Menu
Pilnā versija
Foto

Viss, kas nav no Dieva, ir no velna

Leonards Inkins · 24.12.2021. · Komentāri (58)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pareģis

03.01.2022. 11:00

Inkinam jāpiesien aste un ragi varbūt jau sen ir. Šāds velna izstrādājums murgo kaut ko par dievišķo un velnišķo pats šīs lietas nepazīstot, tātad stāsta par citplanētiešu dzīvi Oriona zavaigznājā.

Atbildēt

nunu

28.12.2021. 13:12

»

Žulis

Varbūt pastāstīsiet, ko tieši Jums ļaunu kāda reliģija ir nodarījusi? Tikai nevajag atstāstīt tās ateistu pasaciņas par reliģijas kaitīgumu


Pardon, zhulis ir liberasts, kas bucho visas religjijas uzreiz?? Taa sakot jebkursh tautas apstulbenjoshanas veids vinjam labs? Jeb ir sagaajis sviestaa tikai specifiski uz zhiidu dievinju?

Kaadu kaiteejumu zhiidu dievinja religjija nodara Latvijaa? Nu, piemeeram uz ikgadeejo mironja pieluudzeeju praidu aglonaa tiek izniekoti valsts liidzeklji, kaut arii satversmee ir skaidri teikts ka mironja pieluushana ir shkjirta no valsts. Liidz ar to zhiidu mironja pieluudzeeji apzog ikvienu valsts iedziivotaaju.

Atbildēt

Žulim

27.12.2021. 19:48

Vislabākais, ko esmu šajos Z-svētkos lasījis

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

27.12.2021. 17:02

»

Skolnieciņš

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture...


Šustina komandas varoņdarbus, nu drīkst tikai slavēt. Izredzētās tautas bendes KBG rindās, vel šodien 9.maijā ceļ godā, lai gan bija daudz izdarīgāki, par gestāpo zēniem. Varbūt uzvārdi aizmirsušies?

Atbildēt

viss ir vienkārši

26.12.2021. 17:25

»

Ir nu gan Lapsam autori...

Rubiks vēl nav publicējies šeit. Ka tad tā


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori pietieklapsītāji kazmīšļi vaimanātāji", "komentētāji šakāļgaudotāji" un citi tamlīdzīgi pietiek-lapsas lumpenskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

Žulis

26.12.2021. 15:48

»

Varbūt tomēr

Katra reliģija ir kā logs uz elli


Varbūt pastāstīsiet, ko tieši Jums ļaunu kāda reliģija ir nodarījusi? Tikai nevajag atstāstīt tās ateistu pasaciņas par reliģijas kaitīgumu.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 13:26

https://jauns.lv/raksts/arzemes/449706-kanada-bijusas-katolu-internatskolas-teritorija-atrod-vairak-neka-750-bernu-mirstigas-atliekas Kanādā bijušās katoļu internātskolas teritorijā atrod vairāk nekā 750 bērnu mirstīgās atliekas - Jauns.lv
Citāts no žurnāla «KasJauns»: ‘’ Pēc tam, kad Kamlūpsas katoļu internātskolā atrada 251 bērna ķermeni, varasiestādes sāka pārmeklēt arī daudzas citas vecās izglītības iestādes, kurās agrāk mācījās Kanādas iezemieši. Un 73. indiāņu rezervātā Saskačevanā tika uziets šausminošs atradums, vēsta "Unlaid". Vietējās katoļu internātskolas teritorijā, kas tika slēgta 1997.gadā, tika atrastas 751 cilvēka mirstīgās atliekas. Nav izslēgts, ka starp atklātajiem ir arī pieaugušo ķermeņi, taču zināms, ka lielākā daļa bijuši bērni. Viņi bija apglabāti neapzīmētos kapos, kas uz zemes nekādi neizcēlās."Tā nav tikai liela apbedījuma vieta, tā ir noziegumu slēpšanas vieta. Tieši tā mēs to uztveram. Mēs nevaram apstiprināt, ka šeit aprakti tikai bērni. Līdz mums nonākušas baumas, ka cietuši arī pieaugušie, jo par internātskolu atbildīga bija Romas katoļu baznīca," saka indiāņu 73. rezervāta vadītājs Kadmuss Delorme.’’. Šādi kristietība izplatījās Ziemeļamerikā.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

paardomas

26.12.2021. 13:17

»

Ir nu gan Lapsam autori...

Rubiks vēl nav publicējies šeit. Ka tad tā


Un kāpēc ne Rubiks?Būtu ļoti interesanti.Es pilnībā nepiekrītu Rubika uzskatiem,tomēr Rubiks nekad nav pārdevies,ne nauda ,ne vara ne cietums nav viņu salauzuši.Tā ir superreta parādība mūsdienās.

Atbildēt

Ir nu gan Lapsam autori...

26.12.2021. 13:03

Rubiks vēl nav publicējies šeit. Ka tad tā?

Atbildēt

Tad

26.12.2021. 12:26

»

Varbūt tomēr

Katra reliģija ir kā logs uz elli


Tas notiek tad ja mēs reliģiskajos tekstos meklējam attaisnojumu mūsu grēkiem. Diemžēl, tieši ar to arī daudzi cilvēki nodarbojas.

Atbildēt

26.12.2021. 12:22

»

Varbūt tomēr

Katra reliģija ir kā logs uz elli


Tu būsi tur , kur būs Tava Sirds.:)

Atbildēt

Žulis

26.12.2021. 11:53

Katra reliģija ir kā logs uz Lielo Patiesību. Bezjēdzīgi ir strīdēties par to, kuram no mums tas logs ir greznāks, skaistāks, gaišāks, plašāks... Koncentrēsimies un Patiesību, ko spējam ieraudzīt savā logā, nevis logu. Godāsim Dievu, nevis tikai savu reliģiju. Katra reliģija mums māca par Dievu un dievišķo. Tāpat kā ābece mums māca lasīt. Bet iemācījušies lasīt, mēs taču nepielūdzam ābeci. Mēs savu prasmi lasīt izmantojam dzīvē! Tā arī caur reliģiju iegūtā Dievapziņa mums ir jāizmanto savā dzīvē. Tāda ir visu reliģiju jēga. Starp cilvēkiem, kuri ieguvuši Dievapziņu, nav reliģisku strīdu, vienalaga kādai reliģijai arī kurš no viņiem pieder. Var būt reliģiskas diskusijas, bet ne strīdi. Strīdi ir tikai starp cilvēkiem, kuri nav ieguvuši šo saikni ar Dievu un "savu reliģiju" izmanto kā sava ego papildinājumu un lepošanās priekšmetu.Visi ticību kari pasaulē ir notikusi tikai un vienīgi materiālistisku mērķu vārdā, kas maskēti ar reliģiskiem saukļiem. Līdzīgi kā mūsdienās materialistiski mērķi tiek maskēti ar cīņu par demokrātiju.

Atbildēt

26.12.2021. 11:15

https://youtu.be/Pjo8gHkdtjw

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 10:33

https://thenorsegods.com/norse-gods/#norse-gods (The Norse Gods)
https://www.thoughtco.com/gods-and-goddesses-in-norse-mythology-120007 (Major Gods and Goddesses in Norse Mythology)
https://www.godchecker.com/norse-mythology/list-of-names/ Norse Mythology
(The Mighty Gods of the Vikings...
The complete alphabetical list of Norse Gods and Goddess names.)
https://mythology.net/norse/norse-concepts/runes/ (runes)
https://viking-styles.com/blogs/history/what-is-asatru
https://viking-styles.com/collections/viking-jewelry
https://icelandmag.is/article/11-things-know-about-present-day-practice-asatru-ancient-religion-vikings (11 things to know about the present day practice of Ásatrú, the ancient religion of the Vikings)
https://icelandmag.is/article/heathenry-iceland-america-and-germany-mainstream-and-fringe
(Heathenry in Iceland, America and Germany: The mainstream and the fringe)
https://www.bbc.co.uk/bradford/content/articles/2005/10/25/odinist_feature.shtml (Odinism in West Yorkshire)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 10:03

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture. Pretrunīga.
toldot.ru/life/lnames/lnam mes_8760.html? Ko nozīmē ebreju uzvārds Šustins? Uzvārda Šustins vēsture, izcelšanās un nozīme. (toldot.ru)
Ar necieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Ebreju cilts Dievs Jahve (jūdaistu, kristiešu un musulmaņu Dievs) un viņa tauta (ebreju tauta) ir nesusi Latvija un latviešiem tikai ļaunu. Es labāk lūgšu Sentēvu Dievus. Visvareno Pērkon – Debesu Tēv attīri Latvijas zemi no Kangariem, vientiešiem, zagļiem un krāpniekiem! Pērkoņtēv, ar saviem svētajiem zibeņiem sasper visus tos, kas dara pāri latviešu tautai. Virzi mūs uz gaismu, visvareno Pērkon. Lai pērkoņkrusts dāvā mūsu tautai drosmi un apņēmību! Lai Austras koks pasargā mūsu tautu no naidniekiem! Un neviens nespēs nesodīti latviešu tautai izdarīt pāri, kamēr latvieši ticēs Sentēvu Dieviem. Lai Latvju Dievi ir man liecinieki!!!

Atbildēt

sertifikāts

25.12.2021. 20:38

Vakseri ir no Dieva, bet antivakseri - no velna?

Atbildēt

25.12.2021. 19:39

»

...

Kvalitāte esot bet enerģijas nav.Visa matērija ir enerģija.Enerģija nevar būt ne laba ne slikta,stāsts ir par to kā enerģiju izmanto


Enerģija vibrē dažādās tonķārtās(tās arī ir tās kvalitātes). Protams , ka ne laba ,ne ļauna.Kanibāls savā kvalitātē mierīgi dzīvo tik nost.

Atbildēt

pietieksekta

25.12.2021. 19:34

pietieksekta

Atbildēt

liecības

25.12.2021. 19:11

Bet tie velli arī ir stipri. Tie, ko manām pašreiz, reālajā dzīvē. Daudzi nepadomā, viņi pašreiz vareni, bet kā būs vēlāk, pat pēc šķiršanās no šīs dzīves.
Man kāds miris tuvinieks sapņos nedeva mieru, viņam klājoties slikti tur, viņā saulē.
Tad palūdzu par viņu Dievu, sak, varbūt viņš savā dzīvē ir darījisko sliktu, kādam darījis pāri, bet ir jau arī daudz ko labu darījis, lai piedod viņam.
Pēc tam bija miers, vairs netraucēja sapņos.

Atbildēt

...

25.12.2021. 19:06

»

Kristus arhetips ir Augstākais mentālais ķermenis ,enerģijas kvalitāte ,jeb Troņa enģelis


Kvalitāte esot bet enerģijas nav.Visa matērija ir enerģija.Enerģija nevar būt ne laba ne slikta,stāsts ir par to kā enerģiju izmanto.

Atbildēt

25.12.2021. 18:59

Kristus arhetips ir Augstākais mentālais ķermenis ,enerģijas kvalitāte ,jeb Troņa enģelis.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.12.2021. 18:38

»

paardomas

Priekš kam cilvēkam kaut kāds arhetips ja cilvēkam ir dvēsele


Arhetips atdzīvojas ar tikpat lielu spēku kāds bija arhetipa pirmavotam. Manuprāt šis fenomens vispār nav pētīts un cilvēki, kuros atdzīvojās kāds no arhetipiem tika un tiek brutāli ievietoti psihiatriskajās slimnīcās. Savukārt cēlonis, kāpēc arhetips ir atdzīvojies nevienu neinteresē.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.12.2021. 18:19

»

liecības

Tā jau var noliegt visu, ja grib, pat reālo matēriju...


Kristus arhetips tiešām var tikt atdzīvināts. Tikai lai tas notiktu cilvēkam ir jābūt gatavam iziet caur briesmīgām vajāšanām un ir jābūt gatavam tās izturēt un neizdarīt pašnāvību.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.12.2021. 18:17

»

paardomas

Kāpēc tikai mūsdienās?Tas aizsākās jau pirms gadiem 250 līdz 3oo


Piekrītu, bet arhetipu teorija radās tikai apmēram pirms 100 gadiem.

Atbildēt

liecības

25.12.2021. 18:11

»

paardomas

Ejam vēl tālāk...


Tā jau var noliegt visu, ja grib, pat reālo matēriju :)
Bet Atim taisnība, Kristus tēls vēl tagad iedvesmo ļoti daudzus.
Un, piemēram, ja pasaule netaisnīgi vēršas pret tevi, tad varbūt Kristus var nākt palīgā? Varbūt tikai garīgā ziņā, bet varbūt pasaule pelnījusi pārmācību gluži fiziski?

Atbildēt

Atis Priedītis

25.12.2021. 17:47

»

paardomas

Ejam vēl tālāk...


Visi reliģiskie notikumi un simboli ir kļuvuši par arhetipiem, kuri šobrīd reāli pastāv cilvēku zemapziņā. Tas ir fakts, kuru noliegt it muļķīgi. Savukārt strīdi par reliģisko personu reālo esamību ir kļuvuši veltīgi. Šie strīdi nekādā veidā vairs nevar ietekmēt reliģisko arhetipu realitāti. Drīzāk pašlaik būtu jāsāk pētīt kā reliģiskie arhetipi ietekmē mūsdienu notikumus un tur tiešām ir atrodamas ļoti pārliecinošas sakritības.

Atbildēt

paardomas

25.12.2021. 17:18

»

liecības

Tomēr ir vēstures liecības, senas gleznas, mozaīkas, bareljefi ar Kristus attēliem, kuru vecumu tagad iespējamw noteikt. Pašos senākos attēlos Kristus redzamw bez bārdas un ar īsiem matiem, kāda viņa laikā bija mode. Tomēr 5.gs.bareljefā ainā pie krusta viņš jau redzams ar bārdu, kā viņu vēlāk sāka ...


Ejam vēl tālāk.
Gleznas vai fotogrāfijas.Pilnīgi neskaidra ir šo gleznu izcelsme un datējums.Kā piemēru minēsu Ēģiptiešu piramīdu artefaktus un Terekota armiju.Tie visi tika izgatavoti 19.gs. Vēl viens piemērs,Pironezi.Vairak ka 4000 gravīras.Tad ik vajag laika lai izgatavotu vienu gravīru?Vai arī jau tad bija 3d printeri?
Un vēl,Izraēlas senās celtnes ir pārpilnas ar vēdiskās kultūras zīmēm,piemēram,ugunskrustu.Kaut kā nesaistās ar kristietību.
Nav neviena tieša pierādījuma kristietības senatnei,nevien oriģināla dokumenta.Ir tikai apgalvojumi par to ka kaut kas ir pārrakstīts no kaut kurienes.
Kas radīja žīdu?Bībele saka ka Dievs to radīja pēc sava ģīmja un līdzības.
Nu i Dievs...

Atbildēt

liecības

25.12.2021. 17:03

»

paardomas

Ejam tālāk...


Tomēr ir vēstures liecības, senas gleznas, mozaīkas, bareljefi ar Kristus attēliem, kuru vecumu tagad iespējamw noteikt. Pašos senākos attēlos Kristus redzamw bez bārdas un ar īsiem matiem, kāda viņa laikā bija mode. Tomēr 5.gs.bareljefā ainā pie krusta viņš jau redzams ar bārdu, kā viņu vēlāk sāka attēlot. Iespējams, kamēr viņu mocīja un pratināja viņš apaudzis ar bārdu. (Attēli redzami vēsturnieka A.Donīni grāmatā "Kristietisma sākumi")

Atbildēt

25.12.2021. 16:48

https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/filozofija-psihologija-reigija/ezoterika-austrumu-filozofija/dveselu-liktenis-dzive-starp-dzivem-jauni-petijumi.html

Atbildēt

Patriotiskais gars

25.12.2021. 16:24

Ļoņ,atej no kāškrusta,tu izskat pēc ŠAITANA un vada tevi čorts,sauklis tavs GOT MITT UNS.

Atbildēt

A.L.P.

25.12.2021. 11:11

Cik var murgot, Inkin!Ja kādreiz es tavus rakstus lasīju ar zināmu interesi ,tad tagad tavā pļurkstēšanā stipri vien parādās tavs vecuma marasms !It sevišķi tavā jūsmošanā par jūdu dievu , kas latviešiem ir uzspiests ar asinīm un slepkavībām!Bet varbūt tev patīk tāds stils ,ko piekopa un arī tagad piekopj kristīgā baznīca ? Pedofilija ,pederastija , slepena savu ienaidnieku slepkavošana , agresīvu iekarotāju svētīšana u.t.t.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.12.2021. 11:07

»

paardomas

Ejam tālāk...


Ar šādu domāšanu mūsu sabiedrība nekad neizrausies no kristīgās baznīcas ietekmes. Vienīgais veids kā atbrīvoties no kristīgās baznīcas un kristīgo sektu ietekmes uz sabiedrību ir atjaunot sentēvu pagānisko ticību. Iesākumā ir jāattīra dievturība no kristīgajiem sārņiem. Dievturībai ir jākļūst par pilnvērtīgu politeismu reliģiju. Ir jāizveido spēcīgs Latvju Dievu panteons, no kura ir jāizstrīpo Dievs, Dieviņš, Velns, Vells, Velna māte, Vella māte, Lietuvēns un citi kristīgās popkultūras tēli. Ir jāizveido sava pasaules uztvere, kurā ir iekļauti tādi jēdzieni kā ''maģija'', ''dziedniecība'', ''enerģētikas attīrīšana'', ''garīgā pilnveidošanās'', ''reinkarnācija'', ''paralēlās pasaules'', ''multivisums'', ''daudzdievība'', ''tolerance pret citādo''. Ir jāizveido pagāniskās svētvietas un svētnīcas - Latvju Dievu tempļi. Ir jāizveido elkmeži, kuros ir izvietoti no koka izgrebti Latvju Dievu elki un svētakmeņi ar izkaltām senlatvju spēka zīmēm. Šādi latviešu tauta var paglābties no globalizācijas un islāma invāzijas. Latviešiem ir jāaizstāv savu kultūrtelpu.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

paardomas

25.12.2021. 08:57

»

Skolnieciņš

Bībeles vecā derība uz 80% ir Talmūda un Toras saturs, ko ebreji ir adaptējuši priekš gojiem (neebrejiem). Šie teksti vispār nav nekādi saistīti ar Jēzu Kristu, jo tie ir rakstīti apmēram 1000 pirms šīs izdomātās personas piedzimšanas. Vecā derība ir rakstīta senebreju valodā, tā stāsta par ebreju tautas...


Ejam tālāk.
Cik sena ir kristietība?Vēsture ir viens milzīgs melu kamols.Ja sāk šķetināt tad izrādās ka kristietības projekts nav vecāks par 300 gadiem.Pirms atsaucaties uz vēsturniekiem,padomājiet,padomājiet ar savu galvu.Lai to izdarītu galva ir jaiztīra no skolas programmās iemācītajiem meliem un jāsāk no cilvēka sūtības un būtības.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.12.2021. 08:47

Hēlijs – sengrieķu pagāniskajā ticībā Saules Dievs, titānu Hiperiona un Tejas dēls, Selēnes un Ēosas brālis, sena pirmsolimpiska Dievība, kas ar savu stihisko spēku dāvā dzīvību un arī soda ar aklumu noziedzniekus.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

25.12.2021. 08:46

Ziemassvētki kristīgajā pasaulē ir Kristus dzimšanas svētki. Tomēr īstā Kristus dzimšanas diena nav zināma, jo Evaņģēliji par to klusē. Tie stāsta par Jēzus piedzimšanas faktu. Ēģiptē 3.gs., kā liecina Baznīcas tēvs Klements no Aleksandrijas, Jēzus Kristus dzimšanas diena tika svinēta 25. martā. Arī citās austrumu zemēs šo dienu saistījuši ar pavasara saulgriežiem. Romā 25. decembri kā Kristus dzimšanas dienu sākuši svinēt ap 336. gadu. Ķeizars Marks Aurēlijs 274. gadā par godu “neuzvaramā Saules Dieva Hēlija” dzimšanai 25.decembri izsludināja par valsts svētkiem, lai stiprinātu pagānu valsti. Lai mazinātu šo pagānisko svētku iespaidu, kristieši sākuši svinēt 25. decembri kā Jēzus Kristus dzimšanas dienu, kas ir „pasaules Gaisma” (Jņ 8, 12) un „Taisnības saule” (Mt 3, 20).
Ar zinātkāri un kritisko domāšanu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Nedz jūdaisti, nedz kristieši, nedz musulmaņi nezina vai vispār tāds Jēzus Kristus ir dzimis.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.12.2021. 08:46

Bībeles vecā derība uz 80% ir Talmūda un Toras saturs, ko ebreji ir adaptējuši priekš gojiem (neebrejiem). Šie teksti vispār nav nekādi saistīti ar Jēzu Kristu, jo tie ir rakstīti apmēram 1000 pirms šīs izdomātās personas piedzimšanas. Vecā derība ir rakstīta senebreju valodā, tā stāsta par ebreju tautas vēsturi un apraksta senebreju mitoloģiju. Jaunā derība ir veidota mūsu ēras 1. gadsimtā jeb vienu gadsimtu pēc Jēzus Kristus nāves, tā ir sarakstīta grieķu valodā. Pa lielam jauno derību veidoja Romas Impērijā dzīvojošās ebreju kopienas. Kristietība ir jūdaisms priekš gojiem (neebrejiem), ar kura palīdzību ebreji var uzsēsties gojiem uz kakla.
Ar cieņu pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

nuja

25.12.2021. 00:24

»

nu ja nu ja

priekš tevis bija cita blanka - ar c19 marķējumu, lai šajā haosā un steigā to nekādā gadījumā nesajauktu ar citu. ar zinātni nejoko


ar kovididiotiem komunicēt ir idiotiski un nelietderīgi, tāpēc turpini zombēties leopirda haosā.

Atbildēt

nu ja nu ja

24.12.2021. 23:08

»

nu ja

aizmirsa pateikt, ka šis ir ekskluzīvi priekš tevis un taml. totāli nozombētiem izstrādājumiem. :D


priekš tevis bija cita blanka - ar c19 marķējumu, lai šajā haosā un steigā to nekādā gadījumā nesajauktu ar citu. ar zinātni nejoko

Atbildēt

nu ja

24.12.2021. 22:53

»

tak jau

sākumā autors teica, ka šis nav priekš tevis


aizmirsa pateikt, ka šis ir ekskluzīvi priekš tevis un taml. totāli nozombētiem izstrādājumiem. :D

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: