Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

laikam sapratu

17.08.2019. 10:57

»

Attieksme

Ja valsts iekārta nemainās asiņainas revolūcijas ceļā, tad iedzīvotāji (tauta, sabiedrība) netiek iznīcināti un paliek tie paši. Tie paši mani draugi un paziņas, kas bija, tie paliek. Tikai jaunajā KAPITĀLISTISKAJĀ VALSTĪ ir citas iespējas: brīvība uzņēmējdarbībai, ceļošanai, dzīvesvietas izvēlei, arī...


Kāpēc tad jūs ar draugiem pieļāvāt maisu atvēršanu - lai pateiktu - nu un tad?
Masu medijos tāda pati attieksme - tāpat tiek slavināti šo laiku varenie, vienalga, vai darījuši pāri citiem, vai ne.
Jums ir arī vienalga, ka mūsu tauta iet mazumā, izzūd? Pēc gadiem ārzemnieku pēcteči vairs nebūs latvieši. Tas nekas, kalpus varēs te ievest no citām zemēm? Ja nu viņi jums te uztaisīs revolūciju?

Atbildēt

Attieksme

17.08.2019. 10:39

Normāla parādība kapitālistiskajā sabiedrībā, kur visu pērk un pārdod (sevišķi pērkamie žurnālisti).
Bet dziesma ir netalantīga un IZCILI STULBA.
Labi, ka kādam pietika prāta to nelaist uz Eirovīziju.
Toties ar to var pelnīt Latvijā daudz naudas par ieejas biļetēm, braukājot pa kultūras namiem. Uz priekšu!!!

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 10:13

»

Attieksme

Ja valsts iekārta nemainās asiņainas revolūcijas ceļā, tad iedzīvotāji (tauta, sabiedrība) netiek iznīcināti un paliek tie paši. Tie paši mani draugi un paziņas, kas bija, tie paliek. Tikai jaunajā KAPITĀLISTISKAJĀ VALSTĪ ir citas iespējas: brīvība uzņēmējdarbībai, ceļošanai, dzīvesvietas izvēlei, arī...


Diemžēl, esmu spiets atklāt personiska rakstura informāciju. Viss turpinās arī mūsdienās. 2000.gadā piedalījos dziesmu konkursā "Dziesma 2000" un mana dziesma "Tikai līdz upei" klausītāju balsojumā izvirzījās 1.vietā. Un tad masu medijos sākās mana apmelošanas kampaņa, bez kaut kādām iespējām uz apmelojumiem atbildēt. Rezultātā dziesma ieguva 6.vietu. Konkurss bija ļoti nozīmīgs jo bija paredzēts kā pirmais Latvijā sarīkotais atlasese konkurss dalībai lielajā Eirovīzijā. Mani ķengājošās avīžu publikācijas joprojām ir atrodamas internetā. Un pēdējais gadījums bija Latvijas 100 labāko dziesmu aptauja ko par godu Latvijas 100 gadei organizēja Radio SWH. Aptaujā bija iekļautas vairākas manas dziesma, tika mans kā komponista vārds netika minēts. Citām dziesmām tas tika darīts. Tātad tieši tas pats kas pirms 30 gadiem, kad man 15 gadus tika aizliegts savas dziesmas (no 1980.g. līdz 1995.g) ierakstīt Latvijas Radio.

Atbildēt

Attieksme

17.08.2019. 10:00

Ja valsts iekārta nemainās asiņainas revolūcijas ceļā, tad iedzīvotāji (tauta, sabiedrība) netiek iznīcināti un paliek tie paši. Tie paši mani draugi un paziņas, kas bija, tie paliek. Tikai jaunajā KAPITĀLISTISKAJĀ VALSTĪ ir citas iespējas: brīvība uzņēmējdarbībai, ceļošanai, dzīvesvietas izvēlei, arī nestrādāšanai un pabalstu saņemšanai.
Tikai Latvijā nav paredzēts speciāls bonuss tādiem "īstajiem latviešiem" par to, ka nebija komunistiskajā partijā un nestrādaja padomju laikā.
Ja cilvēkam bija galva uz pleciem, un rokas auga īstajā vietā, tad RELATĪVI vairāk vai mazāk labi varēja dzīvot arī padomju laikā. Un kompartijā jau nu durakus un bomžus vispār neņēma. Mainoties valsts iekārtai, visiem darbīgajiem cilvēkiem pavērās citas iespējas brīvi darīt to, ko grib, un kas padodas. Ieskaitot izvēli bŗivi strādāt tur, kur labāk un vairāk maksā, arī citā valstī.
Bet mēs visi (tauta, sabiedrība) esam tie paši, draugi, paziņas tie paši, Tāpēc mums (vairumam) ir pilnīgi vienalga, kurš bija vai nebija komunists, kurš bija vai nebija "maisos" utt.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 09:46

»

izrunāties

par mūsdienu psiholoģiskām vajāšanām vēl nav laiks... Medijos varam redzēt, cik Viņi ir vienoti dažādās svinībās un inaugurācijās, bet tos, kas runā pretī, cenšas izolēt, pat uzkūdot ģimenes locekłus, pavēlot turēt muti...


Par to ir jārunā, jo cilvēks, kurš ir informēts par vajāšanu metodikām, saprot, kas patiesībā notiek un var tām nepakļauties. Tos, kuri neko par tām nezina vai negrib zināt, sagraut ir daudz vienkāršāk. Man pat ir zināmas cerības, ka psiholoģiskās pašaizsardzības kurss tiks padarīts par mācību priekšmetu un iekļauts skolu mācību programmu saturā. Tas patiesībā ir vienīgais variants kā skolās ierobežot skolnieku vardarbības izpausmes.

Atbildēt

izrunāties

17.08.2019. 09:40

»

Atis Priedītis

Ļoti daudzi cilvēki vajāšanās piedalījās ne pēc savas gribas. Viņi tikai bija spiesti izpildīt pavēles, jo pretējā gadījumā paši tiktu pakļauti vajāšanām. Tieši šie cilvēki varētu būt pirmie, kuri sāktu par visu atklāti stāstīt un pat tikties ar cilvēkiem, kuru vajāšanās bija spiesti piedalīties. Es...


par mūsdienu psiholoģiskām vajāšanām vēl nav laiks... Medijos varam redzēt, cik Viņi ir vienoti dažādās svinībās un inaugurācijās, bet tos, kas runā pretī, cenšas izolēt, pat uzkūdot ģimenes locekłus, pavēlot turēt muti.
Tas mehānisms izstrādāts jau sen, par to rakstīja jau Džeks Londons romānā "Dzelzs papēdis". Apstrādājamais objekts zaudē darbu, draugus, pat ģimeni, ja nepadodas, paliek gluži viens (ja nesajūk prātā).

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 08:55

»

izrunāties

pāridarītājiem ar upuriem... Runāt jau var, tikai kāda jēga. Ir tādi cilvēki, kas nespēj līdzi just, iejusties otra cilvēka ādā. To var attiecināt ne tikai uz padomju iekārtu. Kā teikusi kāda karaliene - tautai trūkst maizes? Tad lai ēd kūkas. Un vēl - katram ir tāda tieksme sevi attaisnot, sak, mani...


Ļoti daudzi cilvēki vajāšanās piedalījās ne pēc savas gribas. Viņi tikai bija spiesti izpildīt pavēles, jo pretējā gadījumā paši tiktu pakļauti vajāšanām. Tieši šie cilvēki varētu būt pirmie, kuri sāktu par visu atklāti stāstīt un pat tikties ar cilvēkiem, kuru vajāšanās bija spiesti piedalīties. Es esmu dažas reizes ar šiem cilvēkiem ticies un itin mierīgi, bez pārmetumiem un naida aprunājušies par "laika apstākļiem". Par vajāšanām šiem cilvēkiem runāt ir bailes, jo aiz muguras joprojām stāv "leļļu pavēlnieki".

Atbildēt

izrunāties

17.08.2019. 08:41

pāridarītājiem ar upuriem... Runāt jau var, tikai kāda jēga. Ir tādi cilvēki, kas nespēj līdzi just, iejusties otra cilvēka ādā. To var attiecināt ne tikai uz padomju iekārtu. Kā teikusi kāda karaliene - tautai trūkst maizes? Tad lai ēd kūkas. Un vēl - katram ir tāda tieksme sevi attaisnot, sak, mani pašu apmānija, bija tolaik tāda propaganda, filmās un citur.
Tagad arī medijos laiž propagandu, reizēm gluži absurdu.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 08:40

»

Jānis

Ati,mana iztēle ir pārāk nabadzīga, lai es spētu iztēloties no Taviem naivajiem mēģinājumiem ko reāli risinošu,tādu ,kas ļauj atmodināt cilvēku.Saproti ,patiesība un taisnīgums jautājums par VDK un sadarbību ar to ir tik daudzslāņaina,vienlaikus pretēji vērsta,ka ir jāmeklē citi ceļi.Katrai valstij ...


Es savulaik studēju LU psiholoģiju un ļoti daudz zinu par cilvēku zemapziņu. Cilvēki, kuri savus "varoņdarbus" ir paslēpuši ļoti dziļi savā zemapziņā galvenokārt nodarbojas tikai ar to lai "neviens neko neuzzinātu". Līdz ar to ir sakompleksēti, runā vilkdami garus "ēēē", un ļoti bieži pieņem neracionālus lēmumus. Un šie cilvēki Latvijā šobrīd veido valdošā slāņa vairākumu, jo viņi vēl ir pietiekami jauni - vecumā nedaudz virs 50. Tāpēc es turpinu naivi cerēt uz viņu sirdsapziņu. Mēģinot kaut ko noskaidrot citā veidā ir praktiski neiespējami. Un protams, jāsāk aktīvi publicēt cilvēku atmiņas. Notikumu galvenie "varoņi" pēc tām atpazīs sevi un kaut kas viņu smadzenēs sāks pamazām kustēties.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.08.2019. 08:31

»

Latvis

Domāju, ka vajadzētu publicēt šo "varoņu" vārdus uzvārdus, biogrāfiju un zināmos "nopelnus", tad arī upuri atradīsies, kas vēlēsies izteikties, pateikt ko vairāk. Ne jau visi ir bijuši ievilkti šajās lietās, bet zināt gribētos---vienkārši interesanti


To var izdarīt tikai lieie masu mediji. Kaut kādas publikācijas sociālajos portālos un piedodiet, arī pietiek.com netiek uztvertas pārāk nopietni. Un upuri klusēs tik ilgi kamēr viņi jutīsies apdraudēti. Savukārt, to "varoņu" vidū ir arī cilvēki, kuri šobrīd ir "elku" statusā. Visi mēģinājumi kaut ko par viņiem lielajos masu medijos publicēt tiek un tiks bloķēti. Tāda ir realitāte.

Atbildēt

Latvis

17.08.2019. 08:04

Domāju, ka vajadzētu publicēt šo "varoņu" vārdus uzvārdus, biogrāfiju un zināmos "nopelnus", tad arī upuri atradīsies, kas vēlēsies izteikties, pateikt ko vairāk. Ne jau visi ir bijuši ievilkti šajās lietās, bet zināt gribētos---vienkārši interesanti.

Atbildēt

Jānis

17.08.2019. 07:38

Ati, tas tik tiešām ir tā kā rakst.PSRS izvirzīja agresīvus ārpolitisko mērķus, cerēja pievieno sev visas pārējās pasaules valstis.Tai bija milzīga armija ,gigantisks kara tehnikas daudzumus.Piemēra pēc:PSRS tanku bija vairāk kā visām pārējām pasaules valstīm kopā -80000 kopā, no tiem 30000 ierindā.Tika attīstīti citi ieroču tipi, tai skaitā minētais.Paldies Dievam ,ka PSRS sabruka ,citādi tai būtu tādi ieroči , ka negribas iedomāties.Un arī Klintoniem netika,gan jau šis tas guļ Baltijas juras dibenā kopā ar "Estonia".Bet tā ir versija.5G , cik saprotu, ir tīkls ,kas nodrošina visdažadāko tehnoloģiju darbību.Tā uzdevums nav nodrošināt ne mobilo sakaru,ne interneta attīstību-mums nav tādu datoru ne telefonu, kuri spētu izmantot tādus darba resursus un ātrumus kā to piedāvās 5G.Tādus resursus spēj izmantot industrija.Un dažadas struktūras ,kā tas reklāmas video ir parādīts.Tad nu lūk .Kas šīs tehnoloģijas kontrolē/ēs? Mēs paši vai Latvijas valdība? ASV (mūsu sabiedrotie)? Vai kāds cits,neskaidri ārvalstu investori?

Atbildēt

Jānis

17.08.2019. 06:46

»

Atis Priedītis

Es pat kādu brīdi publiskoju viedokli - mēģināt tikties tiem, kuri tika vajāti ar tiem, kuri vajāšanas organizēja un tajās piedalījās. Vismaz Otra Pasaules kara veterāniem šādas tikšanās jau notiek. Vīri bez naida satiekas, iedzer šņabi un mierīgi sarunājas. Esmu pat personīgi ticies ar dažiem otras...


Ati,mana iztēle ir pārāk nabadzīga, lai es spētu iztēloties no Taviem naivajiem mēģinājumiem ko reāli risinošu,tādu ,kas ļauj atmodināt cilvēku.Saproti ,patiesība un taisnīgums jautājums par VDK un sadarbību ar to ir tik daudzslāņaina,vienlaikus pretēji vērsta,ka ir jāmeklē citi ceļi.Katrai valstij ir savas drošibas iestādes un spēki.Arī Latvijai.
Egils Levits

"Jebkuras valsts pastāvēšanas absolūti nepieciešams pamatnoteikums ir gādāt par tās iekšējo un ārējo drošību. Valsts, kura negādā par savu drošību, nevar ilgi pastāvēt, un tādu valstu pasaulē nav, jo vienmēr ir spēki, kas valsti apdraud un nevēl tai labu,"


https://vdd.gov.lv/lv/noderigi/publikacijas/vdd-ar-svinigu-pasakumu-atzimejis-savu-100.-jubileju.art154

Atbildēt

Atim Priedītim

17.08.2019. 01:06

Latvijā ir bīstami dzīvot, ja tu pretojies, izsaki neapmierinātību pret mafiju, pret nekaunīgo varu, kas saaugusi ar korupciju, alkatību, ar mafiju. Kā tik tu sāc "trakot", drīz vien atrodies aiz restēm vai labākais, kas ar tevi var notikt - Cilvēki bēg projām nevis no valsts, bet no pazemojuma un nespēka cīnīties, kad tu strādā kā zirgs, bet saņem verga algu esi nomelnots, piesmiets, pazemots un izstumts. Idioti, kuri ir pie varas, tiek amatos un saņem miljonus ne par ko. Pat vairs nevar atrast iemeslus, cēloņus, kur rodas tāds valsts varas trulums, uzbrukums tautai. Es varētu nosaukt desmitiem piemēru - ja tu neesi zaglis, neesi sabāzis kabatā miljonus, tu tieki pataisīts par niecību, nespējnieku un tev nav tiesību nekur - ne policijā, ne prokuratūrā , ne tiesā, ne valsts iestādēs, tevi nekur neaizstāv. Galvenais, ka nav prātam aptverams, kā visu to varētu labot.

Atbildēt

Teds

16.08.2019. 22:27

»

Atis Priedītis

Esmu personīgi rakstījis praktiski visiem lielajiem masu medijiem. Pat 3 līdz 4 reizes apmēram 2 gadu laikā. Kaut kādu interesi izrādīja tikai irir.lv un šo to publicēja. Citi, tiklīdz uzzināja konkrēto "tautas varoņu" vārdus jebkuru saziņu ar mani pārtrauca. Nostāja ir apmēram šāda: Es esmu cietušais...


Tieši tāda pati attieksme ir tiesu sistēmai, kad cilvēks parastais mēģina apsūdzēt kādu "sarkano vampīru".
Iesākumā domāju, ka pazīšanās darbojas tikai manā pilsētā, tāpēc devos ar apsūdzību uz citurieni, bet tiklīdz uzzināja uzvārdu un atvēra datoru, tā sekoja kategorisks nē, kas nozīmē, ka "savējo" aizsardzības sistēma ir visaptveroša.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.08.2019. 17:19

»

Jānis-Atim

Piemēram ,ko tu domā par 5G tīkla attīstību...


Mana pozīcija ir viennozīmīga - jau 80.tajos gados VDK rīcībā bija psihotronie ieroči, kuri tika arī pielietoti. Un G5 tehnoloģijas ir kaut kas ļoti līdzīgs. Spriežot pēc publikācijām, tās tiešām var izmantot arī kā psihotronos ieročus pret citādi domājošiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.08.2019. 17:16

»

Jānis -Atim

Jā Tavs mērķis ir fantastiski naivs.Bija tādi ,kas publiski atzinās par sadarbību un tās raksturu.Bet vispār tas ir pārāk naivi.Kāda tad patiesība cilvēkiem patīk?Lūk kāda...


Es pat kādu brīdi publiskoju viedokli - mēģināt tikties tiem, kuri tika vajāti ar tiem, kuri vajāšanas organizēja un tajās piedalījās. Vismaz Otra Pasaules kara veterāniem šādas tikšanās jau notiek. Vīri bez naida satiekas, iedzer šņabi un mierīgi sarunājas. Esmu pat personīgi ticies ar dažiem otras puses pārstāvjiem. Esmu sapratis, ka sarunas ir iespējamas par visu citu - tikai par vajāšanām ne vārda. Viņi atmiņas par notikušo ir tik dziļi iedzinuši savā zemapziņā, ka tās pacelt apziņas līmenī praktiski ir neiespējami. Pat ja šiem cilvēkiem netiks nekas pārmests, viņi turpinās klusēt. Un vienīgā iespēja - personīgās sirdsapziņas atmošanās. Ja kaut vienam tas notiktu, varbūt būtu arī sekotāji.

Atbildēt

VnkEx

16.08.2019. 17:14

Prieks, ka vēl ir sastopami tādi cilvēki, kā autors.

Atbildēt

Jānis-Atim

16.08.2019. 17:13

Piemēram ,ko tu domā par 5G tīkla attīstību?
Šeit China Mobile reklāma:
https://twitter.com/_U_R_I_c/status/1133279599557787651
Kā Tev šķiet-progress tas ir labi? Es uzskatu ka progress var būt gan vajadzīgs, bet var būt arī bīstams.Domāju, esi dzirdējis ,ka ASV valdība pasludinājusi,ka Huawei tehnoloģijas un plāni apdraud ASV nacionālo drošību.Spiegošana ir mazākais.Praksē 5G tehnoloģijas šobrīd var piedāvāt tieši Huawei.Tas ir pārliecinošs tirgus līderis.Apple atpaliek par pāris gadiem.Tātad ASV par šīm tehnoloģijām nevis tikai uztraucas ,bet pieņem radikālus lēmumus.ASV-Ķīnas tirdzniecības karš pa daļai ir arī šī faktora dēļ.Kāda ir Latvijas valdības pozīcija šajā un ar šo saistītajos jautājumos, bet kāda ir Tava ,Ati pozīcija?

Atbildēt

Jānis -Atim

16.08.2019. 16:52

Jā Tavs mērķis ir fantastiski naivs.Bija tādi ,kas publiski atzinās par sadarbību un tās raksturu.Bet vispār tas ir pārāk naivi.Kāda tad patiesība cilvēkiem patīk?Lūk kāda:
https://twitter.com/Sandy_mustache/status/1140166872324857856
Bet tomēr varam parunāt par tēmām,kuras nedrīkstot apspriest.Var un pat vajag.Jo arī man ir bailes.Bailes,ka tas turpināsies un mums visiem būs 'kirdik'.Man agrāk ,citiem mazliet vēlāk,tad izdevīgāk pamēģināt ko izmainīt.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.08.2019. 16:29

»

Tiesnesis

Ja publicēšana patiešām ir būtiska, nevis tikai naudas pelnīšanas veids, vari izveidot savu blogu un publicēt, ko gribi, izplatot atsauces uz to. Citi šādi arī pelnot, bet detaļas nezinu


Vispār jau mans mērķis ir fantastiski naivs - turpinu cerēt, ka virsrakstā minētajiem kaut kad atmodīsies sirdsapziņa un viņi paši beidzot sāks atklāti stāstīt par noklusētajām lietām. Piemēram, sociālajos portālos esmu uzsācis publikāciju virkni par okupācijas laika aizliegtajām dziesmām un to komponistiem. Tas ir reāli noticis fakts un aizliegtās dziesmas, kuras šobrīd skan pat pa radio ir pierādījums tam, ka viss nemaz tik gludi un skaisti mūsu "karaļvalstī" nebija.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.08.2019. 11:06

»

Ripa

Šķiet, ka PIETIEK teksta lapā uz brīdi brīva vieta ir parādījusies, ja reiz šitāds fufels ir jāpublicē. Kuri mediji, kādu informāciju nepublicē? Vai viņiem kāds šādu informāciju ir sniedzis? Kurš medijs ko ir atteicis? Par kuriem deputātiem un citām valsts amatpersonām ir runa...


Esmu personīgi rakstījis praktiski visiem lielajiem masu medijiem. Pat 3 līdz 4 reizes apmēram 2 gadu laikā. Kaut kādu interesi izrādīja tikai irir.lv un šo to publicēja. Citi, tiklīdz uzzināja konkrēto "tautas varoņu" vārdus jebkuru saziņu ar mani pārtrauca. Nostāja ir apmēram šāda: Es esmu cietušais un jebkura mana konkrēta publikācija tikšot uztverta kā atriebības mēģinājums. Tāpēc varu rakstīt tikai ļoti vispārināti, nenosaucot iesaistīto cilvēku vārdus. Publikācijas būtu jāveido kādai neitrālai personai, bet tiem žurnālistiem ar kuriem esmu sazinājies arī ir bail. Ja kādam tiešām ir drosme, lūdzu sazinieties ar mani.

Atbildēt

Ripa

16.08.2019. 10:55

Šķiet, ka PIETIEK teksta lapā uz brīdi brīva vieta ir parādījusies, ja reiz šitāds fufels ir jāpublicē. Kuri mediji, kādu informāciju nepublicē? Vai viņiem kāds šādu informāciju ir sniedzis? Kurš medijs ko ir atteicis? Par kuriem deputātiem un citām valsts amatpersonām ir runa?

Atbildēt

Žulis

16.08.2019. 10:22

»

Atis Priedītis

Var jau arī tā, es neapvainojos


Te neviens rakstus "neapvemj"izņemot vienu kremļa tolli. kas te zem dažādiem nikiem ārdās un raksta rupjības. Viņš savā nelietībā ir izmantojis visas iespējamās metodes, cerot izjaukt sakarīgas diskusijas par rakstiem. Pēdējais, ko viņš dara - raksta rupjības ar to cilvēku nikiem, kas viņaprāt ir visnevēlamākie šajā portālā. Sevišķi viņš ir iecienījis manu niku.
Kas attiecas uz Jūsu rakstu, tad tajā ir skarta ļoti svarīga tēma, par ko daudzi pat ir aizmirsuši. Jā, bijušie padomju funkcionāri ieņem augstus valsts amatus un slēpj savu pagātni. Kāpēc tas ir iespējams? Tāpēc, ka padomju vara Latvijā nav kritusi. Tā ir tikai pārkārtojusies un piemērojusies kapitālisma apstākļiem.Starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi. Pat lustrācija nav bijusi! Tad kāda var būt runa par varas maiņu?! Tas, ka padomju režīma funkcionāri savai lietošanai patapināja Latvijas brīvvalsts simbolus un vienas kompartijas vietā sadibināja vairākas partijas ar dažādiem nosaukumiem jau nenozīmē varas maiņu. Šodien tā visa aizsegā padomju funkcionāri un viņu pēcteči valstī ir nodibinājuši mafiozu režīmu, kas aptver visas jomas. Var teikt, ka tas ir likumsakarīgs rezultāts (modelis) sekmīgai komunistu varas transformācijai kapitālismā.

Atbildēt

paskat

16.08.2019. 09:43

Kaut ko jau medijos var atrast. Abu Meri kāzas, kas notika Mālpils muižā, kas pieder A. Plaudim, par kuru ir Dombura materiāls Delfos, pavisam nopietni - čekas aģentu vervētājs. Kāzu viesi prominenti - Āboltiņa, Ašeradens, Godmanis, Ēķis... Tak visi turas kopā. Arī baņķieris Rimšēvičs preses konferenci rīkoja pie viesnīcnieces Solimas, kas savulaik uzvārījās no humānās palīdzības, kas bija domāta nabagiem...

Atbildēt

Ko tur saprast

16.08.2019. 09:29

»

Atis Priedītis

Ja saprastu šo komentāru, mēģinātu uz to atbildēt


Austrumu troļļi ārdās.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.08.2019. 07:06

»

x

Sākumā padomāju ,ka A.Priedītis ir samainīts.Izrādas -Atis nav Artūrs.Dabiski ,ka Latvijas vēsture ir nevis jāpārraksta, bet gan viņā "pārrakstīsies" pate


Es domāju formālo pusi. Jau šobrīd ir skaidrs, ka oficiāli izdotajās grāmatās rakstītais par 70.to un 80.to gadu notikumiem, maigi izsakoties, ir zaudējis ticamību. Ja turpināsim melot, tad mūs gaida grandiozi atklājumi. Katra jauna Latvijas vēstures grāmata, ar pavisam citu notikumu izklāstu un citām interpretācijām.

Atbildēt

x

16.08.2019. 07:01

Sākumā padomāju ,ka A.Priedītis ir samainīts.Izrādas -Atis nav Artūrs.Dabiski ,ka Latvijas vēsture ir nevis jāpārraksta, bet gan viņā "pārrakstīsies" pate.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.08.2019. 06:24

»

...

Lūzuma punkts notika jau tālaja 1978.gadā,kad Rotšilds teica runa PSKP plēnumā.Tad arī iesākās PSRS demontāža.Tālākās runas par dziesmotajām revolūcijām un Īvāniem ir tikai detaļas,viss notika pēc iecerētā scenārija


Es domāju par konkrētiem Latvijas notikumiem. Ja Īvāns nebūtu nobijies un vērsies ar uzsaukumu pie tautas, viņu neviens neaiztiktu un Latvija šobrīd būtu vismaz Eiropas vidējā līmeņa valsts. Nevis trešā no beigām ar skatu uz pašu pēdējo vietu.

Atbildēt

...

16.08.2019. 06:18

»

Atis Priedītis

Lūzuma punkts bija Īvāna paiešana malā un varas atdošana bijušajiem komunistiems. Par šo notikumu ir ļoti maz informācijas. It kā Īvānam esot draudēts, ka tiks nogalināta arī viņa ģimene. Ja tā ir taisnība, tad kļūst pilnīgi skaidrs, kas sagrāba varu Latvijā. Mans raksts gan ir par kaut ko citu...


Lūzuma punkts notika jau tālaja 1978.gadā,kad Rotšilds teica runa PSKP plēnumā.Tad arī iesākās PSRS demontāža.Tālākās runas par dziesmotajām revolūcijām un Īvāniem ir tikai detaļas,viss notika pēc iecerētā scenārija.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.08.2019. 04:30

»

Sigulis

Un Tu būtu laimīgs, ja Atmoda tāda kāda tā nu bija, labāk nebūtu bijusi? Un kuram tad vajadzēja ''sagrābt'' to varu? Un kurš tad varētu to sagrābt 80-to beigās un 90-to sākumā


Lūzuma punkts bija Īvāna paiešana malā un varas atdošana bijušajiem komunistiems. Par šo notikumu ir ļoti maz informācijas. It kā Īvānam esot draudēts, ka tiks nogalināta arī viņa ģimene. Ja tā ir taisnība, tad kļūst pilnīgi skaidrs, kas sagrāba varu Latvijā. Mans raksts gan ir par kaut ko citu.

Atbildēt

hm

15.08.2019. 22:06

Ja palūkojas no malas, nav redzams ne sliktais, ne labais. Bija laiki, kad tika celts komunisms, bet izbeidzās. Nu ceļam kapitālismu vai demokrātiju? Nu jā, kaut ko ceļam! Paies kāds laika sprīdis un izrādīsies, ka ne īsto esam būvējuši.
Tā tas turpinās visā cilvēces vēsturē.

Atbildēt

Tiesnesis

15.08.2019. 21:51

»

Edge

"Manuprāt [A.Priedītis], būs jāpārraksta VISA Latvijas vēsture." Kamēr vieni runā, tikmēr citi jau rīkojas. Viss notiek, darbs kūsā - latviešu tautas saknes, tās simboli tiek zāģēti un zāģēti...


"1918.gada 18.novembris" ir vairāk iekļaujošs jēdziens, ietver ne tikai visus citus mūsu valstij būtiskos datumus, bet arī armiju, tautu, politiķus, u.c. un neizslēdz 1917.gada novembri-decembri, bet ir prioritārs par tam pretējiem (1940.gada 5.augusts) vai sekundāriem (1990.gada 4.maijs) vēlākiem notikumiem.

Atbildēt

ha-ha

15.08.2019. 21:41

Šorīt okupantu komjaunatnes dižvīrs kārtējo reizi lepojas ar kangaru t.i.komsorgu,komunistu,VDK glauni noorganizētās neatkarīgās Latvijas varas sagrābšanas akciju.Vēsture tiks pārrakstīta un šo neliešu bērnu bērniem var nākties sarkt viņu vietā.Šodien nācās klausīties kāda dižmeļa variācijas par naida runām,kurām tagadējie dižmeļi cenšās pielīdzināt visas runas,kurās šie dižmeļi tiek atmaskoti.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.08.2019. 20:09

Tikai uzvārdi, bez notikumu aprakstiem nav nekas. Man pat šķiet, ka ticamākais scenārijs ir šāds - uzradīsies kāds ļoti drosmīgs žurnālists un sāks veidot rakstu sēriju par 70.tajos un 80.tajos gados vajātajiem cilvēkiem. Diemžēl, neceru, ka virsrakstā minētie paši kaut ko atklāti atzīs, nerunājot nemaz par kaut kādu vainas sajūtu.

Atbildēt

s

15.08.2019. 19:53

Godmanis

Atbildēt

Atis Priedītis

15.08.2019. 19:51

»

Edge

"Manuprāt [A.Priedītis], būs jāpārraksta VISA Latvijas vēsture." Kamēr vieni runā, tikmēr citi jau rīkojas. Viss notiek, darbs kūsā - latviešu tautas saknes, tās simboli tiek zāģēti un zāģēti...


Ir fakti, notikumi un interpretācijas. Mans raksts veltīts 70.tajiem un 80.tajiem gadiem. Par šo laika periodu patreiz vēl ir iespējams noskaidrot gandrīz visu. Tikai vispirms ir jāatbrīvojas no sev tīkamiem pieņēmumiem un skaistām leģendām. Bet vai kā gribās lai tie īstie cīnītāji pret okupācijas režīmu būtu tie, kuri okupācijas laikā bija slaveni, bagāti un tautā mīlēti. Par tiem, kuri tika aizliegti un vajāti taču patiesībā nav zināms gandrīz nekas. Bet to otro bija tūkstoši. Un arī šobrīd ir zināmi tikai daži uzvārdi.

Atbildēt

Edge

15.08.2019. 19:37

"Manuprāt [A.Priedītis], būs jāpārraksta VISA Latvijas vēsture." Kamēr vieni runā, tikmēr citi jau rīkojas. Viss notiek, darbs kūsā - latviešu tautas saknes, tās simboli tiek zāģēti un zāģēti.
Viens no tiem - "18.novembris", Inesis Feldmanis: «Es to uzskatu par savas dzīves uzdevumu – uzrakstīt kārtīgu vēstures grāmatu par Latvijas valsts tapšanu. Esmu jau rakstījis par to, ka Latvijas valsts laikam tomēr ir tapusi 1917. gada otrajā decembrī." Inesis Feldmanis: Vēsture gribot negribot ir politikas kalpone (nra.lv)

Atbildēt

Atis Priedītis

15.08.2019. 18:57

»

AB

Pārāk vispārināti. Tukša burbuļošana. Ir fakti? Ir uzvārdi? Tad uz priekšu


Cilvēkiem ir SIRDSAPZIŅA. Ja viņi nejūtas vainīgi, neko nedos arī fakti un dokumentāli pierādījumi. Un ja tādi tiks publicēti tad ar 100% garantiju var apgalvot, ka šoreiz jau tauta kopumā "iemīcīs dubļos" to kurš ir aizskāris viņu elku.

Atbildēt

AB

15.08.2019. 18:49

Pārāk vispārināti. Tukša burbuļošana. Ir fakti? Ir uzvārdi? Tad uz priekšu.

Atbildēt

Eduards Lunis

15.08.2019. 18:36

---Piekrītot Jūsu teiktajam varu arī no savas pieredzes papildināt- VISS TAS DRAUSMĪGAIS KAS NOTIEK UN IR NOTICIS AR LATVIJU UN LATVIJĀ IR APZINĀTI MĒRĶTIECIĢI VEIKTS NOZIEGUMS!
BET CIK GAN ZEMISKI IR VISA TĀ VEICĒJI!? CIK TRULI , NECILVĒCĪGII!?

Atbildēt

Žulis

15.08.2019. 18:27

»

Atis Priedītis

Ja saprastu šo komentāru, mēģinātu uz to atbildēt


Tas ir mans komentārs un tas nav jāsaprot, jo esmu psihiski slims latviešu deģenerāts, kas jau daudzus gadus pievemj šo portālu, pie visiem rakstiem atstājot smirdīgu čupu. Un arī tavs raksts tiks apvemts un neviens cits te neko jau sen nekomentē. Te komentēju tikai es Žulis/Edge/Felis u.c. kā latviešu izdzimtenis no dzērāju ģimenes vismaz 3 paaudzēs.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.08.2019. 18:10

»

Secinājums

Jūdu radītā kominterne joprojām dzīva,un Priedīts tam par apstiprinājumu


Ja saprastu šo komentāru, mēģinātu uz to atbildēt.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: