Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ciniķis

26.01.2018. 18:29

Nu, nezinu. Manuprāt, problēmas nozīmīgums un aktualitāte ir stipri pārvērtēta un pārpīlēta. Vēsture ir vēsture. Neko sensacionālu tajos materiālos atrast nevar. Nav tur ne Lemberga, ne kāda mūsdienu politiķa. Fuflo vienvārdsakot. Fuflo ap kuru uztaisīta mākslīga ažiotāža, gadiem pelnīta nauda, bet fināls tāds čušs vien ir. Kam interesē čekas maisi? Jaunatnei? Esat pamēģinājuši ar viņiem par šo tēmu runāt? Parunājiet. Viņiem pie kājas. Reāli. Kam vēl? Pensionāriem? Var jau būt. Tikai šajos materiālos maz kurš atradīs savu pāri darītāju. Tur nekā tāda nav. Iekšlietu ministru biogrāfijas? VDK nodaļu darbinieku un vadītāju vārdi? Un? Kas no tā? Kur aģenti? Kur ziņojumi?!! Tad vismaz būtu interesanti. Bet te no krimināllietām sadzejots fufelis par to, kā tas notika toreiz. Tukša muca tālu skan. Tāds ir mans vērtējums.

Atbildēt

viedoklis

26.01.2018. 14:09

»

MI

Esmu Latvietis un esmu šokā...


Par Bausku nelasīju, bet kopumā "izpēte" ir makulatūra! Kārtējā naudas nolaišana kanalizācijā. Esmu par maisu publiskošanu, lai šodienas stukači pārāk nepriecājas, jo arī viņu diena var pienākt, bet esmu pret tādām fiktīvām "izpētēm". Nav te nevienam vajadzīgas interpretācijas, pietiek ar LV tiesu interpretācijām, kas radītas alkohola delīrijā. Atverat maisus, publiskojat un punkts.

Atbildēt

Nozīme

26.01.2018. 14:07

Ko nozīmē un kā to saprast - "iet ratā"?

Atbildēt

Mefistofelis

26.01.2018. 14:01

»

Uldis

Tad jau būsi Vienotības prokremlisko zagļu, vai SC staļinistu atbalstītājs, ja sludini, ka visas partijas pār vienu kārti metamas


Izlasi cionas gudrajo protokolus . Tas ,kas tur aprakstīts ,tas arī notiek tagad acu priekšā . Daudzpartiju sistēma ir domāta skaldi un valdi principa realizācijai un kā redzams ,netrūkst divkājaino dzīvnieku ,kuri tajā ņem dalību.
Nokāp no palmas , Uldiņ . :)

Atbildēt

Uldis

26.01.2018. 13:35

»

Mefistofelis

Visas partijbandas ir savā būtībā vienādas . Visas viņas ir patriecamas ar visiem pelēkajiem kardināliem un pēc nopelniem apbalvojami


Tad jau būsi Vienotības prokremlisko zagļu, vai SC staļinistu atbalstītājs, ja sludini, ka visas partijas pār vienu kārti metamas.

Atbildēt

Muļķītis

26.01.2018. 12:49

»

Normunds Mežviets

Latvijā drošības situācija ir ārkārtīgi sarežģīta. Aicinām pensionārus un citas sociālās grupas nepiketēt, jo uz to var mudināt Kremlis savu ģeopolitisko interešu īstenošanai. Situācijai sevišķi kaitē centieni panākt čekas maisu atvēršanu, jo šo ažiotāžu finansē un izplata ar Kremli saistīti cilvēki...


Bet dīvaini, ka par to. ka Latvijā ir visaugstākā iedzīvotāju mirstība no ārstējamām slimībām visā ES raksta ne kremlis, bet gan EK, OESD, publicē datus, ka tie ir 17 cilvēki dienā vai 6200 gadā pati veselības ministre čakša. Arī priekšvēlēšanu programmās vadošās partijas raksta, ka samazināsim priekšlaicīgo mirstōibu. Protams, ka neko vēl nav samazinājušas. Vai tad tie politiķi, kas sola, bet nedara, nav īstie Kremļa troļļi, NA ieskaitot.

Atbildēt

Marta

26.01.2018. 09:46

tik maziņa un jau čekiste?

Atbildēt

Datu valsts inspekcija, Daiga Avdejanova

26.01.2018. 09:46

Tas gudrinieks, kurš zem cienījamu politiķu vārdiem un uzvārdiem raksta komentārus, tiks atrasts un bargi sodīts. Nedrīkst tā darīt, tas ir pārkāpums. Man jau zvanīja Rasnačs, pauda savu sašutumu par to, ka tiek izsmieta cīņa pret Kremli, par ko nedrīkst ironizēt, kur nu vēl izsmiet. Visa mana nodaļa jau sacelta, lai atrastu šo valstisko kaitnieku. Kad iemācīsimies visu par enter spiešanu, mācīsimies par redirektiem.

Atbildēt

Ingmārs Līdaka

26.01.2018. 09:31

»

Jānis Iesalnieks

Atbalstu šo ideju. Aiz PIETIEK publikācijām stāv Kremlis un tā ģeopolitiskās ietekmes aģenti. Mēs partijā sen to zinām, vismaz viens konsenss mums ar pārējām latviskajām partijām būs. Es jau sen teicu, ka Latviju var kritizēt tikai promaskaviski cilvēki


Ar kolēģiem no citām partijām mums ir sapratne vismaz vienā jautājumā. Es jau reiz kliedzu "turi muti", kā pēc tam rēcu, ka viņi man ticēja un pēc tam balsoja!! Protams, vajadzētu skaļāk un biežāk tā darīt, jo man, dzīvnieku ekspertam, ļoti gribas tikt Saeimā pie juridisku un ekonomisku problēmu risināšanas.

Atbildēt

gan jā, gan nē

26.01.2018. 09:06

»

Skeptiķis

Ja gribam dzīvot tiesiskā valstī, tad jautājumi jārisina tiesiski...


ja DVI klaji pārkāpj likumu, tad i tiesa nepalīdzēs - galīgais spriedums būs pēc vairākiem gadiem - un, kā mēs labi zinām - atsevišķi spriedumi mums ir tādi šedevri - piemēram, spriedumi vispār bez atsaucēm uz likumu normām - jā, jā, pavisam svaigi :) :)

Atbildēt

to PIETIEK

26.01.2018. 09:04

Saskaņā ar Civillikumu persona ir tika dzīvs cilvēks. Personu datu aizsardzības normas neattiecas uz mirušām personām (izņemot medicīniskos datus, jo tie var attiekties arī uz dzīvajiem (ģenētiskās utt. saslimšanas) un tad arī ar atrunām) - tātad, attiecībā uz tām personām, kuras jau ir mirušas nekādus aizliegumus DVI nevar attiecināt - tātad, šajos gadījumos DVI var iet ne tikai ratā, bet arī uz poda :)

Atbildēt

Skeptiķis

26.01.2018. 08:40

Ja gribam dzīvot tiesiskā valstī, tad jautājumi jārisina tiesiski.
Ja DVI rīcību uzskata par nepareizu, ir iespēja to pārsūdzēt un tiesiskā ceļā pierādīt savu taisnību.
Savukārt PIETIEK.COM rīcība ir klaja necieņa pret tiesiskas valsts principiem.
Un tas, ka vairums komentētāju atbalsta šādu PIETIEK.COM rīcību, liecina, ka sabiedrība nevēlas un nav gatava dzīvot tiesiskā valstī.

P.S.
Es nekādā gadījumā nepiekrītu DVI aizliegumam, bet uzskatu, ka šāda PIETIEK.COM rīcība, piesavinoties "cīnītāju par taisnību" lomu, bet vienlaikus ignorējot valsts likumus, Latvijai nodara daudz lielāku kaitējumu, nekā tās pašas DVI nepamatotie lēmumi

Atbildēt

3*ordeni

26.01.2018. 06:50

otru reizi, katram VDK maišelniekam, par godu Рижская губерния 100 gadu pastāvēšanai Jēkaba ielā.

Atbildēt

Lasot komentārus

26.01.2018. 05:52

Cerams, ka šī troļļu ferma netiek apmaksāta no mūsu nodokļiem. Jau vairākos portālos var novērot: kur kritika valdošiem, tūlīt pat komentāri par kremļa roku. Vēlēšanas nāk. Arī mūsējie pārņem modernas polittehnoloģijas.

Atbildēt

MI

26.01.2018. 01:16

Esmu Latvietis un esmu šokā!
Izlasīju tikai vienu rakstu un tas ir par Bauskas čeku.
Tur ir lietas par 70 un 80 gadiem. Par cilvēkiem, kuri nepakļāvās, kuri tika tiesāti.
Esmu šokā, ka Valsts to no manis grib slēpt, padarīt to par nebijušu, par nevērtīgu. Pateikt, ka mums nav bijuši varoņi, kuriem nav bijusi pieņemama okupācija un kuri, lai nu kā saprazdami, varēdami ir cīnijušies pret to. Tā vietā Valsts man grib stāstīt par labajiem komjauniešu līderiem, komunistiem, čekistiem, rokpeļņiem un citiem māksliniekiem. Valsts ar savu represīvo aparatūru grib noklusēt vēsturi, liegt to. Padarīt vēsturi vienpusīgu, kurā nav Tautas pretošanās. Okupācijas laika un pārmantotā pseidointeliģence par to nerunā, tas nav bijis. Tik runā par sevi un savu. Vai tā ir inteliģence, kura vairās no savas Tautas varoņiem, liekas neredzot, nezinot. Domāju, ka tie ir vistiešākie Latviešu Tautas kangari un kauna traips.
Kopējā situācija skaidri parāda kam joprojām pieder vara Latvijā. Tā norāda, ka čekas lietas ir jāizpēta līdz pēdējam cilvēkam, līdz pēdējam faktam. Un tikai tad, saliekot visu kopā, Latvijas vēsture izskatīsies pa visam savādāk, patiesāk un izrādīsies, ka varoņi ir pa visam citi.
Komunisti, čekisti, stukači un viņu atbalstītāji - Rokas nost no vēsturnieku komisijas!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

26.01.2018. 00:51


KAN GAR ! !

Vai tu paciet šo pamesla lomu ?
(mūzika no rokoperas "Lāčplēsis")

Fizisko personu datu aizsardzības likums,
kā norādīts tā ievadā un arī
Satversmes pantā,
ir paredzēts, lai aizsargātu
privāto dzīvi,
tāpēc tas nav šķērslis,
lai publicētu ziņas par cilvēkiem un viņu darbu -

vārds, uzvārds, darba vieta, amats u. tml.

Atbildēt

zero

26.01.2018. 00:42

te kāds rakstītājs ir bikiņ nom.zis

Atbildēt

angel

25.01.2018. 23:42

Ja par kremli ...
Tad Magņitska likumu saeima sākotnēji noraidīja un tas nozīmē , ka krieviem nozagtā nauda te apgrozās un baro arī tos mūsu cūklopus.
Tikai tagad ,ar gariem zobiem laikam pieņems to sarakstu .
Droši vien štati uzspieda uz varžacīm...

Atbildēt

Jānis Iesalnieks

25.01.2018. 22:07

»

Nja

Datu valsts inspekcija varētu nobloķēt šo anonīmo promaskavisko ķengu portālu


Atbalstu šo ideju. Aiz PIETIEK publikācijām stāv Kremlis un tā ģeopolitiskās ietekmes aģenti. Mēs partijā sen to zinām, vismaz viens konsenss mums ar pārējām latviskajām partijām būs. Es jau sen teicu, ka Latviju var kritizēt tikai promaskaviski cilvēki.

Atbildēt

Nja

25.01.2018. 21:57

Datu valsts inspekcija varētu nobloķēt šo anonīmo promaskavisko ķengu portālu.

Atbildēt

Lasītājs

25.01.2018. 21:50

Jā, kremli var no visām LV vietām un varas iestādēm labi redzēt un kas neredz, tas nosapņo. Ilgi vēl savu alkatību, stulbumu, pērkamību un citas ne mazāk latviskas manieres uz kremli norakstīsim? Krievu gaidīšanai drīz būs 30 gadu jubileja.

Atbildēt

Ināra Mūrniece

25.01.2018. 21:40

Ar šo publikāciju, manuprāt, tiek novērsta uzmanība no galvenās tēmas šobrīd, tas būtu, ka Kremlis mūs apdraud ik uz stūra. Lēts portāla mēģinājums novērst uzmanību no svarīgākām lietām.

Atbildēt

Normunds Mežviets

25.01.2018. 21:17

Latvijā drošības situācija ir ārkārtīgi sarežģīta. Aicinām pensionārus un citas sociālās grupas nepiketēt, jo uz to var mudināt Kremlis savu ģeopolitisko interešu īstenošanai. Situācijai sevišķi kaitē centieni panākt čekas maisu atvēršanu, jo šo ažiotāžu finansē un izplata ar Kremli saistīti cilvēki un organizācijas. VDK izpētes komisija, iespējams, saņem naudu no Kremļa un par notiek attiecīga pārbaude.

Atbildēt

Mēs, DAI

25.01.2018. 21:12

Mēs DAI - Datu aizsardzības inspekcija, pakļauti TM, proti Rasnačam, NA un viņu kadriem un pildam visas viņu pavēles, ja gribam strādāt savos amatos.

TOties, ja Maksātnespējas administratoi Šlitkes personā dabū daudzu vai vairāku, vai dažu māju iedzīvotāju sarakstus at visiem personas kodiem - mēs tur neko nevaram iebbilst. Ja Vēsturiskā komisija kādu vienu pat publicē - mums jākliedz un jāpieņem lēmums.

Tādi esam.

Atbildēt

Dzintars Rasnačs

25.01.2018. 21:09

Ir skaidrs Kremļa mērķis, ar šo publikāciju portālā PIETIEK. Tikai es nezinu, vai visiem ir skaidrs, tāpēc es pateikšu īsi: Kremlis, izmantojot šo portālu, cenšas pārņemt Latvijā varu. Valsts tiek pārņemta par sviestmaizi, par divu lietotu tanku cenu. Ko gan man citu domāt par mēģinājumiem atvērt čekas maisus? Te Kremļa agresija izpaužās visā savā krāšņumā.

Atbildēt

Pulksteņu Vaira

25.01.2018. 21:05

Gribu pūt pirmā sarakstā!

Varbūt būt?

Atbildēt

Raimonds Bergmanis

25.01.2018. 21:01

»

Kā var attiecināt LR likumdošanu

uz LPSR personām no citas valsts


Es kačačalkā musuļus masē tagad, tur es esmu. Es tev pa sitiem vārdiem atnākt parunāt, uzbrauciens šitads no tevis. Es ar saviem muskuļiem atnakt parunāt ar Tevi. Kā es no kačalkas ārā, tā būs klāt. Runāsi tagad ar maniem muskuliem, gudrinieks.

Atbildēt

Kā var attiecināt LR likumdošanu

25.01.2018. 19:50

uz LPSR personām no citas valsts?

Atbildēt

Raimonds Bergmanis

25.01.2018. 19:50

Es jau rādīt savus muskulus Putinam, lai baidas no manis vecis. Jau ir pateikt viņam, ka katram latviet ir tādi, tā ka dabūs, ja vaidzēt. Es pasargāt sav valsti no Putina, drosības garants!! A sitas publikacijas ir Kremļa agresija, ka jau kolegi teica komentaros. Man speka daudz, es iet sargat Latvij tagad.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs

25.01.2018. 19:43

Portāls PIETIEK gatavo augsni zaļo cilvēciņu ienākšanai Latvijā un konkrētā publikācija ir tam apliecinājums. Ārlietu ministrija ir sagatavojusi atzinumu, kurā nosoda šo konkrēto Kremļa agresijas aktu.

Atbildēt

Jānis Maizītis

25.01.2018. 19:39

Lūdzu sabiedrību neuzķerties uz portāla PIETIEK provokatīvajām darbībām, kas atbilst Kremļa ģeopolitiskajai stratēģijai. Tā man izskaidroja ASV vēstniecībā, kad saņēmu instrukcijas par to, ko man darīt un nedarīt darbā. Kremļa interesēs ir atvērt čekas maisus, lai izprovocētu viņus uz militāro agresiju visā Baltijā. Šī portāla publikācijas ir klasificējamas kā valsts nozīmes drošības apdraudējums.

Atbildēt

Māris Kučinskis

25.01.2018. 19:31

Es skaidri redzu Krievijas iejaukšanos Latvijas iekšējās lietās. Portāls PIETIEK saņem dotācijas no Krievijas valsts budžeta, bet saturu tam veido Dmitrijs Kiseļovs. Šī portāla darbība ir nelikumīga saskaņā ar LR likumiem un šī publikācija apdraud valsts neatkarību. Drīzumā valdības līmenī šī problēma tiks izskatīta.

Atbildēt

nu un

25.01.2018. 18:39

»

Uldis

Milzīga. Ja Rīdzenes sarunu teiāteris tika sarīkots, lai novērstu sabiedrības uzmanību no bezprecedenta valsts nozagšanas afērām un saujiņa nelietīgu politiķu uzspodrinātu savas spalvas, tad VDK izpētes dokumenti, ko ienaidnieka pakalpiņi gribēja noslēpt no sabiedrības, dod mums priekšstatu par čekas...


kurš tad ir tāds bremze, kam vēl līdz šim pat nav priekšstata to, ko jau sen zina visi normāli cilvēki? jo patiesībā tikai tāpēc šādai bremzei rēgojas milzīga starpība starp sorosītu sensacionāli dzelteni nopludinātajām "rīdzenes sarunu" falsifikācijām, ko bremzei jau līdz šim bija iebarojuši masmēdītāji, un lapsānītu identiski sensacionāli dzelteni nopludinātajām "čekas maisu" falsifikācijām, ko masmēdītāji bremzei iebaro pašreiz.

Atbildēt

Paija

25.01.2018. 17:36

Paldies par info.

laime, ka pietiek.com ir uzvaru pilna pieredze ar tiesāšanos un cerēsim, ka tādēļ neaiztiks šoreiz šajā sakarā.

Atbildēt

Tur nav viss

25.01.2018. 16:49

Ļoti daudzi VDK noziegumi vispār netika dokumentēti. Par tiem var uzzināt tikai pēc upuru liecībām. Diemžēl, šobrīd par 80.gadu VDK upuriem neviens neinteresējas. Patiesībā tos ignorē, jeb "pasūta vienu māju tālāk". Piedodiet par rupjību.

Atbildēt

Mermunds

25.01.2018. 16:38

Pilsoniskās nepakļaušanās precedents? Tā turēt! :)

Atbildēt

odl, pēc Orvela

25.01.2018. 15:06

30. pants. Slepenā sadarbība

(1) Operatīvās darbības subjektu pilnvarotām amatpersonām ir tiesības uz brīvprātības un savstarpējas uzticības pamata iesaistīt operatīvajā darbībā kā slepenos palīgus rīcībspējīgas personas.

(2) Šo personu pienākums ir saglabāt slepenībā sadarbības faktu, neizpaust tās gaitā iegūto informāciju, kā arī sniegt operatīvās darbības subjektu amatpersonām vienīgi patiesu informāciju.

(3) Slepenā sadarbība var būt atalgojama. Slepenos palīgus ar viņu piekrišanu var iesaistīt operatīvajā darbībā arī uz līguma pamata.

31. pants. Slepeno palīgu tiesiskā aizsardzība

(1) Slepenie palīgi ir valsts aizsardzībā, un ziņas par viņu identitāti un slepeno sadarbību ar operatīvās darbības subjektu ir valsts noslēpums.

(2) Slepenās sadarbības fakts kā valsts noslēpums tiek nodrošināts ar īpašu uzskaites un informācijas glabāšanas un izsniegšanas kārtību, ko nosaka operatīvās darbības subjekts, ievērojot šā likuma 3. panta otrās daļas nosacījumus. Izsniegt informāciju par slepenā palīga identitāti vai sadarbības faktu drīkst vienīgi šajā likumā noteiktajā kārtībā.

(3) Slepeno palīgu drīkst iesaistīt kriminālprocesā, neatklājot slepenās sadarbības faktu. Personas slepenās sadarbības faktu vai tās sniegtās ziņas kriminālprocesā drīkst atklāt tad, ja tas nepieciešams izmeklēšanas mērķu sasniegšanai, sabiedriskās drošības garantēšanai, un tikai tad, ja tas neapdraud slepenā palīga vai citas personas dzīvību, veselību, brīvību vai arī slepenā palīga turpmākas izmantošanas iespēju.

(4) Ja sakarā ar slepeno sadarbību rodas reāli draudi slepenā palīga un viņa ģimenes locekļu dzīvībai, veselībai, mantiskajām un citām likumīgajām interesēm, savlaicīgi jāveic nepieciešamie drošības pasākumi šo draudu novēršanai, ieskaitot dzīvesvietas maiņu un personu apliecinošo dokumentu nomaiņu.

32. pants. Slepeno palīgu sociālās garantijas

(1) Operatīvās darbības subjekta un slepenā palīga rakstveidā noslēgtajā sadarbības līgumā var noteikt operatīvās darbības subjekta amatpersonām likumos un citos likumpamatotos normatīvajos aktos paredzēto sociālo garantiju piešķiršanu slepenajam palīgam. Uz slepeno palīgu attiecinātās konkrētās sociālās garantijas norādāmas minētajā līgumā.

(2) Ja slepenais palīgs, veicot operatīvās darbības subjekta uzdevumu, ir ieguvis invaliditāti vai gājis bojā, vai viņam nodarīts veselības kaitējums vai mantiski zaudējumi, viņam vai viņa ģimenes locekļiem tiek izmaksāti pabalsti, pensijas vai kompensācijas atbilstoši likumam, kas paredz šādas izmaksas attiecīgā operatīvās darbības subjekta amatpersonām.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 10.08.1995. un 10.03.2016. likumu, kas stājas spēkā 01.08.2016.)

Atbildēt

Joske

25.01.2018. 15:03

Sarkanai buržuazijai padomju laikā daudziem bija pizagtās, nelegalās naudas ,kuru nevareja laist apgrozījumā,viniem vajadzēja,uztaisīt demokratiju.Pie demokrātijas ir labi dzīvot blēžiiem liekēžiem,un zagļiem,Komunisti,čekisti,un krimināla pasaule,šie struktūras cilvēkiem vajadzēja vara,to tagad redzējam oligarku komisijas slēdzienā,par kurām personam tika vienkārsi pārunāts mājas virtuves līmenī.Valstī kur nestrādā tiesībsargājošas iestādes,prokuratūra,tieslitu ministrijas orgāni,vienmēr valdīs haos,un valdīs nabadziba,nabadzīgu cilveku,viegli ekspluatēt.

Atbildēt

Yeye, long live

25.01.2018. 14:11

»

lai dzīvo PIETIEK

pats neuzpērkamākais portāls. stabili neuzpērkams. tiek finansēts no zila gaisa


Mhm, dogo suņu barības skandāls tam kārtējais pierādījums.
Skaidrs, ka šitas štrunta portāls ir pērkama "lapsa", kaut kā jau kucēm ar noziedzīgo mafiju saaugušajos orgānos jāizķer citādi domājošie, kaut kā uzmanība no oligarhijas jaunajām likumdošanas aktivitātēm jānovērš. Ja kaut kur iesmirdas lapsu smaka, skaidrs, ka feiks, pasūtījums un oligarhijas sūdsmaka velk.
Starp citu, visi tie komisijas savāktie materiāli nav izēstas rieksta čaulas vērti. Pilnīgs bulšits!

Atbildēt

naivā

25.01.2018. 14:00

Paldies

Atbildēt

lai dzīvo PIETIEK

25.01.2018. 13:59

pats neuzpērkamākais portāls. stabili neuzpērkams. tiek finansēts no zila gaisa.

Atbildēt

Nav laika izla

25.01.2018. 13:54

Rakstu lasīšu vélāk, bet jau par virsrakstu zetons !! :)

Atbildēt

pajautājiet

25.01.2018. 13:38

lai ministrija izsniedz amatu konkrsa rezultātus./ Galveno pretendentu noraidīja uzrakstot, ka viņam nav pietiekamā līmenī krievu valodas zināšanas, lai ieliktu amatā šito ruksi. LV - galvenais kritērijs, lai ieņemtu ierēdņa amatu - krievu valodas pārzināšanas līmenis??????

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: