismaz kaut kāda skaidrība, jo nezināšana ir tumsības augsne.

Ja būtu iespēja noteikt visus, kuri ir slimi, tad:
1) visus saslimušos varētu sākt ārstēt - īpaši tos, kas ar komplikācijām pa taisno varētu likt slimnīcā, nevis ka šie atstiepj pekas, jo nekādus redzamu simptomu šiem nav
2) izolēt tos, kuri ir inficēti
3) tiem kuri jau ir pārslimojuši(pašiem to nezinot) nav nekāda jēga tupēt pašizolācijā un tie var mierīgi iet uz darbu, nevis vairot paniku un graut ekonomiku un savu psihi ar šīm "brīvdienām"

Testus veikt pēc gada nav jēgas pilnībā - jo tad visi to jau būs pārslimojuši un šis jautājums vairs nebūs aktuāls. Tagad veiktiem testiem ir lielāka iespēja palīdzēt saslimušajiem un potenciāli glābt dzīvības. Piemēram, viens no veidiem, kā paātrina masveida testus - sajauc veselu baru ar asinsanalīzēm un ja šajā miklslī nav covid nevienam - tad visiem ir negatīvs rezultāts. Latvijā visticamāk, ka nepraktizē šādu optimizāciju un katrai analīzei veic atsevišķu testu, kas nav produktīvi, ja lielākajai daļai cilvēku patlaban nav covid.

Tas ka Latvijai oficiāli statistikā ir 0 un apkārtējām valstīm mirušie ir - tas visticamāk ka nav nekāds brīnums, bet tas, ka Latvijā nespēj noteikt nāves iemeslus un testu trūkuma dēļ netestē mirušos, kas droši vien ka bērēs tālāk inficē tuviniekus. Tā viš ir.

Atbildēt

Arvīds Bērzkalns

02.04.2020. 17:15

»

Nu

1)"....jauniem un jauniem ierobežojumiem, ko ievieš Latvijā, lai arī saslimstība pie mums ir ļoti pakāpeniska un neliela...


Andris Erglis intervijā aicināja iet ārā ievērojot distanci , lai stiprinātu imunitāti. Nevajag muldet

Atbildēt

Ak

02.04.2020. 17:07

»

2021

Latvijā veic 1000 testus dienā. Izskatās, ka Vācijā līdz gada beigām visus notestēs, kamēr Latvijā ar šādu gliemeža ātrumu testēs nākamos 7 gadus. Tas drīzāk liecina par optimizācijas sekām un "bezmaksas" veselību, kas Latvijā tāda ir vienīgā no visām ES valstīm


Kāda jēga visiem taisīt testu? Tas, ka šodien tev nsv covid, nenozīmē, ka nākošajā dienā to nesaķersi. Tāpēc taisīt testus vidiem, arī kas nejūtas slimi, nav prāta darbs

Atbildēt

Nožēlojami

02.04.2020. 16:57

Nu ko no ķirurga var gribēt- galvā pilnīga putra. Pilnīgi pietiktu, ja viņš labi operētu, analizēt faktus un izdarīt secinājumus- lūdzu nē, ir galīgi garām, labāk klusētu.Starp citu- ar lielāko varbūtību viņam ir privātprakse, tāpēc arī pievienojies vaimanātāju korim" viss ir slikti".

Atbildēt

Nu

02.04.2020. 16:40

»

pirts palīdzēs

Ja tu tajā dzīvosi


Kompliments asprātībai. Arī šajā laikā vajag pasmaidīt!!!

Atbildēt

2021

02.04.2020. 16:13

»

fakts

Vēl labāk! Ja Vācija veic tikai 100 000 testus nedēļā, tad tā atrodas tālu aiz Latvijas, jo mans komentārs un aprēķins bija atbilde uz komentāru- "Vācija 01.04.2020. 18:11


"Vēl labāk!"
Nesaprotu šo tavu un tevis līdzīgo susliku schadenfreude.

Mans cipars 100 000 attiecas tikai uz teorētisko kapacitāti cik viņi varēja veikt pirms mēneša. Reālo testu skaits nav precīzi zināms un tiek lēsts 250 000 - 500 000 nedēļā.

Atbildēt

fakts

02.04.2020. 15:39

»

2021

Vācijā testē līdz pat 100 000 nedēļā un pamazām kāpina šo skaitli - tas nav statisks skaitlis kā Latvijā. Testu skaits nedēļas nogalēs ir daudz zemāks, tāpēc diez vai pat Latvijā ir tie 7000 testi nedēļā, bet drīzāk 5000-6000...


Vēl labāk! Ja Vācija veic tikai 100 000 testus nedēļā, tad tā atrodas tālu aiz Latvijas, jo mans komentārs un aprēķins bija atbilde uz komentāru- "Vācija 01.04.2020. 18:11
Veic 500 000 testus nedēļā un efektīvi šķiro plūsmu."

Atbildēt

bistami tas ir, bet nav reakcijas

02.04.2020. 15:20

1) daudzi tūkstoši cilvēku Latvijā ir vīrusa potenciālie pārnēsātāji:
a) vakar sabiedriskā transporta kontrolieri 14. trolejbusā bez maskām, bez 2 m robežas ievērošanas pretēji valdības noteikumiem kontrolē cilvēkiem biļetes, BŪTISKI paaugstinot vīrusa izplatības risku;

b) tūkstošiem parādnieku- cilvēki , kuriem bloķēti bankas konti , dodas uz bankām izņemt savu skaidro naudu, tas ir, limitēto ikmēneša naudu 430,- EUR ietvaros, jo konti tiem bloķēti pat šajā ārkārtas situācijā pretēji pašreiz valdībā pieņemtajiem noteikumiem . Tūkstošiem parādnieku nevar caur Internetbanku ne pārskaitīt, ne apmaksāt ar karti veikalos pārtikas un zāļu iegādi, radot vīrusa riskus CITIEM - lūk , par kādu infekcijas perēkli būtu jāsatraucas, bet neviens neliekas par to ne zinis.

Tāpat šiem tūkstošiem cilvēku ar nobloķētajiem bankas kontiem nav iespēju sev attālināti pasūtīt ne pārtiku, ne zāles, ne veikt obligātos ikmnēša , piemēram, telefona, dzīvokļa,elektrības , gāzes maksājumus.

Šie cilvēki piespiedu kārtā apdraud sevi, savus ģimenes locekļus un VISU SABIEDRĪBU KOPUMĀ.

Šie cilvēki nākotnē varētu vērsties Cilvēktiesību tiesā, jo būtiski pārkāptas viņu cilvēktiesības uz veselību un dzīvību, ko aizsargā LR Satversme.

Atbildēt

2021

02.04.2020. 13:22

»

fakts

Tu trolli izdali to Vācijas testu skaitu ar dienu skaitu nedēļā un iedzīvotāju skaitu un rezultātā nesanāks daudz vairāk par Latvijas 1000 testiem dienā


Vācijā testē līdz pat 100 000 nedēļā un pamazām kāpina šo skaitli - tas nav statisks skaitlis kā Latvijā. Testu skaits nedēļas nogalēs ir daudz zemāks, tāpēc diez vai pat Latvijā ir tie 7000 testi nedēļā, bet drīzāk 5000-6000.


Latvijā diez vai ir labāka medicīna un arī ražošdanas kapacitāte un iespējas saražot pašiem testus kā Vācijā.


Tas ka medicīnas profesionālis nodarbojas ar klaču izplatīšanu liecina par graujošu medicīnas līmeņa pasliktināšanos - ne tikai tas, bet haotiskās infektologu ziņas presei sākumā... es ļoti nervozētu, ja vēl dzīvotu Latvijā. Latvieši/krievi pat 30 gadus pēc PSRS sabrukuma joprojām ir tumsoņas - paši daudz nelasa par tēmu, neizglītojas un ļoti tic tam ko saka amatpersonas - bez jebkādas kritikas un nepārbauda ko tie covidioti vispār vemj priekš publikas.Vienīgais kas pasargā Latviju ir tās ekonomiskā atpalicība, kuru mazāk kā citur apmeklē ķīnieši, mazs iedzīvotāju blīvums, kur daļai ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem Latvija jau sen ir tikai vieta kur doties uz vasarnīcu. Augsta korupcija un blatu sistēma neveicina ekonomisko izaugsmi - vēl arī egoisms neveicina labvēlīgu vidi lai cilvēki dzīvotu ilgi un laimīgi. Daudz kur citur šī epidēmija ir tiešām traģēdija, bet Latvija to pārdzīvos... tieši tāpēc, ka pārāk daudz egoistu, kas pieraduši dancot uz citu kauliem. Ja iepriekšējā krīze neko nemainīja - šī klepus sērga arī diez vai ko mainīs.

Atbildēt

gulbja dziesma

02.04.2020. 13:08

Labs ārsts, labs vijolnieks vai sportists vairums gadījumu ir šaurpieri - to nosaka viņa orientācija uz sasniegumiem noteiktā jomā. Tāpēc visi Gulbja spriedelējumi ir ne vairāk vērti kā bomža uz ielas saklausītās daudzpusīgās tenkas. Vienīgās viņa patiesās rūpes - kā turpināt naudas kāšanu savā privātpraksē. Ja nav ņēmis lielus kredītus un ieguldījis to sev svešā jomā, tad gan jau izdzīvos, ietaupījumiem būt jābūt lieliem.

Atbildēt

caca

02.04.2020. 12:05

Viens no vissakarīgākajiem viedokļiem pēdējā mēneša laikā! Paldies, raksta autoram, ka nepalika vienaldzīgs un dalījās savās domās ar citiem.

Atbildēt

No UK

02.04.2020. 12:05

"ir divas efektīvas antibiotikas, kas mazina komplikāciju risku un ārstē. ASV un Lielbritānijā šīs antibiotikas izraksta pacientiem, kuri var ārstēties mājas apstākļos." - pilnīga dezinformācija. Nav nekādu antibiotiku ko izraksta pacientiem UK pret COVID-19, ģimene strādā Londonas slimnīcā un ir informācija arī no citiem kolēģiem citās UK slimnīcās. Lūdzu precīzu medikamentu nosauciet. Kaut kāds emocionāls prātuļošanas raksts, nekādu pierādījumu, nekadu atsauču uz pierādāmiem avotiem.

Atbildēt

Māra

02.04.2020. 11:37

Arī Vācijā viss ir slēgts un ļoti stingri kontrolēts!!!!!!dažās zemēs pat vēl stingrāki noteikumi kā pie mums!!!!
Nevajag sēt valstī paniku!!!!

Atbildēt

Yess

02.04.2020. 11:18

»

jucis

Autors - viens no "aplokšņvīriņiem". Vairākus gadus atpakaļ, pēc apmēram 5 minūšu vizītes, kad jautāju cik jāmaksā, viņš attaisīja sava darbagalda "šūplādi" un teica - naudiņu ielieciet šeit. Protams, par čeku nekāda runa nebija. Atceros, tie bija 20 lati


Tieksme pēc "aploksnes" sit cauri arī šajā rakstā. Viss ir viens liels ūdens, bet galvenā doma rakstam jau ir tajā, ka nabadziņam aizvērta privātprakse, nevar pelnīt :D Maskēts tas tiek ar rūpēm par cilvēkiem, lai gan de facto rūpes un uztraukums ir tikai par savu maku.
Kāda netaisnība pret CIENĪJAMO dakteri.

Atbildēt

!!!

02.04.2020. 10:54

Kad valdības galvenie pipeļneši liks obligāti nēsāt iedzīvotājiem aizsargmaskas ???

Atbildēt

xxx

02.04.2020. 10:52

»

Kaža

Cilvēks nesaprot, kāpēc tiek doti kukuļi ārstiem.Nekad neesmu devis un nedošu,jo tas ir amorāli un pretdabiski un bieži tādēļ pretī saņēmu medicīnas darbinieku nepārprotamu mīmiku,runas toni un apkalpošanas kvalitāti.Cilvēki dod kukuli,lai pasargātu sevi no liekā šokā un iespējamajām negācijām savā ...


nu vai zini, sen pie ārstiem neesi bijis! Korekti, atbalstoši, rūpīgi! Un nekādi kukuļi netiek prasīti, jo maksā par pakalpojumu pirms to saņemšanas~ VC4, 1.slimn., Stradiņi, Dubultu poliklīnika. PALDIES PALDIES UN PAlDIES

Atbildēt

Stella

02.04.2020. 10:51

Pilnībā piekrītu autoram. Žēl, ka daži oficiālie komentāri ir neprofesionāli, piemēram, par pirtī iešanu. Gudrinieki, ieejiet kārtīgā latviešu pirtī un izmēriet, cik karstu gaisu jūs tur ieelpojat - parasti 50-70 grādi, cik augsta kļūst ādas (nevis ķermeņa) temperatūra. Arī ķermeņa T pirtī paaugstinās, un tieši tādēļ mēs veselīgi svīstam, tādējādi to normalizējot. Lūk tā! Pasakiet vēl, ka pirtij nav jēgas!

Atbildēt

tad mēs inficēsimies ilgi

02.04.2020. 10:38

»

Līga

Paldies autoram par rakstu un portālam par publicēšanu. Pievienojos katram autora vārdam


..................č paliek č

Atbildēt

Pilsone

02.04.2020. 10:21

»

Uz Jāņiem Mārtiņos

Vismaz tagad zinu pie kura ārsta negriezties....A.G


Vari griezties, vai negriezties - tas ir katra personīga izvēle. Man nācies bieži saskarties ar daudziem speciālistiem RSU slimnīcā, VC4, Gaiļezerā un varu teikt tikai visu to labāko par profesionalitāti un attieksmi pret pacientu bez nekāda kukuļa.

Atbildēt

Pilsone

02.04.2020. 10:18

»

ivars

Ar armijas palīdzību vajadzēja izolēt to "sektu" kur Kaimiņš apgrozījās


Ja pirmais saslimšanas gadījums bija konstatēts jau 2019.g.decembrī, tad tagad var redzēt, ka nekāda plāna nebija. Kad tika savesti n- tie repatrianti un vēl vedīs no Jaunzēlandes u.c., kā teica ĀM, tad tagadējie aizliegumi - pa divi un naudas sodi ir smieklīgi. Ja pašas augšas ir bezatbildīgas, tad tauta nav vainīga.

Atbildēt

Pilsone

02.04.2020. 10:09

Paldies dr.A.Gulbim par rakstu un visaptverošu izklāstu. Var pieņemt informāciju un var nepieņemt, bet katrs pats izvēlas savu variantu. Katrs ir savas jomas speciālists un ne jau tikai infektologs ir zemes centrs un LM ministrs, kas ir profāns medicīnā. Kamēr valsti vadīs partiju ielikteņi, tikmēr vienmēr cietīs pati tauta, kas būs vajadzīga tikai uz vēlēšanām.

Atbildēt

Secinājums

02.04.2020. 10:07

»

Uz Jāņiem Mārtiņos

Vismaz tagad zinu pie kura ārsta negriezties....A.G


Taisnība,ej labāk pie Viņķeles,Kariņa vai Rinkeviča,notikti izārstēs.

Atbildēt

Līga

02.04.2020. 09:20

Paldies autoram par rakstu un portālam par publicēšanu. Pievienojos katram autora vārdam.

Atbildēt

Uz Jāņiem Mārtiņos

02.04.2020. 09:03

»

šī gan ir panikas sēšana

šis lietas vajag kārtot RSU UN VM telpās, nevis katram blēt kaut ko citu savās materiālajās interesēs...


Vismaz tagad zinu pie kura ārsta negriezties....A.G......

Atbildēt

jo ātrāk apturēt vīrusu

02.04.2020. 08:51

ja mazākas būs ekonomikās sekas, bet idioti to turpina izplatīt!!!!!!!!!!!!!!!
dārgi maksāsim par popkuļturu visos līmeņos un sportu.............

Atbildēt

šī gan ir panikas sēšana

02.04.2020. 08:49

šis lietas vajag kārtot RSU UN VM telpās, nevis katram blēt kaut ko citu savās materiālajās interesēs!!!!!!!!!!!!!!!
Jā sekas būs bēdīgas, bet PATEICOTIES IDIOTIEM!!!!!!!!!!!
Jā, bīstamās infekcijas aptur ar karantīnām!!!!!!!!!
.........ja ķirurgi nezin bioķīmiju, vitamīnus, nezin arī bīstamās infekcijas.......................skumji
TAGAD VĒLAMS PILNVĒRTĪGS UZTURS ARĪ VITAMĪŅI, BEZ FIZISKĀM PĀRSLODZĒM, VĒDINĀT TELPAS.
PIRTS IR ĻOTI SLIDENA LIETA 50:50
NEMĀCIET CILVĒKIEM MUĻĶĪBAS

Atbildēt

02.04.2020. 08:17

18. martā melu midzeņos tika paziņots par gripas epidēmijas beigām. Visos melu midzeņos šī ziņa bijusi apmēram vienāda. Tur tika minēts, kā 14 cilvēki ir miruši, bet netika ziņots par kopējo reģistrēto gripas gadījumu skaitu.
Ja pameklē, tad SPKC uz 31. martu ziņo par 1704 reģistrētiem gripas gadījumiem un 23 mirušajiem.

Atbildēt

Kaža

02.04.2020. 08:09

»

Tam>jucis

Kas tev lika maksāt? Ja to darīji, tad pret tevi var tikt ierosināta krimināllieta. Dod un pēc tam sūdzies- tu esi īsts stukačs- gļēvulis


Cilvēks nesaprot, kāpēc tiek doti kukuļi ārstiem.Nekad neesmu devis un nedošu,jo tas ir amorāli un pretdabiski un bieži tādēļ pretī saņēmu medicīnas darbinieku nepārprotamu mīmiku,runas toni un apkalpošanas kvalitāti.Cilvēki dod kukuli,lai pasargātu sevi no liekā šokā un iespējamajām negācijām savā veselības aprūpē,kas ir visai reāli.

Atbildēt

!!

02.04.2020. 08:06

palasot dažus komentārus, kuri seko aiz šī samērā sakarīgā raksta, nāk atmiņā viena sena domātāja atzinums, ka cilvēku nevar izglābt no viņa paša un to arī nevajag darīt, lai katrs paliek pie savas svētās pārliecībiņas.....

Atbildēt

Dakterim taisnība

02.04.2020. 08:05

Taisnība. Valdība ir virkni lēmumu nesaprātīgu vērsti uz latvijas iznīcināšanu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: