Menu
Pilnā versija
Foto

Visbīstamākais komunists vēsturē

Nikomeda ziņu aģentūra · 01.05.2017. · Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

#100Miljoni Komunisma Upuri

06.05.2017. 21:13

Liberasti rakstam salikuši neparasti daudz minusus - tas nozīmē, ka no šī atmaskojuma ir noraustījušies ne pa jokam. Jo Gramši ir būtisks posms kultūrmarksisma ģenēzē. Un kultūrmarksisms ir marksisma/komunisma modifikācija.

Atbildēt

Vecā slota

06.05.2017. 00:28

Ģeniāls liberastu murgojums, briesmīgie komunisti esot tur kaut kur, bet šeit viņu nav. Šeit ir tikai sadarbības partneri un kolēģi, kas ievēlēti demokrātiskās vēlēšanās. Tikai ne vārda par to, ka brīvvalsts vēlēšanu likums ir komunistu izkropļots līdz nepazīšanai un balstiesības prettiesiski iedotas gandrīz visiem PSRS okupantiem un viņu atvasēm.

Atbildēt

zanra

05.05.2017. 17:03

»

švamme

cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs...


Lasiet Juri Linas grāmatu ZEM SKORPIONA ZĪMES, jo tur viss salikts pa plauktiņiem par šo tēmu. Daudziem šī grāmata šķiet "politiski nekorekta"

Atbildēt

Nu ja

02.05.2017. 13:18

»

kapitālists

Mana peļņa ir uz vergu rēķina, vai tas latviets vai krievs, man pie vienas vietas, es tendēts tīrīt kabatas visiem, no kura var. Jūs variet karot viena tautība pret otru, man tas patīk, vairāk varu nolaupīt, jo tad jūs vainojat viens otru - krievs latvieti, latvieši krievus un es palieku ēnā...


Kapitālists - visbīstamākais komunists. Un jūs, muļķi, nesaprotat, kas ir kapitālists, kas komunists.

Kad visas tautas Latvijā saka - mēs, latvieši,tad ir "latviska Latvija", bet ne NA, ne SaSkaņa to nesaprot, ka tā jau ir dzīve savai valstij.

Atbildēt

kapitālists

02.05.2017. 13:14

»

%

Un kā saprast stipro un vareno līdzšinējo labvēlību pret migrāciju? Vēlme vairāk nopelnīt uz mazāk apmaksāta darbaspēka rēķina, kas rezultātā ienes jukas, teroru un pamattautu diskriminaciju


Mana peļņa ir uz vergu rēķina, vai tas latviets vai krievs, man pie vienas vietas, es tendēts tīrīt kabatas visiem, no kura var. Jūs variet karot viena tautība pret otru, man tas patīk, vairāk varu nolaupīt, jo tad jūs vainojat viens otru - krievs latvieti, latvieši krievus un es palieku ēnā.

Atbildēt

Es, trollis

02.05.2017. 08:42

»

Kuilis

Liec mierā latviešus, kuri paši zina, ka ir cūkas


Mans uzdevums pelnīt Putina kapeikas un gānīties par latviešiem, par katru latviešu personību, bet Ušakovu un SaSkaņu (SS) aiztikt nedīkstam, tur var izzagt vai visu Rīgas budžetu, malači - "svoloči, no svoi".

Atbildēt

%

02.05.2017. 08:19

Un kā saprast stipro un vareno līdzšinējo labvēlību pret migrāciju? Vēlme vairāk nopelnīt uz mazāk apmaksāta darbaspēka rēķina, kas rezultātā ienes jukas, teroru un pamattautu diskriminaciju.

Atbildēt

nozelojams raksts

02.05.2017. 05:10

»

reptilis

Labs raksts


valcman rezims melo,zog un 3 gadus nogalina civilistus Austrumukraina,kapec autors nav sava raksta to nav minejis.tapec ka fasistiskais valcman rezims nav komunistisks ?

Atbildēt

tas jums tikai tā liekas

02.05.2017. 05:05

»

švamme

es nekādā ziņā neaģitēju par tiesību ierobežošanu jebkādām minoritātēm, bet aplūkojiet to protestantu rindas, vai nerodas šaubas par viņu garīgo veselību? Tur jau tas āķis, ka Soros izmanto minoritātes protesta akcijām, un tas parastam vidusmēra konservatīvam pilsonim izraisa šķebinošu sajūtu. Jo vairāk...


Viņš jauc dažādas minoritāšu definīcijas - globālā mērogā neeksistē migrantu minoritāte, tāpat arī seksuālās minoritātes neatrodas uz zemākā sociālā pakāpiena - taisni otrādi, šie cilvēki ir bagātā minoritāte, kurai ir lielākas iespējas sociālo saišu veidošanas ziņā.

Tāpat neeksistē globālā mērogā atšķirīgi ienākumi... ja anon ir sacerējies uz ASV vidējo ienākumu(nevis algu!), tad ir jāapbēdina, jo Latvijas vidējais ienākums ir pie biezo gala un anon varēja atvērt savu maciņu un ziedot Āfrikas badacietējiem vispirms, pirms murgot par ekonomisko vienlīdzību.Tas ko darīja komunisti, bija "jumta" piedāvāšana strādniekiem, kamēr tie iznīcināja zemniekus... jo viņiem tāds jumts nepatika. Mūsdienās strādnieki pieder pie biezā gala - brauc ar mašīnām, dzīvo mājās, jo viņiem ir darbs un viņi saņem algu. Jumts ir nepieciešams tiem, kas saņem pabalstu... reāli viņi ir atkarīgi no valsts un politiķu solījumiem. Un Soross vienkārši daudz labāk par mums saprot šos mehānismus - ja anon būtu 1 miljards, viņš tos atdotu Āfrikas badacietējiem... es gan domāju, ka viņš ātri iztērētu uz maukām un kokaīnu. Vispār - šī muldēšana par ienākumu sadali ir murgs - ja jūs saņemiet bez lieka darba ienākumus, tie neko labu nedod - to pierāda loteriju ieguvēji.


Tā ir mūsdienu politiskā realitāte, kas par 180 atšķiras no vēsturiskajām reālijām: kur ASV demokrātiskās partijas saknes bija KKK un kur lielākie vergu īpašnieki bija melnie. Nemaz nepieminot to, ka ASV galvenie un aktīvākie brēcēji par tiesībām ir migranti - kuru senči nodarbojās ar vergu medniecību.

Atbildēt

tas jums tikai tā liekas

02.05.2017. 04:41

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


BLM un tribālisms, statuju gāšana un naida runas pret baltajiem, safe space ieviešanas utt. ASV universitātēs nebūt neliecina par to, ka intelektuālisms un mierīga sadzīvošana patlaban ir aktuāla...

Atbildēt

švamme

02.05.2017. 03:00

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


es nekādā ziņā neaģitēju par tiesību ierobežošanu jebkādām minoritātēm, bet aplūkojiet to protestantu rindas, vai nerodas šaubas par viņu garīgo veselību? Tur jau tas āķis, ka Soros izmanto minoritātes protesta akcijām, un tas parastam vidusmēra konservatīvam pilsonim izraisa šķebinošu sajūtu. Jo vairāk haosa, jo labāk Sorosam. Un nemaz nav viņš tik mazs un neievērojams, ja varējis finansēt tik daudz starptautisku organizāciju bēgļu atbalstam.
Ar "safe space" or "trigor warning" nevar attaisnot aizliegumu paust viedokli, kas šinī gadījumā bija pamatots ar RASI

Atbildēt

anon

02.05.2017. 02:36

»

švamme

cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs...


Soross nav ne tuvu bagātākais un varenakais cilvēks pasaulē, viņa pirksti ir tikai pāris universitātēs. Bet pasaulē ir tūkstošiem universitāšu. Ja pat viņš ir kāds ļaundaris, viņš ir maza mēroga ļaundaris, tātad - nav problēma. Lai gan neviens man vēl nav uzskatāmi pierādījis, ka šis cilvēks tiešām ir bīstams.

Tāpat precīzi definējiet, kas ir "perverti".

Ar "noprotestējuši vārda brīvību" laikam domāta "safe spaces" un "trigger warnings" izplatīšanās. Ir vairāki veidi, kā šis fenomens var mierīgi eksistēt paralēli veselīgai runas brīvībai. Ir daži veidi, kuros rodas kaitējums. Nedomāju, ka šī tipa kustībām un idejām ir ilga nākotne. Runas brīvība uzvarēs.

Atbildēt

švamme

02.05.2017. 02:04

»

anon

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā...


cit.: "Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs"

vai Jums ir zināms, ka tieši no universitātēm (es runāju par universitātēm USA) nāk šie Sorosa apmaksātie kreisie. Nesen bija arī to pašu pervertu protests pret pašu SOrosu par to ka viņiem neesot samaksāts..?!!!! kā nolīgts.
Berkeley, Harvard jau izsenis ir ar galēji liberālām idejām. Nupat pēdējā ziņa: viņi sekmīgi noprotestējuši vārda brīvību (konkrēti Berkeley)

Atbildēt

reptilis

01.05.2017. 22:07

Labs raksts.

Atbildēt

Jenots

01.05.2017. 21:07

»

Kuilis

Pamuļķa latvieša organizēta rietumu pederasta murgojuma propaganda stulbajai latviešu auditorijai


Bet ko tu gribi no ķēmiem latviešiem prātīgu sagaidīt? Tie taču ir riebekļi cauri un cauri kā jaunie, tā vecie.Galvenais šiem ir kādu aptaisīt no krieviem, kaut gan visu jau pārdevuši par velti krieviem Jūrmalā un biznesā. Latvieši ir reti nepatīkami.

Atbildēt

anon

01.05.2017. 20:18

Fantastiski. Neviens iepriekšējiem no pieciem komentētājiem tā arī nesaprata, ka Nikomēds ir viņu pusē. Rakstiet dumjāk, lūdzams, citādi Jūsu darbi nespēj apstiprināt to, ko anti-rietumnieciskie "latvieši" jau domā.

Ja par tēmu, tad kā būtu ar ideju, ka minoritāšu tiesību aizsardzībai nav nekādas saistības ar asiņaino komunismu? Ka dažādas minoritātes nav zemcilvēki, bet tiešām atrodas zemākā sociālā klasē tikai tāpēc, ka viņiem vēsturiski nepaveicies? Ka komunisms mūsdienu kreisajiem ir tas pats, kas mūsdienu labējiem Hitlera nacisms? Man liekas, ka ļoti labi var savienot esošo kultūru cienīšanu un saglabāšanu ar dažādu reliģiju, ādas krāsu un seksuālo orientāciju pārstāvju tiesībām. Lūk, ko domā intelektuāļi universitātēs. Ka visi var ļoti labi sadzīvot, ja beidz uzkurināt beziemesla cīņu.
Un neraizējieties - neviens ekonomists nedomā, ka komunisms ar cenu kontroli, privātīpašuma neeksistēšanu un visādi citādi centralizētu ekonomiku jebkad būtu iespējams. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka esošie nodokļi ir par zemu, atsevišķas cilvēku grupas par bagātu, bet daudzskaitlīgākas grupas par nabagu. Un to var labot tikai globāli vienojoties par nodokļu politiku, kurai, saprotams, jākļūst kreisākai. Tikai lai atrastu pareizo balansu starp kapitālistisko motivāciju (kuras komunismā nav, tāpēc gana augsta darba kultūra nav uzturama) un cilvēktiesībām atbilstošu vispārēju iztikas minimumu. Neviens nopietni domājošs zinātnieks necer uz kaut kādu mītisku proletariāta uzvaru.

Atbildēt

Neokomunists

01.05.2017. 20:04

Šis stāsts pieder Arturam Priedītim. Apsveicu. Artur, bet tu neko nepateici, kādai tad jābūt sabiedrībai, ja tu tik gudrs fantazētājs un smalko galdiņu urbējs.
Visas partijas, kustības ir reliģija, opijs tautai.

Kam pieder manta un nauda, tas arī valda, tam pieder vara un tas nosaka režīmu. Viņi, naudasmaisi dreb un trīc, baidās, ka atņems viņu mantu un pašus samals miltos, tādēļ sociālisma un komunisma murgs ir viņu briesmonis.

Kuras tautas indivīds nekāro par mantu un varu? Tādu nav, t'dēl šut klāt kādu netikumu atsevišāki tautai, ir ne tikai zemiski, bet prāta aptumsums - viņam nav sajēgas par cilvēka būtību. ļaunums ir viņa ideoloģiskais stāvoklis.

Bet ja zeme un tās resursi - meži, izrakteņi, nafta, gāze, ogles, ūdeņi, kas ir mūžīga manta (mūžīga tikai zeme) un tai nav cenas, pieder atsevišķai personai vai grupai - tā jau sabiedrības degradācija, jo tas ir kopīpašums uz tās dzīvojošām kopienām.

Tikai darbs un darba augļi no zemes var piederēt atsevišķai personai vai kopai. Ja saražo ogles, gāzi, naftu ... , ražotājs saņem algu, bet resursi nav viņa manta un bagātība.

Atbildēt

A.N.

01.05.2017. 17:31

Gramši nicināja arī latviešu mežoņu otro kaislību - fašismu. Latviešiem tāpēc ir pamatīgi jāgāna Gramši, kurš neatzina latviešu lielākos dārgumus. Te viens gānītājs jau ir iztaisījies uz galda ar savu tulkojumu-pārstāstu no cita deģenerāta izkārnījumiem.

Atbildēt

veca lauku māmiņa

01.05.2017. 15:12

atceros, Volstrītas smirdoņas noslepkavoja cēlos strādniekus un ticības mocekļus Sako un Vancetti ...

Atbildēt

Iraklijs no Zugdidi

01.05.2017. 14:54

nudien, ej un stasti tos niekus piemēram ķīniešiem,- tev tur kādi 140 miljoni komunistu(ar visām partijas biedra kartem ) un simtu miljonu citu oponentu,tu, smerd-nikomēd.citādi bailīga bauru žurka pīkst no pažobeles par nosūcejiem marksiem, bet par to kas šodien mūs apzog un iznīdē , par lopiskajiem Volostrītas salašņām - ne vārda ! neviena vārda !

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.05.2017. 14:54

Ģeniālo Gramši, saprotams, ir jālamā! Viņš dzējīgi kritizēja neoliberālismu - mūsdienu "baltās" rases nāves deju, pagrimuma ideoloģiju, degradācijas un deģenerācijas veicinātāju. Latviešu Latvijā, kurā neoliberālisms ir stulbās jaunatnes deserts, Gramši izsmējēju nevar trūkt. Var trūkt tikai viņa ļoti gudro tekstu lasītāju.

Atbildēt

Kuilis

01.05.2017. 14:36

Pamuļķa latvieša organizēta rietumu pederasta murgojuma propaganda stulbajai latviešu auditorijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: