Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vīruss

10.09.2019. 21:01

Autoram: Valsts Informācijas Tīkla Aģentūra (VITA), tika reorganizēta, to pievienojot LVRTC. Tātad LVRTC ir tās saistību un tikumu pārņēmējs.

Atbildēt

ja gribi saprast,

09.09.2019. 22:20

»

nesapratu neko

Tēzē minēts Edmunds Beļskis. Tekstā Ģirts Ozols, un tas, ka attēlā esot Ģirts Ozols. Vai Ozols ir Beļska pseidonīms? (Vai otrādi). Vēl tekstā pieminēta darījumu saistība ar Marisu M . Varbūt tas ir kāds Beļska pseidonīms? (Vai - radinieks...


lasi tepat blakus rakstu. Būs tev skaidrs par Beļski, kāpēc mafija šo vīru ievietojusi tieši un konkrēti tajās valdēs un padomēs, kurās viņš ir. Komentāros viss pateikts.
"Civilizētā sabiedrībā dzīvot uz bērnu rēķina ir amorāli: sabiedrība apzināti tiek maldināta par pašreizējo mežu stāvokli".

Atbildēt

siseklis

09.09.2019. 18:36

Kas ir tās īpašās vēlmes? Baisais pederastu kantoris?

Atbildēt

Ingmārs

09.09.2019. 18:00

Zirnekļu cīņas burkā par Eiropas projektu miljoniem un LMT dividenžu sadali. Platjoslu interneta projekts gan ir bezjēdzīgi valsts amatu paspārnē notralināti 50 miljoni. Visi taču, izņemot Satismes ministru, zina, ka gan LMT, gan Tele2 un pat Bite nodrošina gan 3G, gan 4G un vēl UMTS platjoslas Internetu visā Latvijas teritorijā un par cenām, kas ir vairākas reizes zemākas, jo ir konkurence, un privātie operatori ar naudu nešķaidās. Par datu centriem autoram arī ir taisnība, privātie Deac, Telia, Signet konkurē savā starpā, un šo datu centru pakalpojumi kvalitātes un cenu ziņā ir daudz lētāki nekā LVRTC. Skumji jāsecina, ka bordānisti taisa policejisku valsti, kur viņu ieceltās valsts amatpersonas kā maitasputni salido uz tirgu, kuru izveidojušas un kurā pelna privātas kompānijas.

Atbildēt

nesapratu neko

09.09.2019. 15:23

Tēzē minēts Edmunds Beļskis. Tekstā Ģirts Ozols, un tas, ka attēlā esot Ģirts Ozols. Vai Ozols ir Beļska pseidonīms? (Vai otrādi). Vēl tekstā pieminēta darījumu saistība ar Marisu M . Varbūt tas ir kāds Beļska pseidonīms? (Vai - radinieks?).
Var jau būt, ka, atverot linkus, tur redzama tā saikne. Bet tādā veidā parastie cilvēki rakstus nelasa (saites virinādami un salīdzinādami). Tikai profesionāļi to var zināt, kas un kā sasaistāms. (Ja būsiet kaut ar pusi teikuma to mīklu "kāda saistība vārdiem Beļskis un Ozols" paskaidrojuši, rakstu mazlietiņ palabojuši, manu komentāru var mierīgi dzēst.).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: